PaRp 2019 - Sázení stromů

Moderátor: PKS Středočeský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Uživatelský avatar
Jana.Skopalikova
Republikový výbor
Příspěvky: 1276
Registrován: 08 kvě 2018, 23:07
Profese: Radní Středočeského kraje
Dal poděkování: 1585 poděkování
Dostal poděkování: 2047 poděkování

Re: PaRp 2019 - Sázení stromů

Příspěvek od Jana.Skopalikova »

Tak jsem se ptala Vojty Pikala, jestli můžeme ty stromky darovat městu/lesům a jeho odpověď je: "Když bude součástí záměru převod toho majetku tak imho v pohodě."
Uživatelský avatar
Jana.Skopalikova
Republikový výbor
Příspěvky: 1276
Registrován: 08 kvě 2018, 23:07
Profese: Radní Středočeského kraje
Dal poděkování: 1585 poděkování
Dostal poděkování: 2047 poděkování

Re: PaRp 2019 - Sázení stromů

Příspěvek od Jana.Skopalikova »

Projekt podán na redmine zde.
Uživatelský avatar
Marek.Rebicek
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 664
Registrován: 11 úno 2018, 12:21
Profese: dřevařství
Bydliště: Brandýs nad Labem
Dal poděkování: 1266 poděkování
Dostal poděkování: 1288 poděkování

Re: PaRp 2019 - Sázení stromů

Příspěvek od Marek.Rebicek »

@Jana.Skopalikova Já se zeptám na našem oddělení městské zeleně, máme tu fajn paní, zda by měla zájem a případně bychom se s pár stromy přidali i v Brandýse.

Ale určitě ti můžu pomoct s nákupem, jsem schopen zde: https://www.arboeko.com/catalogue/ zajistit velkou slevu, je to obchod jen pro profesionály a třeba 3m buk tam vyjde do 1000 Kč. Takže ideálně hromadný nákup a rozvoz valníčkem po kraji...
Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“