Koněvův pomník

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 6

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jan.Prokop
Kontrolní komise
Příspěvky: 2452
Registrován: 22 dub 2009, 08:49
Profese: ITak
Bydliště: Brandýs nad Labem
Dal poděkování: 2007 poděkování
Dostal poděkování: 3229 poděkování

Re: Koněvův pomník

Příspěvek od Jan.Prokop »

Roman.Kucera píše: 13 zář 2019, 08:44
Jan.Prokop píše: 13 zář 2019, 08:40 Vypadá, že ty si dostal za svojí podporu taky možná něco slíbeno.
Podporu čeho? Od koho? Když něco plácneš, musíš vysvětlit, co to plácáš.
Ti, co podpořili Koláře, mohli dostat slíbené nějaké trafiky, kolář je mafiánský starosta z Top09, Piráti jsou v "opozici". Ale od koho mám podle tebe dostat co já?
Stejná spekulace jako od tebe.
Nikezeus
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 622
Registrován: 23 bře 2017, 10:12
Profese: Logistika
Dal poděkování: 131 poděkování
Dostal poděkování: 520 poděkování

Re: Koněvův pomník

Příspěvek od Nikezeus »

Mozna by stacil kompromis, misto sochy Konevova lavicka.
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koněvův pomník

Příspěvek od Roman.Kucera »

Jan.Prokop píše: 13 zář 2019, 09:14 Stejná spekulace jako od tebe.
Já jsem snad někde hlasoval proti programu a usnesení svého MS? Kde? Moje spekulace mají nějaký reálný základ. Oni hlasovali podivně, tak nabízím možné vysvětlení. Před kamerou všichni mluvili, že chtějí referendum, ale když došlo na hlasování, najednou byli s Kolářem. To je normální? To děláte u vás taky?
Já jen můžu tiše doufat, že řadoví členové Prahy 6 si příště dají lepší pozor, koho volili v primárkách :)
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Jan.Prokop
Kontrolní komise
Příspěvky: 2452
Registrován: 22 dub 2009, 08:49
Profese: ITak
Bydliště: Brandýs nad Labem
Dal poděkování: 2007 poděkování
Dostal poděkování: 3229 poděkování

Re: Koněvův pomník

Příspěvek od Jan.Prokop »

Roman.Kucera píše: 13 zář 2019, 09:43
Jan.Prokop píše: 13 zář 2019, 09:14 Stejná spekulace jako od tebe.
Já jsem snad někde hlasoval proti programu a usnesení svého MS? Kde? Moje spekulace mají nějaký reálný základ. Oni hlasovali podivně, tak nabízím možné vysvětlení. Před kamerou všichni mluvili, že chtějí referendum, ale když došlo na hlasování, najednou byli s Kolářem. To je normální? To děláte u vás taky?
Já jen můžu tiše doufat, že řadoví členové Prahy 6 si příště dají lepší pozor, koho volili v primárkách :)
Třeba hlasovali dle svého nejlepšího svědomí, jak jim velí zastupitelský slib, zjistili, že referendum je neprůchozí a byla možnost se tý obludnosti zbavit, což mi přide mnohem pravděpodobnějsí, než tvoje spekulace, že jim někdo kvůli blbý soše něco nabídl.
Nebuď naivní, trafiky se dávají za jiné věci než za odstranění bolševických monumentů
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koněvův pomník

Příspěvek od Roman.Kucera »

Nebud naivní. Když "opozice" hlasuje proti svému návrhu a podpoří "vládu", NIKDY to není ze svědomí. Ale klidně to můžeš začít vyšetřovat, plně tě v tom podpořím :P
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koněvův pomník

Příspěvek od Roman.Kucera »

Se spíš Honzo bojím, že tě teď začnou podezírat, že máme celý ten dialog tady spolu domluvený, aby bylo vlákno furt nahoře. Jakože mi nahráváš. Všimni si, že ani nedutaj :D
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Antonin.Stogr
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 224
Registrován: 03 bře 2018, 19:14
Profese: součást sociálního pivovaru
Bydliště: Praha 6 - Břevnov
Dal poděkování: 367 poděkování
Dostal poděkování: 342 poděkování

Re: Koněvův pomník

Příspěvek od Antonin.Stogr »

Jan.Prokop píše: 13 zář 2019, 10:07 Třeba hlasovali dle svého nejlepšího svědomí, jak jim velí zastupitelský slib, zjistili, že referendum je neprůchozí a byla možnost se tý obludnosti zbavit, což mi přide mnohem pravděpodobnějsí, než tvoje spekulace, že jim někdo kvůli blbý soše něco nabídl.
Nebuď naivní, trafiky se dávají za jiné věci než za odstranění bolševických monumentů
PRO referendum hlasovali všichni, ale nenašel se dostatečnej počet hlasů. Až poté následovalo hlasování o návrhu koalice, kde bylo volné hlasování - přesně jak píšeš, každý dle svého nejlepšího svědomí.
Na ta nechutná nařčení nemá smysl vůbec reagovat. :roll:
Uživatelský avatar
Jan.Prokop
Kontrolní komise
Příspěvky: 2452
Registrován: 22 dub 2009, 08:49
Profese: ITak
Bydliště: Brandýs nad Labem
Dal poděkování: 2007 poděkování
Dostal poděkování: 3229 poděkování

Re: Koněvův pomník

Příspěvek od Jan.Prokop »

Roman.Kucera píše: 13 zář 2019, 10:18 Nebud naivní. Když "opozice" hlasuje proti svému návrhu a podpoří "vládu", NIKDY to není ze svědomí. Ale klidně to můžeš začít vyšetřovat, plně tě v tom podpořím :P
Proč bych měl něco vyšetřovat, já jsem rád, že je to pryč, s nesmyslnýma spekulacema si tady začal ty.
Uživatelský avatar
Roman.Kucera
Člen KS Praha
Příspěvky: 15254
Registrován: 14 zář 2010, 10:04
Profese: IT
Bydliště: Praha, Letná
Dal poděkování: 9815 poděkování
Dostal poděkování: 18113 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koněvův pomník

Příspěvek od Roman.Kucera »

Jan.Prokop píše: 13 zář 2019, 10:30
Roman.Kucera píše: 13 zář 2019, 10:18 Nebud naivní. Když "opozice" hlasuje proti svému návrhu a podpoří "vládu", NIKDY to není ze svědomí. Ale klidně to můžeš začít vyšetřovat, plně tě v tom podpořím :P
Proč bych měl něco vyšetřovat, já jsem rád, že je to pryč, s nesmyslnýma spekulacema si tady začal ty.
Tak já to ještě dovysvětlím. Pokud má opozice jiný návrh, hlasuje vždy proti koalici, právě proto, aby vyloučila možné spekulace. Nebo se aspoň zdrží. A máš to celé :)
Pirátem se člověk nestává, pirátem se rodí!
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13421
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34735 poděkování
Dostal poděkování: 17610 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Koněvův pomník

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

David Klimeš | Komentáře
Bída českého antiputinismu. Kreml už je zase na Kon(ěvov)i. Můžeme si za to sami
https://nazory.aktualne.cz/komentare/bi ... f6b220ee8/
Celkem podepisuji - Piráti Praha 6 se na té celkové demenci kolem Koněva podíleli také, plus vymysleli si vlastní hloupost s přejmenováním náměstí, která zatím naštěstí zapadla a doufám, že už zapadnutá zůstane, pokud si nechcete dát další podobné kontraproduktivni kolečko znovu.

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Odpovědět

Zpět na „Praha 6“