RV 40/2019 Zasedání V Rožnově p. R. 6.-8.9.2019

Republikovému výboru je svěřena moc zákonodárná. Republikový výbor schvaluje stranické předpisy, programové dokumenty a kandidátní listiny.

Moderátoři: Republikovy vybor, Jednatele

Pravidla fóra
Do fóra mohou psát členové skupin Republikový výbor, Vedoucí orgánů, Garanti a Účastníci. Do skupiny Účastníci se přidává na základě oprávněné žádosti v podatelně RV nebo jednateli, eventuálně předsedajícímu. Jednáním předsedají Jednatelé eventuálně Předsedající.
Do fóra hlasování píšou jen členové republikového výboru a předsedající.
Petr.Tkadlec
Republikový výbor
Profese: rozpočtář/přípravář/stavbyvedoucí
Dal poděkování: 2847 poděkování
Dostal poděkování: 2477 poděkování
Kontaktovat uživatele:

RV 40/2019 Zasedání V Rožnově p. R. 6.-8.9.2019

Příspěvek od Petr.Tkadlec » 26 črc 2019, 14:58

Vážení členové Republikového výboru,

tímto svolávám zasedání Republikového výboru, které se uskuteční 6.-8.9.2019 v Rožnově pod Radhoštěm.

Adresa místa zasedání: Hudební klub Vrátnice, 1. máje 1000, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm, https://www.vratnice.com/

Organizátor: Daniel Halamíček, 603 258 090 (krajská koordinátorka Yveta Martínková, 770 113 648)

Jednací čas:
Pátek :10:00 - 18:00 (v případě zájmu to pak půjde posunout na 13:00-19:30)
Sobota: "teambuildingový den", přesný program bude doplněn, ale zřejmě půjde o nějaký výlet s lanovkama, koloběžka na místních vrších Radhošť či Pustevny, večer pak grilovačka v areálu, kde budeme spát.
Neděle: 9:00 - 14:00 (dle programu pak může být upraveno)

Ubytování: bungalovy u hotelu Eroplán http://www.hoteleroplan.cz/ubytovani-v-bungalovech.html

Vlákno pro navrhování bodů jednání: viewtopic.php?f=248&t=48021

Dotazy, omluvenky, speciální požadavky pak prosím řešte s Kristýnkou, 778 702 242
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Tkadlec za příspěvky (celkem 2):
Marek.Necada, Daniel.Halamicek
Petr Tkadlec - 724 879 117
jestli něco chcete, tak víte, kde mě naleznete

Petr.Tkadlec
Republikový výbor
Kontaktovat uživatele:

Re: RV 40/2019 Zasedání V Rožnově p. R.

Příspěvek od Petr.Tkadlec » 26 črc 2019, 15:01

@Daniel.Halamicek poprosím, aby co nejdřív dodal sobotní program, abychom na něj mohli pozvat i Piráty z pomezních krajů (Zlín, Olomouc, Moravskoslezsko)

Daniel.Halamicek
Republikový výbor
Profese: Podnikatel,galanterní výroba,merchandise
Dal poděkování: 85 poděkování
Dostal poděkování: 111 poděkování

Re: RV 40/2019 Zasedání V Rožnově p. R. 6.-8.9.2019

Příspěvek od Daniel.Halamicek » 26 črc 2019, 18:54

Milí členové RV
Na počátku bych chtěl předeslat pro ty členy, kteří nebyli účastni mých prezentací k rozšířenému zasedání, jež se konaly vždy v nedělní termíny, vizi, proč zasedání koncipujeme jako takto rozšířené.
V prvé řadě je to proto, že se nám nepodařilo zrealizovat samostatné teambildingové setkání RV a máme pocit, že by i bylo dobré vyšetřit dostatečný časový prostor pro neformální, avšak řízenou diskusi mezi členy uvnitř našeho výboru (V podobném duchu, jak se o to pokoušel Vojta Pikal v rámci kruhové diskuse v Ústí nad Labem). S Petrem Tkadlecem, jakožto organizátoři podzimního zasedání, to vidíme jako pokus k zhodnocení, zda by bylo dobré, rozšířená zasedání pořádat například v budoucnu jednou do roka.
A nyní už k samotnému sobotnímu programu:

