Marcel nebo poníci?

Moderátoři: PKS Olomoucký kraj, Administrativní tým - OlK

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • Krajský úkolovník se nachází na redmine.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.

Chceme na akci poníky

NE, raději Marcela
14
50%
ANO, i za cenu toho, že Marcel se akce v parku nezúčastní a bude kampaňovat jinde po městě
14
50%
 
Celkem hlasujících: 28 - Celkem hlasů: 28

Uživatelský avatar
Lucie.Spacilova
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 347
Registrován: 16 kvě 2018, 16:55
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 698 poděkování

Re: Marcel nebo poníci?

Příspěvek od Lucie.Spacilova »

Jan.Bednarik píše: 15 kvě 2019, 22:18
Lucie.Spacilova píše: 15 kvě 2019, 22:05 Na profilu měla čekání na schválení do skupin RegP Olomouc a RegP Olomoucký kraj, potvrdila jsem jí to, snad s tím nebudete mít nikdo problém - @Jan.Bednarik.
Možná s tím bude mít problém Martin Kučera. Je tu k tomu nějaká diskuse tu.
S Martinem to hned zítra samozřejmě proberu :). Za PMS Olomouc si myslím, že jsem to udělat mohla. Za kraj mám černé svědomí, proto jsem tě poprosila o vyjádření se, jestli jsi s tím v pohodě.

„Ať jdeš kamkoliv, sebe si neseš s sebou.“

Uživatelský avatar
Jana.Skopalikova
Republikový výbor
Příspěvky: 1276
Registrován: 08 kvě 2018, 23:07
Profese: Radní Středočeského kraje
Dal poděkování: 1585 poděkování
Dostal poděkování: 2047 poděkování

Re: Marcel nebo poníci?

Příspěvek od Jana.Skopalikova »

OFFTOPIC[quote=Antonin.Stepan post_id=619208 time=1557951674 user_id=12442]
[quote=Zdenek.Zak post_id=619203 time=1557950864 user_id=13426]
Vzhledem k závažnosti projednávaného tématu, mi zde chybí možnost odročení a projednání CF.
[/quote]
nejedná se o podmět ale je členskou anketu
[/quote]

Ne, podmět to opravdu není (to je ta věc ve větě). :twisted: A podnět je od slova podnítit = vyvolat. :)
Uživatelský avatar
Jakub.Knapek
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 99
Registrován: 17 úno 2018, 13:30
Profese: SŠ učitel (Gymnázium Olomouc-Hejčín)
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 315 poděkování
Dostal poděkování: 136 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Marcel nebo poníci?

Příspěvek od Jakub.Knapek »

Mě je z toho nějak smutno a zkusím vám popsat proč.
Na schůzi jsme se shodli, že poník bude - jako jasně, byly tam i hlasy proti, ale závěrem bylo schválení poníka, což je za mě fajn, protože je to magnet na děcka a zvíře vůbec působí pozitivně. Teďka, dva dny před akcí, se ozve nějakej strejc a praví: "hele, tak to teda nee, jesli mě tam chcete, tak bez poníka". A my, místo toho, abychom mu řekli něco ve stylu "už se na tom pracuje X lidí po dobu Y týdnů a ten poník je domluvenej a objednanej a navíc a hlavně, děláme to pro tebe, kámo, tak se nad to povznes" tak sklapneme podpatky, zasalutujeme a zahlásíme "Poslušně hlásím, pane Kolaja, tak ten poník teda nebude".
A teď tady hlasujeme o něčem, na čem jsme se už shodli.
XOLK
Zastupitel města Olomouc za koalici Piráti a Starostové
Člen KMČ Nové Hodolany
Člen krajského výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost.
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4764
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9909 poděkování
Dostal poděkování: 5722 poděkování

Re: Marcel nebo poníci?

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

A proč má vůbec @Marcel.Kolaja s tím poníkem problém? Asi by bylo dobrý tu vidět jeho pohled na věc ideálně z první ruky.

OFFTOPICSorry, že vám tady ingeruju, ale radši takhle, než abych pak musel třeba řešit takovýto zásadní ideový spor v rozhodčí komisi. :D

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Uživatelský avatar
Lucie.Spacilova
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 347
Registrován: 16 kvě 2018, 16:55
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1397 poděkování
Dostal poděkování: 698 poděkování

Re: Marcel nebo poníci?

Příspěvek od Lucie.Spacilova »

Jana.Skopalikova píše: 15 kvě 2019, 22:29 OFFTOPIC[quote=Antonin.Stepan post_id=619208 time=1557951674 user_id=12442]
[quote=Zdenek.Zak post_id=619203 time=1557950864 user_id=13426]
Vzhledem k závažnosti projednávaného tématu, mi zde chybí možnost odročení a projednání CF.
nejedná se o podmět ale je členskou anketu
[/quote]

Ne, podmět to opravdu není (to je ta věc ve větě). :twisted: A podnět je od slova podnítit = vyvolat. :)[/ot]
[/quote]

Nebuď rasista na Moravu :D

„Ať jdeš kamkoliv, sebe si neseš s sebou.“

Uživatelský avatar
Jan.Bednarik
Administrativní odbor
Příspěvky: 2788
Registrován: 24 říj 2017, 00:23
Profese: vývojář SW
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 6105 poděkování
Dostal poděkování: 7195 poděkování

Re: Marcel nebo poníci?

