MF P3 2019/6 Správcovství veřejné fb stránky, nominace do mediálního týmu (rozprava)

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 3

Martin.Sumerauer
Příspěvky: 84
Registrován: 01 čer 2017, 20:58
Profese: skladník
Bydliště: slezská 128,praha 3
Dostal poděkování: 56 poděkování

Re: MF P3 2019/6 Správcovství veřejné fb stránky, nominace do mediálního týmu (rozprava)

Příspěvek od Martin.Sumerauer »

ahoj,já bych rád aby v mediálním týmu byli Elka,Liam a Karel Světlík.já osobně bych tam rád nebyl,protože je toho už na mě moc a nestíhám.děkuji
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Sumerauer za příspěvky (celkem 3):
Eric.Liam.Bibikov, Linda.Kasparkova, Nikol.Marhounova
Uživatelský avatar
Eric.Liam.Bibikov
Člen KS Praha
Příspěvky: 25
Registrován: 16 říj 2018, 04:59
Profese: Vývojář SW
Dal poděkování: 43 poděkování
Dostal poděkování: 83 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF P3 2019/6 Správcovství veřejné fb stránky, nominace do mediálního týmu (rozprava)

Příspěvek od Eric.Liam.Bibikov »

Chtěl bych doplnit, čím chci do mediálního týmu přispět :)
Moji silnou stránkou je psaní formálních textů, zejména ve smyslu politické korektnosti. Je pro mě důležité najít takovou formu textu, která výrazně sníží pravděpodobnost nežádoucích reakcí na straně čtenářů.
Dbám na slušném vyjadřování myšlenek, ale nezapomínám i na lidskou stránku, svou i dalších lidí.
Chci lidem poskytovat odpovědi na jejích dotazy a pomáhat s řešením problémů, kvůli kterým se na nás obrátí, ale i prohodit slovo, pokud nás osloví s pochvalou nebo připomínkou.
Pokud tedy budu moci poskytnout svoji pomoc se sestavením textů, úpravou či odpovídáním na dotazy, ať už obecné či dle svých oborů, budu rád :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Eric.Liam.Bibikov za příspěvek:
Linda.Kasparkova

Liam Bibikov | MS Praha 3
Mediální tým P3, občanská práva, cyklodoprava, EU, Smart City

Uživatelský avatar
Jana.Belecova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 144
Registrován: 23 srp 2013, 11:22
Dal poděkování: 89 poděkování
Dostal poděkování: 68 poděkování

Re: MF P3 2019/6 Správcovství veřejné fb stránky, nominace do mediálního týmu (rozprava)

Příspěvek od Jana.Belecova »

Já bych ráda měla přístup alespoň k analytikám, @Ruda už se v tomto smyslu vyjádřil na fb. Žádám tedy za oba, pokud netrváte na tom, že si o to musí napsat sám. Předem díky
Uživatelský avatar
Linda.Kasparkova
Administrativní odbor
Příspěvky: 379
Registrován: 17 črc 2018, 13:05
Profese: Produkční PO
Dal poděkování: 103 poděkování
Dostal poděkování: 594 poděkování

Re: MF P3 2019/6 Správcovství veřejné fb stránky, nominace do mediálního týmu (rozprava)

Příspěvek od Linda.Kasparkova »

I já připojuji pár slov o mém přístupu k práci v MO.
Za cíl považuji oslovit co největší množství uživatelů, především potenciálních voličů a získávat nové sledující. Zároveň považuji za důležité informovat stávající followers o naší práci na radnici i mimo ní a aktualitách týkajících se naší MČ (v případě zásadního významu pak i o celopražských/celorepublikových kauzách).
Naším úkolem (MT) je připomínat občanům Pirátskou otevřenost jejich nápadům, dotazům ale i kritice a snažit se veřejnost zapojit do komunální politiky (aby jen nevysedávali po hospodách a nebrblali, ale přišli nám to říct a společně jsme mohli hledat konstruktivní řešení. :-) ). Zásadní je pro mne relevance příspěvků a rozhodně jsem pro nezahlcovat naše sledující každý den novým příspěvkem na úkor kvality obsahu a relevance a zároveň, v případě potřeby vložit víc příspěvků během dne, dobře rozmyslet jejich načasování tak, aby starší zbytečně nezapadaly. Upřednostňuji vždy pozitivní přístup (když už je potřeba sdílet něco neradostného, neodpustím si větu, která dává naději světla na konci tunelu :-) ).
Preferuji organický dosah před placeným. Propagaci příspěvků nezavrhuji, ale vždy vidím raději když se příspěvek "chytne" bez sponzoringu.
Práce s Facebookem mě baví, ovládám basic skills v grafice a ráda budu Michalovi pravou rukou a budu se starat o naše trojkové události a feedy.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Linda.Kasparkova za příspěvky (celkem 5):
Pavel.Kralicek, Jana.Belecova, Nikol.Marhounova, Eric.Liam.Bibikov, Iveta.Pospisilova
Uživatelský avatar
Nikol.Marhounova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 205
Registrován: 17 lis 2017, 13:20
Profese: Sociální pracovnice, psychoterapeutka
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 353 poděkování
Dostal poděkování: 128 poděkování

Re: MF P3 2019/6 Správcovství veřejné fb stránky, nominace do mediálního týmu (rozprava)

Příspěvek od Nikol.Marhounova »

