KF ZlK 22/2019 Volba krajského předsednictva /jednání/

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Zlinsky kraj, Predsedajici, Odbor ZlK - administrativni

Odpovědět
Denis.Rychtar
Člen KS Zlínský kraj
Profese: Chemik-Operátor, Velinář výroby sazí
Dal poděkování: 533 poděkování
Dostal poděkování: 400 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ZlK 22/2019 Volba krajského předsednictva /jednání/

Příspěvek od Denis.Rychtar » 31 říj 2019, 11:44

Petr.Tkadlec píše:
30 říj 2019, 19:03
Jak jsem již avizoval, tak kandiduji na pozici předsedy či místopředsedy krajského sdružení.

Za prvé bych chtěl říct, že už uplynula nějaká doba, aby si prakticky všichni noví členové k tomu Pirátství čuchli a teď je třeba udělat nějaký upgrade, aby náš kraj fungoval transparentně a pohodlně pro co nejvíc členů.

Můj plán na dva roky v PKS:
Vytvoření SWAT analýzy a vypracování strategického plánu - první 3 měsíce (v případě nezvolení v tomto klidně pomůžu komukoliv a budu rád když to bude)
Rozjezd KETů - prvních 6 měsíců
Pravidelné schůze PKS, RVxPKSxMS - minimálně 1x měsíčně a pak dle potřeb
Pravidelné schůze krajského sdružení - 4x ročně malá, 1x ročně celodenní víkendová konference
Dohled nad MS, aby zveřejňovali věci, které zveřejňovat mají - průběžně
Pomoc MS v zapojování členů, pomoc s náborovou kampaní - průběžně
Dosíťování zbývajících větších měst v kraji - Otrokovice, Holešov, Uh. Brod... - 2 roky
Autentické fungování krajských odborů - 1 rok
Správné úkolování krajské koordinátorky - průběžně

PKS by se pak dále mělo zaměřit na vzdělávání samo sebe, PMS, zastupitelů, členů.
Krajské MO jede skvěle, takže k tomu nic nemám.

Zkušenosti z vedení tohoto kraje mám i z dob, když měl 6 členů, dále jsem posbíral republikové zkušenosti zejména jako člen strategického týmu či jednatel republikového výboru. Mezi mé nejslabší stránky patří asi to, že jsem "milovníkem" trošku kontroverzního humoru, což chápu, že některé odradí. Co se týče profesního hlediska, tak si myslím, že jsem zcela profesionální.

Nejsem členem místního sdružení a rád bych celý kraj vedl koncepčně, aby z toho nebyla nějaká přetahovaná o moc. Veškerá moc by měla být v rukou každého z členů a budu se snažit, abych to co nejvíc členů naučil, jak ji používat (zakládání podnětů, prosazování záměrů...)

Trošku mě mrzí, že @Denis.Rychtar upřednostňuje práci pro kraj v těch mocenských či placených pozicích a té dobrovolnické práce se zříká, protože si myslím, že on jako zkušený člen by měl být určitě u tohoto upgradu a neměl by to přenechávat nové energii, jak píše. (Až to bude běžet jak hodinky, tak jsem taky pro předávání.) Dále si myslím, že i @Hana.Ancincova taky měla zastat nějaký dobrovolnický vnitrostranický post (ideálně PKS) nebo se nám trošku obavy o budoucnost tohoto kraje. Denise prosím, aby to ještě trošku zvážil.

Ještě tady pro jistotu ušetřím zbytečný post od @Martina.Urbankova, která má nutkání mi ho vždy všude dát. Martina mě nepodporuje.

Postvolební plán mám taky - Pice, fungování zastupitelů, ale ten bych zatím ještě nevytahoval.

