Zpětná vazba pro PKS

Moderátor: PKS Středočeský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Odpovědět

Jaký je váš názor na práci PKS zvoleného na podzim 2018?

Jsem spíše spokojen/na
11
52%
Jde to, ale mohlo být lepší
2
10%
Jsem spíše nespokojen/na
6
29%
Zdržuji se
2
10%
 
Celkem hlasujících: 21 - Celkem hlasů: 21

Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9057 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpětná vazba pro PKS

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Jan.Korbel píše: 19 čer 2019, 14:46
Lenka.Kozlova píše: 19 čer 2019, 14:20 Já nevidím nic průkopnického na tom, že budu používat just něco, co mi neudělá službu, kterou potřebuju.
Ono to tu službu udělá, neboj. Zeptej se v xolk nebo zlk, kde jsou na tom s rocketem podle všeho dál než my.
Možná by byl lepší postup, nahánět lidi na Rocket až po tom, co začne požadované služby dělat.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpětná vazba pro PKS

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Když je tu debata na tohle téma - kolik FB chatu mají tak pirátští poslanci?
A není to náhodou větší problém, než stav komunikace na Sčk kraji? :)

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9057 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpětná vazba pro PKS

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Dalibor.Zahora píše: 19 čer 2019, 15:58 Když je tu debata na tohle téma - kolik FB chatu mají tak pirátští poslanci?
A není to náhodou větší problém, než stav komunikace na Sčk kraji? :)
Jo, měl bys jim to zatrhnout :D

Stav komunikace v SčK je to, co máme řešit, poslance si řeš v ve vnitrostranické diskuzi. Nebo s předsednictvem, nebo kde chceš, je mi to jedno.
Tohle je jen způsob odvedení pozornosti od chucpe a pokyteckého přístupu v SčK. Sám jsi na FB ve všech pirátskýchskupinách :D

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpětná vazba pro PKS

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Máš částečně pravdu, tedy ať nejsme offtopic, pokračujme v tématu o poslanecké komunikaci v příslušném vláknu.

Nicméně, jde o konzistenci, pokud někdo v něčem něco kritizuje, zajímá mě, jak je na tom v této oblasti i on sám v rámci pirátů. Navíc poslanci pracují s citlivějšími informacemi než kraj, to je evidentní.

A nepíšeš zcela přesně o historii komunikace v Sčk
Lenka.Kozlova píše: 19 čer 2019, 08:10 To je tak, Jan Korbel na začátku svého místopřesedání vyhlásil džihád na FB komunikaci, takže byl zaříznut jeden chat, který se sice jmenoval PKS, ten jsme používali od pradávna, ale byla nás tam hromada, kdo chtěl, nebo s kým se něco řešilo, se přidal. Nepamatuju se na nic selektivního.
Myslela jsem, že FB tedy nenávidíme :D ale zatím je všechno jinak.

Vytvoření různých vrstev v KF přináší různé efekty a některé se projeví dříve, jiné později :)
Já si naopak vážím toho, že Honza Korbel dbá v tom ohledu na pirátské prinicipy i na základní bezpečnostní postupy a po jeho zvolení se přešlo dočasně na Telegram než se spustil chat.pirati.cz. Na Telegram si byla pozvána i ty, ale odmítla si to, protože se ti nechtělo jít na novu platformu - odtud možná pramení ten prvotní rozkol, který se už následně jen násobí. Ale bylo to odmítnutí z tvé strany.
A na ten předchozí FB chat bývalého PKS neměl přístup kdokoli, to taky maluješ v růžovějších barvách než to je, selektivní to bylo i tehdy.
***
Co se týče zakazování, máš asi na mysli zřejmě stále platnou žádost KK z dubna 2017, která byla ovšem úspěšně většinou příslušných orgánů ignorována (tehdy vyhověl tuším jen Peksa jako tehdejší šéf ZO, budiž mu to ke cti). Věčná škoda, že nemáme tu pirátskou policii, bez represivní složky je KK značně bezzubá. :)
Ovšem nemyslím, že KK byť hypoteticky dosáhla na pirátské poslance, i když výklad RK by byl v této věci jistě zajímavý. ;)

