Návrh na odvolání předsednictva MS Plzeň

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů místního sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Plzensky kraj, PMS Plzen

Pravidla fóra
  • Na tomto fóru se vyhlašují závazná hlasování místního fóra. Hlasovat mohou pouze členové místního sdružení.
  • Do tohoto fóra vidí a přispívají členové místního sdružení a jeho registrovaní příznivci (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
Odpovědět

Chcete odvolat předsednictvo MS Plzeň?

Ano
7
26%
Ne
17
63%
Zdržuji se
3
11%

Celkem hlasujících: 27 - Celkem hlasů: 27

Lukas.Barton
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: Konstruktér
Dal poděkování: 485 poděkování
Dostal poděkování: 1608 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Návrh na odvolání předsednictva MS Plzeň

Příspěvek od Lukas.Barton » 11 čer 2019, 17:42

Přebírám předsedání a prosím o závěrečná slova sem, kde bude po čase na rozmyšlenou spuštěno i hlasování:
viewtopic.php?f=518&t=47531#p622316

PS: tento podnět mi více připomíná blitzkrieg než demokracii, ale jak jsem pochopil, tak jednacímu řádu a podmínkám pro svolání bylo vyhověno.

Josef.Kubat
Krajské předsednictvo
Profese: student archeologie, sekretář na MHMP
Dal poděkování: 136 poděkování
Dostal poděkování: 112 poděkování

Příspěvek od Josef.Kubat » 11 čer 2019, 18:11

Michal ale už o předsedání ví Lukáši.
prac. mob.: 777 365 381

"Kolem mě se děje hodně věcí, ale listí nepadá..." Já - někdy mezi lety 2012 a 2016.

Magda.Dankova
Člen KS Plzeňský kraj
Dal poděkování: 122 poděkování
Dostal poděkování: 123 poděkování

Příspěvek od Magda.Dankova » 11 čer 2019, 18:31

Po členech nemuze sice nikdo vymahat jakoukoliv práci, ovšem předsednictvo by se mělo podílet na organizaci a vedení akcí. A v tomto případě selhalo.
Co se týká mediálního postování, selhalo podruhé. Posty byly pozde, pokud vubec, članky na web i z 2 mesicnim zpozdením
A za třetí předsednictvo má být objektivní, mít nadhled, být ku pomoci a podpore.
A to se stalo jen velmi malým procentem. A psat jako vymluvu Magdu nemusim, tak jsem se nezucastnil, si nikdo v nadrizene roli, a to predsednictvo je, nemuze dovolit. Pokud nemuze byt objektivni a racionální, mel by okamzite odstoupit. Nejsme tu v telenovele, i kdyz podle citovych vylevu nekterych, si tu casto tak pripadam.

Tomáš Pastirčák - měl na starosti pirátský web, a pravdepodobně díky labilnímu citovému rozpoložení nedával članky na web, opakovaně urgované. Pak vypadl uplne, aniz kohokoliv zaucil. Preji mu, aby se z rozvodu a dalších citovych zraneni dostal a nasel potrebny chladny rozum a klid.. nevim, jak dlouho je vubec mozne tolerovat jeho chovaní. V Plzni uz navíc nepusobi.
Pokud někoho nemusí, ok, ale at se chova jako dospely zraly muz, mel by mít nadhled. A nebrecet tady. Ja ji nemusím, tak to delat nebudu.. pokud mluvil jako clen, koho to zajima..jako clen nemusi delat prece vubec nic, zvlášť, kdyz v Plzni již není.

Pavel Šrámek - kategorie sama pro sebe, na party k 10 vyroci piratske strany jsem se dozvedela od Jakuba Michalka, ze Pavel Sramek + Lukas Barton o me rozhlasuji, ze mam od mesta velmi predrazeny apple tablet gold za 50tisic snad i na zvlastni vyzadani.Preposlanim emailu z nabidky pro zastupitele se rychle vyresilo, ze tablet je za 14tisic a barva skutecne cenu applu nenavysuje a nebyl na zvlastni vyzadani. Proc oba neprisli za mnou a nezeptali se primo mě a zacali sirit o mě pomluvy, je otazka. Lukas se mi zeptal za 2 dny potom , ovsem az co mluvil Jakubem Michalkem a spol. Je to přímé jednání?

