KRAJSKÁ SCHŮZE červenec

Moderátor: PKS Plzeňský kraj

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.

  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.

  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.

  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Kdokoliv do něj může psát nebo hlasovat v anketách.

  • Registrovaní uživatelé (včetně členů a RegP) si mohou fórum zneviditelnit, viz návod.

Chci schůzi od 18:00, na kterou přijdu:

Anketa končí za 21 čer 2019, 16:30

čtvrtek 27.6.
4
13%
pátek 28.6.
6
19%
pondělí 1.7.
14
45%
nechci schůzi
7
23%
 
Celkem hlasujících: 19 - Celkem hlasů: 31

Uživatelský avatar
Josef.Kubat
Člen KS Praha
Příspěvky: 154
Registrován: 30 srp 2017, 20:33
Profese: student, asistent radní
Bydliště: Klatovy
Dal poděkování: 186 poděkování
Dostal poděkování: 133 poděkování

Re: KRAJSKÁ SCHŮZE červenec

Příspěvek od Josef.Kubat »

Jindriska.Sramkova píše: 13 čer 2019, 09:10 Přeji Vám hezký den,
Navrhovala bych pro mne docela zásadní bod programu, i když se to netýká celého kraje, Ale vlastně se to kraje týká, pokud je v Plzni velká členská základna a hlavně to bude vysvětlení i pro všechny ostatní. Chtěla bych bod: Vysvětlení: Proč, z jakého důvodu a hlavně “způsob provedení” aktérů od kterých vznikla iniciativa odvolání PMS. Mám pocit, že veškeré uměle vytvořené problémy a bohužel mnohdy i lži aktérují pořád stejní lidé a mělo by se jim již konečně veřejně z očí do očí říct, že podlosti se mezi slušnýma lidma nedělají. A chtěla bych veřejně znát všechna jména, kteří to všechno spunktovali, neb na žádné dosavadní schůzi, se žádné problémy s fungováním PMS Plzeň neřešili...Takže bych byla ráda, kdyby nám Magda Daňková, Josef Kubát, Radek Krejčí a možná i další podali řádné vysvětlení...do očí a nahlas
Děkuji
To by jsme se mohli zastavit i u výběrových řízení v Plzni, která se na krajské úrovni neřešila s odůvodněním, že se jedná o problém MS Plzeň...

Ale jsem jedině pro a rád vyvrátím lži a pomluvy o tom, že se někde "spunktovala nějaká spiklenecká skupina".

Pro někoho to musí být šok, když není zvyklí, že má někdo jiný jiný názor. Když máte skupinu členů se stejným názorem, není to žádná spiklenecká skupina, ale skupina členů se stejným názorem. Proto by tomuto bodu měl předcházet bod který navrhoval Rudolf Špoták, s nabídkou mojí rezignace a výzvou k Pavlovi, který to celý savým špatně vybraným a nevysvětleným filtrem akceleroval (z mého pohledu), a kterého jsem se do očí ptal na předsednictvu a přiznal ho.


Viz vlákno viewtopic.php?f=415&t=47536&p=622416#p622416
prac. mob.: 777 365 381

"Kolem mě se děje hodně věcí, ale listí nepadá..." Já - někdy mezi lety 2012 a 2016.
Uživatelský avatar
Lukas.Barton
Republikový výbor
Příspěvky: 1918
Registrován: 29 říj 2012, 15:36
Profese: Učitel, vědec.
Bydliště: Mirošov (okr. Rokycany)
Dal poděkování: 759 poděkování
Dostal poděkování: 2235 poděkování

Re: KRAJSKÁ SCHŮZE červenec

Příspěvek od Lukas.Barton »

