Dovolba PKS

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: KoKS Pardubický kraj, PKS Pardubický kraj

Uživatelský avatar
David.Marhold
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 500
Registrován: 04 zář 2018, 19:04
Profese: student práv, historik
Bydliště: Brno (Svitavy)
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 536 poděkování

Dovolba PKS

Příspěvek od David.Marhold »

Ahoj, vzhledem k rezignaci Filipa Vařechy, je nutné dovolit pátého člena PKS.
Z pověření PKS vyhlašuji dovolbu. Do neděle 13. 10. 2019 lze nominovat kandidáty. Relevantní bude takový návrh, který získá alespoň 4 palce ("poděkování" od člena KS). Navrhovaný kandidát musí s kandidaturou souhlasit. Následně bude v pondělí 14. 10. 2019 vyhlášeno první kolo dovolby. V případě, že se do té doby nenajde kandidát, jenž bude se svou kandidaturou souhlasit, bude lhůta prodloužena.

Jelikož jsme se gentlemansky domluvili, že místopředsedové KS budou z jednotlivých MS, je vhodné nominovat kandidáta MS Pardubicko.
Funkční období zvoleného kandidáta bude končit ve stejnou chvíli, jako funkční období celého PKS, tedy do 5. 11. 2020.

Předpokládám, že pořadí místopředsedů se posouvá. Volit se tedy bude 4. místopředseda. Aktuální složení PKS je následující:
Předseda - Dan Lebduška
1. místopředseda - Jirka Krátký
2. místopředseda - Andrea Linhartová
3. místopředseda - Martin Saifrt
4. místopředseda - dovolba
Navržení kandidáti:
Filip Mezera - získal podporu, nominaci přijal
Ondřej Karas - získal podporu, nominaci nepřijal
Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Marhold za příspěvek:
Lenka.Martinkova.Spanihelova

David Marhold
tajemník KS PaK

email: david.marhold@pirati.cz
tel.: +420 778 439 560

Uživatelský avatar
David.Marhold
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 500
Registrován: 04 zář 2018, 19:04
Profese: student práv, historik
Bydliště: Brno (Svitavy)
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 536 poděkování

Re: Dovolba PKS

Příspěvek od David.Marhold »

Chtěl bych z MS Pardubicka nominovat @Filip.Mezera. Jedná se o zkrácené funkční období, takže si myslím, že by to nemuselo tolik vadit (skončí po krajských volbách). Filip je schopný a pracovitý, což je vidět už nějakou dobu. Myslím, že by si měl zkusit i tuto pozici, seznámit se s Piráty zevnitř.

David Marhold
tajemník KS PaK

email: david.marhold@pirati.cz
tel.: +420 778 439 560

Uživatelský avatar
David.Marhold
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 500
Registrován: 04 zář 2018, 19:04
Profese: student práv, historik
Bydliště: Brno (Svitavy)
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 536 poděkování

Re: Dovolba PKS

Příspěvek od David.Marhold »

Jako dalšího v pořadí nominuji @Ondrej.Karas. Těsně neuspěl ve volbě na předsedu MS. Přesto měl hromadu skvělých nápadů. Věřím, že by to mohlo být pro Ondru i časově snesitelnější než předseda MS.
Tito uživatelé poděkovali autorovi David.Marhold za příspěvky (celkem 8):
Ivana.Bohmova, Filip.Mezera, Vladek.Vacha, Martin.Saifrt, Filip.Varecha, Dominik.Becka, Andrej.Ramaseuski, Jan.Hrubes

David Marhold
tajemník KS PaK

email: david.marhold@pirati.cz
tel.: +420 778 439 560

Uživatelský avatar
David.Marhold
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 500
Registrován: 04 zář 2018, 19:04
Profese: student práv, historik
Bydliště: Brno (Svitavy)
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 536 poděkování

Re: Dovolba PKS

Příspěvek od David.Marhold »

Podporu členské základny získali zatím @Ondrej.Karas a @Filip.Mezera. Poprosím, aby se oba pánové vyjádřili, zda s nominací souhlasí a jsou ochotni kandidovat v dovolbě PKS. Případně můžete doplnit vizi svého působení v PKS.

David Marhold
tajemník KS PaK

email: david.marhold@pirati.cz
tel.: +420 778 439 560

Uživatelský avatar
Ondrej.Karas
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 436
Registrován: 08 zář 2017, 12:40
Profese: vývojář, obchodník
Dal poděkování: 478 poděkování
Dostal poděkování: 587 poděkování

Re: Dovolba PKS

Příspěvek od Ondrej.Karas »

Moc rád bych poděkoval za nominaci a všem, kteří mě palcováním nebo osobně podpořili. Vážím si toho.

Včera na Jitsi jsem už předeslal, že jsem rozhodnutý z 99 procent kandidaturu nepříjmout a že bych si rád nechal čas do konce týdne na to, jestli se neobjeví to jedno procento, co by mě přimělo změnit názor. Nechtěl bych to ale nechat zajít do situace, kdy se do konce rozpravy nikdo do volby nepřihlásí, protože už tu dva potenciální kandidát jsou. Proto mé finální rozhodnutí: Za nominaci velmi děkuji, ale rozhodl jsem se jí nepříjmout. Děkuji za pochopení a budu s nadšením čekat, kdo se o pozici v PKS utká...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Karas za příspěvky (celkem 2):
David.Marhold, Vladek.Vacha
Uživatelský avatar
Daniel.Lebduska
Místní předsednictvo
Příspěvky: 435
Registrován: 27 říj 2013, 10:54
Profese: Výkonný ředitel, marketér
Bydliště: Chrudim
Dal poděkování: 221 poděkování
Dostal poděkování: 486 poděkování

