Ondřej Čalovka

Moderátoři: PKS Královéhradecký kraj, KoKS Královéhradecký kraj, PMS Trutnovsko

Odpovědět
Ondrej.Calovka
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 37
Registrován: 22 říj 2018, 22:55
Profese: adiktolog, sociální pracovník
Bydliště: Trutnov
Dal poděkování: 354 poděkování
Dostal poděkování: 59 poděkování

Ondřej Čalovka

Příspěvek od Ondrej.Calovka »

Jmenuji se Ondřej Čalovka, od narození žiju v Trutnově. V Trutnově jsem se stal zastupitelem za Piráty a nezávislé. Vystudoval jsem obor Sociální práce na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové (Bc.) a obor Sociální práce s poradenským zaměřením na Filozofické fakultě Ostravské univerzity (Mgr.). Od roku 2003 pracuji jako sociální pracovník v Kontaktním centru RIAPS Trutnov. Od října 2008 jsem pověřený vedením Kontaktního centra. Od Ministerstva zdravotnictví ČR jsem získal Osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu v oboru adiktolog. Od září 2010 pracuji také jako adiktolog v Ambulanci pro léčbu závislostí RIAPS Trutnov. Jsem absolventem Sebezkušenostního psychoterapeutického výcviku REMEDIUM II (dynamická skupinová psychoterapie). Od roku 2012 jsem hodnotitelem kvality nízkoprahových sociálních služeb České asociace streetwork, dále pracuji jako lektor. Angažuji se v České asociaci adiktologů (člen výkonného výboru, 2. místopředseda, nyní jako člen Etického kolegia pracovníků v adiktologii).
V rámci působení jako příznivec Pirátů jsem získal pozitivní zkušenost s jedinci, u kterých vnímám podobný náhled na svět, přidanou hodnotou je, že jsou vzdělaní, přemýšliví, pracovití, se snahou řešit problémy s rozvahou a na základě promyšlených intervencí. Politicky bych se označil za středolevicového liberála. Piráty vnímám aktuálně jako jedinou progresivní stranu, která hájí neprivilegované vrstvy, bojuje proti chudobě, nedostupnému bydlení, špatně nastavenému systému exekucí... Současně vnímám autentický důraz na ekologii a boj za ochranu klimatu, vodních zdrojů apod. Blízká mi je otevřenost strany dovnitř i navenek. K tomu všemu bych rád přispěl.

zastupitel Trutnov

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Trutnovsko“