Návrh na odvolání předsednictva MS Plzeň

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů místního sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, Predsedajici, PKS Plzensky kraj, PMS Plzen

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Odpovědět

Chcete odvolat předsednictvo MS Plzeň?

Ano
7
26%
Ne
17
63%
Zdržuji se
3
11%
 
Celkem hlasujících: 27 - Celkem hlasů: 27

Uživatelský avatar
Milan.Chaloupka
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 40
Registrován: 04 úno 2019, 17:19
Profese: právník
Dal poděkování: 69 poděkování
Dostal poděkování: 104 poděkování

Re: Návrh na odvolání předsednictva MS Plzeň

Příspěvek od Milan.Chaloupka »

Ahoj všem,

jojo, vím, že mi úplně nepřísluší se k výše uvedenému vláknu vyjadřovat. No...nebo vlastně už i přísluší. Nějaký den jsem řadový člen, pár větiček bych sem asi i mohl napsat. Viděl bych to spíše jako takový náhled někoho, kdo 3/4 roku chodil do PiCe jako podporovatel, čekatel a nyní již řadový člen. Opravdu jsem se současnou situací velmi překvapen a upřímně, do většiny případu, které tu řešíte ani nevidím. Do čeho ale vidím a z čeho si může podporovatel udělat obrázek, je jakýsi přerod nálady a atmosféry uvnitř MS. Poprvé jsme se viděli někdy minulý rok tuším listopad 2018, když jsem poprvé zavítal do PiCe na schůzi MS. A jaké byly mé pocity? Když odhlédnu od skutečnosti, že jsem se v následujících měsících představoval asi sedmkrát, což si myslím, že bude pomalu i rekord MS :) Tak jsem ale vždy odcházel s pocitem, že i nováček (podporovatel) má svoje pevné místo na schůzi a pokud chce, dokonce má prostor se vyjádřit, což tedy beru za opravdu velké plus. Další velké plus, tedy alespoň za mě, má určitě Pavel Šrámek, který mi vždy byl nápomocen, při mých věcných a možná i věčných nováčkovských otázkách  Předseda by měl být leader a tuto roli Pavel, za mě naplnil. Ono, naučit se orientovat v podhoubí pirátského fóra, není úplně pro každého a dokážu si představit, že spoustu kvalitních lidi to může i odradit. V začátcích je to totiž opravdu komplikované, takže díky za někoho, kdo je schopen poskytnout support ve dne i v noci.

S blížícími se volbami do EP byla nálada úplně jiná a myslím, že to tak cítili i podporovatelé, kteří přišli do PiCe na schůzi s vidinou podpory strany, která je jim svými postoji a proaktivním způsobem řešení politiky nejbližší. Co ale dostali? Pravidelně se hádající MS, kde se nechodilo k relativně ostrým výrazům a obviněním daleko. Za mě tohle cesta rozhodně není. Jsem toho názoru, že pokud je problém v jakékoliv společnosti, je dobré problém řešit napřímo, ať si ho dotyčné osoby řeší společnou konfrontací mezi sebou a pokusí se najít shodu, která by pak celé MS krůček po krůčku posouvala dál a dál. Také cítíte, že poměrně velká spousta podporovatelů se už od té doby na MS neobjevila? Nebo se to zdá jenom mně?

No a teď ještě ke stánku u Branky. Nevím, jestli mě tam někdo registroval, byl jsem přítomen každý den, od pondělí do čtvrtka. V součtu to dalo opravdu pěkných pár hodin. Dokonce se mi podařilo dorazit i na pondělní schůzi, kam jsem přešel rovnou od Branky. Co vám budu psát, moc se nás nesešlo, přestože schůze zrušená nebyla, tak jen opravdu malý počet členů našel cestu od Branky do PiCe. Že by toto už byl takový předsignál nynějšího stavu?