Drazí, z důvodu nedostatku nominantů do mediálního týmu, prodlužuji rozpravu do neděle 20:00.
Uživatelský avatar
Frantisek.Pudil
Senioři na Palubě
Příspěvky: 273
Registrován: 23 lis 2017, 21:20
Profese: OSVČ Potápěč fotograf
Bydliště: koněvova 242 Praha 3
Dal poděkování: 104 poděkování
Dostal poděkování: 236 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF P3 2019/6 Správcovství veřejné fb stránky, nominace do mediálního týmu (rozprava)

Příspěvek od Frantisek.Pudil »

Pavlův návrh se mi líbí. Pokud je potřeba můžu také přiložit ruku k dílu. Focení, články, odpovídání. Je mi párek, jak se ta funkce bude jmenovat. Jen poznámka: na rozdíl od Lindy se domnívám, že proběhlá akce by se měla na FB objevit nejpozději druhý den. Chápu snahu o to, aby se příspěvky nekumulovali a i snahu o co největší sledovanost článku, ale v této době je rychlost to oč tu běží. I třeba jen annonci o události s fotkou a příslibem, že celý článek si čtenáři mohou přečíst na stránkách později. Současný systém, kdy PR manager dá na kajutu (která by se ostatně měla buď vyčistit nebo zrušit ) žádost o schválení článku, který tam v té chvíli už není respektive nefunguje odkaz, dostane tři připomínky že článek není vidět, napraví to a čeká na odpověď - je zdlouhavý proces. Mimo to kajuta není už dávno bezpečná ( moc cizích lidí). Pokud ke potřeba schválení textu, poslal bych to jen těm kteří do toho mají co mluvit a ti obratem opřipomínlují a vrátí. Autor připomínky za pracuje a zveřejní. Uff to jsem se rozepsal
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Pudil za příspěvek:
Eric.Liam.Bibikov
Uživatelský avatar
Pavel.Kralicek
Člen KS Praha
Příspěvky: 103
Registrován: 26 úno 2017, 22:12
Profese: podnikatel
Dal poděkování: 68 poděkování
Dostal poděkování: 118 poděkování

Re: MF P3 2019/6 Správcovství veřejné fb stránky, nominace do mediálního týmu (rozprava)

Příspěvek od Pavel.Kralicek »

Sebestředně bych se rád nominoval do mediálního týmu. Píšu asi od svých 16 let, na různé své blogy jsem napsal stovky článků, přispíval jsem i do různých časopisů (Forbes, Formen, Barlife, ...), na sociálních sítích nám víceméně stojí náš business, takže se cítím poměrně kvalifikovaný. Zároveň umím spravovat náš web praha3.pirati.cz (protože jsem ho spouštěl). S Lindiným skvělým správcovstvím naší FB stránky a příchodem PR managera mám novou naději, že by to mohlo dobře fungovat. Rád bych na podzim vydal naše lokální pirátské listy, protože materiálu se nám nashromáždí dost a je potřeba si průběžně budovat jméno. Zároveň máme i schválený rozpočet na FB propagaci, takže můžeme selektivně začít placenou propagaci a rozšiřovat naši známost na Praze 3.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Kralicek za příspěvky (celkem 4):
Jana.Belecova, Jan.Bartko, Linda.Kasparkova, Iveta.Pospisilova
Uživatelský avatar
Martin.Karel.Svetlik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 87
Registrován: 04 čer 2018, 15:20
Profese: učitel, koordinátor
Dal poděkování: 45 poděkování
Dostal poděkování: 51 poděkování

Re: MF P3 2019/6 Správcovství veřejné fb stránky, nominace do mediálního týmu (rozprava)

Příspěvek od Martin.Karel.Svetlik »

Děkuji za nominaci, ale dovolím si ji neprijmout že dvou důvodů:
1. Voda na opoziční mlýn - Byl jsem opozicí halasne označován za člena pirátského mediálního týmu už minulý rok, kdy to byla jen prázdná nalepka. Myslím, že dnes by mi to v souvislosti s předsednictvím v Redakční radě Radničních novin predhazovali mnohem halasneji, ačkoli je to iracionální.
2. Špatná zkušenost - Jelikož mediální tým, kterého jsem byl členem a vymyslel mu jednoduchá pravidla fungování, nikdy fungovat nezačal, tak bych nerad tuto zkušenost a následnou frustraci, kterou brzy měla vystřídat ještě mnohem větší, opakoval.

Jsem připraven přispět při vymýšlení toho, jak vše ideálně zkoordinovat, rozdělit odpovědnosti a nastavit kontrolu. Je třeba nezapomenout také na to, že nejde jen o komunikaci navenek, ale také dovnitř.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Karel.Svetlik za příspěvky (celkem 3):
Nikol.Marhounova, Jana.Belecova, Iveta.Pospisilova
Uživatelský avatar
Bohdana.Hola
Místní předsednictvo
Příspěvky: 995
Registrován: 09 srp 2018, 09:21
Profese: datový analytik
Dal poděkování: 1478 poděkování
Dostal poděkování: 1126 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF P3 2019/6 Správcovství veřejné fb stránky, nominace do mediálního týmu (rozprava)

Příspěvek od Bohdana.Hola »

Z pozice hospodáře žádám pro sebe o takovou úroveň přístupu na Piráty Praha 3, abych byla schopna zprocesovat proplacení nákladů na placenou propagaci na FB (tj. možnost náhledu do složky "spravovat propagace" a stahovat potvrzení o proběhlé platbě) nebo jmenování někoho s příslušnými přístupy, který tuto agendu bude mít na starosti.

Motto: Pane Bože, dej mi sílu bojovat s problémy, se kterými můžu něco udělat
Dej mi trpělivost nebojovat s věcmi, se kterými nic udělat nemůžu
a dej mi moudrost rozeznat ten rozdíl.
Bohdana

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Praha 3“