Organizace akce 23.5 v Jihlavě

Moderátoři: Koordinatori, PKS Vysocina

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány. Stanoviska se publikují na krajském webu.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Moderátorem tohoto fóra je krajské předsednictvo.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje pouze tehdy, pokud jsou členy krajského sdružení nebo jeho registrovanými příznivci. Fóra místních sdružení se zobrazují pouze jejich členům a jejich registrovaným příznivcům.
  • Mezi registrované příznivce se můžete sami zařadit přidáním do příslušné skupiny v nabídce Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra.
Michaela.Vodova
Krajské předsednictvo
Profese: osvč
Dal poděkování: 3969 poděkování
Dostal poděkování: 5068 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Organizace akce 23.5 v Jihlavě

Příspěvek od Michaela.Vodova » 08 kvě 2019, 14:05

Ahoj :)

V Jihlavě 23.5 plánujeme s Janou Koláříkovou konktatní kampaň na náměstí od 13:30 do 15:30 a povídání o Malawi s následnou diskuzí od 17 v JiPiCe,

hledám pomoc
  1. s organizací debaty,
  2. roznosem novin a merche při kontaktu na náměstí (minimálně dva lidi),
  3. pomocníky pro stavění stanu a stolku a úklid po kampani (minimálně dva lidi),
  4. fundovanu osobnost na hlídání dvou dětí (4-5 let) na asi 3-5 hodin - k dispozici dětský koutek v JiPiCe (i venku, při kontaktní kampani), občerstvení a menší finanční obnos (500,-) jako poděkování za pomoc
  5. lidi pro přípravu občerstvení na debatu a pro Janu před debatou /odpočinek po kontaktní kampani/
Představa a domluva s Janou je:
Jana s Janinkou přijedou do Jihlavy v 10:33, na nádraží ji vyzvednu já a odvezu do JiPiCe.
Nejspíš půjdeme na oběd. :) Můžete se přidat.
Pak budeme si od 13 v JiPiCe, sraz před akcí na náměstí. Věci na akci budou již nachystány k odnosu na náměstí. Přesuneme se a postavíme tábor :D. -)
Od 13:30 bude na náměstí v Jihlavě postaven petiční stan, stolek, budeme mít merch, noviny, a budeme kampaňovat kontaktně asi do 15:30 (vše bude uzpůsobeno situaci, ale čas začátku je pevný kvůli oslovení dobrovolníků a naplánování pomoci. Od Jany očekáváme vlastní iniciativní komunikaci s voliči, kteří se zastaví na kus řeči, podepsat petici atp. a nebo jejich oslovování rozdejem novin - záleží na Janě, jak to pojme. Nic násilného. Žádné projevy ani další jiná lákadla na voliče neplánujeme.
Asi od 15:30 do 17 bude mít Jana “volno” - jídlo, odpočinek, klid pro Janinku apod., příprava na debatu v zázemí jihlavského pirátského centra.
Od 17 hodin bude probíhat povídání o Malawi a následná diskuze do 19 hodin v jihlavském pirátském centru.
- je potřeba organizátora debaty, domluvit technické a další záležitosti, větší medializace akce a oslovení novinářů.
Jana a Janinka přespí na Vysočině, u mě, a dopoledne 24.5 je odvezu do Písku (špatné spojení).
ITINERÁŘ

Rozpočet akce:
občerstvení: 2000
propagace online: 1000
propagace ofline: tisk letáčků a pár plakátů 500
celkem cca 4000,-

cestovné (zpět domů = 290 km autem): cca 900 (Jana přispěje na benzím, reálně to bude méně, jen chci, abychom s tím alespoň částečně počítali, protože realita dopravního spojení mezi Pískem a Jihlavou je fakt šílenství - přes Prahu)
hlídání dětí: 500 (jednorázová odměna)
Koordinátorka KS Vysočina, předsedkyně KS Vysočina.
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz
wiki kraje, web kraje můj profil, web JiPiCe
nejrychlejší způsob jak mne kontaktovat je zavolat
PROVOZNÍ DOBA KoKS VYS: Po-Pá 8-16
Dovolená 22. 7. - 11. 8. 2019

Michaela.Vodova
Krajské předsednictvo
Profese: osvč
Dal poděkování: 3969 poděkování
Dostal poděkování: 5068 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Organizace akce 23.5 v Jihlavě

Příspěvek od Michaela.Vodova » 08 kvě 2019, 14:16

edit u rozpočtu, hlídání a cestovné si @Jana.Kolarikova zaplatí sama (hlídání se mnou na půl)
Koordinátorka KS Vysočina, předsedkyně KS Vysočina.
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz
wiki kraje, web kraje můj profil, web JiPiCe
nejrychlejší způsob jak mne kontaktovat je zavolat
PROVOZNÍ DOBA KoKS VYS: Po-Pá 8-16
Dovolená 22. 7. - 11. 8. 2019

Eva.Novakova
Místní předsednictvo
Profese: Sociální pracovnice
Dal poděkování: 204 poděkování
Dostal poděkování: 174 poděkování

Příspěvek od Eva.Novakova » 09 kvě 2019, 20:03

Pracovní dokument s úkoly - můžete komentovat, doplňovat další úkoly nebo se připisovat ke stávajícím
Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Novakova za příspěvek:
Michaela.Vodova

Ondrej.Tuma
Republikový výbor
Profese: Správce JiPiCe
Dal poděkování: 364 poděkování
Dostal poděkování: 230 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondrej.Tuma » 11 čer 2019, 12:44

Pár fotek z akce je zde:
https://photos.app.goo.gl/PE3nfjbkaGWmiqW36

Téma uzamykám
Najdete mě jako člena MS Jihlavsko, 3.místopředsedu KS Vysočina, správce KS Vysočina, člena Republikového výboru.
FB kontakt: https://www.facebook.com/ondra.tuma.1
TW kontakt: @pantrumpetka
Tel. kontakt: 770 113 639

V živote máte dvě možné cesty... sex, drogy a rock & roll nebo masturbaci, antidepresiva a country... tak jsem si vybral metal

Zamčeno

Zpět na „Vysočina“