8.30-10.30 Pracovní Republiková snídaně v plenéru s moderovanou diskusí na podněty z členské základy k možným budoucím procesním změnám ve vedení Pirátské strany (Zejména RP a Volební výbor)

10.30-13.30 Výlet na Pustevny a Radhošť

13.3O-14.30 Piknik na Pustevnách s teambildingovou skupinovou hrou

14.30-15.30 Sjezd z Pusteven na koloběžkách k ubytovacímu areálu v Rožnově p. R., respektive pro ty co si netroufnou, separátní přeprava

15.30-17.30 Odpolední klid a odpočinek v bungalowech

17.30-20.30 Společné grilování masových i vege pokrmů spojené s moderovanou politickou diskusí členů RV k v tu chvíli aktuálnímu celostátní tématu za přítomnosti členů KS Zlínského a Moravskoslezského kraje

20.30-23.30 Koncert a následné společné Jam-session muzicírování

Pevně doufáme, že jste s takovým programem srozuměni, spokojeni a po jeho absolvování budete ba i nadšeni.
Srdečně se na vás všechny těším, případné dotazy rád zodpovím
Daniel Halamíček

"Nikdy jsem nechtěl žít nezajímavý život, proto si na jeho útrapy zajisté stěžovat nemůžu"

Kristina.Kubcova
Asistent pro administrativu
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 6 poděkování
Dostal poděkování: 74 poděkování

Příspěvek od Kristina.Kubcova » 26 črc 2019, 19:38

Ahoj,

své preference ohledně ubytování a jídla prosím vyplňujte zde:) https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... sp=sf_link
https://www.facebook.com/kristinamarje
+420778702242

V urgentních případech +420605458159

Andrej.Ramaseuski
Republikový výbor
Profese: programátor
Dal poděkování: 1350 poděkování
Dostal poděkování: 1980 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Andrej.Ramaseuski » 26 črc 2019, 21:50

Petr.Tkadlec píše:
26 črc 2019, 14:58
Vážení členové Republikového výboru,

tímto svolávám zasedání Republikového výboru, které se uskuteční 6.-8.9.2019 v Rožnově pod Radhoštěm.
Uz jsme nekdy odhlasovali ten tridenni format, rozbity teambuildingem uprostred? Nevzpominam si. Furt byli jen navrhy, ktere se podavali jako samozrejmost. Patek je normalni pracovni den, mj. Nejsme uvolneny RV, v patek normalni lide pracuji. Proc by ta nepovinna cast nemohla byt v patek? Nemuzu si dovolit opustit praci, rodinu a hospodarstvi na tri dny, jeden ze kterych budu jezdit na kolobezce z kopce.

Jinak, teambulding tri mesice pred koncem volebniho obdobi povazuji za zbytecnost a dost pochybnou praxi.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Andrej.Ramaseuski za příspěvky (celkem 4):
Vojtech.Pikal, Michal.Marciniszyn, Vaclav.Zidek, Lenka.Kozlova
two beers or not two beers?

Daniel.Halamicek
Republikový výbor
Profese: Podnikatel,galanterní výroba,merchandise
Dal poděkování: 85 poděkování
Dostal poděkování: 111 poděkování

Příspěvek od Daniel.Halamicek » 26 črc 2019, 23:41

Andreji, jen ty a Lenka Kozlová za celou dobu vyjádřili určité výhrady. V tu sobotu nejde samozřejmě o ježdění na koloběžkách, ale o diskuse s náležitým časovým prostorem v příjemném uvolněném prostředí.
Všichni si budeme muset nahradit za pátek svoji běžnou či stabilní práci, já i ve čtvrtek a možná už ji ve středu a věř mi, že za mne, jako OSVČ nikdo nic neudělá. Klidně vem sebou celou svou rodinu, postaráme se pro ně o alternativní program. Jistě taky jezdíte společně na dovolenou, tak určitě máte vymyšleno, jak v takovém případě obstarat hospodářství. Ještě poznámka k tvému návrhu ohledně přesunutí neformálního dne na pátek. S organizací nám tady bude pomáhat řada místních Pirátů, a po nich tedy nemůžeme chtít, aby si každý z nich bral dovolenou. Navíc Petr Kadlec už objednal prostory pro páteční jednání, přesun na sobotu není možný, neb se tam koná jiná akce.
Uvidíš, bude to výborné. Jsem o tom naprosto přesvědčen.
Daniel Halamíček

