KF 15/2019 Volba mistopredsedu KS UsK - rozprava

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Ustecky kraj, Predsedajici, Krajsti predsedajici

Odpovědět
Vojtech.Karban
Člen KS Ústecký kraj
Profese: OSVČ - Czechseedbank.eu
Dal poděkování: 118 poděkování
Dostal poděkování: 86 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF 15/2019 Volba mistopredsedu KS UsK - rozprava

Příspěvek od Vojtech.Karban » 18 říj 2019, 11:26

p. Kotasi nechci být rýpavý, ale jak jsi konkrétně ty zajistil prosím ten výběr prostoru a vybavení ? To myslíš vážně ?

Jan.Kotas
Člen KS Ústecký kraj
Profese: Privátní poradce
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 51 poděkování

Příspěvek od Jan.Kotas » 18 říj 2019, 12:13

Vojtech.Karban píše:
18 říj 2019, 11:26
p. Kotasi nechci být rýpavý, ale jak jsi konkrétně ty zajistil prosím ten výběr prostoru a vybavení ? To myslíš vážně ?
Byl jsem jeden z hlavních aktérů, kteří zajistili výběr prostoru a chod SUPICE. //
Vůbec nejsi rýpavý a věcný dotaz. Rozklíčuji:
Byl jsem na všech výběrech míst v hodné pro Supici - bylo tam více lidí, kdo mohl, kdo se zajímal.
Byl jsem u výběru a nastěhování a sestavení nábytku - montoval jsem s tebou
Byl jsem u výběru a nákupu vybavení - zpracovával jsem ti podklady
Byl jsem u zahájení otevření
Byl jsem kdo z organizoval debaty s Ologou (mimochodem, první, a zatím největší nápor lidí. 40 osob ve třech objektech a byl jsem na to sám + pak dopomohl David Wágner. A to nemluvím o technickém zajištění skrz Brandejse co to natáčel. Nebo akce s Ninou o KLDR a i mno dalšího co by se dalo popsat, třeba zajištění TV ve výloze a její chod, Zlepšený signál v zasedačce Internetu, věnování managetovatelném routeru za 10k do zasedačky, věnování malého routeru za 500,- pro přemostění signálu a jejich instalace (nové AP Supice, Stream, Zasedačka, Kancelar poslance), komunikace s providerem o stabilitě. (Spousty věcí jsem teď dodělal, aniž bych o tom klábosil okolo, a to nemluvím že pokračuji v přípravě grafického streamu, otočná IP kamera se zoomem)...

Určitě jsem nebyl jediný, ale to nemění na tom, že jsem tam byl a popisuji přiložený svůj podíl ve větě "jeden z hlavních aktérů". Prezentuji především sebe.
Snad uspokojivě vysvětleno ;)

Vojtech.Karban
Člen KS Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojtech.Karban » 18 říj 2019, 12:19

Aha, takže ty si vlastně chodil po městě, koukal do výloh, projížděl inzeráty a kontaktoval majitele. Ty si tedy poté ladil smlouvy Sněmovna vs Strana a Strana vs majitelé. Ty si vlastně vyřizoval kauce, klíče, předávací protokoly, že ?
Předpokládám, že to týdenní sezení u počítače, procházení různých velkoobchodů a prosba o kalkulace a slevy, to si vlastně dělal taky celé ty viď ? Docela rád bych viděl ty tvé podklady...
Ty těžký stoly si ve svym zdravotnim stavu vlastně taky skládal, že ? Reklamaci rozbitého křesla v přepravě si taky vyřizoval ty vidˇ? A ta prořízlá deska od stolu se asi udělal sama hádám....Plátno pověšený šejdrem si vlastně taky opravoval ty viď ?
Ono jen u něčeho být a být jedním z hlavních aktérů je dost podstatný rozdíl. A ano, je tam za tebou kus práce, připojenej router, kde kabel visí prostředkem místnosti....
add akce - Vlastně ta Nina byla úplně perfektně připravená a Vláďa vlastně běžel pro svůj notebook domu, aby se nenudil že ? Tak tolik asi můj pohled, víc vlákno s volbou zasírat nebudu...
Naposledy upravil(a) Vojtech.Karban dne 18 říj 2019, 12:23, celkem upraveno 3 x.

