Anketa: Čtvrtletní odměna vedoucího KMO

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: KoKS Pardubický kraj, PKS Pardubický kraj

Jakou čtvrtletní odměnu bys udělil/a vedoucímu KMO za jeho práci v období 02-04/2019

Anketa končí za 14 kvě 2019, 10:20

1000 Kč
5
22%
2000 Kč
1
4%
3000 Kč
3
13%
4000 Kč
12
52%
5000 Kč
2
9%
 
Celkem hlasujících: 23 - Celkem hlasů: 23

Uživatelský avatar
Filip.Varecha
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 342
Registrován: 02 úno 2018, 20:10
Profese: dev lead & agile evangelist
Dal poděkování: 615 poděkování
Dostal poděkování: 394 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa: Čtvrtletní odměna vedoucího KMO

Příspěvek od Filip.Varecha »

Právě proto, že očekávání jednotlivých hlasujících podle všeho byla různá, přijde mi jako nejlepší varianta tu anketu udělat ještě jednou. Je to sice zdržení, ale nerad bych, aby tu zbyla nějaká zlá krev.
Uživatelský avatar
Zdenek.Kubala
Jednatel/ka republikového výboru
Příspěvky: 1667
Registrován: 25 pro 2012, 19:32
Profese: Linux Architect, AT Engineer, UNIX Admin
Bydliště: Chrudim,Praha
Dostal poděkování: 1025 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa: Čtvrtletní odměna vedoucího KMO

Příspěvek od Zdenek.Kubala »

Filip.Varecha píše: 20 kvě 2019, 08:20 Právě proto, že očekávání jednotlivých hlasujících podle všeho byla různá, přijde mi jako nejlepší varianta tu anketu udělat ještě jednou. Je to sice zdržení, ale nerad bych, aby tu zbyla nějaká zlá krev.
Tomu rozumim, v tom pripade muzes zacit se znovuprojednanim systemu odmenovani MO(a dost mozna z toho muze byt template pro dalsi odmenovani), aby se to do toho zanesla jasna a pocitatelna hodnotici kriteria. Po schvaleni uprav odmenovani muzes vypsat anketu(ci hlasovani) a to nejen se zpusobem hlasovani bez zverejneni prubeznych vysledku(zde jsem silne pro pocitani prumeru, psal jsem proc), ale i vyhodnoceni prace a nasledne navazanych odmen na "spokojenost". Kazdopadne bych se vyhnul hlasovani o primych castkach, to je zavadejici.

Muj podpis? Ten "ve spravny cas" kazdy pozna. :)

UNIX - Where is a shell, there is a way.

Emeritni mistopredseda KS Pardubicky kraj a MS Chrudimsko.
clen Republikoveho vyboru za CF (drive za PaK)
soucasti technickeho odboru

Andrea.Linhartova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 373
Registrován: 08 bře 2018, 09:11
Profese: metodik EU
Bydliště: Chrast, Reinitzova 92
Dal poděkování: 542 poděkování
Dostal poděkování: 402 poděkování

Re: Anketa: Čtvrtletní odměna vedoucího KMO

Příspěvek od Andrea.Linhartova »

Filip.Varecha píše: 20 kvě 2019, 08:20 Právě proto, že očekávání jednotlivých hlasujících podle všeho byla různá, přijde mi jako nejlepší varianta tu anketu udělat ještě jednou. Je to sice zdržení, ale nerad bych, aby tu zbyla nějaká zlá krev.
Pravda je, jak píše Filip, že se různí očekávání ve způsobu vyhodnocení.
Mě třeba také nenapadla možnost, výsledky průměrovat.
Předpokládala jsem, že vyhraje možnost s nejvíce, tedy nadpoloviční většinou. V případě plichty proběhne upresňujici volba.
Musím uznat, že zprůměrování výsledků bude volba přesnější a spravedlivější.
Jen bych asi upřednostňovala zavést tento způsob od příštího hlasování.
Nemyslím si, že bychom to teď měli prodlužovat. Máme tam jasnou jednoznačnou volbu ve výši 4k.
Taky návrh řešení @Zdenek.Kubala je dost smysluplné.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Andrea.Linhartova za příspěvek:
Jiri.Kratky
Udělat věc, které se bojíme, je první krok k úspěchu. — Mahátma Gándhí
Uživatelský avatar
Daniel.Lebduska
Místní předsednictvo
Příspěvky: 435
Registrován: 27 říj 2013, 10:54
Profese: Výkonný ředitel, marketér
Bydliště: Chrudim
Dal poděkování: 221 poděkování
Dostal poděkování: 486 poděkování

Re: Anketa: Čtvrtletní odměna vedoucího KMO

Příspěvek od Daniel.Lebduska »

Tak já se do toho také vložím - jsem pro, aby byla udělena odměna 4000Kč - přijde mi to fér. Celkově jsem nečekal, že někdo bude chtít počítat průměr z těch hlasů. To mi přijde naprosto bezprecedentní. Až budeme příště volit lidi, tak je taky budeme průměrovat? :-)

Žádám tedy PKS (mimo Martina Saifrta) o vyjádření, zda jsou OK s tou odměnou 4000Kč za diskutované období.

Já jsem pro udělení 4000Kč a jasné dodefinování udělení odměny.

Dále navrhuji:

Odměnu vedoucího KMO schvaluje PKS hlasováním. Pokud je člen PKS zároveň vedoucím KMO je toho z tohoto hlasování vyloučen - nemůže hlasovat ohledně výše své odměny. Hlasování se řídí výsledky ankety, kde má možnost hlasovat celé KS. Možnost, která získá největší počet hlasů, je zároveň výší odměny, kterou vedoucí KMO získá za uvedené období.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel.Lebduska za příspěvky (celkem 4):
Andrej.Ramaseuski, Martin.Saifrt, Andrea.Linhartova, Jiri.Kratky
V naléhavých případech mne zastihnete na: +420 775 544 666
Uživatelský avatar
Filip.Varecha
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 342
Registrován: 02 úno 2018, 20:10
Profese: dev lead & agile evangelist
Dal poděkování: 615 poděkování
Dostal poděkování: 394 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Anketa: Čtvrtletní odměna vedoucího KMO

Příspěvek od Filip.Varecha »

Pro zrychlení vyplacení odměny teď jsem ochoten přistoupit na vyplacení 4k a souhlasím s tím, aby odměnu schvalovalo PKS, nicméně mám protinávrh:
Hlasování se řídí výsledky ankety, kde má možnost hlasovat celé KS. Výše vyplacené odměny odpovídá průměrné částce, pro kterou KS předtím hlasovalo.
Jak již jsem zmiňoval, pro účely přidělení odměny mi to přijde jako výrazně férovější možnost. Protože jinak by se (hypoteticky) mohlo stát, že nějaké menší MSko může být s prací hrubě nespokojeno a přitom výsledná odměna bude pořád 5k pokud by ostatní MSka spokojena byla. Je to jen teoretický příklad, ale byl bych rád, aby byl stejně slyšet hlas všech členů KS.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip.Varecha za příspěvek:
Pavel.Stepanek
Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Pardubický kraj“