KF ZlK 22/2019 Volba krajského předsednictva /jednání/

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Zlinsky kraj, Predsedajici, Odbor ZlK - administrativni

Odpovědět
Michal.Stepanik
Člen KS Zlínský kraj
Profese: elektrotechnik
Dal poděkování: 314 poděkování
Dostal poděkování: 76 poděkování

Re: KF ZlK 22/2019 Volba krajského předsednictva /jednání/

Příspěvek od Michal.Stepanik »

Zdravím všechny, jsem členem pouze rok, ale nestačím se divit nad komunikací tady na fóru.... ach jo. Přečetl jsem poctivě příspěvky všech a to jsem tu byl naposledy v sobotu brzy ráno. Člověk který se sem nepodívá dva dny je úplně mimo obraz... většina lidí, si myslím, má čas na fórum tak 2-3x do týdne na pár minut... a musí se prohrabovat napadáním a osobními útoky. To už je jako v Praze :(

Momentálně se lehce ztrácím v tom kdo nominaci má, kdo ji potvrdil a kdo "potřebuje " lajky aby mohl kandidovat
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Stepanik za příspěvky (celkem 4):
Jaroslav.Takac, Dusan.Jurcik, Jaromir.Slezak, BenjaminPierce
zastupitel města Napajedla, člen kontrolního výboru, člen MS Zlín

Hana.Ancincova
Republikový výbor
Profese: účetní, ekonomka
Dal poděkování: 569 poděkování
Dostal poděkování: 751 poděkování

Příspěvek od Hana.Ancincova »

@Yveta.Martinkova
Prosím o úpravu úvodního příspěvku, kdo má nominaci, atd...
(To samé prosím i v nominačním vlákně na kr.volby)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Ancincova za příspěvky (celkem 3):
Lubomir.Dolezal, Dusan.Jurcik, Yveta.Martinkova
Členka Kontrolního výboru města Kroměříže.

Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Dal poděkování: 3600 poděkování
Dostal poděkování: 3203 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Tkadlec »

@Jaroslav.Takac k tomu zbytku. (Až teď jsem se vrátil ze zasedání)
- MS na Vsetíně bylo tebou založeno jako jedno z prvních, ale dnes de facto nefunguje = realita (né nařčení)
Na Vsetíně nejsem v předsednictvu už téměř pátým rokem a stejně se mi tam povedlo dotáhnout nové členy a nejsem tam, protože jsem nechtěl kumulovat funkce a více se věnovat kraji a tam nejsem, protože se nyní věnuji naplno republikovému výboru jako vedoucí jednatel.
- Jsi občan Vsetína, a lidi co tě náhodou znají, tak o tobě mluví zle (přesto vím, že jsou voliči Pirátů v celostátním formátu-ale v komunální úrovni znají jen tebe, takže Piráty nevolí) = realita (né nařčení)
To je emo nařčení a pro mě ještě urážka. Prosím, aby si to nějak doložil, když to označuješ za realitu. Já mám dobrý feedback od svých podporovatelů. Znám jinak hodně lidí po kraji a tobě jsem teda vůbec nic neslyšel. Volební porovnání výsledků jednotlivých kandidátů z různých voleb taky nic nenaznačuje, že by ve mě bylo špatně. Naopak třeba v parlamentních volbách jsem ze všech Vsetíňáků dostal nejvíc hlasů a to byli i na vyšších příčkách než na 3.
- volební preference Pirátů na Vsetíně jsou vzhledem k Tvému založení v roce 2012 ke dnešnímu dni daleko horší než kdekoli jinde v kraji, kde vzniklo MS později = realita (né nařčení) /nechci znovu od tebe slyšet, že Vsetín je prostě Čunka..... jen tím uznáš vlastní chybu/
Nevím jak si na to přišel, naše preference v celém okrese byly prakticky stejné. Takže prosím o doložení, když tomu říkáš realita, jak si k tomu došel. Výsledek mohl být samozřejmě lepší, ale bohužel od začátku mé připomínky nebyly vyslyšeny, jak programové, tak hlavně to, že na A1 sololity místo nějaký dobrých vizuálů byl z jedné stránky pouze text. Od začátku jsem to říkal, ale vsetínský volební štáb si to prostě udělal po svém. Já na kandidátku dotáhl 17 lidí a byl to pro mě pot a krev, moji kritici na kandidátku nedotáhli nikoho. Kdyby tam solidní lidi dotáhli, tak bych tam klidně o nebyl a těch svojich 7 lidí (ano 7 ne 17).
- na FB se profiluješ svými příspěvky tak, že pokud tě někdo spojí s Piráty, tak že ........ (snad víš, nebo si po sobě přečteš a zapojíš právě tu sebereflexi) - jako člen RV, obrazu Pirátů v globálním měřítku škodíš. = realita (né nařčení)
Tak toto už vůbec nechápu nějaký pokus na cenzuru a svobodu projevu. Navíc se jedná o můj FB a moje známé, tak jestli se ti to nelíbí, tak to prostě nesleduj. Pokud vím, tak svými příspěvky jinak na nikoho neútočím. Tvoje příspěvky jsem jinak neviděl a nevím jaké mají ohlasy a jak moc propaguješ stranu. Si tady ještě dovolím hodit anketu, co si o používání slov myslí Piráti. Jako ti opravdový a ne ti, co si na ně jen hrají.
anketa.png
Vše výše napsáno, je pouze můj osobní pohled na tvou osobu, ale domnívám se, že v KS ZLK si toto myslí většina... jen se ti to z nějakého (pro mne neznámého důvodu) bojí říct.
Podle mě se to nebojí říci a někteří mi právě říkají něco jiného o úplně jiných členech PKS, takže je to opravdu pouze tvůj názor. Chápu, že se PKS maximálně před rokem nelíbila jedna moje FB kampaň, která byla trošku ostřejší a musela se vůči ní vymezit, což je v pořádku. Já z tebe mám pocit, že si dobrý manipulátor, píšeš tady něco o sebereflexy, ale sám vůbec žádnou nemáš. Je mi jasné, že když říkáš, že si někde slyšel, tak ve skutečnosti mě sám pomlouváš a vymýšlíš na mě nějaké nějaké komploty a podporuješ komploty těch, kteří jsou neschopní a svou neschopnost prostě jen kalí ukazováním na druhé.