Bylo ale fajn vidět, jak ti, co jsou zde pranýřováni (předsednictvo MS) opravdu drželi jako tým za jeden provaz a podporovali u Branky do jednoho naši kandidátku, přestože tam v tu dobu třeba vůbec nebyla přítomna. A pravdou je, že ne vždy to byl úkol jednoduchý, všetečné otázky jednotlivým kolemjdoucích byly někdy opravdu už za hranou. Pavel Bosák a Dan Kůs, ale i ostatní by mohli vyprávět.

Co napsat závěrem? Jak už bylo řečeno výše. Jedná se opravdu o můj pohled, jak to nyní cítím. Nebudu se ani zbytečně rozepisovat od koho cítím podporu jako nováčka a od koho ne. Nebudu si totiž dělat iluze a jsem si moc dobře vědom, že i tady by se našly oba tábory. Moc nás v MS není, o to více je škoda, že i tak malá skupinka se může vzájemně zablokovat, aniž by našla jakoukoliv shodu. Biti jsou na tom bohužel ti, kteří vám dali svůj hlas.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Chaloupka za příspěvky (celkem 5):
Martin.Ptacek, Lukas.Barton, Martin.Holzman, Daniel.Kus, Pavel.Sramek

Uživatelský avatar
Martin.Holzman
Místní předsednictvo
Příspěvky: 54
Registrován: 15 dub 2018, 21:07
Profese: student ZČU fakulty strojní
Dal poděkování: 86 poděkování
Dostal poděkování: 60 poděkování

Re: Návrh na odvolání předsednictva MS Plzeň

Příspěvek od Martin.Holzman »

Jedno ruské přísloví říká: Nehněvej se na zrcadlo, máš-li křivou hubu.

Platí to i k tomu, kde si označila můj věk za neúměrný. Šíření pomluv už mi přijde velice dehonestující vůči mě, nevěřím že tvůj veškerý názor na mě je zde na fóru. Věřím Pavlovi Bosákovi.

Mimochodem podle jakého průzkumu zajímá občany zachování přírodního rázu Bolevecké rybníky?
Magda.Dankova píše:
12 čer 2019, 08:51
Program mediální komunikace měl byt předan do 7.6., a to taky byl. Jako mistopredseda bys mel mit prehled.
Překategorizování travnatých ploch a zachování přírodních rázu Boleveckých rybníku je jedna z priorit UMO1, kt. jsme deklarovali v programu. Podle pruzkumu zajima obcany.
To, že to nazýváš kachnickami a travnicky omlouvá snad jen tvuj vek.

Diakritika je detail. Nejsem editor nynejsi ani budouci nasich medialnich siti, coz bys vedel. Pokud by sis plan komunikace precetl.
Pokud jsi byl s Viletou na roznosu novin, je to chvalyhodné.
Pri volbe jsi tvrdil, ze jako student, budes mit hodne casu. A ted jen ctu. Mel jsem zkouskove a jiné akce.
A ano, predsednictvo by se melo podilet na organizaci a vedení akcí.
Místopředseda MS Plzeň
martin.holzman@pirati.cz
tel. 733488720

Uživatelský avatar
Martin.Holzman
Místní předsednictvo
Příspěvky: 54
Registrován: 15 dub 2018, 21:07
Profese: student ZČU fakulty strojní
Dal poděkování: 86 poděkování
Dostal poděkování: 60 poděkování

Re: Návrh na odvolání předsednictva MS Plzeň

Příspěvek od Martin.Holzman »