"Nikdy jsem nechtěl žít nezajímavý život, proto si na jeho útrapy zajisté stěžovat nemůžu"

Andrej.Ramaseuski
Republikový výbor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Andrej.Ramaseuski » 26 črc 2019, 23:51

Daniel.Halamicek píše:
26 črc 2019, 23:41
Andreji, jen ty a Lenka Kozlová za celou dobu vyjádřili určité výhrady. V tu sobotu nejde samozřejmě o ježdění na koloběžkách, ale o diskuse s náležitým časovým prostorem v příjemném uvolněném prostředí.
Všichni si budeme muset nahradit za pátek svoji běžnou či stabilní práci, já i ve čtvrtek a možná už ji ve středu a věř mi, že za mne, jako OSVČ nikdo nic neudělá. Klidně vem sebou celou svou rodinu, postaráme se pro ně o alternativní program. Jistě taky jezdíte společně na dovolenou, tak určitě máte vymyšleno, jak v takovém případě obstarat hospodářství. Ještě poznámka k tvému návrhu ohledně přesunutí neformálního dne na pátek. S organizací nám tady bude pomáhat řada místních Pirátů, a po nich tedy nemůžeme chtít, aby si každý z nich bral dovolenou. Navíc Petr Kadlec už objednal prostory pro páteční jednání, přesun na sobotu není možný, neb se tam koná jiná akce.
Uvidíš, bude to výborné. Jsem o tom naprosto přesvědčen.
jo, asi bude vyborne. ale v tomhle formatu nejspis beze mne.

Andrej.Ramaseuski
Republikový výbor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Andrej.Ramaseuski » 05 srp 2019, 11:12

Daniel.Halamicek píše:
Andreji, jen ty a Lenka Kozlová za celou dobu vyjádřili určité výhrady.
Ano, jenze o rozsirenom harmonogramu s kolobezkama jsme zatim nehlaslovali, takze nemuzu ho povazovat za schvaleny. Muj navrh presunu neformalniho a nepovinneho dne s soboty na patek v tomto vlakne ma podporu skupiny clenu, takze byl bych rad, aby jednatele ho zaregistrovali jako alternatvivni a provedli hlasovani o terminech.

Petr.Tkadlec
Republikový výbor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Tkadlec » 05 srp 2019, 12:18

Andrej.Ramaseuski píše:
05 srp 2019, 11:12
Daniel.Halamicek píše:
Andreji, jen ty a Lenka Kozlová za celou dobu vyjádřili určité výhrady.
Ano, jenze o rozsirenom harmonogramu s kolobezkama jsme zatim nehlaslovali, takze nemuzu ho povazovat za schvaleny. Muj navrh presunu neformalniho a nepovinneho dne s soboty na patek v tomto vlakne ma podporu skupiny clenu, takze byl bych rad, aby jednatele ho zaregistrovali jako alternatvivni a provedli hlasovani o terminech.
Ten třídenní zasedání bylo původně navrženo tak, aby byl sobotní den odpočinkový. Koloběžky a spol samozřejmě nebudou podmínkou. Proběhlo hlasování, jestli má být zasedání 3 nebo 2 denní, řešilo se to i na posledním zasedání. Otázka teambuildingu se taky řešila už asi rok a půl zpátky.

Já alternativní hlasování provádět znovu nebudu. To jste si bohužel měli řešit někdy před měsícem a vyvolat třeba revokaci atd.

Petr.Tkadlec
Republikový výbor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Tkadlec » 05 srp 2019, 12:19

Nemluvě o tom, že v místě zasedání byla sobota obsazena a máme objednaný jen pátek a neděli.

Odpovědět

Zpět na „Republikový výbor“