Nominace Jany Kabelové do RV

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Podporuji nominaci Jany Kabelové do Republikového výboru

Ano
56
53%
Ne
28
26%
Zdržuji se
22
21%
 
Celkem hlasujících: 106 - Celkem hlasů: 106

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Jany Kabelové do RV

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Hele Ondřeji, držte si spíš na vodítku Honzu Lipavského, pak přestanu kousat i já. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 2):
Petr.Vileta, Michaela.Nepejchalova

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Ondrej.Chrast
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 620
Registrován: 04 led 2018, 17:38
Profese: projektový manažer
Bydliště: Praha 6, Bubeneč
Dal poděkování: 1160 poděkování
Dostal poděkování: 1539 poděkování

Re: Nominace Jany Kabelové do RV

Příspěvek od Ondrej.Chrast »

Dalibor.Zahora píše: 08 lis 2019, 15:24 Hele Ondřeji, držte si spíš na vodítku Honzu Lipavského, pak přestanu kousat i já. ;)
Dalibore, proč zas plevelíš nesouvisející vlákno nominace Jany naprosto nesouvisejícím poukazem na Honzu Lipavského na vodítku?

Soutěžíš stále o co nejvíce nesouvisejících a trolících příspěvků v historii fóra? :(

Znovu Tě prosím - byl bych rád, kdyby si svou agresivní "vtipnou" rétoriku aplikoval jinde. Odkaz jsem ti dával v předchozím postu, tam se můžeš vyřádit a kousat ... OFFTOPIC pokud se cítíš jako pes, dá se to určitě léčit, neboj, my Tě v tom nenecháme.
Toto je nominační vlákno Jany Kabelové, to že je někdo na vodítku a podobné nesmysly sem nepatří.
Toto není vtipná skupina na FB, kde exceluješ svým ostrovtipem a moudrostí, toto je velmi vážné vlákno o nominaci do jednoho z našich nejdůležitějších orgánů.

Děkuji za pochopení.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Chrast za příspěvky (celkem 3):
Martin.Stanek, Jan.Hora, Pavel.Tauer

Předseda Krajského sdružení Praha. Zastupitel Prahy 6.
Vedoucí Resortního týmu kultura Pirátské strany.
Politický náměstek ministra kultury (01/2022 - ?).
Blog; Pirátský profil; CV
Nevíte co pod stromeček, podpořte záchranu ukrajinského kulturního dědictví www.zapojmeukrajinu.cz

Jan.Lipavsky
Republikový výbor
Příspěvky: 1263
Registrován: 21 srp 2013, 13:33
Profese: Analytik
Dal poděkování: 1626 poděkování
Dostal poděkování: 2323 poděkování

Re: Nominace Jany Kabelové do RV

Příspěvek od Jan.Lipavsky »

Dalibor.Zahora píše: 08 lis 2019, 15:24 Hele Ondřeji, držte si spíš na vodítku Honzu Lipavského, pak přestanu kousat i já. ;)
Vrrrrr
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Lipavsky za příspěvky (celkem 3):
Matej.Sandor, Antonin.Stogr, Dalibor.Zahora
Matej.Sandor
Člen KS Praha
Příspěvky: 597
Registrován: 12 dub 2018, 10:46
Profese: manažer, právník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 989 poděkování
Dostal poděkování: 1101 poděkování

Re: Nominace Jany Kabelové do RV

Příspěvek od Matej.Sandor »

Ahoj, měl bych několik dotazů na tvé názory v rámci vnitrostranické politiky a rovněž i na tvé názory na svět kolem nás:
1. V čem vidíš svůj největší potencionální přínos pro RV?

2. Jaký máš pohled na rozsah a počet předpisů v rámci strany, podporuješ přijímaní dalších předpisů?

3. Kde vidíš pozici vedoucích odborů PS? Navazuji na anketu od M. Fejrenčíka – úředníci nebo politici. viewtopic.php?f=637&t=49318&p=648423#p648410
Domníváš se, a proč, že by vedoucí odboru měli být nadále voleni přímo?

4. Evropská unie – hlubší integrace, stávající stav, nebo vystoupení? A co euro – přijmout, nepřijmout a kdy? U každé odpovědi rovněž vždy i proč

5. NATO – zůstat členem, nebo vystoupit a proč? Jak to toho zapadá tvůj pohled na evropskou armádu a na vztahy s USA a Ruskem.

6. Kde vidíš hranici mezi ochranou životního prostředí a zelenou tyranií? Podporuješ třeba zákaz dieselových aut, zákaz vjezdu aut do centra měst, mýtný systém ve městech, rozparcelování měst na samostatné subčástí pomocí dílčích neprovázaných parkovacích zón?

