Dotaz na Adama, Míšu a ostatní Piráty ze Zastupitelstva HMP

Moderátoři: KoKS Praha, Komunální zastupitelé, Krajští zastupitelé, Zastupitele - HMP

Uživatelský avatar
Filip.Smoljak
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 270
Registrován: 10 dub 2018, 20:19
Profese: Sociální pracovník, ředitel NNO
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 273 poděkování
Dostal poděkování: 310 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Dotaz na Adama, Míšu a ostatní Piráty ze Zastupitelstva HMP

Příspěvek od Filip.Smoljak »

Vážené zastupitelky, milí zastupitelé,

patrně v tuto chvíli přemýšlíte a rozhodujete o novém předsedovi či předsedkyni zastupitelského klubu Pirátů. Je to zcela ve Vaší kompetenci. Ale množí se mezi námi pražskými nezastupiteli určité nejasnosti….
V souvislosti s rezignací Míši, které patří velká poklona za schopnost přijmout zodpovědnost, i když se možná potrestala až příliš přísně, by nás zajímalo, proč se pan Tenzer ocitl na kandidátce TOP09 a KDU-ČSL s podporou Pirátů a jak se tam ocitl. Stala se podle mne velká chyba a ten, kdo se jí dopustil, by měl také nést svou kůži na trh. Samozřejmě to neznamená a priori, že nese odpovědnost někdo ze současných zastupitelů!

Připomínám, že Tenzer se setkal nejprve s Adamem Zábranským, který schůzku řádně zapsal do ELK. S Tenzerem se setkávala také Míša, ale to je trochu jiný příběh. Můj dotaz se týká především té vinořské kandidátky, nikoliv kompro na Míšu.

Kdo nese odpovědnost za to, že se ve Vinoři objevil pan Tenzer na kandidátce s podporou Pirátů? Z vlákna na fóru, které se této věci věnovalo, vyplývá, že garanty návrhu kandidátky byli Dan Mazur a sám Tomáš Tenzer, dnes viněn za korupci s dalším lumenem panem Valentou. Co to má, prosím pěkně, jako znamenat? Znamená to snad, že vysoce postavený manažer nechvalně známé firmy JCD, která díky Koukalovi a Bémovi tuneluje Prahu pomalu tři desítky let, byl některou z respektovaných osobností strany Pirátů dosazen do role „garanta“ vinořské kandidátky, přestože Tenzer vůbec nebyl členem Pirátů a údajně měl jen přispět nějakými tajnými informacemi z oblasti reklamy?
Je to jen dotaz, nic víc v tom nehledejte. Za odpověď, názory a slušné reakce předem děkuji.

Vlákno (Vinoř je v bodě 8):
viewtopic.php?f=349&t=42933
Odpovědět

Zpět na „Zastupitelstvo - Praha“