Re: Dovolba PKS

Příspěvek od Daniel.Lebduska »

@Filip.Mezera viz. Zulip - přijímáš nominaci za těch podmínek, že by ses staral především o KETy z pozice místopředsedy kraje?
V naléhavých případech mne zastihnete na: +420 775 544 666
Uživatelský avatar
Filip.Mezera
Krajský zastupitel
Příspěvky: 300
Registrován: 24 srp 2017, 17:59
Profese: Datový analytik
Bydliště: Pardubicko
Dal poděkování: 584 poděkování
Dostal poděkování: 382 poděkování

Re: Dovolba PKS

Příspěvek od Filip.Mezera »

Ahoj všem.
Přemýšlel jsem o své současné pozici. Ujal jsem se úlohy managementu založení krajských expertních týmů (dále jako KETy). Je to věc, kterou jsem považoval za samozřejmou a dělám ji rád. Pravdou je, že KETy budou potřebovat podporu i po jejich založení a rozběhnutí. A to především právě na úrovni komunikace mezi našimi politickými zástupci a onou odbornou rovinou, kterou KETy představují. Rád bych, aby dodávaly potřebné znalosti a jiné výstupy i politikům na radnicích, nikoliv pouze těm na krajské úrovni. Tím by se hodně lidem především ve větších městech, kde se řeší zapeklitější problémy, ulevilo. V současnosti jsem mimo PKS, což může v rámci komunikace způsobovat nedorozumění, nebo nějaké nejasnosti ohledně aktuální situace KETů. Z toho důvodu nominaci přijímám.

Cílem mého zkráceného působení v PKS by tedy bylo vytvoření funkčních KETů, podpora koordinátorům při komunikaci mezi jednotlivými KETy i směrem k politikům a naopak pomoc s řízením požadavků ze strany našich politických reprezentantů směrem ke KETům. Pokud se vám zdá mé angažmá jako dostatečné, tak prosím o podporu při dovolbě do PKS.

Na závěr bych chtěl poděkovat @Filip.Varecha za to, jak nastavil systémy pro interní komunikaci v rámci kraje, která je na vysoké úrovni právě díky těmto nástrojům.

"No to už dál nejde," vydralo se z dědy Janečka. "To přece je zvrhlost! Vidíš, to mají z toho, že řežou všechno možné z kostí! Nám taková nestydatost jakživa na mysl nepřišla, protože z pazourku by to ani nešlo udělat - Tam to vede! To jsou ty jejich vynálezy! Pořád budou něco vymýšlet, pořád budou něco nového zavádět, až všechno zhuntují a zničí - A já říkám," zvolal pračlověk Janeček v prorockém osvícení, "že dlouho to už trvat nebude!" Karel Čapek, O úpadku doby

Uživatelský avatar
Dominik.Becka
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 618
Registrován: 19 bře 2018, 17:04
Dal poděkování: 530 poděkování
Dostal poděkování: 652 poděkování

Re: Dovolba PKS

Příspěvek od Dominik.Becka »

V dovolbě PMS za mě jsem se záměrně zdržel všeho. Tady ale můžu říct, že Filip je vzhledem ke své aktivitě v přípravě krajských voleb teď naprosto přirozený kandidát do PKS.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dominik.Becka za příspěvek:
David.Marhold

zastupitel Pardubic a Pardubic I. předseda Pirátů Pardubicko. pardubecka.cz.

Uživatelský avatar
Zdenek.Kubala
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 1658
Registrován: 25 pro 2012, 19:32
Profese: Linux Architect, AT Engineer, UNIX Admin
Bydliště: Chrudim,Praha
Dostal poděkování: 1013 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dovolba PKS

Příspěvek od Zdenek.Kubala »

Ahoj, jen poznamka ke spisovym znackam - teda pokud "KF PaK Dovolba PKS 1_2019" bylo mysleno jako spisova znacka - stranicke maji specificky format a bylo by dobre ho dodrzovat(existuje na to predpis, ale ted ho nemuzu najit) tedy pro PAK napr. KF Pak 01/2019 Dovolba krajskeho predsednictva

Jinak hlasovani je zde

Muj podpis? Ten "ve spravny cas" kazdy pozna. :)

UNIX - Where is a shell, there is a way.

Emeritni mistopredseda KS Pardubicky kraj a MS Chrudimsko.
clen Republikoveho vyboru za CF (drive za PaK)
soucasti technickeho odboru

Uživatelský avatar
David.Marhold
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 500
Registrován: 04 zář 2018, 19:04
Profese: student práv, historik
Bydliště: Brno (Svitavy)
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 536 poděkování

Re: Dovolba PKS

Příspěvek od David.Marhold »

@Zdenek.Kubala Prozatím není vytvořen archiv usnesení KF. Potřeboval jsem to vypsat rychle a nechtěl jsem kvůli tomu ztratit celý den, možná víc (ten archiv bude, jen to bude trvat, pak tomu bude přidělena i spisová značka. Prozatím je to Dovolba PKS 1/2019, kdyby náhodou byla ještě nějaká). Už takhle mi dalo zabrat vypsat hlasování.
Předpis je na wikině, vím o něm.

David Marhold
tajemník KS PaK

email: david.marhold@pirati.cz
tel.: +420 778 439 560

Odpovědět

Zpět na „Krajské fórum Pardubický kraj“