@Jaroslav.Takac můžu se tě pak prosím ještě zeptat na tvé úspěchy a kariéru u Pirátů, co si pro ně udělal, když tady tak rozebíráme mě a na docela dost osobní bázi, která si myslím, že do tohoto jednání nepatří.

Jinak je mi jasné, že z tvých urážek, které nazýváš fakty fakt o mé práci pro Piráty nemáš sebemenší tušení. Ještě jsem viděl cosi o tom, že mě lidi neuznávají jako exekutivce, ale jako trolla. Ano, tento argument používají moji názoroví oponenti. Navíc v těchto věcech mám taky i hodně kladného feedbacku. Tvůj názor ale na nic neznám ani jsem ho neviděl, tak tě posoudit nemůžu.

Osobně si myslím, že by se členové napadat slovně nijak neměly, ani by se neměly dehonestovat jejich argumenty, když dojdou vlastní. Ale to si myslím, že ti nemám šanci vysvětlit, protože by si to nepochopil. (Můj názor).

@Jaroslav.Takac Jako bonus si můžeš převzít veškerá jednání, když chceš tak makat pro stranu, protože fakt není možné, abych byl pod vedením lidí, kteří mě budou takto veřejně pranýřovat. viewtopic.php?f=82&t=49423
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvky (celkem 2):
Denis.Rychtar, Jaroslav.Takac
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete

Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Petr.Tkadlec píše:
03 lis 2019, 12:43
Za řádnou nomininaci je návrh člena KF a následné potvrzení nominace (přihlášení) - Pro zařazení do hlasování musí kandidát získat podporu 7 členů KF (tj. navrhovatel + dalších 6 členů krajského fóra)
Jelikož jde o osobnostní hlasování, tak chci tajnou volbu i v této věci. Je někdo proti během 24 hodin?
Tento návrh stahuji a rád bych viděl tu skupinu členů, která tady chce zavádět novinky v jednání. Podle mě pokusy některých lidí, aby jiným zabránili v kandidatuře jsou ubohé a zbytečné, ale budiž. A pro jistotu zopakuji slovo KANDIDATUŘE ne ho zvolit. Takto jsem kraj nikdy nevedl. Ale rozumím tomu strachu z konkurence.

