Jakub Nepejchal - přestup z KSOLK

Archivační fórum pro vlákna přijatých zájemců o členství

Moderátoři: KoKS Praha, PKS Praha

Pravidla fóra
Toto je dočasné archivační fórum pro odkládání vláken přijatých zájemců o členství. Vlákna sem přesouvá PKS Praha.
Zrušení archivu bude zváženo ve chvíli kdy začne kvalitně fungovat systém Evidence členů.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Jakub.Nepejchal
Člen KS Praha
Příspěvky: 1360
Registrován: 26 bře 2014, 14:12
Profese: Vedoucí sociální služby
Bydliště: Praha-Petrovice
Dal poděkování: 2426 poděkování
Dostal poděkování: 1730 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jakub Nepejchal - přestup z KSOLK

Příspěvek od Jakub.Nepejchal »

Ahoj Piráti,

v průběhu listopadu a trvale od prosince se s rodinou stěhuji do Prahy a tak žádám o přestup.

Abych se představil:

Je mi 32 let, pracuji jako sociální pracovník s uživateli drog, ale postupně spíš směřuji do oblasti psychoterapie. Jsem ženatý a mám dvě dcery.
K Pirátům jsem vstoupil v dubnu 2013 a od té doby se hodně angažuji na místní úrovni. Jsem dlouholetý člen předsednictva MS Olomouc, které jsem i zakládal. S Pirátským programem souzním prakticky ve 100 %. Moje hlavní témata jsou: - drogová politika (její liberalizace), - směřování k NZP jako řešení důchodového a sociálního systému, - přímá demokracie a její aplikace ve společnosti,, - transparence vs. ochrana soukromí.

A čemu bych se chtěl věnovat v Praze?
Nejdřív se trochu rozkoukat a postupně se seznámit s aktivními členy a dobrovolníky. Těším se, že se konečně potkám F2F s některými lidmi, které zatím znám jen z fóra. A vzhledem k tomu, že se budu stěhovat do Petrovic, podpořit vznik MS Praha 15 a Petrovice (nebo tak nějak by mohl být ten název) a supportovat zastupitele na Patnátce.

Pokud budou nějaké další dotazy, klidně se ptejte zde nebo si popovídáme na některé schůzi.

Kuba
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jakub.Nepejchal za příspěvky (celkem 4):
Ondrej.Vojta, Jan.Hora, Jaromir.Beranek, Michaela.Nepejchalova

Člen KS Praha
=== Kontakt: ===OFFTOPIC* E-mail: jakub.nepejchal@pirati.cz
* Telefon: 6O8428O8O

Uživatelský avatar
Ondrej.Vojta
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 413
Registrován: 26 led 2017, 18:35
Profese: PR
Bydliště: Praha - Petrovice
Dal poděkování: 690 poděkování
Dostal poděkování: 1277 poděkování

Re: Jakub Nepejchal - přestup z KSOLK

Příspěvek od Ondrej.Vojta »

Haleluja! :-) Na parťáka (člena) v Petrovicích čekám už dlouhou dobu! Jinak ano, opravdu funguje Akční tým P15 a okolí (Petrovice, DM..): https://www.facebook.com/piratipraha15, až se bude blížit další setkání, dal bych vědět, rozhodně jsi zván. Těším se.

Ondra
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Vojta za příspěvek:
Jakub.Nepejchal

toho času 1. místopředseda KS Praha a zastupitel MČ Praha-Petrovice | Profil na lidé
tel.: +42O 736 726 061 | e-mail: ondrej.vojta@pirati.cz

Michal.Hrib
Příznivec Pirátů – Praha
Příspěvky: 127
Registrován: 29 srp 2019, 15:58
Profese: Koordinátor Praha
Dal poděkování: 19 poděkování
Dostal poděkování: 140 poděkování

Re: Jakub Nepejchal - přestup z KSOLK

Příspěvek od Michal.Hrib »

Ahoj Jakube, pokud budeš mít nějaké dotazy k přestupu nebo obecně k členství, tak mi určitě napiš.

Michal Hrib
Koordinátor Praha
Zamčeno

Zpět na „Přijatí zájemci Praha“