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9057 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpětná vazba pro PKS

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Dalibore ty účelově kroutíš skutečnosti.
Já nikam migrovat nebudu, je mi jedno, co si kde a kdo, mně se dost ulevilo, když už spoustu věcí s krajem nesdílím.
Stačí mi být řadovým členem kraje, ostatně, to už jsem dlouho, už od minulých voleb do kraje, kdy už jsem nekandidovala, i když jsem se hodně angažovala.

Na chatu PKS nás bylo minimálně 20 a ty taky, ty jsi totiž na FB všude, aby ti něco neuteklo :D a budeš někoho kádrovat? :D Tady je jádro sporu a ty se ve všech vláknech jen snažíš stočit debatu jinam.
Honza je aspoň zásadovej, kdežto ty jsi klasickej kážuvodupijuvíno a ještě bububu pošlu na vás KK :D
Vida, rádobyanarchista hrozí policií :D
Pošli jakou chceš policii KK, RK, KGB,NKVD, STB... ;) :D a škoda, že tu není ikonka srdce.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpětná vazba pro PKS

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

No vykládej si to jak chceš, asi budu muset příště nasadit víc smajlíků, aby bylo lépe pochopeno, co je nadsázka.

Nicméně k jedné konkrétní věci...
Lenka.Kozlova píše: 19 čer 2019, 18:40 Na chatu PKS nás bylo minimálně 20 ...
Jsem se schválně koukal na ten starý PKS chat a aktuálně je tam 9 lidí (1 poslance, bývalé PKS, byválý koordinátor, současná koordinátorka a Honza Jurik). Nejsi tam ty, možná ještě někdo další už chat opustil jako ty. Ale na 20 lidí to fakt nevidím, alespoň za mého působení ne.

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9057 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpětná vazba pro PKS

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Aha teď zase nadsázka, tak to jo :D
Ale na něčem jsi se chytit musel,že? Tím chatem prošla spousta lidí, za roky co jsme ho používali už to nespočítám.
Že je v mrtvém chatu 9 lidí, to je fakt argument hodný agenta :D

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9057 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpětná vazba pro PKS

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Dalibor.Zahora píše: 19 čer 2019, 22:51 No vykládej si to jak chceš, asi budu muset příště nasadit víc smajlíků, aby bylo lépe pochopeno, co je nadsázka.

Nicméně k jedné konkrétní věci...
Lenka.Kozlova píše: 19 čer 2019, 18:40 Na chatu PKS nás bylo minimálně 20 ...
Jsem se schválně koukal na ten starý PKS chat a aktuálně je tam 9 lidí (1 poslance, bývalé PKS, byválý koordinátor, současná koordinátorka a Honza Jurik). Nejsi tam ty, možná ještě někdo další už chat opustil jako ty. Ale na 20 lidí to fakt nevidím, alespoň za mého působení ne.
Stále čekám, kdy se vyjádříš ke své všudypřítomnosti na FB, když kádruješ ostatní. :)

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpětná vazba pro PKS

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Pardon, ale nerozumím otázce, prosím polopatičtěji.

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Lenka.Kozlova
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 3167
Registrován: 11 čer 2012, 09:34
Profese: vychovatelka
Dal poděkování: 9057 poděkování
Dostal poděkování: 3408 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpětná vazba pro PKS

Příspěvek od Lenka.Kozlova »

Stále tu brojíš proti používání facebooku, při tom tam máš na aspoň dva profily a jsi snad v každé skupině. Prostě FB používáš velmi intenzivně.
Myslím, že je to pokrytecké jednání a zajímá mě, jak ten mega rozpor odůvodníš.

Podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Odpovědět

Zpět na „Středočeský kraj“