Prosím tedy o zahájení hlasování @Yveta.Martinkova

Jaroslav.Takac
Krajské předsednictvo
Profese: Investiční referent
Dal poděkování: 250 poděkování
Dostal poděkování: 300 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaroslav.Takac »

Petr.Tkadlec píše:
03 lis 2019, 21:53
Osobně si myslím, že by se členové napadat slovně nijak neměly, ani by se neměly dehonestovat jejich argumenty, když dojdou vlastní. Ale to si myslím, že ti nemám šanci vysvětlit, protože by si to nepochopil. (Můj názor).
@Petr.Tkadlec Děkuji za příspěvek. Určitě se ti k němu vyjádřím. Jen vzhledem k mému pracovnímu vytížení, a plánům které na dnešek mám, to nebude dnes. Přeji hezký den všem. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Takac za příspěvek:
Petr.Tkadlec
Nic už nebude takové jako kdysi, ale všechno múže být takové, jako ještě nikdy. :)

Yveta.Martinkova
Koordinátor krajského sdružení
Profese: koordinátorka
Dal poděkování: 504 poděkování
Dostal poděkování: 758 poděkování

Příspěvek od Yveta.Martinkova »

Doplnila jsem zde kandidáty, kteří se uchází o místo v PKS a vlákno na krajské volby bylo doplněni již před 4 dny :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Yveta.Martinkova za příspěvky (celkem 2):
Hana.Ancincova, Denis.Rychtar
Koordinátor Zlínského kraje
yveta.martinkova@pirati.cz
+420 770 113 648

Zeptáš-li se, budeš pět minut vypadat jako blbec.
Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.

Jaromir.Horky
Předseda místního sdružení
Profese: PR expert
Dal poděkování: 386 poděkování
Dostal poděkování: 622 poděkování

Příspěvek od Jaromir.Horky »

Michal.Stepanik píše:
03 lis 2019, 13:09
Zdravím všechny, jsem členem pouze rok, ale nestačím se divit nad komunikací tady na fóru.... ach jo. Přečetl jsem poctivě příspěvky všech a to jsem tu byl naposledy v sobotu brzy ráno. Člověk který se sem nepodívá dva dny je úplně mimo obraz... většina lidí, si myslím, má čas na fórum tak 2-3x do týdne na pár minut... a musí se prohrabovat napadáním a osobními útoky. To už je jako v Praze :(

Momentálně se lehce ztrácím v tom kdo nominaci má, kdo ji potvrdil a kdo "potřebuje " lajky aby mohl kandidovat
ZDE nominační anketa, která by stála za aktualizaci.
1. místopředseda KS OLK, předseda MS Přerov, volební manažer krajské kampaně ZLK, fotograf, student interaktivních medií. Nejlepší způsob, jak dosáhnout cíle je začít. OFFTOPIC774942021
Něco o mně

Petr.Tkadlec
Člen KS Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Jaromir.Horky píše:
04 lis 2019, 13:08
Michal.Stepanik píše:
03 lis 2019, 13:09

ZDE nominační anketa, která by stála za aktualizaci.
To je pouze moje členská aktivita. Podporu si může každý shánět jak chce. Navíc ještě nutnost podpory nebyla schválena.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvek:
Denis.Rychtar

Jaromir.Slezak
Člen KS Zlínský kraj
Profese: Imigrační úředník
Dal poděkování: 111 poděkování
Dostal poděkování: 75 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaromir.Slezak »

Zdravím všechny,

:idea: Doufám, že takováhle komunikace se nestává naším normálním standardem :?: :!: Poprosil bych, abych osobní napadání a útoky :roll: si zůčastnění vyříkali, vyjasnili nejlépe při osobní schůzce a vrátili se k meritu věci.
:arrow: Dále bych chtěl požádat všechny členky & členy, kteří budou znovu kandidovat do vedení PKS a již tuto funkci vykonávali, pozice místopředsedů a předsedy, aby nám zde vyprezentovali co se jim za jejich vedení PKS povedlo a co naopak nepovedlo. Budeme mít souhrnný report vaši odvedené práce v PKS a usnadní to členům jejich volbu.
:arrow: Zároveň souhlasím se silnou podporou, ale jsme transparentní strana a myslím si, že by všichni měli mít stejnou šanci být ve vedení, ne pouze členové, kteří již ve vedení byli..
:arrow: Každý je nahraditelný a věřím, že i nový lidé jsou schopní přinést nové a inovativní nápady. Poslední věc, kandidaturu zvažuji.