Podívej Petře mám mraky práce doma, v komisích, zastupitelstvu, dozorčí radě a pokud mi přibudou další z kraje, tak se zblázním. Už teď upouštím, kde se dá, ale stále mi neustále starostí přibývá. Do toho se chci více taky soustředit na rodinu, jelikož čekáme druhé dítě a Lucčina trpělivost není věčná, když se pomalu chodím jen domů vyčerpaný vyspat.
Určitě neodepisuji KS a chci zde nadále přispívat svými nápady a podněty. VyOsení bych zase zkusil na příští rok, ale odpadají mi kolegové pořadatelé. Budu potřebovat pomoct.
PICE jsem chtěl mít už dávno, ale dle nezájmu většiny mé snahy bohužel uvadly, pokud se to od příštího roku podpoří rád s tím pomůžu.
Rozjel jsem debatu u nás v MS a nikdo tam zatím nechce, tak že pokud se za mě nepřihlásí nástupce za MS ValMez a Rožnov, tak svou kandidaturu zvážím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Denis.Rychtar za příspěvky (celkem 5):
Tomas.Cabla, Dusan.Jurcik, Giuseppe.Maiello, Michal.Stepanik, Lucie.Malikova
„Šampióni nevznikají v posilovnách. Šampióni vznikají z něčeho, co mají hluboko v sobě - z touhy, snu a vize." Muhammad Ali

Denis Rychtar
730 955 850
denis.rychtar@pirati.cz

Petr.Tkadlec
Vedoucí krajského odboru
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Dal poděkování: 3576 poděkování
Dostal poděkování: 3177 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Tkadlec » 01 lis 2019, 12:36

Nějak to tady spí, zřejmě se do práce nikdo nehrne, což chápu... a určitě nebudu nijak brečet, když nebudu zvolen. Kromě mě je tu další kandidát pouze @Frantisek.Elfmark.

@Denis.Rychtar nechce, tak bych byl rád, kdyby se vyjádřil i zbytek PKS, jestli bude kandidovat. @Hana.Ancincova sice chce do RV, ale ať klidně kandiduje i tady a kdyby byla do RV zvolena, tak rezignuje a udělá se dovolba, jak jsem to posledně udělal já. V tom nevidím problém. Jak je na tom @Marek.Houser, @Jaroslav.Takac a @Jiri.Jaros?

Dále by svou kandidaturu dle mě měli zvážit takoví ti naši akčnější, komunikativní členové. @Jaromir.Slezak, @Linda.Matuskova, @Jakub.Zach, @Lucia.Sirinova, @Radek.Nohavica, @Irena.Drofova

A fakt bych poprosil, aby se hlásili zejména lidi, kteří to chtějí někam posunout, ne kteří tam budou jen sedět, aby o něčem rozhodovali. Tím nenarážím na současný stav, ale čas na upgrade opravdu nadešel.
Nějaký výčet věcí, co by se měli pohnout jsem už psal. (A to mě zrovna jen tak napadlo, po analýze toho bude určitě víc.)

Máte možnost se přihlásit do 7.11.2019 12:00.

OFFTOPICMůj plán na dva roky v PKS:
Vytvoření SWAT analýzy a vypracování strategického plánu - první 3 měsíce (v případě nezvolení v tomto klidně pomůžu komukoliv a budu rád když to bude)
Rozjezd KETů - prvních 6 měsíců
Pravidelné schůze PKS, RVxPKSxMS - minimálně 1x měsíčně a pak dle potřeb
Pravidelné schůze krajského sdružení - 4x ročně malá, 1x ročně celodenní víkendová konference
Dohled nad MS, aby zveřejňovali věci, které zveřejňovat mají - průběžně
Pomoc MS v zapojování členů, pomoc s náborovou kampaní - průběžně
Dosíťování zbývajících větších měst v kraji - Otrokovice, Holešov, Uh. Brod... - 2 roky
Autentické fungování krajských odborů - 1 rok
Správné úkolování krajské koordinátorky - průběžně

PKS by se pak dále mělo zaměřit na vzdělávání samo sebe, PMS, zastupitelů, členů.
Krajské MO jede skvěle, takže k tomu nic nemám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvek:
Hana.Ancincova
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete

Radek.Nohavica
Předseda místního sdružení
Profese: Student strojírenství
Dal poděkování: 18 poděkování
Dostal poděkování: 71 poděkování

