Dušan Kořínek

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: KoKS Královéhradecký kraj, PKS Královéhradecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Dusan.Korinek
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 15
Registrován: 03 črc 2018, 19:57
Profese: Poradce ve výživě hospodářských zvířat
Bydliště: Češov
Dal poděkování: 22 poděkování
Dostal poděkování: 36 poděkování

Dušan Kořínek

Příspěvek od Dusan.Korinek »

Jmenuji se Dušan Kořínek a mám zájem o členství v Pirátské straně.
Dosud jsem nebyl členem žádné strany a protože můj datum narození je poměrně vzdálený :) , tak jsem nebyl ani členem dřívějších organizací před revolucí.
Dlouho jsem váhal, jestli se nějak nezapojím do politiky a vždy jsem to vyhodnotil jako zbytečné, žádná ze stran mě nedokázala přesvědčit, abych změnil svůj postoj.
Nyní jsem přesvědčen, že Piráti jsou nejblíže tomu, s čím bych chtěl být spojený i svým statusem člen.
Jsem od začátku své dospělé pracovní dráhy spojen se zemědělstvím. Nejdříve přímo v provozu jsem pracoval jako zootechnik.
Více jak 25 let dělám práci která mě stále baví a stále se vyvíjí, jsem poradcem v chovu a výživě hospodářských zvířat.
Proto bych rád pomáhal Pirátům v zemědělské oblasti, kde jsou mé zkušenosti velké.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dusan.Korinek za příspěvky (celkem 6):
Pavel.Vrbicky, Adam.Valenta, Tomas.Unger, Arnost.Stepanek, Lubomir.Spacek, V__
Uživatelský avatar
Libuse.Verisova
Koordinátor/ka krajského sdružení
Příspěvky: 1201
Registrován: 07 kvě 2017, 20:47
Profese: Technik
Dal poděkování: 287 poděkování
Dostal poděkování: 634 poděkování

Re: Dušan Kořínek

Příspěvek od Libuse.Verisova »

Dobrý den Dušane,

děkujeme za váš zájem pomoci Pirátům.
Vaše specializace je nyní velmi aktuální a v Hradci se rodí expertní tým pro Životní prostředí a zemědělství. kde bychom rádi vašich zkušeností a znalostí využili.
Nakontaktuji vás na jeho garanta Pavla @Pavel.Vrbicky , který se s vámi spojí.

Pokud by jste měl čas a chtěl se osobně potkat, zvu vás 15.9. na krajskou schůzi, která se koná v Hotelu Havel, od 16.00 v Rychnově nad Kněžnou
Tito uživatelé poděkovali autorovi Libuse.Verisova za příspěvek:
Pavel.Vrbicky
Líba Věříšová
*********************************
Nemůžu změnit směr větru, ale můžu nastavit plachty tak, abych vždy doplul, kam chci.
Jimmy Dean
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Královéhradecký kraj“