Prava na fb - na UMO1 jsme potrebovali streamovat zastupitelstvo na fb stranku Pirati Plzen, Sramek nam prava skutecne dal, ovsem mimo moznosti streamovani. Po telefonickem kontaktu nam je rozsiril, a druhy den opet odebral, aniz bysme postovali svoji tiskovou zpravu (opet jsme meli problem pro zmenu s fci pridani prispevku), opet volání.On sam mel prava na web, sve clanky tam pridaval, ale clanky z UMO1 nepridal, stejne jako Pastyrcak a nikoho to nenaucil. Cas na to, nam opakovane blokovat odebirat prava na fb vsak ocividne mel.

Zponzorovana akce na fb - vice manager Pepa - pokud manager da instrukce, je trochu divne, si je prizpusobit tak, ze je okruh oslovenych mensi a klicova slova oslovuji nepiratske volice. Takze vysledek jsou hejty a mensi pocet prichozich.

Martin Ptacek - pres jizlive komentare se sam pravdepodobne naucil pridavat clanky na web a po 2 mesicich jiz neaktualni clanky alespon pridal, snaha se ceni. Prisel na vyhlasení medialni poradce, tudíž se snad jediný, alespon o neco v predsednictvu konstruktivne snazil. Z něho přišla iniciace návštěvy pirátů na festivalu Jeden svět. Na akcích vsak videt prilis nebyl, a pokud, jen kratkou chvili.

Marek Habrun - roznasel nekolikrat piratske listy, jako tomu bylo i v minulosti. Otazka je, co dalsiho jako místopredseda udelal a jestli je to dost na mistopredsednictví

Martin Holzman - puvodne mel zpravovat fb a instragram. Za jeho cinnosti na instragramu unor/brezen pristala jediná fotka. Po mem upozorneni, prava dostalo z kazdeho mestkeho obvodu 1 clovek, a instagram rozmrzl. Fb - postoval pozde, pokud vubec, jeho vety typu - to je problem UMO1, takze to neni dulezite pro Plzen nebo piráti na pivo nebudu postovat, uz je to na plzenskem kraji, jsou jiz legendarni. Po kritice byl vyhlasen medialni poradce, kterym jsem se stala ja, sepsala jsem plan medialni komunikace konzultovani samozrejme s Jindrou Cermakem jako hlavni medialni spojkou v kraji. Po ktere jiz doufam, se jasne nastavi pravidla a nebude 1 nekompetentni osoba blokovat a zdrzovat postovani. Akce - posledni tyden jsem ho videla na stanku jednou, na ostatnich akci do EP nebyl, na piraty na pivo s 3,5h zpozdenim

Dan Kus - o nem nebylo slyset absolutne vubec nic, co delal netusim. Posledni tyden se na stanku objevil jako ostatni clenove. V cem tedy delal praci navic oproti běžným clenum, kteri travili o x hodin vice na akcích?

Klice - predsednictvo mělo klíče od Pice, v dobe kampane stezejni místo, ale jelikoz na akce nechodilo. A pokud ano, velmi často nebyli na zacatku i na konci akce. Byl tu problem s klici. Coz minule predsednictvo dodrzovalo. Lide, kteri kampan nesobecky tvorili si museli o klice nedustojne doprosovat, ihned je vracet a jezdit za nimi az domu (Franta Hagara a Filip Sequens se muzou k tomu vyjadrit) Ja sama jsem zazila, kdy jsem potrebovala slozit baliky v PiCe a proste nikdo z predsednictva cas nemel, tak skoncili u Lukase Bartone ve sklepe.
Protože byl vyvijen tlak, klice se navysili. Ovsem pricina byla nefungujici predsednictvo a pravidla se tykajici.

Volby do EP byly o prosazeni piratske strany a programu. Ja z cislem 14 jsem se obetovala stejne jako vetsina na kandidatce pro ty nahore, svuj cas, svuj oblicej i finance apod.Jako matematik jsem znala pravdepodobnost, dokonce i lajk si to dokazal spocitat. Nestála jsem ani o to, nechala jsem se premluvit. Účastí na kampaní v jinych mestech povazuji za prinos a inspiraci, co zlepsit v Plzni.
Pokud nekdo mel se mnou problem, mohl prosazovat jine kandidaty, napr. nektereho prvni z peti. Pokud bojkotoval EP akce v Plzni kvuli me, bojkotoval zaroven i celni kandidaty, protoze i ti byli v novinach na na stanu a plachtach i prijeli. Na setkani s Marketou Gregorovou nebyl ani jeden z predsednictva, na setkani Janou Kolarikovoua Pexou se mihnul Marek Habrun.

