Organizace konference Think Twice 4 v Praze, 26.-28.10.2019

Zahraniční odbor komunikuje s dalšími členy mezinárodního Pirátského hnutí, zejména přináší v zahraničí osvědčené nápady do strany, vypracovává společný postup při projednávání mezinárodních problémů.

Moderátor: Odbor - zahranicni

Odpovědět
Uživatelský avatar
Michal.Gill
Zahraniční odbor
Příspěvky: 1064
Registrován: 06 kvě 2012, 07:20
Profese: Překladatel, administrativec
Bydliště: Praha 10
Dal poděkování: 1919 poděkování
Dostal poděkování: 1246 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Organizace konference Think Twice 4 v Praze, 26.-28.10.2019

Příspěvek od Michal.Gill » 19 čer 2019, 15:35

Ahoj všem,
jako už aktuálně jediný český zástupce ČR v předsednictvu Pirate Parties International (dále PPI) mám tu pochybnou čest organizovat po technické stránce letošní ročník konference Think Twice, protože (po dlouhých debatách) byla za místo pořádání zvolena Praha. Na 90% byl už stanoven i termín, kterým bude prodloužený víkend od 26. do 28. října 2019.

V čele organizace stojím spolu s Keithem Goldsteinem, což je Pirát z Izraele, kde se konal minulý ročník (a zároveň je mým kolegou z předsednictva PPI). Jeho role je opatřit řečníky, sestavit panely a tak podobně. To ale neznamená, že z české strany nebude zapotřebí nějaké řečníky dodat - v rámci Pirátů jsme momentální celosvětová špička s největšími zkušenostmi a budem to mít doslova doma. :-)

Hlavním místem konání bude PiCe (které již máme rezervováno), s teoretickou možností na jeden den opatřit i nějaký větší sál jinde, pokud se nám speakři pohrnou a finance dovolí.

Zaměření konference: jde o širší než pirátskou akci, které se jako speakeři zdaleka nebudou účastnit jen Piráti, což se podařilo v předchozích ročnících. Téma je zatím ne zcela vyhraněné, ale půjde o něco v rámci výzev současné demokracie, primárně rozděleně na vládní úroveň, neziskový sektor, podnikatelský sektor a aktivistický či politický sektor.

V jakých oblastech budeme potřebovat pomoc? Ve všech: od organizační stránky předem po zajištění na místě (hotely, tisk, ozvučení, jmenovky atd. atd.) - standardní velká akce, které už bychom měli umět. Rozhodně to není nic, co bychom po dvou posledních CFkách neměli zvládnout.

V pátek 21.6. se nad organizací sejdeme s Davidem Wagnerem a dáme dohromady své představy. Pak už se tu budou řešit konkrétní věci. Každého dobrovolníka, který by se chtěl jakkoli zapojit, prosím, ať mi napíše na libovolný z mailů níže. Jde se na to!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Gill za příspěvky (celkem 7):
David.Wagner, Dalibor.Zahora, Vojtech.Pikal, Janka.Michailidu, Jan.Hora, Lukas.Dolezal, Marketa.Gregorova
Bc. Michal Gill • asistent pirátských radních Prahy 3 • člen předsednictva a pokladník Pirate Parties International • regionální koordinátor slovenských Pirátů pro ČR • mobil +420 603 590 571 • pevná +420 222 116 782 • michal.gill@pirati.czmichal.gill@pp-international.netgill.michal@praha3.czmichal.gill@smepirati.sk

Odpovědět

Zpět na „Zahraniční odbor“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů