Zájem o členství - Mirka Rezková

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, PKS Ústecký kraj

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Miroslava.Rezkova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 11
Registrován: 23 črc 2018, 23:10
Profese: logistik
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování

Zájem o členství - Mirka Rezková

Příspěvek od Miroslava.Rezkova »

Ahoj piráti,

jmenuji se Mirka Rezková, je mi 45 let, jsem skorovdaná a mám jedenáctiletého syna. Pocházím z Děčína a pracuji jako logistik.

O politiku jsem se dlouhou dobu zajímala jenom u zpráv a dostávala pravidelné záchvaty vzteku a emigrace v době voleb. Nicméně nikdy mi nepřišlo nutné osobně zasáhnout. Až teď. Program a vize Pirátů jsou mi blízké a hodně mi vadí, když se o nich píše jako o straně potrhlých mladých ajťáků. Svým členstvím chci rozšířit členskou základnu, aby byl hlas Pirátů ještě více slyšet.

V současné době jsem na kandidátce do komunálních voleb v Děčíně a jsem tedy samozřejmě v kontaktu s děčínským sdružením.

Mirka
Be a pirate!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Miroslava.Rezkova za příspěvky (celkem 2):
Michaela.Schwarzova, Miroslav.Kracl
Adam.Komenda
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 132
Registrován: 06 zář 2017, 15:39
Profese: Student práv
Dal poděkování: 178 poděkování
Dostal poděkování: 197 poděkování

Re: Zájem o členství - Mirka Rezková

Příspěvek od Adam.Komenda »

Ahoj, tvůj zájem o Piráty nás velmi těší a samozřejmě tě rádi uvitáme mezi námi. Budeme se na tebe těšit na krajské schůzi 9.9 od 14.00 v Ústí nad Labem v Pirátském centru. Událost zde: https://www.facebook.com/events/513560552421711/ Pozvi kdyžtak i nějaké své přátele, kteří mají zájem o Piráty. :)
Uživatelský avatar
Vaclav.Zidek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1721
Registrován: 06 dub 2018, 18:25
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1702 poděkování
Dostal poděkování: 2519 poděkování

Re: Zájem o členství - Mirka Rezková

Příspěvek od Vaclav.Zidek »

Ahoj, prosím o zodpovězení níže uvedených otázek, jež odpovídají Pravidlům pro přijímání členů

1) Četl(a) jsi stanovy?
2) Proč my a ne někdo jiný? Popiš strany, na kterými (bys) uvažoval/a, a proč jsi je zavrhl/a.
3) Máš v úmyslu se u Pirátů zapojit do dění v kraji, sledovat fórum a účastnit se hlasování?
4) Co si myslíš o státních dotacích? V zemědělství? V průmyslu? V ohledu na rozvoj podnikání?
5) Co si myslíš o imigraci do ČR?
6) Víš, co je to všeobecný základní příjem? Jak se k němu stavíš a z čeho by se měl financovat?
7) Co nejvíc pálí Českou republiku?
8) Jak se stavíte k otázce rovnoprávnosti partnerského soužití gay a lesbických párů a možnosti adopce dětí takovými páry?

Předem děkuji za odpovědi. Krásný den.

Václav Židek, radní Libereckého kraje pro životní prostředí a zemědělství

Telefon: 775 198 038, Email: vaclav.zidek@pirati.cz
Facebook: https://www.facebook.com/vaclav.zidek
Twitter: @VaclavZidek

Miroslava.Rezkova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 11
Registrován: 23 črc 2018, 23:10
Profese: logistik
Dal poděkování: 11 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování

Re: Zájem o členství - Mirka Rezková

Příspěvek od Miroslava.Rezkova »

Ahoj Vašku,

zde jsou mé odpovědi:

1/ ano
2/ nikdy jsem nezvažovala vstup do jiné strany
3/ ano, jako řadový člen
4/ dotace považuji za naprosté zlo a pokřivení podnikatelského prostředí
5/ celkem nic - nikdo se k nám nehrne. Kdyby ano, je naší povinností člověka v nouzi přijmout a pomoci.
6/ vím co je VZP a že se v současné době testuje ve Finsku. Zajímavé řešení, nejsem si jistá dopadem na pracovní návyky člověka. Patrně použitelné pro skupinu nezaměstnatelných, kde bude výrazně zvyšovat pozici takto vyčleněného člověka ve společnosti.
7/ prémiér, doslova
8/ Jsem pro sňatky kohokoliv s kýmkoliv, stejně tak i pro adopce dětí jakýmikoliv páry. Soužití s rodiči je pro dítě rozhodně lepší než ústavní "péče".

Snad projdu :) Zítra odlítám na dovču, zpět v ČR příští středu. Jedu do Finska sledovat experiment s VZP :D Po návratu podám hlášení!
Měj se krásně, Mirka
Tito uživatelé poděkovali autorovi Miroslava.Rezkova za příspěvky (celkem 2):
Vaclav.Zidek, Jan.Maixner
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Ústecký kraj“