Příspěvek od Jan.Bednarik »

Lucie.Spacilova píše: 15 kvě 2019, 22:28
Jan.Bednarik píše: 15 kvě 2019, 22:18
Lucie.Spacilova píše: 15 kvě 2019, 22:05 Na profilu měla čekání na schválení do skupin RegP Olomouc a RegP Olomoucký kraj, potvrdila jsem jí to, snad s tím nebudete mít nikdo problém - @Jan.Bednarik.
Možná s tím bude mít problém Martin Kučera. Je tu k tomu nějaká diskuse tu.
S Martinem to hned zítra samozřejmě proberu :). Za PMS Olomouc si myslím, že jsem to udělat mohla. Za kraj mám černé svědomí, proto jsem tě poprosila o vyjádření se, jestli jsi s tím v pohodě.
Za mě je ok, aby Jana měla možnost psát do všech sekcí krajského fóra (stejně tak třeba Nela). Být členem a zároveň RegP je porušení nových předpisů. Nicméně v pravidlech pro členy a příznivce se nepíše nic o skupinách na fóru. A to že je někdo ve skupině RegP neznamená, že se oficiálně stal příznivcem dle nových pravidel. Takže je to vlastně ok. Hlavní problém je v nastavení fóra, kdy jsou oblastní fóra zbytečně omezeny jen na skupiny členů a RegP. Minimálně členové Pirátské strany by měli mít přístup všude.

„Vidíš-li, že se člověk mýlí, nehněvej se naň. Pomni, že není možné mýlit se schválně.“ Seneca

člen CF • člen a dělník v TO (vývoj a správa systémů) • člen AO • předsedající CF
RV (11/2019–3/2023) • předseda OLK (6/2018–11/2019) • místopředseda MS Olomouc (12/2017–6/2018)
jan.bednarik@pirati.cz • 603 439 481 • pište mi na Zulip

Uživatelský avatar
Jakub.Nepejchal
Člen KS Praha
Příspěvky: 1360
Registrován: 26 bře 2014, 14:12
Profese: Vedoucí sociální služby
Bydliště: Praha-Petrovice
Dal poděkování: 2426 poděkování
Dostal poděkování: 1730 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Marcel nebo poníci?

Příspěvek od Jakub.Nepejchal »

To, že o tom hlasujeme právě ukazuje, že jsme žádné podpatky nesklapli. Myslím, že názor celostátního leadera není "nějakej strejc" a je to důvod k tomu si ověřit, že stále trvá původní shoda, nebo se třeba mohl názor většiny změnit.

Procedurálně je to samozřejmě členská anketa a jednání MF nebo KF v tomto případě nedává smysl.

Člen KS Praha
=== Kontakt: ===OFFTOPIC* E-mail: jakub.nepejchal@pirati.cz
* Telefon: 6O8428O8O

Fandim ponikovi
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Marcel nebo poníci?

Příspěvek od Fandim ponikovi »

Jen, prosím, ať to nedopadne takhle: https://www.novinky.cz/domaci/477857-we ... ikovi.html
Uživatelský avatar
Jan.Bednarik
Administrativní odbor
Příspěvky: 2788
Registrován: 24 říj 2017, 00:23
Profese: vývojář SW
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 6105 poděkování
Dostal poděkování: 7195 poděkování

Re: Marcel nebo poníci?

Příspěvek od Jan.Bednarik »

Fandim ponikovi píše: 15 kvě 2019, 23:53 Jen, prosím, ať to nedopadne takhle: https://www.novinky.cz/domaci/477857-we ... ikovi.html
K týrání zvířat určitě nedojde. To bychom nepřipustili ani my, ani majitelka poníka.

„Vidíš-li, že se člověk mýlí, nehněvej se naň. Pomni, že není možné mýlit se schválně.“ Seneca

člen CF • člen a dělník v TO (vývoj a správa systémů) • člen AO • předsedající CF
RV (11/2019–3/2023) • předseda OLK (6/2018–11/2019) • místopředseda MS Olomouc (12/2017–6/2018)
jan.bednarik@pirati.cz • 603 439 481 • pište mi na Zulip

Uživatelský avatar
Viktor.Tichak
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 1091
Registrován: 04 úno 2018, 20:55
Profese: odborný asistent na FF UK
Dal poděkování: 1231 poděkování
Dostal poděkování: 1561 poděkování

Re: Marcel nebo poníci?

Příspěvek od Viktor.Tichak »

V zásadě se vlna kritiky vznesla poté, co si lídr stanovil ultimátum "poník nebo já".
Hlasuju pro poníka, tedy pro princip.

Wenn dir ein Vogel aufs T-Shirt kackt, ärgere dich nicht. Freue dich, dass Kühe nicht fliegen können...

dosluhující předseda XOLKu (v rezignaci)
zastupitel v Olomouci
viktor.tichak(at)pirati.cz, OFFTOPIC777 152 528

Zamčeno

Zpět na „Olomoucký kraj“