Vojtech.Karban
Člen KS Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojtech.Karban » 18 říj 2019, 12:21

Btw musím svoji nominaci opět s díky odmítnout, ale vážím si toho MIky...osobně si myslím, že by nové PKS mělo být ideálně z většiny nové, ale ukáže volba KF

Petr.Rysler
Člen KS Ústecký kraj
Profese: Restaurater
Dal poděkování: 140 poděkování
Dostal poděkování: 71 poděkování

Příspěvek od Petr.Rysler » 18 říj 2019, 12:27

Může zde někdo odpovědný a znalý problematiky nás seznámit s technickým průběhem voleb místopředsedů ? Myslím tím kolik kol, kolik musí dostat hlasů atd? děkuji
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Rysler za příspěvky (celkem 2):
Vojtech.Karban, Vladimir.Vlach

Michaela.Schwarzova
Krajské předsednictvo
Dal poděkování: 717 poděkování
Dostal poděkování: 439 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michaela.Schwarzova » 18 říj 2019, 12:50

Petr.Rysler píše:
18 říj 2019, 12:27
Může zde někdo odpovědný a znalý problematiky nás seznámit s technickým průběhem voleb místopředsedů ? Myslím tím kolik kol, kolik musí dostat hlasů atd? děkuji
Dvě kola, do druhého postupují kandidáti, kteří získají nadpoloviční většinu hlasů. Např. Kdyby hlasovalo 30 lidí je potřeba 16 hlasů pro postup. Proto je fajn v prvním kole hlasovat pro všechny možné kandidáty. Aby jich v druhém kole bylo dostatek. V druhém kole počet hlasů určuje pořadí. V případě rovnosti hlasů rozhoduje součet hlasů v prvním a druhém kole. V případě další rovnosti hlasů (také se stalo) rozhoduje los.

Jan.Kotas
Člen KS Ústecký kraj

Příspěvek od Jan.Kotas » 18 říj 2019, 14:00

Vojtech.Karban píše:
18 říj 2019, 12:19
Aha, takže ty si vlastně chodil po městě, koukal do výloh, projížděl inzeráty a kontaktoval majitele. Ty si tedy poté ladil smlouvy Sněmovna vs Strana a Strana vs majitelé. Ty si vlastně vyřizoval kauce, klíče, předávací protokoly, že ?
Předpokládám, že to týdenní sezení u počítače, procházení různých velkoobchodů a prosba o kalkulace a slevy, to si vlastně dělal taky celé ty viď ? Docela rád bych viděl ty tvé podklady...
Ty těžký stoly si ve svym zdravotnim stavu vlastně taky skládal, že ? Reklamaci rozbitého křesla v přepravě si taky vyřizoval ty vidˇ? A ta prořízlá deska od stolu se asi udělal sama hádám....Plátno pověšený šejdrem si vlastně taky opravoval ty viď ?
Ono jen u něčeho být a být jedním z hlavních aktérů je dost podstatný rozdíl. A ano, je tam za tebou kus práce, připojenej router, kde kabel visí prostředkem místnosti....
add akce - Vlastně ta Nina byla úplně perfektně připravená a Vláďa vlastně běžel pro svůj notebook domu, aby se nenudil že ? Tak tolik asi můj pohled, víc vlákno s volbou zasírat nebudu...
Pracovali jsme na tom společně ve více lidech (Výběr). Inzeráty jsem lovil kdybych něco našel zajímavého, ale tipy se vybrali od ostatních ve nějaký snad shodě. Fyzicky na jednlt. místech jsem byl u všech (myslím). Nikoho sem nekontaktoval a nedomlouval finální smlouvy ani je neobíhal. Taky vlastně ani o tom nepíšu, že bych to děla. Kalkulace a slevy, jsem dělal, konkrétní nábytek se vybral podle nějaké verze myslím tvoje, moje nebyla ani o tom nepíšu, že bych nějaký kalkulace dělal. Stoly, neboli ty zabalené desky celkově nábytku jsem tahal ano a právě že v tom zdravotním stavu! Reklamaci rozbitého křesla jsem nereklamoval a nevyřizoval, ale vím že s tím byl vopruz. Prořízl stůl při rozbalování - jsem udělal já ano, taky jsem nikdy neřekl, že jsem to neudělal :) Plátno jsem vůbec nemontoval ani neopravoval. Nebyl jsem tam. Router jsem zapojoval a parametrově vybíral (technická část), co se týče kabelu, je tam jen volný a může se odpojit, nebo má přijít zalištovat. Lze rychle napravit. Nina byla velmi dobře z propagovaná na stránkách a i připravená. Mám i evidenci rezervací v emailech. Technicky bohužel jsem se poprvé setkal s rozdílem HDMI pro MAC a PC a poučil jsem se z toho a ano Vláďa pomohl rychlým řešením, jinak bych si autem dojel pro svoje a akce by také pokračovala. Myslím, že jsme lidi a jsme soudní.

Vůbec nic neza**ráš a věcně se ptáš.

Díky.

