Nominace Jaroslava Němce do Republikového výboru

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Zamčeno

Podporuji nominaci Jaroslava Němce do republikového výboru

Pro
49
51%
Proti
40
41%
Zdržuji se
8
8%

Celkem hlasujících: 97 - Celkem hlasů: 97

Lukas.Cernohorsky
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: Projektový manažer
Dal poděkování: 62 poděkování
Dostal poděkování: 1608 poděkování

Nominace Jaroslava Němce do Republikového výboru

Příspěvek od Lukas.Cernohorsky »

Chtěl bych tímto navrhnout Jaroslava Němce do Republikového výboru. Jeho profil naleznete zde

Pokud bude s nominací souhlasit, tak sem dodá svou nominační řeč.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lukas.Cernohorsky za příspěvky (celkem 3):
Ivan.Hruza, Jaroslav.Nemec, Jakub.Dedek
tel. : 601573955

Jakub.Michalek
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: poslanec
Dal poděkování: 5019 poděkování
Dostal poděkování: 18035 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Jaroslava Němce do Republikového výboru

Příspěvek od Jakub.Michalek »

Myslím, že by Jarda za svou nezištnou práci na mnoha pracovištích, skvělé mediální výstupy a dlouhodobou loajalitu ke straně měl být spíš nominován na předsedu strany. Kdo souhlasíte, dejte poděkování. :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Michalek za příspěvky (celkem 3):
Martin.Sterba, Jan.Bartko, Zdenek.Hrib
Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů, vedoucí resortního týmu Spravedlnost
Prosím obracejte se přednostně na poslance dle resortu či gesce. Na mě se prosím obracejte e-mailem, v akutních věcech po telefonu.
Šance pro nové nápady!

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 25862 poděkování
Dostal poděkování: 12359 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

A proč ne ty, Jakube? Myslím, že si Jardu v posledních týdnech docela předčil.
Naposledy upravil(a) Dalibor.Zahora dne 19 lis 2019, 18:19, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 6):
Barbora.Hruzova, Michaela.Skokanova, Kveta.Marikova, Petr.Vileta, Roman.Kucera, Katerina.Stojanova
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Andrej.Ramaseuski
Republikový výbor
Profese: programátor
Dal poděkování: 1818 poděkování
Dostal poděkování: 2995 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Andrej.Ramaseuski »

Jakub.Michalek píše:
19 lis 2019, 09:54
Myslím, že by Jarda za svou nezištnou práci na mnoha pracovištích, skvělé mediální výstupy a dlouhodobou loajalitu ke straně měl být spíš nominován na předsedu strany. Kdo souhlasíte, dejte poděkování. :-)
chybi mi jine moznosti likingu nez jen palec. takze tuhle nominaci podporim jedine na facebooku :fet:
0x8DE5F4739D2A2F0B | Cēterum cēnseō Facebook esse dēlendam

Jaroslav.Nemec
Asistent poslance
Profese: výtvarník
Dal poděkování: 2848 poděkování
Dostal poděkování: 2037 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaroslav.Nemec »

Děkuji Lukášovi za nominaci, moc si toho vážím a výzvu přijímám.

Předtím, než popíšu svou motivaci stát se členem RV, dovolte malou exkurzi do historie. Když jsem si 19. 4. 2009 přečetl na ABClinuxu výzvu k založení České pirátské strany, napsal jsem Jiřímu Kadeřávkovi mail, kde jsem popsal kdo jsem, co dělám, že chci pomoci, dostal jsem v poledne 24. 4. 2009 odpověď: “Jsi lídr KPV Ostrava”. Začal jsem tedy koordinovat místní příznivce a pomohl založit KS MSK. Můj přesun z Ostravy do Prahy je shodou náhod datován do pirátské kampaně pro volby do evropského parlamentu v roce 2014, kde jsem ve volebním týmu pracoval jako grafik. Což je mé civilní povolání, kromě toho dlouholetě působím jako kurátor architektonických výstav a populizátor architektury. OFFTOPICV poslední době jsem v rámci činnosti spolku Kabinet architektury, kde jsem místopředsedou, pomáhali s organizací mezinárodní architektonické soutěže na přístavbu koncertního sálu Domu kultury v Ostravě. Od roku 2017 jsem asistentem poslanců, v roce 2018 jsem pomáhal zformovat MS Piráti Praha 2 a v komunálních volbách jsem v této městské části kandidoval v čele a získali jsme s 19,42 % pro Piráty 7 mandátů.