Schuze MS Plzen - jako pedagog musim rict, vrchol nudy a neefektivnosti.

Schuzi mít rozdelenou na verejnou a neverejnou jako napr. v CB ci Marianskych lázní povazuji za zaklad, kdy v neverejne zhodnotime svoje vysledky a rádíme se o tom. A pak ji verejne odprezentujeme nove prichozim pozitivne motivaně. To ted není..uprimne se i bojim lidi na nasech schuze pozvat. Protoze maminky od deti, pracujici lidi fakt nepotrebujou prijit na schuzi, kde 20 minut blaboli nakej narcis o nicem. Libi se mi Michalkovy stopky, kdy veci odsejpaji a lide pak v 3 minutach vystizne reknou, co si mysli. Musi se naucit efektivne shrnout obsah do casu. Jako pedagog pracuji denně s casem a vystupy. Nekterym bych doporucila lekce, at si zajdou na kurz, jak vest.

Predsenictvo tvrdilo, ze se ve vedeni schuzi bude stridat, jen jednou to vedl Martin Ptacek

Na fb vznikaji fb pozvanky na schuzi, ale nikdo tam nenaklikava cleny.

Ráda bych viděla sepsaný presny seznam, co ma na starosti predsednictvo, KoDo, manager kampane. Pro budoucnost by to bylo velmi zadouci a prinosne.

Predsednictvo je tu od toho, aby bylo ukolovano, nikoliv ukolovalo cleny, pozitivne je motivovalo.. ty to totiz podle pravidel nelze. Je to dobrovolne.

A kvíz na závěr: Kdo vratil do Pice v utery, tedy v den, kdy už noviny nemohli byt rozneseny do voleb 20 baliků ?

Odpoved: Ten kdo mel klice. Kdo mel klice: predsednictvo+KoDo.
Pokud by se dotycny priznal. Rekl, ze si baliky vzal a zjistil, ze je nedokaze roznest a proto je zase vratil. S tim, ze nevedel, dokdy je cas je roznest. Bylo by to ok. Ale to, ze to nikdo nepriznal... je na vysost sabotazne divné.

Poděkování

Děkuji Romanovi Sedlačkovi, za grafickou upravu plakatu, privezeni napojovým vozíkem s kolem na stanek, a reprobedny. Díky nemu ziskal kampanovani novy rozmer.
Děkuji Filipovi Sequensovi a Olze, za dny, kdy otevreli PiCe a daval lidem noviny + Filipovi za doprosovaní se o klice ci byl na stanku, aby rozdelil merch. Nikdo ho nenutil a nic za to nemel.
Frantovi Hagarovi, ktery je snad na kazde akci a ma odvahu rict, co si mysli, bez ohledu na dusledek.
Pavlovi Bosákovi za koupi pivni lavice. I kdyz jeho dramaticke chovani navozuje Esmeraldu 200 dil obcas :). Díky pivni lavici akce ziskala lepsi rozmer.
Honzovy Poustkovy, ktery cely posledni tyden byl na stanku.
Pepovi Kubatovi, ktery se snazil manageovat kampan do EP, bohuzel z povzdali. Jeho analyticke schopnosti poukazali na diry ve vedeni a organizaci.
Diky Jane Tomsikove a Balu pritelkyni za to, ze se mnou byt jen par hodin kreslili detem na oblicej, i to byl dalsi pozitivni rozvoj nasi kampane, kterou jsme poprve v plzenske kampani zavedli.
Petrovi Viletovi, který neváhal oblepit svuj plot a brázdil autem vesnice kolem s plakaty.
A urcite i dalsim, kteri roznaseli noviny v Plzni i mimo Plzen. Domazlice, Susice, Vejprnice, Klatovy a Holyšov a za setkání z některými z nich v rámci kampaně do EP. V neposlední řadě za pozvání do Chebu, ČB, Mariánek atd. a celorepublikovému KoDo.
Naposledy upravil(a) Magda.Dankova dne 11 čer 2019, 19:22, celkem upraveno 1 x.
I am not what You think I am. You are what You think I am. = = = = :}

Daniel.Kus
Místní předsednictvo
Profese: jednatel společnosti provozující e-shop
Dal poděkování: 106 poděkování
Dostal poděkování: 225 poděkování

Příspěvek od Daniel.Kus » 11 čer 2019, 19:20

Tak to je tedy síla. Emoce, emoce, emoce. Věcnost nikde.
Každopádně tady byla prvně vyřčena konkrétní obvinění vůči jednotlivým členům předsednictva.
Dovolte mne, abych se tedy nyní vyjádřil ke své osobě.