Tak jednoznačně nejvíce lidí projevilo zájem o schůzi 1. července, svoláme tedy schůzi od 18:00. (a pravděpodobně mediální tým již od 16:00 až 18:00).
Body programu budou všechny, které podpoří skupina členů, jenom pokud se budou řešit vnitřní věci toho směru ke kterému to zatím spěje, tak budu u těchto bodů navrhovat jednání uzavřené s vyloučením veřejnosti.
Uživatelský avatar
Rudolf.Spotak
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 161
Registrován: 15 říj 2018, 08:33
Profese: hejtman Plzeňského kraje
Bydliště: Domažlice
Dal poděkování: 467 poděkování
Dostal poděkování: 368 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KRAJSKÁ SCHŮZE červenec

Příspěvek od Rudolf.Spotak »

Lukas.Barton píše: 17 čer 2019, 11:38 Tak jednoznačně nejvíce lidí projevilo zájem o schůzi 1. července, svoláme tedy schůzi od 18:00. (a pravděpodobně mediální tým již od 16:00 až 18:00).
Body programu budou všechny, které podpoří skupina členů, jenom pokud se budou řešit vnitřní věci toho směru ke kterému to zatím spěje, tak budu u těchto bodů navrhovat jednání uzavřené s vyloučením veřejnosti.
Myslím si, že ať už navrhované body budou či nikoliv zařazeny na program jednání, minimálně v bodu různé, alespoň za mě, budeme diskutovat o vnitřních záležitostech.proto si myslím, že by mělo být jednání uzavřené.
Pěkný den
S pozdravem

Rudolf Špoták

GSM: +420 731 125 087
email: rudolf.spotak@pirati.cz
Uživatelský avatar
Robert.Magni
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 5559
Registrován: 18 led 2013, 17:08
Profese: dělník
Bydliště: Břasy 264,okr.Rokycany
Dal poděkování: 22543 poděkování
Dostal poděkování: 4546 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KRAJSKÁ SCHŮZE červenec

Příspěvek od Robert.Magni »

Nehrotil bych to - když jednání uzavřeš,stejně se to dostane ven a uškodí to víc,než když se bude jednat ,,transparentně,,
Nejsme jako oni.... A nebo jo ?

Robert Magni
zabzicek@gmail.com
799796575
Nelíbí se vám moje názory ? Tak vypadněte na bar !
Roger Waters, Praha 2023

1984
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 4
Registrován: 17 pro 2018, 11:16
Profese: občan
Dal poděkování: 2 poděkování
Dostal poděkování: 3 poděkování

Re: KRAJSKÁ SCHŮZE červenec

Příspěvek od 1984 »

Jindriska.Sramkova píše: 13 čer 2019, 09:10 Přeji Vám hezký den,
Navrhovala bych pro mne docela zásadní bod programu, i když se to netýká celého kraje, Ale vlastně se to kraje týká, pokud je v Plzni velká členská základna a hlavně to bude vysvětlení i pro všechny ostatní. Chtěla bych bod: Vysvětlení: Proč, z jakého důvodu a hlavně “způsob provedení” aktérů od kterých vznikla iniciativa odvolání PMS. Mám pocit, že veškeré uměle vytvořené problémy a bohužel mnohdy i lži aktérují pořád stejní lidé a mělo by se jim již konečně veřejně z očí do očí říct, že podlosti se mezi slušnýma lidma nedělají. A chtěla bych veřejně znát všechna jména, kteří to všechno spunktovali, neb na žádné dosavadní schůzi, se žádné problémy s fungováním PMS Plzeň neřešili...Takže bych byla ráda, kdyby nám Magda Daňková, Josef Kubát, Radek Krejčí a možná i další podali řádné vysvětlení...do očí a nahlas
Děkuji
Dobrý den ,
vy to vidíte jako umělé problémy ,lži a spunktování.To je docela silné.To ,že má někdo svůj názor by mělo být zcela legitimní ,natož pak v pirátské straně.Vy jste ti slušní a ti co jste výše vyjmenovala jsou ti neslušní a opakovaně vám to vše kazí a měli by se vám zpovídat a dát řádné vysvětlení?Vysvětlení čeho prosím?Toho že mají vlastní názor a nebojí se ho veřejně vyslovit?Smutné.
Uživatelský avatar
Miroslav.Masek
Příznivec Pirátů – Plzeňský kraj
Příspěvky: 561
Registrován: 08 bře 2018, 09:05
Bydliště: Plzeň
Dal poděkování: 172 poděkování
Dostal poděkování: 252 poděkování