Příspěvek od Radek.Nohavica » 01 lis 2019, 17:40

Petr.Tkadlec píše:
01 lis 2019, 12:36
Bohužel, jak už někteří víte, tak se nemohu hlásit na žádnou z pozic, (ať už dobrovolnická nebo placená), z důvodu toho, že nejdřív musím vyhrát vlastní bitvu a to zdravotní. KOKS a MS Vsetín a někteří jedinci vědí, že mám diagnostikovanou vážnou chorobu, která mi nedává moc nadějí na to žít moc dlouho. Pokud se nějakým zázrakem z toho dostanu, tak milerád v budoucnu se budu hlásit k větší odpovědnosti a klidně budu zastávat 3 pozice najednou. Momentálně ale mými ambicemi jsou dokončit předsednictví v PMS Vsetín a pak no jednoduše přežít. Kdo chce vědět, co mi je, může se zeptat zmíněných nebo mi napsat, není to nic tajného, ale každý to vědět nemusí.
Ale díky za nominaci.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Radek.Nohavica za příspěvky (celkem 6):
Petr.Tkadlec, Jaroslav.Takac, Giuseppe.Maiello, Libor.Adamek, Denis.Rychtar, Jaromir.Slezak

Marek.Houser
Předseda místního sdružení
Profese: grafika, copy, socmedia, eventy, DJing
Dal poděkování: 198 poděkování
Dostal poděkování: 545 poděkování

Příspěvek od Marek.Houser » 01 lis 2019, 18:13

Radek.Nohavica píše:
01 lis 2019, 17:40
Bohužel, jak už někteří víte, tak se nemohu hlásit na žádnou z pozic, (ať už dobrovolnická nebo placená), z důvodu toho, že nejdřív musím vyhrát vlastní bitvu a to zdravotní. KOKS a MS Vsetín a někteří jedinci vědí, že mám diagnostikovanou vážnou chorobu, která mi nedává moc nadějí na to žít moc dlouho. Pokud se nějakým zázrakem z toho dostanu, tak milerád v budoucnu se budu hlásit k větší odpovědnosti a klidně budu zastávat 3 pozice najednou. Momentálně ale mými ambicemi jsou dokončit předsednictví v PMS Vsetín a pak no jednoduše přežít. Kdo chce vědět, co mi je, může se zeptat zmíněných nebo mi napsat, není to nic tajného, ale každý to vědět nemusí.
Ale díky za nominaci.
Bojuj, kámo :(
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Houser za příspěvky (celkem 4):
Petr.Tkadlec, Giuseppe.Maiello, Hana.Ancincova, Libor.Adamek

Linda.Matuskova
Rozhodčí komise
Profese: fotografka, máma
Dal poděkování: 227 poděkování
Dostal poděkování: 180 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Linda.Matuskova » 01 lis 2019, 21:41

Radek.Nohavica píše:
Petr.Tkadlec píše:
Ale díky za nominaci.
Radku, ačkoliv se osobně vlastně neznáme a setkali jsme se jen jednou, virtuálně u voleb do Rozhodčí komise, velmi mě tvoje zpráva zasáhla. Jen ti chci říct, drž se!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Linda.Matuskova za příspěvek:
Hana.Ancincova
člen Rozhodčí komise
MS Kroměříž, za Piráty předsedkyně Komise pro školství, výchovu a vzdělávání (Kroměříž)
kontakt www.lindamatuska.cz, fb: https://www.facebook.com/linda.matuskova.pirati, tel.: 774410116

Linda.Matuskova
Rozhodčí komise
Profese: fotografka, máma
Dal poděkování: 227 poděkování
Dostal poděkování: 180 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Linda.Matuskova » 01 lis 2019, 21:48

@Petr.Tkadlec Petře díky,
nominaci PŘIJÍMÁM. Kandidátskou řeč a svou vizi fungování PKS doplním v termínu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Linda.Matuskova za příspěvky (celkem 2):
Petr.Tkadlec, Martin.Valasek
člen Rozhodčí komise
MS Kroměříž, za Piráty předsedkyně Komise pro školství, výchovu a vzdělávání (Kroměříž)
kontakt www.lindamatuska.cz, fb: https://www.facebook.com/linda.matuskova.pirati, tel.: 774410116