Za celou dobu kampaně jsem byl kontaktován manažerem pouze jednou a to telefonicky zda nemohu přijít na akci v neděli. Sdělil jsem mu, že se pokusím, ale že je možné, že to nevyjde, což se také stalo.
Tolik k mé nespolupráci s manažerem kampaně.
Poslední týden vyjma pondělí jsme byl na stánku každý den. Každý den jsem nejen mechanicky rozdával letáky, ale snažil se přesvědčit lidi o našem kandidátovi a nikdy jsem nemluvil o lídrovi kandidátky, ale o Magdě!

Všichni co mne znáte a měli jste možnost se přesvědčit o mých schopnostech a nasazení i v rámci komunální kampaně, kde jsem třeba zrovna tebe Magdo prosazoval na bannery a na tramvaj:), víte že rozhdoně nejsem líný!

Střídání moderování schůze proběhlo. Už jsem moderoval já (o tom nemůžeš vědět Magdo, protože si tam nebyla) i Martin Ptáček. Od té doby byly asi jen 4 schůze a nyní měl moderovat další na řadě, tedy výtka je nepravdivá.

O jakékoliv uveřejnění článku nebo postu mne nikdy nikdo nepožádal. Pokud tvrdí opak ať to doloží.

Jsem každému k dispozici a pro mne znamená práce v předsednictvu pomoci každému kdo si o to řekne. Tak například Magdo, víš co jsem dělal??? Kde jsem byl? Třeba jsem Romanovi Sedláčkovi sepisoval právní analýzu pro jeho plánovaný web na ubytovny a agentury, která mne zabaral 45 h. výsledek zde viewtopic.php?f=1170&t=46126#p619928

To se ti asi Roman při Vašich konspirativních schůzkách v Cider Bohemia, kde vymýšlíte, co na ostatní nakydat nepochlubil.
Když mne Petr požádal o pomoci s výběrem designu pro jeho Blbounaroku, tak jsem take po schůzi neodmítl. To ale nestojí za řeč.

Aktivně jsme se snažili zjišťovat u nových zájemců o členství jejich pravé úmysly, abychom nepřijmuli do strany ty, kdo nemají zápal pro naší věc. Ano, přijalo se málo členů, ale rychlejší tempo není ani v souladu s tím, co doporučuje i vedení.
Nejde zde o kvantitu, ale o kvalitu. je stále potřeba opatrnost i když malinko povolit uzdu můžeme.

Klíče od Pice jsem si vyzvedl až teď nedávno, tedy jsem je neměl. Je to sice jedno, ale jen pro pořádek.

Jinak věcné argumenty vítám a třeba nápad s tím, že bude každý na schůzi mít jen 3 min na projev,aby z toho nebyla přednáška, mne nepřijde vůbec špatný.
Kritika mne také nevadí i když od někoho, kdo v předsednictvu byl a nic z toho nedělal, respektive nedělal vůbec nic je spíše úsměvná, ale i tu přijímám.

K výtce ohledně Koda a manažera kampaně. To jsi pardon popletla předsednictva. Kodo ani kampaň není v gesci MS, ale kraje, ale to samozřejmě víš. Já jen, abychom zde nebyli kritizováni i za Bílou Horu, ta mimochodem také nebyla v gesci předsednictva MS Plzeň. Omlouvám se za vtip, ale jsme nějak vážný, je potřeba to trochu odlehčit.

Jsem připraven přijmout rozhodnutí MS v rámci tohoto jednání a budu za něj dokonce rád, ať je jakékoliv.Protože se alespoň takto jasně ukáže, jestli máme důvěru nebo zda Vaše kritika je opodstatněná.