Frantisek.Hagara píše:
13 čer 2019, 07:52
Daniel.Kus píše:
13 čer 2019, 00:14


Tak tedy Franto, nelži prosím.Já jsem byl na stánku krom jediného dne každý den. Prosím ostatní, kteří mne denně viděli, aby to doložili. Tohle už je příliš. Chápu, že tě Magda zatemnila mozek, ale takto veřejně lhát, je vážně síla.
Stánek před tím nebyl vůbec, tak jak jsem tam mohl být? Nikdo nedal nikomu nic vědět a pokud byl někde stánek dřív, tak o tom nevím.
Vždyť je to pravda. Na tom stánku U Branky jsi byl, to nepopírám, ale do té doby tě nikdo na žádné akci k volbám nemohl vidět, protože ses jich nezúčastnil, tak mě tady neobviňuj ze lží. Magda mi mozek nezatemnila, mám vlastní hlavu, ale tobě kdyby Pavel Šrámek řekl, ať skočíš z okna, nebudeš ani chvíli váhat a poslechneš ho. Nakonec za to může Pepa jako volební manažer. Udělal tu chybu, že předsednictvo neprosil na kolenou a nepřemlouval, aby chodili na akce. Ono je problém si rozkliknout plán akcí na fóru, já zapomněl. Je výborné, že máte takový snadný terč, na koho tu svojí neaktivitu v kampani svádět. Je mi líto, že se pro vás Pepa stal hromosvodem, přitom tu kampaň odpracoval ve svém volném čase bez nároku na honorář.
Fando, proč píšeš že by Dan skákal z okna kvůli Pavlovi? Chápu nadsázku, ale vždyť bys to Danovi takhle nikdy neřekl. Podle mě je tohle přes čáru, jestli máš něco na srdci tak to můžeš říct, ale doporučil bych osobně.

Lidi, pište prosím to, co byste řekli i reálném světě.
Už začínám zjišťovat, že internet už nemá takovou váhu. :geek:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Holzman za příspěvky (celkem 2):
Pavel.Sramek, Daniel.Kus
Místopředseda MS Plzeň
martin.holzman@pirati.cz
tel. 733488720

Uživatelský avatar
Frantisek.Hagara
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 196
Registrován: 07 říj 2016, 22:10
Profese: administrativa
Bydliště: Plzeň 1
Dal poděkování: 438 poděkování
Dostal poděkování: 238 poděkování

Re: Návrh na odvolání předsednictva MS Plzeň

Příspěvek od Frantisek.Hagara »

Jiri.Rezek píše:
10 čer 2019, 21:11
Jů, co je to tady za hovna?
Jirko, členové tě zvolili místopředsedou KS a ty jejich názory a připomínky označuješ za hovna. Je to od tebe velmi diplomatické a je z toho jasně vidět, že máš spoustu pochopení a empatie pro lidi s jiným názorem. Nemyslím si, že tohle je ten správný způsob, jak by předsednictvo, ať už krajské nebo místní, mělo komunikovat s členy MS/KS. Tohle je ukázkový příklad špatné komunikace. Pokud skupina členů přijde s podnětem a člen předsednictva to šmahem označí za hovna, ať mi nikdo netvrdí, že žádný problém v komunikaci neexistuje, bohužel podobný styl má víc lidí z předsednictva. Dost také o té nefunkční komunikaci a řešení problémů vypovídá i to, že se jedna a ta samá věc řešila na více než jedné schůzi, protože se nebylo možné dobrat k žádnému řešení - viz třeba výběrová řízení, přístupy na sociální sítě, článek na webu. Předpokládám, že další téma budou klíče.
Daniel.Kus píše:
13 čer 2019, 08:08
Tak Franto ty nečteš. Já jsem jasně řekl, že Pepa u mne má respekt za to, že to vzal a taky, že si nemyslím, že nedělal.
Nejdřív napíšete, že se předsednictvo nezúčastnilo akcí a když se to vyvrátí, tak tady budeme řešit zase něco dál a dál. Já chci spojovat a ne rozdělovat.
Ty mne neoprávněně kritizuješ, já tě přesto respektuji. Každý jsme jiný.
Jdu se věnovat práci pro zastupko , své jsem řekl. Každý ať si udělá názor podle svého svědomí.
Jedna věc je, že říkáš, že má u tebe Pepa respekt za to vedení kampaně, na druhou stranu jsi kritizoval tu nedělní akci a z tvých vyjádření tady čtu, že volební manažer může za to, že ses s výjimkou posledního týdne nezúčastňoval akcí, protože se ohledně toho k tobě nedostala žádná informace o tom, že se něco koná, protože ti nezavolal. Pepa tě dle tvých slov kontaktoval akorát ohledně neděle. Volební fórum bylo prezentováno na schůzi a byla tam tabulka s termíny a popisy akcí. Kdo chtěl, tak se zapojil, kdo nechtěl, ten teď vymýšlí výmluvy a Pepa se přímo nabízí jako vhodný terč, na koho to svést - viewtopic.php?f=1376&t=46347

