Nominace Iva Vlasatého do RV

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Nominovat Iva Vlasatého do Republikového výboru?

ano
81
74%
ne
15
14%
zdržuji se
13
12%
 
Celkem hlasujících: 109 - Celkem hlasů: 109

Daniela.Weissova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1204
Registrován: 19 čer 2014, 11:48
Profese: dramaturg
Bydliště: Turnov, 5.května 26
Dal poděkování: 2978 poděkování
Dostal poděkování: 900 poděkování

Re: Nominace Iva Vlasatého do RV

Příspěvek od Daniela.Weissova »

Podporuji

Daniela Weissová
místopředsedkyně PKS Liberecký kraj a MS Turnovsko, krajská zastupitelka LB a předsedkyně sociálního výboru Lb kraje

Uživatelský avatar
Petra.Smutna
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1264
Registrován: 19 led 2017, 17:05
Profese: ekonomka
Bydliště: Mladá Boleslav
Dal poděkování: 869 poděkování
Dostal poděkování: 1210 poděkování

Re: Nominace Iva Vlasatého do RV

Příspěvek od Petra.Smutna »

To je skvělé, že se chceš vrátit, Ivo :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petra.Smutna za příspěvek:
Dalibor.Zahora
Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2231
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 8754 poděkování
Dostal poděkování: 3666 poděkování

Re: Nominace Iva Vlasatého do RV

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Jenom jsem vám chtěl říct, že děkuji za nominaci, ale v téhle volbě kandidovat nebudu. Třeba zvážím nějakou dovolbu. Teď se na to fakt necítím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvky (celkem 2):
Jan.Lipavsky, Michal.Lupecka

Ivo Vlasatý
České Budějovice
ivo.vlasaty@pirati.cz
792446700

Uživatelský avatar
Jan.Novak
Republikový výbor
Příspěvky: 2444
Registrován: 22 čer 2010, 19:12
Profese: Politolog, Historik
Bydliště: Týn nad Vltavou
Dal poděkování: 4042 poděkování
Dostal poděkování: 2936 poděkování

Re: Nominace Iva Vlasatého do RV

Příspěvek od Jan.Novak »

Robert.Magni píše: 04 lis 2019, 11:42 Já bych ho měl raději v RP,ale když chce do RV,můj hlas má
:lol: :mrgreen:

Člen RV za JčK
Předseda kontrolního výboru zastupitelstva Jihočeského kraje
Zastupitel města Týn nad Vltavou

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13421
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34735 poděkování
Dostal poděkování: 17610 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Iva Vlasatého do RV

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Necítíš z jakého důvodu? Pokud to tedy není něco osobního...

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Ivo.Vlasaty
Místní předsednictvo
Příspěvky: 2231
Registrován: 31 led 2012, 09:15
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 8754 poděkování
Dostal poděkování: 3666 poděkování

Re: Nominace Iva Vlasatého do RV

Příspěvek od Ivo.Vlasaty »

Zcela upřímně, jsem teď v období, kdy tomu nechci věnovat čas, ani by mi to neprospělo na duševním zdraví. Přemýšlel jsem o tom několik dní, měl jsem okamžiky, kdy mi bylo jasné, že tu nominaci přijmout nechci, opačný pocit nepřevládl ani jednou.

A musím říct, že mě znechucují i různé dětinské spory, na jedné straně třeba odvolání Jardy Němce z komisí/výborů zastupitelským klubem v Praze, z druhé strany třeba snaha vnucovat ostatním svojí představu, jak mají vypadat členské podněty pro sběr nominací nebo snaha vykazovat některé příspěvky z FB skupin, kam přitom tematicky patří. V tuhle chvíli jsem svobodný, jestli se do takového sporu zapojím. A zjistil jsem, že chci, aby to tak prozatím zůstalo, nechci mít žádnou odpovědnost vyplývající z funkce. Vždycky jsem se, i přes svoje někdy dost vyhraněné názory snažil stranu tmelit, ať už snahou o mediaci nebo naopak tím, že jsem se obul do obou stran sporu. Vždycky jsem byl ochotný v případě přesvědčení, že je to potřeba, použít nástroje, které má každý řadový člen, abych ve straně něco prosadil. Oboje můžu dělat i bez funkce, a zároveň tak můžu bez výčitek svědomí čtvrt roku nedělat nic, když mám potřebu se stáhnout. U toho teď zůstanu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivo.Vlasaty za příspěvky (celkem 3):
Vojtech.Pikal, Dominika.Michailidu, Ondrej.Kalis

Ivo Vlasatý
České Budějovice
ivo.vlasaty@pirati.cz
792446700

Uživatelský avatar
Vaclav.Zidek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1721
Registrován: 06 dub 2018, 18:25
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1700 poděkování
Dostal poděkování: 2519 poděkování

Re: Nominace Iva Vlasatého do RV

Příspěvek od Vaclav.Zidek »