Tolik tedy ke mně.Díky za pozornost.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Kus za příspěvky (celkem 4):
Pavel.Sramek, Jiri.Rezek, Radek.Krejci, Martin.Ptacek
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je“ (J. Werich)

--------------------------
Daniel Kůs
1.místopředseda MS Plzeň
Pirátský zastupitel města Plzně
Pirátský zastupitel MO Plzeň 3

Pavel.Sramek
Krajské předsednictvo
Dal poděkování: 798 poděkování
Dostal poděkování: 637 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel.Sramek » 11 čer 2019, 19:30

Svou reakci na podání chci poslat, až poté, co doděláme společné vyjádření k návrhu za PMS.
Ještě předtím stručně zareaguji na poslední post.
Magda.Dankova píše:
11 čer 2019, 18:31
Po členech nemuze sice nikdo vymahat jakoukoliv práci, ovšem předsednictvo by se mělo podílet na organizaci a vedení akcí. A v tomto případě selhalo.
Předsednitctvo zodpovědné za volby se aktivně zúčastnilo v různém složení všech akcí. Buď organizačně nebo fyzicky.
Magda.Dankova píše:
Co se týká mediálního postování, selhalo podruhé. Posty byly pozde, pokud vubec, članky na web i z 2 mesicnim zpozdením
Od 7.5. jsi zvolena vedoucí mediálního týmu MS Plzeň. Přešla na tebe práva i povinnosti mediální komunikace za základě hlasování MS Plzeň. Navíc už měsíc až dva předem jsi měla práva ke všem sociálním sítím. Jít proti vůli členů u nás nejde. Ohledně článků na web, na schůzi KS v Klatovech jsem Vám s Fandou řekl, že po schůzi vám ukážu jak články nahrávat, ale že to za vás dělat nebudu. Po schůzi vás to nezajímalo, připadalo mi to, že to chceme říct nahlas, ale nic pro to neudělat.
Magda.Dankova píše:
Pavel Šrámek - kategorie sama pro sebe, na party k 10 vyroci piratske strany jsem se dozvedela od Jakuba Michalka, ze Pavel Sramek + Lukas Barton o me rozhlasuji, ze mam od mesta velmi predrazeny apple tablet gold za 50tisic snad i na zvlastni vyzadani.Preposlanim emailu z nabidky pro zastupitele se rychle vyresilo, ze tablet je za 14tisic a barva skutecne cenu applu nenavysuje a nebyl na zvlastni vyzadani. Proc oba neprisli za mnou a nezeptali se primo mě a zacali sirit o mě pomluvy, je otazka. Lukas se mi zeptal za 2 dny potom , ovsem az co mluvil Jakubem Michalkem a spol. Je to přímé jednání?
Jakub se mě na tvůj tablet zeptal první. Překvapilo mě to. Mohu doložit jako důkaz naši konverzaci. Stručně jsem mu sdělil, že máš zařízení za 45.000,- a že je to o trochu více než ostatní, ale že tohle rozhodně není problém. Na zvláštní vyžádání byl. Sama jsi mi o něj psala. Mohu doložit.
Magda.Dankova píše:
Prava na fb - na UMO1 jsme potrebovali streamovat zastupitelstvo na fb stranku Pirati Plzen, Sramek nam prava skutecne dal, ovsem mimo moznosti streamovani. Po telefonickem kontaktu nam je rozsiril, a druhy den opet odebral, aniz bysme postovali svoji tiskovou zpravu (opet jsme meli problem pro zmenu s fci pridani prispevku), opet volání.On sam mel prava na web, sve clanky tam pridaval, ale clanky z UMO1 nepridal, stejne jako Pastyrcak a nikoho to nenaucil. Cas na to, nam opakovane blokovat odebirat prava na fb vsak ocividne mel.
Nepravda. Bylo to jinak. Nicméně uznávám své pochybení.
Magda.Dankova píše:
Zponzorovana akce na fb - vice manager Pepa - pokud manager da instrukce, je trochu divne, si je prizpusobit tak, ze je okruh oslovenych mensi a klicova slova oslovuji nepiratske volice. Takze vysledek jsou hejty a mensi pocet prichozich.
Krajský manager na eurovolby si bohužel nenechal ani poradit, jak vše věděl od ,,prahy”. Krajská kampaň na Eurovolby byla na jednotku obyvatele nejdražší za celou historii KS Plzeńský kraj. Kliknutí na příspěvky na sociálních sítích nám Facebook vyúčtoval i na 84,- za klik, když v kampani v komunálních volbách nás prokliky vycházeli kolem koruny. Když jsem si jednou ,,dovolil” zacílení opravit, snesla se na mě od managera eurovoleb kritika. Moje filtry nebyli nikdy použity. Od té chvíle jsem jen pozoroval, jak velmi neefektivně utápíme peníze do Facebooku, ale nedalo se s tím nic dělat. Autoritu managerovy eurovoleb dalo KS PLK. Opět mohu doložit srovnání ceny za proklik na filtry mezi mnou a Pepou.
Magda.Dankova píše:
Klice - ...
To je úkol na krajský předsednictvo, to rozhoduje o tom, kdo má klíče.
Magda.Dankova píše:
Na setkani s Marketou Gregorovou nebyl ani jeden z predsednictva,
Považuji tu akci v neděli kolem brzkého poledne až odpoledne za přinejlepším zpackanou. Termínem v neděli mezi svátky, ale i organizací.
Magda.Dankova píše:
To snad není důvod podání odvolání PMS Plzeň. Nebo jo?
Magda.Dankova píše:
A za třetí předsednictvo má být objektivní, mít nadhled, být ku pomoci a podpore.
Stále platí, ale musí se nás alespoň někdo zeptat.
Celkově jsem trochu překvapený tvým příspévkem. Za posledních 6 měsíců jsem od tebe neobržel ani jednu zprávu, telefonát ani mail. Tvé požadavky a podněty nyní mám a zkusíme se na ně zaměřit.
Závěrem Ti děkuji. Tvé poděkování se vztahuje i na mě. ;-)
Předseda MS Plzeň
Pirátský zastupitel města Plzně - člen komise Finanční a pro eGovernment
Pirátský zastupitel městkého obvodu Plzeň 3 - člen kontrolního výboru
pavel.sramek@pirati.cz ; tel: 777 300 508