Když ta neděle byla tak špatná, to opravdu nikoho nenapadlo předtím kontaktovat Pepu a říct mu své připomínky, případně navrhnout jiný termín? Opravdu bylo nutné tu akci předem vyhejtovat a bojkotovat se slovy, že tam přijdou stejně akorát bezdomovci?
Daniel.Kus píše:
13 čer 2019, 01:20
Tady již to zašlo tak daleko, že jsem strávil 3 dny na stánku, ale všichni, co to tohle rozjeli mne neviděli. Všichni mlčí. Omlouvám se, ale je mne z Vás zle.
Poslední týden na stánku jsem tě viděl a ani tu netvrdím opak. Na té krajské schůzi, kde Pepa prezentoval tu kampaň jsi byl, takže jsi o těch akcích musel vědět. Děláš, jako kdyby žádné akce předtím nebyly, a to jen kvůli tomu, že ses o nich buď nedozvěděl, nebo ti nikdo nezavolal. Spoustě lidí, kteří se zúčastňovali akcí, nemusel nikdo ani volat, prostě si tu akci našli, případně se zeptali a přišli. Nebylo to tak těžké.
Pavel.Sramek píše:
13 čer 2019, 09:31
At @@Frantisek.Hagara Dan na stánku strávil opravdu hodně času. Z mých úst to nepřijmeš, ale přečti si vyjádření Kubáta a prosím @Filip.Sequens o potvrzení a dále jeho reakci na odpověď PMS za podání. Dále Dan strávil několik desítek hodin nad vypracování problematiky agentru pro @Roman.Sedlacek, toho také prosím o vyjádření. Dále je potřeba si uvědomit, že náš marketing stojí na politické vykonávanou na ZMP a ZMO. Ještě jsme neviděl, že by to někdo zmínil.
Já ani netvrdím opak. Jen poukazuji na to, že se Dan do kampaně zapojil až ve volebním týdnu, předtím jsem ho na žádné akci neviděl. Nemotal bych sem magistrát a zastupitelstvo, to je snad pro člověka, který je zvolený do zastupitelstva samozřejmost bez ohledu na to, jestli má nějakou stranickou funkci či nikoliv. Cením si toho, že to Dan pro Romana vypracoval, ale neřekl bych, že to tak úplně souvisí s předsednictvem.
Martin.Holzman píše:
13 čer 2019, 16:12
Fando, proč píšeš že by Dan skákal z okna kvůli Pavlovi? Chápu nadsázku, ale vždyť bys to Danovi takhle nikdy neřekl. Podle mě je tohle přes čáru, jestli máš něco na srdci tak to můžeš říct, ale doporučil bych osobně.

Lidi, pište prosím to, co byste řekli i reálném světě.
Už začínám zjišťovat, že internet už nemá takovou váhu. :geek:
Musel jsem tady reagovat na ty výpady, že mi prý Magda zatemnila mozek. Ono to fakt sedí od někoho, o kom by se dalo ve skutečnosti říct to samé, jen s výměnou aktérů, jenže na rozdíl od mého případu by to byla pravda. Já si dokážu udělat vlastní úsudek o věcech a fakt nepotřebuju, aby mi někdo něco našeptával. Ten příměr o skákání z okna bych klidně řekl i hůř a osobně, protože tu situaci tak vnímám. Dosud jsem nezaznamenal jediný případ, kdy Dan s Pavlem v něčem nesouhlasil. Jaká vzácná shoda, co? Jak to mám slušně nazvat? Kývačství? Poklonkování? Jánabráchismus?