Přeju hezké podzimní odpoledne :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaromir.Slezak za příspěvky (celkem 7):
Filip.Matuska, Dusan.Jurcik, Denis.Rychtar, Vratislav.Krejcir, Martin.Valasek, BenjaminPierce, Linda.Matuskova
Jaromír Slezák
732 559 610
jaromir.slezak@pirati.cz

Pirátský zastupitel a člen kontrolního výboru ve Vizovicích.

Jaroslav.Takac
Krajské předsednictvo
Profese: Investiční referent
Dal poděkování: 250 poděkování
Dostal poděkování: 300 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaroslav.Takac »

Jelikož to vypadá, že si dnes v čekárně u lékaře posedím, pokusím se zde Petrovi odpovědět na jeho otázky.
Petr.Tkadlecpost_id=650517 píše:
03 lis 2019, 21:53
- MS na Vsetíně bylo tebou založeno jako jedno z prvních, ale dnes de facto nefunguje = realita (né nařčení)
Na Vsetíně nejsem v předsednictvu už téměř pátým rokem a stejně se mi tam povedlo dotáhnout nové členy a nejsem tam, protože jsem nechtěl kumulovat funkce a více se věnovat kraji a tam nejsem, protože se nyní věnuji naplno republikovému výboru jako vedoucí jednatel.
Máš pravdu, že již nejsi předsedou MS Vsetín, stejně tak ti nikdo neupírá, že jsi přivedl nové členy. Že nechceš kumulovat funkce je dobře, a ke tvé práci v republikovému výboru jako vedoucího jednatele se musí vyjádřit jiní. Jen jsem chtěl poukázat na to, že máme v kraji spoustu mladších MS, které fungují lépe, než MS Vsetín. Možná je to i vyhořením ostatních členů jak popisuješ, a vzhledem ke tvé práci v RV a tvé časové vytíženosti s tím pramálo ty teď uděláš.
- Jsi občan Vsetína, a lidi co tě náhodou znají, tak o tobě mluví zle (přesto vím, že jsou voliči Pirátů v celostátním formátu-ale v komunální úrovni znají jen tebe, takže Piráty nevolí) = realita (né nařčení)
To je emo nařčení a pro mě ještě urážka. Prosím, aby si to nějak doložil, když to označuješ za realitu. Já mám dobrý feedback od svých podporovatelů. Znám jinak hodně lidí po kraji a tobě jsem teda vůbec nic neslyšel. Volební porovnání výsledků jednotlivých kandidátů z různých voleb taky nic nenaznačuje, že by ve mě bylo špatně. Naopak třeba v parlamentních volbách jsem ze všech Vsetíňáků dostal nejvíc hlasů a to byli i na vyšších příčkách než na 3.
Zde máš pravdu. Dobrý feedback od svých podporovatelů ti nijak nevyvracím a to je asi i logické, že jej budeš mít od svých podporovatelů. Já ti to také přeji – pokud máš podporu, tak ji využij a opři se o ni. Ale já zde mám na mysli názor jednoho z voličů Pirátů, který bydlí na Hrozenkově, a pracuje na Vsetíně. Setkal jsem se s ním při rybaření na Vranovské přehradě letos v létě, kde jsem byl se svou rodinou na dovolené, a tento člověk měl pronajatou chatu vedle nás. Zmiňoval tebe osobně pouze v negativech, ale jinak Piráty v celorepublikovém formátu vnímá pozitivně a je voličem Pirátů.
- volební preference Pirátů na Vsetíně jsou vzhledem k Tvému založení v roce 2012 ke dnešnímu dni daleko horší než kdekoli jinde v kraji, kde vzniklo MS později = realita (né nařčení) /nechci znovu od tebe slyšet, že Vsetín je prostě Čunka..... jen tím uznáš vlastní chybu/
Nevím jak si na to přišel, naše preference v celém okrese byly prakticky stejné. Takže prosím o doložení, když tomu říkáš realita, jak si k tomu došel. Výsledek mohl být samozřejmě lepší, ale bohužel od začátku mé připomínky nebyly vyslyšeny, jak programové, tak hlavně to, že na A1 sololity místo nějaký dobrých vizuálů byl z jedné stránky pouze text. Od začátku jsem to říkal, ale vsetínský volební štáb si to prostě udělal po svém. Já na kandidátku dotáhl 17 lidí a byl to pro mě pot a krev, moji kritici na kandidátku nedotáhli nikoho. Kdyby tam solidní lidi dotáhli, tak bych tam klidně o nebyl a těch svojich 7 lidí (ano 7 ne 17).
Tvá zásluha na naplnění Vsetínské kandidátky je nepopíratelná. Stejně tak ti dávám za pravdu, že pokud by ostatní dotáhli solidní lidi, tak mohl být výsledek daleko lepší. Zde mne žádáš o doložení… Podívej se zde: https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... edit#gid=0