7. Může si udělat tento test a uvést zde obrázek s výsledkem: https://www.politicalcompass.org/test/cz
Uživatelský avatar
Jana.Kabelova
Člen KS Praha
Příspěvky: 166
Registrován: 31 led 2018, 15:25
Profese: stavařka
Dal poděkování: 515 poděkování
Dostal poděkování: 351 poděkování

Re: Nominace Jany Kabelové do RV

Příspěvek od Jana.Kabelova »

Milí pirátští kolegové a přátelé,
děkuji za nominaci, podporu i připomínky zde vznesené. Nominaci přijímám a po důkladném zvážení mohu říct, že velmi ráda. Beru to jako výzvu a neříkám to jako klišé. Svoje úvahy zpodrobním v pozdější nominační řeči. Teď jen něco málo k vysvětlení, proč na Ondřejovu nominaci reaguji až teď. Překvapilo mě to a zastihlo na třídenní služební cestě, semináři, konferenci, říkejme tomu jak chceme, ale šlo o intenzivní výukovou záležitost k problematice, kterou se teď zabývám profesně jako asistentka radního Pavla Nazarského s gescí mimo jiné pro otevřenou radnici a participaci. V pátek jsem díky absolvování tří těchto vícedenních cyklů složila zkoušku. Mít toto osvědčení sice není žádná zásadní podmínka pro moji práci, ale nabytí znalostí a zkušeností lidí, kteří se disciplínou participace s občanskou veřejností v naší republice zabývají už 25 let, je důležité. A já už si hodně dávám pozor na to, abych v čase všeobecného stresu a nedostatku času dokázala v dané chvíli rozlišit, co je sice urgentní, ale vlastně klidně chvíli počká, od toho, co je důležité, zásadní a proto tomu v daném okamžiku dávám přednost. Na nominační řeč s ještě pár dní odstupu s dovolením ponechám.
Moji zpožděnou reakci na nominaci neberte tedy, prosím, jako nezdvořilost k vám. Stejně tak jako já žádný z příspěvků výše neberu osobně a jako útočný na moji osobu. Jen spolu potřebujeme komunikovat, čím víc, tím líp, s rozvahou a klidem a nenaskakovat na okamžité vlnky v atmosféře.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Kabelova za příspěvky (celkem 8):
Jan.Hora, Matej.Sandor, Vaclav.Fortik, Petr.Vileta, Vladimira.Sykorova, Barbora.Hruzova, Petr.Daubner, Dalibor.Zahora
Jana Kabelová
telefon: 724 749 175
mail: janakab1@seznam.cz
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Jany Kabelové do RV

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Ondrej.Chrast píše: 08 lis 2019, 16:19
Ok, a teď mi ještě prosím sděl, kolikrát si podobně usměrňoval již zmíněného Honzu Lipavského s jeho vtipnými posty? :)

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Jiri.Hoskovec
Příspěvky: 644
Registrován: 15 bře 2017, 12:45
Profese: Úředník
Dal poděkování: 904 poděkování
Dostal poděkování: 1385 poděkování

Re: Nominace Jany Kabelové do RV

Příspěvek od Jiri.Hoskovec »

Dalibor.Zahora píše: 11 lis 2019, 19:00
Ondrej.Chrast píše: 08 lis 2019, 16:19
Ok, a teď mi ještě prosím sděl, kolikrát si podobně usměrňoval již zmíněného Honzu Lipavského s jeho vtipnými posty? :)
Určitě méněkrát, než kolikrát firmy v nichž figuruješ neodevzdaly účetní závěrky a porušily své zákonné povinnosti. A to ho usměrňuje celkem dost..

Tak, po dotazu na neprůhledné aktivity firem, v jejichž orgánech se vyskytuje bývá od Dalibora většinou klid. Ale rád se budu mýlit a něco se dozvím :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Hoskovec za příspěvky (celkem 3):
Dalibor.Zahora, Lukas.Blazej, Pavel.Tauer
Jan.Lipavsky
Republikový výbor
Příspěvky: 1263
Registrován: 21 srp 2013, 13:33
Profese: Analytik
Dal poděkování: 1626 poděkování
Dostal poděkování: 2323 poděkování

Re: Nominace Jany Kabelové do RV

Příspěvek od Jan.Lipavsky »

Dalibor.Zahora píše: 11 lis 2019, 19:00
Ondrej.Chrast píše: 08 lis 2019, 16:19
Ok, a teď mi ještě prosím sděl, kolikrát si podobně usměrňoval již zmíněného Honzu Lipavského s jeho vtipnými posty? :)
Nejsi mnou uz trosku posedly?
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Jany Kabelové do RV

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Jen přiměřeně, ale v tomhle si trochu nevinně, pravda.

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Jany Kabelové do RV

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Jiri.Hoskovec píše: 11 lis 2019, 21:31
Ty teď děláš Ovčáčka už i Ondřejovi Chrástovi? Nemáš těch úvazků trochu moc?
Mohl bych si tě najmout i já? :)

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“