Nemám nic proti spolupráci. Vadí mi ale patolízalství.
Pirátský zastupitel na MO Plzeň 1 / Člen Finančního výboru na MO Plzeň 1 / Člen Komise pro bezpečnost a veřejný pořádek na MO Plzeň 1 / Člen Komise pro bezpečnost, protidrogová a prevence kriminality Magistrátu města Plzně
-------------------------------------------------
mail: frantisek.hagara@pirati.cz / telefon 6o4665o97. OFFTOPIC Děda kouká z okna paneláku a říká: „Ti studenti jsou dneska tak chudý, že kouřej jednu cigaretu v pěti lidech a ještě se tomu smějou.“

Uživatelský avatar
Filip.Sequens
Krajský zastupitel
Příspěvky: 95
Registrován: 20 lis 2017, 22:30
Profese: Pedagog, trenér
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 113 poděkování
Dostal poděkování: 129 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na odvolání předsednictva MS Plzeň

Příspěvek od Filip.Sequens »

Protože mi opravdu záleží natom abychom fungovali jako celek (jsem rád, že již někteří jedinci tuto myšlenku zmínili), tak již 3 den po večerech až skoro do pozdních večerních hodin sepisuji myšlenkovou mapu všech vašich názorů a komentářů. Přátelé takhle náročnou analýzu jsem snad nikdy a nikde nezažil.
Proto mi ještě prosím dejte trochu času to vše vyhodnotit. Jen bych rád všechny z Vás předem upozornil a poprosil (a to jako obyčejný člověk Filip Sequens nikoliv člen MS, zastupitel, atd), aby mi poté poskytli upřímnou zpětnou vazbu. Myslim, že mě řada z vás již dobře zná a jelikož přišel podnět na odvolání PMS i z mé hlavy, tak než i ze mě někdo případně udělá rebela či pučistu, dobře o všem co zde padlo popřemýšlejte. A to obě strany pohledu. Děkuji Filip
Bc. Filip Sequens
Člen KS Plzeňský kraj
Zastupitel Plzeňského kraje
Zastupitel MO Plzeň 2
člen KŽP ZMO 2, KŽP RMP
E filip.sequens@pirati.cz
M +420 773 451 982

Uživatelský avatar
Pavel.Bosak
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 153
Registrován: 08 bře 2018, 10:30
Profese: grafik
Dal poděkování: 77 poděkování
Dostal poděkování: 322 poděkování

Re: Návrh na odvolání předsednictva MS Plzeň

Příspěvek od Pavel.Bosak »

Jen vtip pro odlehčení:
"Miláčku, v poslední době mi nechutná tvé jídlo, nelíbí se mi, jak se oblékáš a někdy se s tebou dost nudím. Ale neboj. Dal jsem žádost o rozvod, a jestli to ustojíš, bude tvá pozice mnohem silnější a manželství harmoničtější. Ju?" :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Bosak za příspěvky (celkem 4):
Pavel.Sramek, Martin.Holzman, Marek.Habrun, Jiri.Rezek

Uživatelský avatar
Jiri.Pek
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 165
Registrován: 15 čer 2018, 10:40
Profese: Lean Manager
Dal poděkování: 168 poděkování
Dostal poděkování: 200 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na odvolání předsednictva MS Plzeň

Příspěvek od Jiri.Pek »

:shock: :shock: :shock:

Přátelé, je to tu pěkné, což povídat... já se snažím bojovat proti Babišovi a Karpíškovi a Vy neustojíte ani návrh na odvolání předsednictva MS Plzeň. Jsem zklamán z těch vulgarit, ještě více od lidí, kteří jsem myslel, že jsou nad věcí a moudří a nemají zapotřebí se tu vyjadřovat tak expresionisticky. Celý to číst nehodlám, ani nechci. To ať si přečtou ostatní strany a pustí se do naší "jednoty".

