Volební manažer pro krajské volby - diskuze

Moderátor: PKS Středočeský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9057 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volební manažer pro krajské volby - diskuze

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Marek.Rebicek píše: 26 črc 2019, 00:57 Lenko, opravdu bych chtěl vidět nějakého zájemce o členství, co si přečte, jak tady piratska poslankyně útočí na kolegy, svého asistenta zesměšňuje, jak si pak podá přihlášku. Anebo jak to povzbudi našeho příznivce či člena vstoupit do diskuze, kde můžou očekávat výsměch a pohrdání za názor či vlastní myšlenku od originální Piratky a poslankyně.
Já bych zase nevstoupila tam, kde se čachruje kolem primárek tak, jak jsi to vymyslel ty. To by mi přišlo podstatné.

Ty ses do mě obul hned po nástupu do funkce na FB, takže jsi se přetvařoval tenkrát, nebo teď?

Edit:
Zajímavé je, že všichni jste dost svatí abyste mi mohli ukazovat na mě, jen si poslužte, když jste si sami sebou tak jistí.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9057 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volební manažer pro krajské volby - diskuze

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

@Marek.Rebicek
Lynčuješ mě za slova:
masirovani, podsouvání, vnucovani, pitomý či výmysl

To považuju za manévr ve stylu: Došly věcné argumenty, zkusíme dehonestaci.

Pro porovnání:
V jiném vlákně od tebe dostal Dalibor poděkování za post, kde se vyjadřuje k hlasování RV a označuje navržený předpis za idiotský.

viewtopic.php?f=406&t=40220&start=240#p628557

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Marek.Rebicek
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 664
Registrován: 11 úno 2018, 12:21
Profese: dřevařství
Bydliště: Brandýs nad Labem
Dal poděkování: 1266 poděkování
Dostal poděkování: 1288 poděkování

Re: Volební manažer pro krajské volby - diskuze

Příspěvek od Marek.Rebicek »

Jo, protože to byl konkrétní předpis, kde jasne vidis, jak je formulovaný a jaky bude mit dopad.
Tys v našem případě vyfabulovala cele porušení stanov, ačkoliv nic konkrétního nebylo na stole.
A koukám, ze si to o novém předpisu o osobní integrite mysli většina RV, super! :-)
Uživatelský avatar
Patrick.Zandl
Republikový výbor
Příspěvky: 277
Registrován: 25 říj 2016, 21:24
Profese: místostarosta
Bydliště: Brandýs nad Labem - Stará Boleslav
Dal poděkování: 292 poděkování
Dostal poděkování: 829 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volební manažer pro krajské volby - diskuze

Příspěvek od Patrick.Zandl »

Lenka.Kozlova píše: 25 črc 2019, 22:52
Nesouhlasím, ani omylem.
Teritorialita je váš výmysl, který nemá ani jednu výhodu.
A nevnucuj všem chiméru, že nemohou podporovat někoho, kdo není z jeho MS, prosím.
Ostatní viz výše.

Edit: Nějak nechci, aby mě někdo vychovával, ani ty ne, děkuji.
Nikomu to nevnucuju, ale ještě pořád snad můžu ostatním říct svůj názor, ne? A jestli ostatní považuješ za slabomyslné, že nejsou schopni přemýšlet o tom, jestli to vidí stejně nebo jinak, tak já tedy ne.

Stran výchovy jsme si jen dovolil poprosit, abychom se mohli zdržet emotivních výlevů a bavit se věcně, to snad není tak velký nárok.

Tím bych to téma asi uzavřel: Lenka je proti tomu, aby se kandidátka předložila ke schválení předem projednaná, já, Marek a další jsme pro, takže ji předložíme (na to stačí jeden) a když se většinově odhlasuje, tak to bude v pořádku. Téma vyřízeno.
Stepan.Drtina
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 1727
Registrován: 27 črc 2017, 19:16
Profese: Historik, radní Kutné Hory
Bydliště: Kutná Hora
Dal poděkování: 1817 poděkování
Dostal poděkování: 2728 poděkování

Re: Volební manažer pro krajské volby - diskuze

Příspěvek od Stepan.Drtina »

Patrick.Zandl píše: 26 črc 2019, 08:53 Tím bych to téma asi uzavřel: Lenka je proti tomu, aby se kandidátka předložila ke schválení předem projednaná, já, Marek a další jsme pro, takže ji předložíme (na to stačí jeden) a když se většinově odhlasuje, tak to bude v pořádku. Téma vyřízeno.
Obávám se, že takhle jednoduché to není. Máme nějaký řád pro primární volby, který se řídí přiměřeně dle pravidel do volby orgánů strany voleného CF. Pokud nemá být tento dodržen, tak se předně musí KF usnést na jiném postupu sestavování kandidátní listiny.