Petr.Tkadlec
Vedoucí krajského odboru
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Dal poděkování: 3576 poděkování
Dostal poděkování: 3177 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Tkadlec » 02 lis 2019, 09:43

Jenom to prosím neberte jako nominaci, protože bych byl rád kdybyste byli více soběstační a berte to hlavně jako výzvu k vyjádření. Je to asi to stejné, ale rozumíme si? :-)

EDIT: Jinak je hlavní týmová práce, takže si teď budu protiřečit. ;-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvky (celkem 3):
Vratislav.Krejcir, Martin.Latal, Hana.Ancincova
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete

Martin.Latal
Místní předsednictvo
Profese: Autoelektrikář
Dal poděkování: 128 poděkování
Dostal poděkování: 50 poděkování

Příspěvek od Martin.Latal » 02 lis 2019, 09:49

Ahoj do PKS nominuji Jaroslava Takáče protože dle mě hoří pro piráty a obětuje jim spoustu svého volného času bez nutnosti nějakého ocenění. Byl bych rád kdyby toto Jarda přijal
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Latal za příspěvky (celkem 5):
Vratislav.Krejcir, Petr.Tkadlec, Jakub.Zach, Petr.Stoklasa, Jan.Buksa
Místopředseda MS KM.. Člen komise bytové.. Člen komise pro likvidaci nepotřebného majetku města

Jaroslav.Takac
Krajské předsednictvo
Profese: Investiční referent
Dal poděkování: 207 poděkování
Dostal poděkování: 248 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jaroslav.Takac » 02 lis 2019, 10:40

Radek.Nohavica píše:
Petr.Tkadlec píše:
Ale díky za nominaci.
Radku, děkuji Ti za tvou dosavadní práci pro Piráty, a přeji Ti, ať nad chorobou zvítězíš. Drž se, a bojuj !!! :arrow:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslav.Takac za příspěvky (celkem 4):
Marek.Houser, Martin.Latal, Petr.Tkadlec, Giuseppe.Maiello
Nic už nebude takové jako kdysi, ale všechno múže být takové, jako ještě nikdy. :)

Jakub.Zach
Místní předsednictvo
Profese: architekt, urbanista
Dal poděkování: 97 poděkování
Dostal poděkování: 92 poděkování

Příspěvek od Jakub.Zach » 02 lis 2019, 10:48

Ahoj @Petr.Tkadlec . Děkuji ti, že jsi mě zmínil v rámci případné účasti ve volbě do PKS. Vážím si toho.
Nicméně jsem se rozhodl, že kandidovat nebudu. V současné době se snažím plně věnovat práci v rámci výborů zde v Kroměříži a dále uvažuji i o práci v krajském zastupitelstvu (pokud vyjdou primárky a volby :-) ) . Vše dělám ve svém volném čase a případně i pokud by volby vyšly a já se stal krajským zastupitelem, chtěl bych čas a úsilí věnovat této práci, protože věřím, že tam bude práce až až. Proto by bylo fér, když v PKS bude někdo, kdo se tomu bude plně věnovat :-) .

Osobně zastávám názor, že v PKS by měli mít zastoupení jednotlivé MS. Za Kroměříž podporuji Jardu Takáče, pokud se znovu přihlásí, protože je v PKS aktivní, zapálený pro pirátskou věc a dle mého názoru rozumný člověk. To samé platí pro Hanku Ančicovou, u které doufám, že taky zváží svou účast.
Naposledy upravil(a) Jakub.Zach dne 02 lis 2019, 11:07, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Zach za příspěvky (celkem 6):
Petr.Tkadlec, Martin.Latal, Vratislav.Krejcir, Dusan.Jurcik, Giuseppe.Maiello, Michal.Stepanik
místopředseda MS Kroměříž,
člen Výboru pro územní plán města Kroměříž, člen Komise státní památkové péče obce s rozšířenou působností města Kroměříž
architekt, urbanista, člověk s veselou povahou a věčný optimista

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Zlínský kraj“