Vážím si kluků, kteří se snaží prosadit změnu a že šli s kůží na trh. Sám bych rád udělal několik změn, jestli je k tomu zapotřebí odvolávat předsednictvo, nevím. Každopádně toto vlákno opouštím a budu se dále soustředit na řešení urgentních problémů ve Vejprnicích.

Přeji všem hodně zdaru a síly a snad i trochu více peace :fet:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jiri.Pek za příspěvky (celkem 6):
Petr.Vileta, Filip.Sequens, Jiri.Rezek, Rudolf.Spotak, Magda.Dankova, Michal.Ertl
Jiří Pek :idea:
Pirátský zastupitel Vejprnice
jiri.pek@pirati.cz
tel: 735 890 661

Uživatelský avatar
Pavel.Bosak
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 153
Registrován: 08 bře 2018, 10:30
Profese: grafik
Dal poděkování: 77 poděkování
Dostal poděkování: 322 poděkování

Re: Návrh na odvolání předsednictva MS Plzeň

Příspěvek od Pavel.Bosak »

Jiri.Pek píše:
14 čer 2019, 11:20
já se snažím bojovat proti Babišovi a Karpíškovi a Vy neustojíte ani návrh na odvolání předsednictva MS Plzeň.
Jak víš, že to neustojí? Hlasování končí až v pondělí.

Nechápu tohle porovnání tebe s nimi? Stojíte patrně na opačných koncích nějaké stupnice - ty kladném a oni záporném, ale jaké veličiny?

Uživatelský avatar
Pavel.Sramek
Předseda místního sdružení
Příspěvky: 1278
Registrován: 11 srp 2016, 11:51
Profese: IT Business Analytik
Bydliště: Plzeň 3
Dal poděkování: 1111 poděkování
Dostal poděkování: 874 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na odvolání předsednictva MS Plzeň

Příspěvek od Pavel.Sramek »

Bylo vyhlášeno hlasování o návrhu:
viewtopic.php?f=518&t=47531
Prosím, hlasujte.
Předseda MS Plzeň
Místopředseda KS Plzeňský kraj
Pirátský zastupitel města Plzně - člen komise Finanční a pro eGovernment
Pirátský zastupitel městkého obvodu Plzeň 3 - člen kontrolního výboru
pavel.sramek@pirati.cz
FB: https://www.facebook.com/Pavel.Sram3k

Uživatelský avatar
Pavel.Sramek
Předseda místního sdružení
Příspěvky: 1278
Registrován: 11 srp 2016, 11:51
Profese: IT Business Analytik
Bydliště: Plzeň 3
Dal poděkování: 1111 poděkování
Dostal poděkování: 874 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na odvolání předsednictva MS Plzeň

Příspěvek od Pavel.Sramek »

Lukas.Barton píše:
17 čer 2019, 22:23
MS Plzeň odvolává předsednictvo MS Plzeň. 4
Ukončení projednávání návrhů usnesení bez přijetí usnesení. 16
Odročení projednávaného rozhodnutí na jednání MS Plzeň. 6

Celkem hlasujících 21, nadpoloviční většinu získala pouze možnost "Ukončení projednávání návrhů usnesení bez přijetí usnesení."

Tudíž jednání ukončuji.
Za mne a za celé předsednictvo děkujeme členům MS Plzeň za projevenou důvěru a podporu stávajícího předsednictva v hlasování. ;)
Předseda MS Plzeň
Místopředseda KS Plzeňský kraj
Pirátský zastupitel města Plzně - člen komise Finanční a pro eGovernment
Pirátský zastupitel městkého obvodu Plzeň 3 - člen kontrolního výboru
pavel.sramek@pirati.cz
FB: https://www.facebook.com/Pavel.Sram3k

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Plzeň“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 0 hostů