Ivo.Vlasaty píše: 08 lis 2019, 21:09 ... z druhé strany třeba snaha vnucovat ostatním svojí představu, jak mají vypadat členské podněty pro sběr nominací ...
Omlouvám se, jestli jsem tě tím znechutil. To nebyl cíl, jen jsem chtěl dosáhnout efektivnějšího způsobu informování voličů ... :-/
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Zidek za příspěvek:
Petr.Vileta

Václav Židek, radní Libereckého kraje pro životní prostředí a zemědělství

Telefon: 775 198 038, Email: vaclav.zidek@pirati.cz
Facebook: https://www.facebook.com/vaclav.zidek
Twitter: @VaclavZidek

Oldrich.Maca
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 159
Registrován: 07 črc 2014, 10:29
Profese: Daňový poradce
Bydliště: Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Iva Vlasatého do RV

Příspěvek od Oldrich.Maca »

Prosim aby ivo zveřejnil svoje příspěvky za posledních 12 měsíců na fcb piráti jihočeský kraj pokud se nebojí sám sebe. Dík ivo
Uživatelský avatar
Antonino.Milicia
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 2445
Registrován: 04 pro 2018, 19:58
Profese: Strategie, projekty, rozvoj
Dal poděkování: 3178 poděkování
Dostal poděkování: 3488 poděkování

Re: Nominace Iva Vlasatého do RV

Příspěvek od Antonino.Milicia »

Ivo.Vlasaty píše: 08 lis 2019, 21:09 Zcela upřímně, jsem teď v období, kdy tomu nechci věnovat čas, ani by mi to neprospělo na duševním zdraví. Přemýšlel jsem o tom několik dní, měl jsem okamžiky, kdy mi bylo jasné, že tu nominaci přijmout nechci, opačný pocit nepřevládl ani jednou.

A musím říct, že mě znechucují i různé dětinské spory, na jedné straně třeba odvolání Jardy Němce z komisí/výborů zastupitelským klubem v Praze, z druhé strany třeba snaha vnucovat ostatním svojí představu, jak mají vypadat členské podněty pro sběr nominací nebo snaha vykazovat některé příspěvky z FB skupin, kam přitom tematicky patří. V tuhle chvíli jsem svobodný, jestli se do takového sporu zapojím. A zjistil jsem, že chci, aby to tak prozatím zůstalo, nechci mít žádnou odpovědnost vyplývající z funkce. Vždycky jsem se, i přes svoje někdy dost vyhraněné názory snažil stranu tmelit, ať už snahou o mediaci nebo naopak tím, že jsem se obul do obou stran sporu. Vždycky jsem byl ochotný v případě přesvědčení, že je to potřeba, použít nástroje, které má každý řadový člen, abych ve straně něco prosadil. Oboje můžu dělat i bez funkce, a zároveň tak můžu bez výčitek svědomí čtvrt roku nedělat nic, když mám potřebu se stáhnout. U toho teď zůstanu.
Pro opravdového politika je převzetí moci a odpovědnosti oběť, kterou přijímá, aby moc nepřevzal ten, kdo ji mít nemá.
Jestli máš takovou důvěru od dobrých lidí, kteří tě znají, tak je to velká výzva.
„Přístup k moci by měl být zakázán těm, kteří jí milují.“ (Platón)

"Tatínek je pirát, ale ten hodný pirát." (Mikeš, 4yo)

Matej.Sandor
Člen KS Praha
Příspěvky: 597
Registrován: 12 dub 2018, 10:46
Profese: manažer, právník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 989 poděkování
Dostal poděkování: 1101 poděkování

Re: Nominace Iva Vlasatého do RV

Příspěvek od Matej.Sandor »

Ahoj, měl bych několik dotazů na tvé názory v rámci vnitrostranické politiky a rovněž i na tvé názory na svět kolem nás:
1. V čem vidíš svůj největší potencionální přínos pro RV?

2. Jaký máš pohled na rozsah a počet předpisů v rámci strany, podporuješ přijímaní dalších předpisů?

3. Kde vidíš pozici vedoucích odborů PS? Navazuji na anketu od M. Fejrenčíka – úředníci nebo politici. viewtopic.php?f=637&t=49318&p=648423#p648410
Domníváš se, a proč, že by vedoucí odboru měli být nadále voleni přímo?

4. Evropská unie – hlubší integrace, stávající stav, nebo vystoupení? A co euro – přijmout, nepřijmout a kdy? U každé odpovědi rovněž vždy i proč

5. NATO – zůstat členem, nebo vystoupit a proč? Jak to toho zapadá tvůj pohled na evropskou armádu a na vztahy s USA a Ruskem.

6. Kde vidíš hranici mezi ochranou životního prostředí a zelenou tyranií? Podporuješ třeba zákaz dieselových aut, zákaz vjezdu aut do centra měst, mýtný systém ve městech, rozparcelování měst na samostatné subčástí pomocí dílčích neprovázaných parkovacích zón?

7. Může si udělat tento test a uvést zde obrázek s výsledkem: https://www.politicalcompass.org/test/cz
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“