Re: KRAJSKÁ SCHŮZE červenec

Příspěvek od Miroslav.Masek »

Ahoj,

s pověřením předsedy KS Plzeňského kraje Lukáše Bartoně svolávám schůzi KS Plzeňského kraje. Schůze proběhne v pondělí 1. 7. od 18:00 v Plzeňském Pirátském Centru na adrese U Zvonu 4/9, Plzeň.

Předsednictvo KS PLK navrhuje program schůze:

1, Aktuální nejdůležitější informace
1.1, z PKS PLK,
1.2, od KoKs,
1.3, z PSP,
1.4, z RV,
1.5, z MS,
1.6, ze zastupitelstev
2, Další body na základě členských podnětů
3, Debata o všem možném

Schůze by měla být ukončena do 20:00.

Program schůze byl schválen zde: viewtopic.php?f=312&t=47697#p624590
Rubinecka
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 38
Registrován: 28 led 2019, 22:23
Profese: učitelka
Dostal poděkování: 43 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KRAJSKÁ SCHŮZE červenec

Příspěvek od Rubinecka »

Ahoj,
doufám, že schůze KS Plzeňského kraje nebude uzavřena. S kolegou jsme příznivci a chystáme se k vám na schůzi KS Plzeňského kraje z Tachova a Chodové Plané.
Uživatelský avatar
Jiri.Pek
Krajský zastupitel
Příspěvky: 334
Registrován: 15 čer 2018, 10:40
Profese: Předseda výboru pro zadávání VZ
Dal poděkování: 482 poděkování
Dostal poděkování: 483 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KRAJSKÁ SCHŮZE červenec

Příspěvek od Jiri.Pek »

V týdnu doplním program o další body na základě členských podnětů atd. V pondělí zkusím vést schůzi více organizačně.

Jiří Pek :idea:
Předseda výboru pro zadávání veřejných zakázek PK
jiri.pek@pirati.cz
tel: 735 890 661

Uživatelský avatar
Pavel.Sramek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1426
Registrován: 11 srp 2016, 11:51
Profese: místostarosta MO Plzeň 3, architekt v IT
Bydliště: Plzeň 3
Dal poděkování: 1391 poděkování
Dostal poděkování: 1236 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KRAJSKÁ SCHŮZE červenec

Příspěvek od Pavel.Sramek »

Prosím o doplnění do programu KET - Krajské Expertní Týmy a žádám členy o podporu přidání tohoto bodu.

Pirátský zastupitel města Plzně
Tel: 777 300 508
Email: pavel.sramek@pirati.cz
FB: https://www.facebook.com/Pavel.Sram3k
TW/X: @PiratSramek
Promluvme si: https://calendly.com/pavelsramek

Uživatelský avatar
Josef.Kubat
Člen KS Praha
Příspěvky: 154
Registrován: 30 srp 2017, 20:33
Profese: student, asistent radní
Bydliště: Klatovy
Dal poděkování: 186 poděkování
Dostal poděkování: 133 poděkování

Re: KRAJSKÁ SCHŮZE červenec

Příspěvek od Josef.Kubat »

Prosím o doplnění Krajské a senátní volby a žádám členy o podporu přidání tohoto bodu.
prac. mob.: 777 365 381

"Kolem mě se děje hodně věcí, ale listí nepadá..." Já - někdy mezi lety 2012 a 2016.
Odpovědět

Zpět na „Plzeňský kraj“