Martin Miklas

Moderátoři: KoKS Královéhradecký kraj, PKS Královéhradecký kraj, PMS Trutnovsko

Odpovědět
Brutalni.Bezmoc
Příznivec Pirátů – Královehradecký kraj
Profese: OSVČ, tesař
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování

Martin Miklas

Příspěvek od Brutalni.Bezmoc »

Ahoj
Jsem z Batňovic, což je mezi Trutnovem a Náchodem. Jsem OSVČ.
Moji obživou je posledních pár let stavění roubenek. Vždy jsem k tomu směřoval a teď, když dělám co mě baví, říkám si co dál.
Mám dvě šikovné děti a tak je čas začít se starat o budoucnost naší společnosti. A to jde najlépe skrze politiku. Arogance a lež není nic pro mě a proto jsou Piráti jasná volba.

Čím mohu přispět:
Umim postavi ze dreva a cihel skoro vše. To ,ale asi není až tak lukrativní dovednost.
Dříve jsem pracoval jako obchodní kolzultant pro firmu Growin. Growin poskytoval služby svých koučů výhradne českým podnikatelům. Majitele razili stryktne čistý bchod. Žádné nátlaky ani dezinformace, takže sehnat klienta bylo zpočátku dost těžké. Zkuste prodat eskymákovi led😀 Ale když jsem pronikl do firemního know how, pochopil jsem, že argumenty nemají žádnou váhu. Ani v obchodě, ani v živote. Cesta k pochopeni ( úspěchu) vede skrze naslouchani a otazky. Čím bych tedy mohl přispět: pomoci piratum, aby je pochopili i nepirati. Třeba formou přednášky, nebo pomoci s vytvořením "kuchařky"😉 Vždyť nic se neděje náhodou.
PS. Včera jsem byl na setkaní v Trutnově a cestou domů mě napadlo, že bych možná mohl i občas něco napsat k aktuálním tématům.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Brutalni.Bezmoc za příspěvky (celkem 4):
Adam.Valenta, Karel.Ficenec, Tomas.Unger, Stepan.Svoboda
palabras como llaves o armas
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Trutnovsko“