Kateřina Rosáková

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, Odbor LbK - administrativni, KoKS Liberecký kraj, PKS Liberecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Zamčeno
Katerina.Rosakova
Člen KS Liberecký kraj
Příspěvky: 9
Registrován: 21 lis 2018, 19:52
Dal poděkování: 108 poděkování
Dostal poděkování: 33 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Kateřina Rosáková

Příspěvek od Katerina.Rosakova »

Dobré ráno, odpoledne, večer a nebo prostě jen ahoj všem pirátům a pirátkám.

Mé jméno je Kateřina Rosáková, všichni mi říkají prostě jen Kačí. Je mi 20 let, pocházím z České Lípy a zde také celý život bydlím.

Už od dětství jsem si přála stát se učitelkou ve školce, a proto jsem vystudovala střední školu v Novém Boru, oborem předškolní a mimoškolní pedagogika. Po maturitě jsem přijala první nabídku práce, která se naskytla a stala jsem se asistentkou pedagoga na vesnici nedaleko Lípy.
Bohužel, či bohudík jsem po roce a půl odešla, jelikož jsem nemohla fungovat v místě, kde to nefunguje - to a mnohé další se stalo důvodem, proč jsem začala uvažovat o pirátském členství. Chtěla bych osobně předávat mé postřehy ze školního prostředí silnějším hlasům, lidem, kteří mohou rozhodovat, a tím se zapojit do onoho, doufejme pozitivního vývoje školství.
Nyní jsem opět asistentkou, ale pracuji na škole, která funguje o poznání lépe, zaměřuji se zde na vzdělávání cizinců - Mongolců, což je téma, které naším městem velmi otřásá.

K pirátům jsem se dostala docela náhodou, a přesto, že jsem vždy k pirátské straně tíhla, nikdy by mě nenapadlo, že bych se v našem městě aktivně zapojila.
A pak se to prostě stalo - při komunálních volbách jsem si z legrace vzala do ruky pár pirátských listů a začala jsem je rozdávat. Z legrace se za okamžik stalo nadšení a piráti mne nadchli natolik, že jsem se zúčastnila rozdávání listů téměř každý den.
No a nadšení mi už zůstalo. Jsem ještě stále ze všeho trochu vylekaná, protože nepatřím mezi extroverty, ale doufám, že bych mohla být pirátům nápomocná. (I kdyby jen dětským koutkem při krajském fóru)

Mezi mé koníčky patří hra na hudební nástroje - bicí, kytaru, ukulele a sopránovou či altovou flétnu.
Také jsem byla více než 7 let aktivní skautkou, ráda maluji a jinak tvořím, ráda cestuji a účastním se téměř jakékoliv kulturní akce u nás v Lípě. Za několik dní již také nebude tajemstvím, že píšu básně, protože poprvé vystoupím na lokálním slam poetry. Tím se snad ospravedlním, že tento text nebyl tak úplně stručný.

Děkuji za příležitost posunout se ve svém životě dál a doufám, že vám (teď už snad nám) bude foukat do plachet ten správný vítr.
Kačí :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Katerina.Rosakova za příspěvky (celkem 2):
Jan.Tempel, Ondrej.Kolek
Uživatelský avatar
Helena.Vondrakova
Administrativní odbor
Příspěvky: 906
Registrován: 18 dub 2018, 09:50
Profese: Scrum Master
Bydliště: Pulečný
Dal poděkování: 968 poděkování
Dostal poděkování: 824 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Kateřina Rosáková

Příspěvek od Helena.Vondrakova »

Kačí, skvělé. Děkuji za příspěvek a těším se, až se příště zase uvidíme.

"Think big, act small, fail fast, learn rapidly."
Helena Vondráková,
tel.: 6O5 136 828

Uživatelský avatar
Ondrej.Kolek
Příspěvky: 1878
Registrován: 20 pro 2011, 17:05
Profese: chemik (manažer vývoje)
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 1652 poděkování
Dostal poděkování: 1326 poděkování

Re: Kateřina Rosáková

Příspěvek od Ondrej.Kolek »

"Podle ovoce poznáte dobrý či špatný strom"

Zamčeno

Zpět na „Zájemci o členství Liberecký kraj“