Odměna mediální spojky

Fórum pro diskusi a hlasování krajského předsednictva

Moderátoři: PKS Pardubický kraj, KoKS Pardubický kraj

Uživatelský avatar
Filip.Varecha
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 343
Registrován: 02 úno 2018, 20:10
Profese: dev lead & agile evangelist
Dal poděkování: 616 poděkování
Dostal poděkování: 399 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Odměna mediální spojky

Příspěvek od Filip.Varecha »

Rozhodně však považuji za nezbytné srovnat pravidla a další vyplácení odměny podmiňovat výkazem práce v Redmine, tak jak to bylo domluveno i pro ostatní placené pozice (nemůžu teď najít na fóru kde to bylo domluveno, ale jsem přesvědčen, že taková byla dohoda — pomůže mi někdo?).
Andrea.Linhartova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 374
Registrován: 08 bře 2018, 09:11
Profese: metodik EU
Bydliště: Chrast, Reinitzova 92
Dal poděkování: 543 poděkování
Dostal poděkování: 403 poděkování

Re: Odměna mediální spojky

Příspěvek od Andrea.Linhartova »

Jsem pro proplacení. Souhlasím, že v Michalově smlouvě je vykazovat práci Redmine, ono je možné, že nějaké výkazy Michal dělá pro centrálu, nejsem si jistá.
Michal má v platnosti nějaký smluvní vztah s Piráty od 1.3.2019 a na základě návrhu, který jsme dostali od centrály proběhla anketa zde. V anketě sice hlasovalo 5 lidí, ale byli jsme pro přijetí mediální spojky. Nebyla jsem si úplně jistá, že jsme to nějak uzavřeli, nevěděla jsem o ničem a žádnou platbu jsem nezaznamenala. Když jsem nedávno měla možnost mluvit s Michalem, zjistila jsem, že jsme zatím nic nezaplatili. Požádala jsem tedy o schválení a proplacení odměny alespoň od září 2019. Ověřovala jsem si i detaily s Jirkou Hoskovcem a na základě komunikace s ním, jsem zde požádala o doplňující hlasování o proplacení odměny od počátku smlouvy.

Ještě v kládám do vlákna @Daniel.Lebduska vyjádření
Udělat věc, které se bojíme, je první krok k úspěchu. — Mahátma Gándhí
Andrea.Linhartova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 374
Registrován: 08 bře 2018, 09:11
Profese: metodik EU
Bydliště: Chrast, Reinitzova 92
Dal poděkování: 543 poděkování
Dostal poděkování: 403 poděkování

Re: Odměna mediální spojky

Příspěvek od Andrea.Linhartova »

Ještě doplním nějaké info, aby nevznikaly nejasnosti.
Peníze, které převádíme, se posílají na centrálu. Fakticky Michal už je od centrály za práci pro nás pravidelně měsíčně placen. Tím, že my převedeme částku za 03-12/2019 vyrovnáváme dluh s centrálou. Michal žádný extra peníze nedostane. Trochu nerozumím tomu, kde tato informace vůbec vznikla, asi mediální šum, jedná se přeci o mediální spojku :-)

Ještě kopíruji mail od Jirky s částečným výčtem Michalovi práce.

Nejvíc by asi osvětlil sám Michal, ale ten nyní pracuje na PL. Tak snad to alespoň částečně uspokojí náš požadavek.
má podepsanou smlouvu mimo jiné jako PR spojka pro Pardubice už od března 2019 :-) https://smlouvy.pirati.cz/smlouvy/2019/ ... l-Chalupa/
Jinak samozřejmě v prvním měsíci řešil především vydání pirlistů, včetně pardubické mutace, a od eurovoleb už tam plně funguje, jezdí na schůze, mumbly, řeší krizové komunikace (Rudoltice, Svitavy,..), zkrátka vše, co má ve svém 5000,- úvazku dělat-). Viz třeba místní MO, Martin Sajfrt či Zuzka Bohmová můžou potvrdit jeho pracovní výsledky. Nicméně smlouva a spolupráce běží od března, takže tak by se to mělo i proplatit-)

Díky moc,

Jiří HOSKOVEC
Od října bude výkaz na redmine.
Udělat věc, které se bojíme, je první krok k úspěchu. — Mahátma Gándhí
Uživatelský avatar
Daniel.Lebduska
Místní předsednictvo
Příspěvky: 435
Registrován: 27 říj 2013, 10:54
Profese: Výkonný ředitel, marketér
Bydliště: Chrudim
Dal poděkování: 221 poděkování
Dostal poděkování: 486 poděkování

Re: Odměna mediální spojky

Příspěvek od Daniel.Lebduska »

Ano, i já souhlasím s odměnou od 03/2019. Do příštích měsíců bych rád viděl základní výkaz práce.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Lebduska za příspěvek:
David.Marhold
V naléhavých případech mne zastihnete na: +420 775 544 666
Zamčeno

Zpět na „Krajské předsednictvo Pardubický kraj“