Magda.Dankova
Člen KS Plzeňský kraj

Příspěvek od Magda.Dankova » 11 čer 2019, 19:34

Bylo by dobré, aby jsi svou náplň fakticky sepsal. A transparentní pravidelně prezentoval. A to platí pro všechny v předsednictvu.

Daniel.Kus píše:
11 čer 2019, 19:20
Tak to je tedy síla. Emoce, emoce, emoce. Věcnost nikde.
Každopádně tady byla prvně vyřčena konkrétní obvinění vůči jednotlivým členům předsednictva.
Dovolte mne, abych se tedy nyní vyjádřil ke své osobě.

Za celou dobu kampaně jsem byl kontaktován manažerem pouze jednou a to telefonicky zda nemohu přijít na akci v neděli. Sdělil jsem mu, že se pokusím, ale že je možné, že to nevyjde, což se také stalo.
Tolik k mé nespolupráci s manažerem kampaně.
Poslední týden vyjma pondělí jsme byl na stánku každý den. Každý den jsem nejen mechanicky rozdával letáky, ale snažil se přesvědčit lidi o našem kandidátovi a nikdy jsem nemluvil o lídrovi kandidátky, ale o Magdě!

Všichni co mne znáte a měli jste možnost se přesvědčit o mých schopnostech a nasazení i v rámci komunální kampaně, kde jsem třeba zrovna tebe Magdo prosazoval na bannery a na tramvaj:), víte že rozhdoně nejsem líný!

Střídání moderování schůze proběhlo. Už jsem moderoval já (o tom nemůžeš vědět Magdo, protože si tam nebyla) i Martin Ptáček. Od té doby byly asi jen 4 schůze a nyní měl moderovat další na řadě, tedy výtka je nepravdivá.

O jakékoliv uveřejnění článku nebo postu mne nikdy nikdo nepožádal. Pokud tvrdí opak ať to doloží.

Jsem každému k dispozici a pro mne znamená práce v předsednictvu pomoci každému kdo si o to řekne. Tak například Magdo, víš co jsem dělal??? Kde jsem byl? Třeba jsem Romanovi Sedláčkovi sepisoval právní analýzu pro jeho plánovaný web na ubytovny a agentury, která mne zabaral 45 h. výsledek zde viewtopic.php?f=1170&t=46126#p619928

To se ti asi Roman při Vašich konspirativních schůzkách v Cider Bohemia, kde vymýšlíte, co na ostatní nakydat nepochlubil.
Když mne Petr požádal o pomoci s výběrem designu pro jeho Blbounaroku, tak jsem take po schůzi neodmítl. To ale nestojí za řeč.

Aktivně jsme se snažili zjišťovat u nových zájemců o členství jejich pravé úmysly, abychom nepřijmuli do strany ty, kdo nemají zápal pro naší věc. Ano, přijalo se málo členů, ale rychlejší tempo není ani v souladu s tím, co doporučuje i vedení.
Nejde zde o kvantitu, ale o kvalitu. je stále potřeba opatrnost i když malinko povolit uzdu můžeme.

Klíče od Pice jsem si vyzvedl až teď nedávno, tedy jsem je neměl. Je to sice jedno, ale jen pro pořádek.

