Členský podnět - zveřejnění podkladů k rozvázání smlouvy

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Praha

Projednat navržené usnesení?

Pro
7
22%
Proti
21
66%
Zdržuji se
4
13%

Celkem hlasujících: 32 - Celkem hlasů: 32

Alice.Hamalova
Krajské předsednictvo
Profese: chemik/úředník
Dal poděkování: 46 poděkování
Dostal poděkování: 104 poděkování

Členský podnět - zveřejnění podkladů k rozvázání smlouvy

Příspěvek od Alice.Hamalova » 09 říj 2019, 22:26

Vážené krajské fórum,

krajské předsednictvo mělo v úmyslu skupinu členů, která protestovala proti rozvázání smlouvy se Simonou Bártovou, seznámit s písemnými podklady zdůvodňujícími toto rozhodnutí. Nedostalo však na otevřené schůzce 19.9. prostor.

Zaznamenala jsem velký zájem o tyto podklady i ze strany jiných členů KF, kteří bohužel neměli čas se dostavit. Proto navrhuji následující usnesení.

Návrh usnesení:
Krajské fórum ukládá PKS Praha zveřejnit do jednoho týdne zde na fóru podklady související s rozvázáním smlouvy se Simonou Bártovou.

Osobně si myslím, že veřejné propírání jejích pracovních výkonů může Simonu poškodit a proto se zdržuji.

Kornelia.Gottmannova
Místní předsednictvo
Profese: lektor a kouč
Dal poděkování: 237 poděkování
Dostal poděkování: 171 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Členský podnět - zveřejnění podkladů k rozvázání smlouvy

Příspěvek od Kornelia.Gottmannova » 10 říj 2019, 09:42

Zdravím všechny,

myslím, že propuštění Simony bylo jen symptomem problémů, které PKS má v týmu Kodo dlouhodobě. Myslím si, že další "průzkum" dokumentů situaci nevyřeší, jen prohloubí vzniklé rozpory, které nejsou primárně u Simony, ale u způsobu práce PKS s lidmi (především, ale nejenom s Kodo). Už bychom se měli zaměřit na to, jak nastavit spolupráci mezi MS, PKS a Kodo do budoucna. A ideálně, pokud by u toho byly všechny zúčastněné strany. Ale pokud PKS ještě stále nechápe, co MS vadí (a že to tolik nejsou chybějící dokumenty), máme opravdu problém.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kornelia.Gottmannova za příspěvky (celkem 6):
Romana.Klimesova, Vaclav.Vislous, Jaroslava.Narozna, Michal.Macek, Jitka.Vondrouskova, Bohdana.Hola

Vaclav.Vislous
Místní předsednictvo
Profese: manažer
Dal poděkování: 92 poděkování
Dostal poděkování: 172 poděkování

Příspěvek od Vaclav.Vislous » 10 říj 2019, 10:01

Ahoj,
děkuji Alici za tento členský podnět, protože tato žádost od některých lidí skutečně zazněla. Nicméně se plně ztotožňuji s názorem Nely výše. Problémy, které se dostaly na povrch se už dávno netýkají pouze Simony a další rozpitvávání této kauzy by podle mě mezi nás jen zbytečně zaselo další pochyby a nedůvěru. Nemluvím už vůbec o tom, že by se tím potencionálně mohly odkrýt různé věci, které jsou spíše osobního charakteru. Proto se přikláním na stranu toho, tyto podklady nezveřejňovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Vislous za příspěvky (celkem 3):
Jaroslava.Narozna, Kornelia.Gottmannova, Jitka.Vondrouskova
Leaving is the price of arriving. Forgetting is the price of knowing. Dying is the price of living.

Jaroslava.Narozna
Člen KS Praha
Profese: Herečka Divadélko Romaneto
Dal poděkování: 48 poděkování
Dostal poděkování: 66 poděkování

Příspěvek od Jaroslava.Narozna » 10 říj 2019, 10:47

Ahoj,
také děkuji Alici za tento členský podnět.
Plně se ztotožňuji s názorem Nely a Václava výše.
Problémy se už dávno netýkají pouze Simony.
Podklady na foru by se mohly zveřejnit pouze v případě, že by s tím Simča souhlasila.
Děkuji Jarka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jaroslava.Narozna za příspěvky (celkem 4):
Kornelia.Gottmannova, Magdalena.Valdmanova, Jitka.Vondrouskova, Bohdana.Hola

Bohdana.Hola
Člen KS Praha
Profese: datový analytik
Dal poděkování: 99 poděkování
Dostal poděkování: 203 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bohdana.Hola » 10 říj 2019, 16:49

Vytykaci dopisy (kdyby nejake existovaly), vypoved atd.jsou soukroma zalezitost mezi zamestnancem (spolupracovnikem), manazerem (urcenou osobou) a personalistou. Jsou archivovany u personalisty pro pripad soudnich ci mimosoudnich sporu
Me by bohate stacilo videt ty tabulky, za jejichz nevyplneni se v Ceske piratske strane (resp.v jeji prazske skupine) vypovida spoluprace na hodinu!
Vzhledem k tomu, ze je vyplnuji (nebo spise nevyplnuji) ostatni KOKS/KODO, tak se jedna o alepon castecne verejne materialy.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Bohdana.Hola za příspěvek:
Filip.Smoljak

Filip.Smoljak
Místní předsednictvo
Profese: Sociální pracovník, ředitel NNO
Dal poděkování: 250 poděkování
Dostal poděkování: 259 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip.Smoljak » 10 říj 2019, 21:17

Souhlasím s Bohdanou. Chtěl bych také vidět ty tabulky, za jejichž opožděné vyplnění se vyhazuje na hodinu, a to lidmi, kteří nejsou ani schopni si z vlastní schůze pořídit zápis. (Doufám, že mi zase nebude někdo oponovat tím, že zápisy jsou, když se řadu měsíců neobjevily na fórů a některé dokonce vůbec neexistují).
Edit: Část mého textu je důvěrná, tak ji mažu. Ale je k dispozici pro zájemce u mne k nahlédnutí 😀
Naposledy upravil(a) Filip.Smoljak dne 10 říj 2019, 22:15, celkem upraveno 2 x.