Vojtech.Karban
Člen KS Ústecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojtech.Karban » 18 říj 2019, 14:26

Výběr provedlo KF na základě podkladů, které jsem dal dokupy a na základě prohlídek, které jsem organizoval, v počátku s Jakubem a Bárou. Prvotní nemovitosti vybírala Bára, Jakub. Na Pařížskou sem narazil při normální pochůzce po městě s Tomášem Rubinšteinem a hned jsme kontaktovali majitelku. Nábytek i firmu sem vybíral čistě já, opět po schválení KF, stejně tak domluvil slevu, závoz a poté reklamaci. Stejně tak placení, stejně tak otevíračku, volební štáby, občerstvení na akce atd. teda krom té Olgy, kde Vás na to bylo dost.
Ano, zavolal jsi do firmy, aby zapojili internet, to ti upřít nemůžu.
Počítače se tam váleli přes rok, aniž by jsi je zprovoznil, jak jsi sliboval. Televize na tom byla dost podobně.
Je krásné, že považuješ poslední volby za úspěch, mno, ještě kdyby tak tvůj rajon nemuselo roznášet polovina PKS, tak bych asi držel hubu...
add Nina, jo bylo to dokonalý, proto přednáška začínala s půlhodinovým zpožděním, kdy už bylo delší dobu plno
Jako sepisuj si klidně dál sbírky pohádek, oni beztak lidi ví, ale cizí práci si přisvojovat prostě nebudeš....resp. počítej s tím, že se pokaždé ozvu a uvedu věci na správnou míru

Adam.Janik
Místní předsednictvo
Profese: Student
Dal poděkování: 14 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování

Příspěvek od Adam.Janik » 18 říj 2019, 15:54

Mikulas.Peksa píše:
18 říj 2019, 08:51
Tak já to vezmu z gruntu, protože si myslím, že máme spoustu výborných lidí a bylo by škoda, kdyby to nezkusili. Nominuju

Adama Janíka
Moc ti děkuji za nominaci Miky, ale z osobních důvodů (poslední ročník VŠ, nová práce, partnerka mimo ČR atd.) je moje účast na jednání KS tak mizerná, že bych se musel stydět, pokud bych nominaci přijal, a nedej Bůh, se dostal do druhého kola.
Jinak souhlasím s tím, že kvalitních lidí tu máme plno a všem nominantům držím palce.

Jan.Kotas
Člen KS Ústecký kraj

Příspěvek od Jan.Kotas » 18 říj 2019, 16:03

Vojtech.Karban píše:
18 říj 2019, 14:26
Výběr provedlo KF na základě podkladů, které jsem dal dokupy a na základě prohlídek, které jsem organizoval, v počátku s Jakubem a Bárou. Prvotní nemovitosti vybírala Bára, Jakub. Na Pařížskou sem narazil při normální pochůzce po městě s Tomášem Rubinšteinem a hned jsme kontaktovali majitelku. Nábytek i firmu sem vybíral čistě já, opět po schválení KF, stejně tak domluvil slevu, závoz a poté reklamaci. Stejně tak placení, stejně tak otevíračku, volební štáby, občerstvení na akce atd. teda krom té Olgy, kde Vás na to bylo dost.
Ano, zavolal jsi do firmy, aby zapojili internet, to ti upřít nemůžu.
Počítače se tam váleli přes rok, aniž by jsi je zprovoznil, jak jsi sliboval. Televize na tom byla dost podobně.
Je krásné, že považuješ poslední volby za úspěch, mno, ještě kdyby tak tvůj rajon nemuselo roznášet polovina PKS, tak bych asi držel hubu...
add Nina, jo bylo to dokonalý, proto přednáška začínala s půlhodinovým zpožděním, kdy už bylo delší dobu plno
Jako sepisuj si klidně dál sbírky pohádek, oni beztak lidi ví, ale cizí práci si přisvojovat prostě nebudeš....resp. počítej s tím, že se pokaždé ozvu a uvedu věci na správnou míru
Děkuji, že jsi to uvedl a zpřesnil, ale co jsem napsal o sobě a své práce pro nás si neodepři a popsal jsem ji.
Ty jsi popsal co jsi udělal ty a všichni víme, že jsi toho udělal mnoho. Ostatní kritizuješ a je to dobře, nejsi s tím spokojen.
Ostatně jinak by jsme usnuli na vavřínech kdyby nebylo správné kritiky.

Počítače se budou postupně dávat do kupy po dohodě na posledním MS, zápis schůze jsem čirou náhodou zrovna dělal já. K dispozici na forumu MS UL.

Děkuji Ti za gril, alespoň jsem se mohl představit a i jak reaguji k věcem.

Hezký zbytek dne,
JK

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Ústecký kraj“