Žij tak, abys nemusel nosit kytky na Národní za tmy v šest ráno - staré čínské přísloví

stepan.drtina@pirati.cz - SčK profil - facebook - twitter - instagram - 775 221 705

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13421
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34735 poděkování
Dostal poděkování: 17608 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volební manažer pro krajské volby - diskuze

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Stepan.Drtina píše: 26 črc 2019, 09:29
Patrick.Zandl píše: 26 črc 2019, 08:53 Tím bych to téma asi uzavřel: Lenka je proti tomu, aby se kandidátka předložila ke schválení předem projednaná, já, Marek a další jsme pro, takže ji předložíme (na to stačí jeden) a když se většinově odhlasuje, tak to bude v pořádku. Téma vyřízeno.
Obávám se, že takhle jednoduché to není. Máme nějaký řád pro primární volby, který se řídí přiměřeně dle pravidel do volby orgánů strany voleného CF. Pokud nemá být tento dodržen, tak se předně musí KF usnést na jiném postupu sestavování kandidátní listiny.
To právě nejde, v tom má Lenka pravdu a na to reagoval Franta Navrkal. KF se nemůže usnést na ničem co je proti předpisům, tedy ani na změně primárních voleb.
Lze pouze dobrovolně preferovat nějaký způsob jak a koho volit, a to je stejně na rozhodnutí každého člena, jak se v tajné volbě rozhodne. A tak je to správně.

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9057 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volební manažer pro krajské volby - diskuze

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Patrick.Zandl píše: 26 črc 2019, 08:53
Lenka.Kozlova píše: 25 črc 2019, 22:52
Nesouhlasím, ani omylem.
Teritorialita je váš výmysl, který nemá ani jednu výhodu.
A nevnucuj všem chiméru, že nemohou podporovat někoho, kdo není z jeho MS, prosím.
Ostatní viz výše.

Edit: Nějak nechci, aby mě někdo vychovával, ani ty ne, děkuji.
Nikomu to nevnucuju, ale ještě pořád snad můžu ostatním říct svůj názor, ne? A jestli ostatní považuješ za slabomyslné, že nejsou schopni přemýšlet o tom, jestli to vidí stejně nebo jinak, tak já tedy ne.

Stran výchovy jsme si jen dovolil poprosit, abychom se mohli zdržet emotivních výlevů a bavit se věcně, to snad není tak velký nárok.

Tím bych to téma asi uzavřel: Lenka je proti tomu, aby se kandidátka předložila ke schválení předem projednaná, já, Marek a další jsme pro, takže ji předložíme (na to stačí jeden) a když se většinově odhlasuje, tak to bude v pořádku. Téma vyřízeno.
Fakt jsem hodně naštvaná, že někdo nerozumí předpisům mi nevadí, já taky nenosím paragrafy v hlavě. Upozorňovala jsem, že takhle primárky nefungují.
Marek to ignoroval, obrátila jsem se proto na RK s předběžným dotazem, odpověď byla celkem jasná, ale znovu bez odezvy: František nabízel podrobnější vysvětlení, ale nikdo si ho, aspoň pokud vím, nevyžádal a Marek si vedl stále svou. To je pak těžké pořízení. Že Marek ignoroval moje upozornění mě v celku ani nepřekvapilo, ignorace RK je na pováženou.
EDIT: Z toho co píšeš na mě kouká stejný nezájem o pochopení ať psaných, či nepsaných zásad, prostě jste se rozhodli pro svůj postup. WTF?
Nejsme kroužek vyšívání, platí tu nějaká pravidla.
Naposledy upravil(a) Lenka.Kozlova dne 26 črc 2019, 17:48, celkem upraveno 1 x.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9057 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Volební manažer pro krajské volby - diskuze

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Marek.Rebicek píše: 26 črc 2019, 06:23 Jo, protože to byl konkrétní předpis, kde jasne vidis, jak je formulovaný a jaky bude mit dopad.
Tys v našem případě vyfabulovala cele porušení stanov, ačkoliv nic konkrétního nebylo na stole.
A koukám, ze si to o novém předpisu o osobní integrite mysli většina RV, super! :-)
Jenže já se nebavím o předpisu, já se bavím o výrazivu. Když souzníš s názorem, může se klidně nadávat, když nesouzníš, buzeruješ za slova, která jsou úplně běžná :)
Fajn, aspoň víme, který metr kdy používáš.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“