Jan.Hora
Krajské předsednictvo
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Dal poděkování: 2021 poděkování
Dostal poděkování: 2435 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Hora » 10 říj 2019, 21:55

Děkuji všem, kdo k věci přistupují konstruktivně. Všechny ostatní poprosím, aby alespoň neprezentovali své teorie a fabulace jako fakta. Ničemu to nepomáhá, pouze to komplikuje hledání společného řešení.

Děkuji za pozornost.
PKS Praha
MS Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido

Filip.Smoljak
Místní předsednictvo
Profese: Sociální pracovník, ředitel NNO
Dal poděkování: 250 poděkování
Dostal poděkování: 259 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Filip.Smoljak » 11 říj 2019, 08:15

Jan.Hora píše:
10 říj 2019, 21:55
Děkuji všem, kdo k věci přistupují konstruktivně. Všechny ostatní poprosím, aby alespoň neprezentovali své teorie a fabulace jako fakta. Ničemu to nepomáhá, pouze to komplikuje hledání společného řešení.
Děkuji za pozornost.
Pokud to má být reakce na mne, pak Tě odkazuji do sousedního vlákna týkající se vaší případné rezignace, kde uvádím konkrétní fakta. Buď tak laskav a nepoužívej nevhodné termíny jako "fabulace". Nerad bych pak já použil slova jako "demagog", "manipulátor" či "cenzor".

Pokud Ti jde, Honzo, o společné konstruktivní řešení, moc Tě prosím, začni ho hledat nejprve u sebe a přestaň útočit na svpje názorové oponenty. Tvoje snaha dostat mě ze strany, protože se mi určité chování nelíbí, je naprosto skandální.

Jan.Hora
Krajské předsednictvo
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Dal poděkování: 2021 poděkování
Dostal poděkování: 2435 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Hora » 11 říj 2019, 10:22

Filip.Smoljak píše:
11 říj 2019, 08:15
Jan.Hora píše:
10 říj 2019, 21:55
Děkuji za pozornost.
Pokud to má být reakce na mne, pak Tě odkazuji do sousedního vlákna týkající se vaší případné rezignace, kde uvádím konkrétní fakta. Buď tak laskav a nepoužívej nevhodné termíny jako "fabulace". Nerad bych pak já použil slova jako "demagog", "manipulátor" či "cenzor".

Pokud Ti jde, Honzo, o společné konstruktivní řešení, moc Tě prosím, začni ho hledat nejprve u sebe a přestaň útočit na svpje názorové oponenty. Tvoje snaha dostat mě ze strany, protože se mi určité chování nelíbí, je naprosto skandální.
Konstruktivní řešení mají hledat obě strany. Doufal jsem že můj post přiměje ty, kdož pouze ventilují frustrace, aby toho zanechali a ponechali prostor těm, kdo navrhují možná řešení nebo se jinak chtějí podílet na jeho hledání. Jestli máš pocit, že odkazuju na tebe, tak se možná nepleteš. Dost mi vadí tvoje fabulace a útoky na kohokoliv.

Bylo by fajn, kdybys aspoň doložil svá opakovaná obvinění doložil. Nyní bys mohl doložit například to, že se tě snažím dostat ze strany, zajímalo by mě kde jsi tenhle nesmysl sebral.
PKS Praha
MS Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido

Bohdana.Hola
Člen KS Praha
Profese: datový analytik
Dal poděkování: 99 poděkování
Dostal poděkování: 203 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bohdana.Hola » 11 říj 2019, 12:00

Filipe, Honza tim mysli me ne Tebe.
A jedinou frustraci, kterou mam je, ze fakt nechapu, co Simona udelala tak zavaznyho, aby to ospravedlnovalo
1.vyhozeni na hodinu
2.to, ze Michal Zachar portebuje ve verejnym prostoru lhat,prekrucovat a obkruzovat informace o Simone (zvlaste, kdyz tam S. neni a nemuze se branit) aby dostal dulezitou cast verejneho mineni (třeba RP) na stranu PKS (mmch tyhle kidy o frustraci a frustrovanejch jedincich znej jako jedy ze stejnyho sekta/guru pseudopsychoanalytickyho zdroje!)
3. Proc Michalu Zacharovi nestaci, ze se PKS Simony zbavilo a nutne z ni potrebuje delat pred lidma debila nebo dokonce usilovat o jeji exkomunikaci (jak ji muze nekdo prijmout, kdyz my jsme vyhodili, to vubec neni vychovny, jak to zaznelo treba na RP)?

Proste nic takovyho, co by oduvodnovalo takovouhle nenavist a takovyhle zachazeni, jsem fakt nevidela!
Takze jo, z tohohle jsem frustrovana!
A pak taky z toho, ze nechapete, ze takhle se s lidma opravdu nezachazi pokud nevykradou stranickou pokladnicku nebo neutlucou svyho sefa pohrabacem! A zda se, ze to nechape ani PO.

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Praha“