Jinak věcné argumenty vítám a třeba nápad s tím, že bude každý na schůzi mít jen 3 min na projev,aby z toho nebyla přednáška, mne nepřijde vůbec špatný.
Kritika mne také nevadí i když od někoho, kdo v předsednictvu byl a nic z toho nedělal, respektive nedělal vůbec nic je spíše úsměvná, ale i tu přijímám.

K výtce ohledně Koda a manažera kampaně. To jsi pardon popletla předsednictva. Kodo ani kampaň není v gesci MS, ale kraje, ale to samozřejmě víš. Já jen, abychom zde nebyli kritizováni i za Bílou Horu, ta mimochodem také nebyla v gesci předsednictva MS Plzeň. Omlouvám se za vtip, ale jsme nějak vážný, je potřeba to trochu odlehčit.

Jsem připraven přijmout rozhodnutí MS v rámci tohoto jednání a budu za něj dokonce rád, ať je jakékoliv.Protože se alespoň takto jasně ukáže, jestli máme důvěru nebo zda Vaše kritika je opodstatněná.

Tolik tedy ke mně.Díky za pozornost.

Magda.Dankova
Člen KS Plzeňský kraj

Příspěvek od Magda.Dankova » 11 čer 2019, 19:47

Tablet byl v nabidce pro zastupitele viz. screenshot a barvy jsou volitelné. Takže to tvoji intrikanskou údajnou pravdu dolož...po kliknuti na link to neukazuje 50 000
Co se týká práv na fb tykající UMO1 byl u toho, jak Franta Hagara, tak Jirka Rezek a mohou mou verzi potvrdit.
Medialni spojka pro plzensky kraj je Jindra Cermak, který je za to placen a spada pod Honzu Vrobela. Ja jsem jeho pomocník, který vznikl narovnáním situace, kdy jste jeho slova o postovaní ignorovali.
V Klatovech bylo již postovani blokovane nejakou dobu. Nevím, že by si nabidl, ukazat, jak postovat. Vubec jsme se nebavili. At se vyjadri k tomu Franta, co si pamatuje.
Pokud manazer da instrukce, je sabotazni je neplnit prikazy a nerict o jejich neplneni.

Pavel.Sramek píše:
11 čer 2019, 19:30
Svou reakci na podání chci poslat, až poté, co doděláme společné vyjádření k návrhu za PMS.
Ještě předtím stručně zareaguji na poslední post.
Magda.Dankova píše:
Předsednitctvo zodpovědné za volby se aktivně zúčastnilo v různém složení všech akcí. Buď organizačně nebo fyzicky.
Magda.Dankova píše:
Od 7.5. jsi zvolena vedoucí mediálního týmu MS Plzeň. Přešla na tebe práva i povinnosti mediální komunikace za základě hlasování MS Plzeň. Navíc už měsíc až dva předem jsi měla práva ke všem sociálním sítím. Jít proti vůli členů u nás nejde. Ohledně článků na web, na schůzi KS v Klatovech jsem Vám s Fandou řekl, že po schůzi vám ukážu jak články nahrávat, ale že to za vás dělat nebudu. Po schůzi vás to nezajímalo, připadalo mi to, že to chceme říct nahlas, ale nic pro to neudělat.
Magda.Dankova píše:
Jakub se mě na tvůj tablet zeptal první. Překvapilo mě to. Mohu doložit jako důkaz naši konverzaci. Stručně jsem mu sdělil, že máš zařízení za 45.000,- a že je to o trochu více než ostatní, ale že tohle rozhodně není problém. Na zvláštní vyžádání byl. Sama jsi mi o něj psala. Mohu doložit.
Magda.Dankova píše:
Nepravda. Bylo to jinak. Nicméně uznávám své pochybení.
Magda.Dankova píše:
Krajský manager na eurovolby si bohužel nenechal ani poradit, jak vše věděl od ,,prahy”. Krajská kampaň na Eurovolby byla na jednotku obyvatele nejdražší za celou historii KS Plzeńský kraj. Kliknutí na příspěvky na sociálních sítích nám Facebook vyúčtoval i na 84,- za klik, když v kampani v komunálních volbách nás prokliky vycházeli kolem koruny. Když jsem si jednou ,,dovolil” zacílení opravit, snesla se na mě od managera eurovoleb kritika. Moje filtry nebyli nikdy použity. Od té chvíle jsem jen pozoroval, jak velmi neefektivně utápíme peníze do Facebooku, ale nedalo se s tím nic dělat. Autoritu managerovy eurovoleb dalo KS PLK. Opět mohu doložit srovnání ceny za proklik na filtry mezi mnou a Pepou.
Magda.Dankova píše:
Klice - ...
To je úkol na krajský předsednictvo, to rozhoduje o tom, kdo má klíče.
Magda.Dankova píše:
Na setkani s Marketou Gregorovou nebyl ani jeden z predsednictva,
Považuji tu akci v neděli kolem brzkého poledne až odpoledne za přinejlepším zpackanou. Termínem v neděli mezi svátky, ale i organizací.
Magda.Dankova píše:
To snad není důvod podání odvolání PMS Plzeň. Nebo jo?
Magda.Dankova píše:
Stále platí, ale musí se nás alespoň někdo zeptat.
Celkově jsem trochu překvapený tvým příspévkem. Za posledních 6 měsíců jsem od tebe neobržel ani jednu zprávu, telefonát ani mail. Tvé požadavky a podněty nyní mám a zkusíme se na ně zaměřit.
Závěrem Ti děkuji. Tvé poděkování se vztahuje i na mě. ;-)
Přílohy
tablet00.jpg
Naposledy upravil(a) Magda.Dankova dne 11 čer 2019, 20:13, celkem upraveno 2 x.