U Pirátů jsem tedy od počátku, ne vždy jako straník, nicméně vždy jako Pirát. A to je, myslím si podstatou mého politického myšlení. Pirát, který má v sobě vzdornou krev, rázovitost rodného kraje. Pirát, jak to vnímám, nezapomíná na rebelskou podstatu naší strany, zároveň se však neuzavírá do ulity svých sociálních bublin a má koaliční potenciál. Chci, aby se vnitrostranické problémy řešily a “nezametaly pod koberec”. Chci, aby se tolerovaly rozdílné názory, protože pluralita názorů je základ demokracie. Chci, aby každý člen byl posuzován podle svých kvalit a osobního pracovního nasazení a nikoli podle jakýkoliv jiných kritérií. Teorii hejna považuji za jeden z naších vnitrostranických ideových základů.

Programově se zabývám oblastí kultury a památkové péče, v minulosti jsem se podílel na kulturním programu jak na celostátní úrovni, tak na komunální. Působím v několika komisích a v jednom výboru jako odborník na kulturu, design, veřejný prostor a památkovou péči. V poslední době jsem se například aktivně účastnil jednání o dočasné zápůjčce Slovanské epopeje do Moravského Krumlova (viz např. zápis s. 3–4), dokud se nenajdou vhodné reprezentativní prostory v Praze. K tomu jsem spoluinicializoval nedávno proběhlý odborný seminář a dále se ve věci angažuji.

Proč jsem se rozhodl kandidovat do RV? Chci, abychom nezapomínali na naše původní pirátské principy, vize a ideály, náš společný pirátský program. A tomu bych se chtěl v rámci svého případného působení v RV věnovat. Například bych si velmi přál doplnění programového bodu kultury, který by potřeboval rozvinout a doplnit, pokud opravdu chceme být vládní stranou. Kromě toho bych se chtěl věnovat dříve “načlým” a nyní stále nedotaženým stranickým transparentním prvkům, např. diskutované zveřejňování odměn.

Proto se chci přidat do týmu vnitrostranické zákonodárné moci.

Na závěr si dovolím citát, který vystihuje to s čím se jako strana poslední dobou snažíme vyrovnat:
„Jestliže svoboda slova vůbec něco znamená, potom je to právo říkat lidem to, co nechtějí slyšet.“ George Orwell
----------------
O mých názorech si můžete udělat “obrázek” z nedávných rozhovodů:

http://www.ibestof.cz/verejna-sprava/ja ... litik.html

https://www.flowee.cz/floweecity/praha/ ... e-pocitace

https://praha2.pirati.cz/aktuality/na-prahu-zmeny.html

politická stránka: http://jarnemec.cz
osobní profesní stránky: http://www.jarnemec.com/
osobní profil na facebooku: http://www.facebook.com/jarnemec
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Nemec za příspěvky (celkem 5):
Dalibor.Zahora, Roman.Pasek, Kveta.Marikova, Petr.Vileta, Michael.Polak
předseda zastupitelského klubu Piráti Praha 2 / výtvarník, kurátor architektonických výstav
https://praha2.pirati.cz/lide/jaroslav-nemec/ / http://jarnemec.cz

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 25862 poděkování
Dostal poděkování: 12359 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Vidím nominaci 36 hlasů.
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Daniel.Lebduska
Předseda krajského sdružení
Profese: Výkonný ředitel, marketér
Dal poděkování: 100 poděkování
Dostal poděkování: 282 poděkování

Příspěvek od Daniel.Lebduska »

Ahoy,

pokud má kandidát zájem o podporu členů z Pardubického kraje, tak ať se dostaví na následující schůzi viewtopic.php?f=788&t=49241 - rádi si poslechneme jeho/její kandidátní řeč. :arrow:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Lebduska za příspěvek:
Jaroslav.Nemec
V naléhavých případech mne zastihnete na: +420 775 544 666

Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“