Super výsledek v parlamentních volbách na Vsetíně, je v rámci preferencí v kraji skvělý, a je zde vidět, že voliče se podařilo v parlamentních volbách získat. Nicméně v komunálních volbách 2018 již vidíš, že jsou právě daleko mladší MS v kraji, kteří dopadli lépe. Zde chci také připomenout tvou sólo akci, kdy se KS ZLK usneslo na tom, že v Zašové kandidátku nebudeme podporovat, jelikož nebylo v termínech splněno vše potřebné a zpětná vazba ze Zašové směrem k PKS také selhávala. Tudíž Ty jsi nakonec přes RV stejně prosadil své…. Je toto Pirátské a procesně správné?
- na FB se profiluješ svými příspěvky tak, že pokud tě někdo spojí s Piráty, tak že ........ (snad víš, nebo si po sobě přečteš a zapojíš právě tu sebereflexi) - jako člen RV, obrazu Pirátů v globálním měřítku škodíš. = realita (né nařčení)
Tak toto už vůbec nechápu nějaký pokus na cenzuru a svobodu projevu. Navíc se jedná o můj FB a moje známé, tak jestli se ti to nelíbí, tak to prostě nesleduj. Pokud vím, tak svými příspěvky jinak na nikoho neútočím. Tvoje příspěvky jsem jinak neviděl a nevím jaké mají ohlasy a jak moc propaguješ stranu. Si tady ještě dovolím hodit anketu, co si o používání slov myslí Piráti. Jako ti opravdový a ne ti, co si na ně jen hrají.
anketa.png
Rozhodně se nepokouším tebe v něčem cenzurovat, nebo tě omezovat ve svobodě projevu. Ani jsem tě nikdy nevyzíval abys něco někde upravil, smazal nebo tě u nějakého tvého příspěvku za jeho vydání pranýřoval. Tak na mne prosím neútoč a neočerňuj mou osobu něčím, čeho jsem se nedopustil !!! Výše uvedeným pouze konstatuji, že za každý výrok či post na FB si neseme zodpovědnost sami a je tak naši okolím i na nás nahlíženo.
Vše výše napsáno, je pouze můj osobní pohled na tvou osobu, ale domnívám se, že v KS ZLK si toto myslí většina... jen se ti to z nějakého (pro mne neznámého důvodu) bojí říct.
Podle mě se to nebojí říci a někteří mi právě říkají něco jiného o úplně jiných členech PKS, takže je to opravdu pouze tvůj názor. Chápu, že se PKS maximálně před rokem nelíbila jedna moje FB kampaň, která byla trošku ostřejší a musela se vůči ní vymezit, což je v pořádku. Já z tebe mám pocit, že si dobrý manipulátor, píšeš tady něco o sebereflexy, ale sám vůbec žádnou nemáš. Je mi jasné, že když říkáš, že si někde slyšel, tak ve skutečnosti mě sám pomlouváš a vymýšlíš na mě nějaké nějaké komploty a podporuješ komploty těch, kteří jsou neschopní a svou neschopnost prostě jen kalí ukazováním na druhé.
Máš pravdu, že nejedna tvá FB kampaň se mi nelíbí, a tudíž ti to zde narovinu píši. Nechápu, jak jsi přišel k tomu, že bych já o tobě něco někde roznášel, vymýšlel si o tobě něco o to tobě, nebo že nemám sebereflexi, když já de facto za dobu co jsem u Pirátů s tebou řešil možná jen pár věcí okrajově a na ničem s tebou nespolupracuji, ani nijak jinak nejsem v kontaktu. Neznáš mě a neprávem osočuješ.
@Jaroslav.Takac můžu se tě pak prosím ještě zeptat na tvé úspěchy a kariéru u Pirátů, co si pro ně udělal, když tady tak rozebíráme mě a na docela dost osobní bázi, která si myslím, že do tohoto jednání nepatří.
Zeptat se můžeš, a jsem rád, že se na toto ptáš, protože takto i mohu odpovědět @Jaromir.Slezak , na jeho požadavek.
V mém dosavadním působení u Pirátů, beru jako úspěch realizaci akcí pro veřejnost, do kterých se aktivně zapojuji. Jezdím i pomáhat s různými akcemi i v jiných MS (např.UH,ZL,Vizovice,Přerov).
V předvolebních kampaních se snažím věnovat dobrovolnictví pro Piráty co nejvíce času a taktéž pomáhám i mimo KM kde jsem členem. V technickém zajištění kampaní hledám a pracuji na co nejlevnějších ale funkčních prvcích (výroba plakátovacích bannerů na sloupy veřejného osvětlení,výroba laviček z palet)
Jako můj úspěch vnímám také to, že jako registrátor do volebních komisí v komunálních volbách 2018, se domnívám o tom, že jsem zaregistroval v kraji nejvíce členů VK (musí potvrdit @Yveta.Martinkova jestli je tomu tak), přičemž jsem využil v tomto případě mnoho známých, kteří mne znají díky mé dlouholeté práci s mládeží u dobrovolných hasičů, napříč krajem.
V PKS jsem nebyl zatím celý mandát, ale byl jsem dovolen pouze na doplnění stavu v posledním roce. Pokud bylo cokoli ve spojitostí s mou funkcí v PKS potřeba zapojil jsem se vždy.