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: živnostník, programátor
Dal poděkování: 22483 poděkování
Dostal poděkování: 19158 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednání o odvolání PMS Plzeň

Příspěvek od Petr.Vileta » 11 čer 2019, 20:03

@Lukas.Barton Vznáším námitku. Jiný návrh padl zde. viewtopic.php?f=518&t=47491&start=10#p622181 bod 2) jde interpretovat i jako alternativní návrh na odvolání jednotlivých členů v jediném referendu.
Stačilo se zeptat, souhlasil bych s úpravou formulace. ;)
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Pavel.Sramek
Krajské předsednictvo
Dal poděkování: 798 poděkování
Dostal poděkování: 637 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel.Sramek » 11 čer 2019, 20:10

Magda.Dankova píše:
11 čer 2019, 19:47
Tablet byl v nabidce a ma hodnotu 14 000, mám mail, který to dokazuje. Takže to tvoji intrikanskou údajnou pravdu dolož...
Co se týká práv na fb tykající UMO1 byl u toho, jak Franta Hagara, tak Jirka Rezek a mohou mou verzi potvrdit.
Medialni spojka pro plzensky kraj je Jindra Cermak, který je za to placen a spada pod Honzu Vrobela. Ja jsem jeho pomocník, který vznikl narovnáním situace, kdy jste jeho slova o postovaní ignorovali.
V Klatovech bylo již postovani blokovane nejakou dobu. Nevím, že by si nabidl, ukazat, jak postovat. Vubec jsme se nebavili. At se vyjadri k tomu Franta, co si pamatuje.
Pokud manazer da instrukce, je sabotazni je neplnit prikazy a nerict o jejich neplneni.
....
ad1 Prosím o doložení. A info jestli je to cena odkupní včetně příslušenství nebo cena nákupní o době pořízení včetně příslušenství. Mohu se mýlit, ale objednávku jsem posílal já za klub. Navíc má velmi podobné zařízení.
Ad2 Neříkal, že jsem nepochybil, jen že to vyprávíš jinak.
Ad3 Není nová informace, není to vysvětlení. Jako vedoucí MO máš práva i odpovědnost za sociální sítě.
Ad4 Myslím, že to máme i v zápise.
Ad5 Sabotážní? No to je síla.
Předseda MS Plzeň
Pirátský zastupitel města Plzně - člen komise Finanční a pro eGovernment
Pirátský zastupitel městkého obvodu Plzeň 3 - člen kontrolního výboru
pavel.sramek@pirati.cz ; tel: 777 300 508

Magda.Dankova
Člen KS Plzeňský kraj

Příspěvek od Magda.Dankova » 11 čer 2019, 20:15

Chci videt ten dukaz ceny. Na trhu cenu takovou nema ani na podzim nemel.
Práva a odpovednost za MO ma Jindra Cermak, kontaktuj Honzu Vrobela, pokud nechapes hierarchii. Ja jsem jeho pomocna ruka.
Naposledy upravil(a) Magda.Dankova dne 11 čer 2019, 20:25, celkem upraveno 4 x.

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Plzeň“