A jako sebereflexi zde jedním dechem dodávám, že jako osobní neúspěch a selhání, beru vývoj v mnou podaném trestním oznámení za Piráty ZLK, které jsem z pozice krajského místopředsedy podal na Jakuba Mikulku z Kroměříže, který nám na internetu veřejně vyhrožoval, když vydal post (cituji): „Chtělo by to nalákat všechny Piráty na ten kulturák, a pak sehnat někoho, kdo by to tam vykosil jak mešitu na Novém Zélandu“ – Zde jsem se já osobně nechal PČR vyšachovat, a ti díky mé neznalosti zákona a nedůslednosti v podání trestního podání, celou věc odložili, aby ji nakonec předali k vyřešení městskému úřadu takovým způsobem, že mi již ani není umožněno nahlížet do spisu. Toto beru jako svou chybu v práci pro Piráty a poučil jsem se z ní – příště bych postupoval jinak.
Jinak je mi jasné, že z tvých urážek, které nazýváš fakty fakt o mé práci pro Piráty nemáš sebemenší tušení. Ještě jsem viděl cosi o tom, že mě lidi neuznávají jako exekutivce, ale jako trolla. Ano, tento argument používají moji názoroví oponenti. Navíc v těchto věcech mám taky i hodně kladného feedbacku. Tvůj názor ale na nic neznám ani jsem ho neviděl, tak tě posoudit nemůžu.
Petře, pokud mé argumenty a komentáře toho, jak věci vidím, bereš jako urážky, tak se ti omlouvám, ale jsi to tedy právě ty komu docházejí argumenty a útočíš ty na mě.
Máš pravdu a zde jsem s tebou plně za jedno - členové by se neměli napadat slovně, ani by se neměly dehonestovat jejich argumenty, když dojdou vlastní. Já tebe nenapadám, ale pouze argumentuji a bráním se tvému útoku v tomto vlákně, které jsi rozjel proti mne, když jsem si zažádal u členů o podporu mé kandidatury.
@Jaroslav.Takac Jako bonus si můžeš převzít veškerá jednání, když chceš tak makat pro stranu, protože fakt není možné, abych byl pod vedením lidí, kteří mě budou takto veřejně pranýřovat. viewtopic.php?f=82&t=49423
Tvůj krok že rezignuješ na pozici vedoucího AO, vnímám od tebe, jako hození ostatních členů Pirátů přes palubu, jelikož jsi jak správně uvádíš jeden ze stranicky nejstarších členů v kraji, a díky tvé pozici v RV bys měl být pro KS ZLK přínosem. Převalit celou agendu na @Hana.Ancincova , v době kdy víš o její kandidatuře na lídra do krajských voleb, je dle mého podpásovka, protože Hanka má momentálně pokud chceme v krajských volbách uspět, na práci mnoho jiného.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Takac za příspěvky (celkem 2):
Denis.Rychtar, Vratislav.Krejcir
Nic už nebude takové jako kdysi, ale všechno múže být takové, jako ještě nikdy. :)

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Zlínský kraj“