Petr Novotný

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Personální odbor - celý, KoKS Liberecký kraj, PKS Liberecký kraj, Odbor LbK - administrativni

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
Francouz
Příznivec Pirátů – Liberecký kraj
Příspěvky: 16
Registrován: 18 bře 2019, 12:07
Profese: bývalý ředitel Zahradnictví
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 19 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Petr Novotný

Příspěvek od Francouz »

Zdravím všechny , kteří se připravují k četbě a přeji čerstvý vítr ve Vaší práci
Sice pamatuji Šemíka, když byl ještě hříbětem, ale zato mám dost životních zkušeností, zdravého selského rozumu a politického rozhledu. Politická moc, sobectví a mamon již z mnoha lidí a starých struktur udělalo grázly. Ideály Pirátů jsou strukturovány a řízeny opravdovou transparentností a to myslím může být skutečnou zárukou férové a slušné politiky. Mám mnohaleté zkušenosti s komunální politikou, resp. byl jsem ředitelem příspěvkové organizace města Mimoň a příznivcem místního hnutí Obroda, která vládla městu dlouhé roky. V posledních volbách ale vyhrálo hnutí ANO, které zavedlo mj. hrubý politický styl, zesměšňování opozice, politické čistky při kterých jsem byl i já velmi nevybíravým způsobem odstraněn a nahrazen členem ANO. Toto nakopnutí mne víceméně nakoplo a motivovalo k rozhodnutí větší angažovanosti v našem městě. Rád bych oslovil, našel, připravil do dalších voleb skupinu pirátsky smýšlejících lidiček, kteří budou schopní předkládat konkrétní řešení, představy a vize a budu usilovat o pirátském zastoupení v Zastupitelstvu Mimoně.
Mám rád přírodu a chtěl bych jí ponechat a bojovat za ponechání příštím generacím.
Preferuji slušnost, férovost, pravdomluvnost a podobné vlastnosti.
Mám smysl pro humor a malinko,, básnického střeva“, takže nabízím kreativní myšlenky, náměty,slogany apod.
Dvě dospělé a chytré děti, milující manželku, dva zbožňující psy, rodinný domek, zahradu, kvalitní sousedé, hodně kamarádů atd..
Na druhé straně na mne pan nový starosta, ve snaze co nejefektivněji se mne zbavit, naházel hodně špíny a já nyní budu mít dosti práce se očistit. Možná i soudní cestou.
Zatím vše. Děkuji za pozornost. Rozhodnutí o členství bude na Vás.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Francouz za příspěvky (celkem 3):
Jan.Tempel, Helena.Vondrakova, Ondrej.Kolek
Uživatelský avatar
Helena.Vondrakova
Administrativní odbor
Příspěvky: 898
Registrován: 18 dub 2018, 09:50
Profese: Scrum Master
Bydliště: Pulečný
Dal poděkování: 946 poděkování
Dostal poděkování: 823 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Novotný Petr

Příspěvek od Helena.Vondrakova »

Ahoj Petře,
děkuji za zprávu. Je pro mě důkazem, že členy si nevybíráme my, ale oni nás. Nezáleží nám na tom, co máš za sebou, jako spíš tvé vize lepší budoucnosti a tvá míra pirátství :-) Abychom se k procesu přijímání více přiblížili, můžeme se potkat při nějaké dobrovolnické práci. Aktuálně potřebujeme pomoc při rozdávání Pirátských listů. Co ty na to? Díky!

"Think big, act small, fail fast, learn rapidly."
Helena Vondráková,
tel.: 6O5 136 828

Uživatelský avatar
Ondrej.Kolek
Příspěvky: 1878
Registrován: 20 pro 2011, 17:05
Profese: chemik (manažer vývoje)
Bydliště: Praha 3
Dal poděkování: 1652 poděkování
Dostal poděkování: 1326 poděkování

Re: Petr Novotný

Příspěvek od Ondrej.Kolek »

@Helena.Vondrakova jak pokračuje přijímací proces? Byl kandidát pozván na nějaké setkání?

"Podle ovoce poznáte dobrý či špatný strom"

Uživatelský avatar
Helena.Vondrakova
Administrativní odbor
Příspěvky: 898
Registrován: 18 dub 2018, 09:50
Profese: Scrum Master
Bydliště: Pulečný
Dal poděkování: 946 poděkování
Dostal poděkování: 823 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr Novotný

Příspěvek od Helena.Vondrakova »

Ondrej.Kolek píše: 31 říj 2019, 17:23 @Helena.Vondrakova jak pokračuje přijímací proces? Byl kandidát pozván na nějaké setkání?
Ano, Petr byl na jarním zasedání KF v České Lípě a i na podzimním Zasedání KF v Jablonci nad Nisou.

"Think big, act small, fail fast, learn rapidly."
Helena Vondráková,
tel.: 6O5 136 828

Francouz
Příznivec Pirátů – Liberecký kraj
Příspěvky: 16
Registrován: 18 bře 2019, 12:07
Profese: bývalý ředitel Zahradnictví
Dal poděkování: 5 poděkování
Dostal poděkování: 19 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr Novotný

Příspěvek od Francouz »

Ahoj. Ano, je to tak. Sleduji dění, byl jsem na KF, seznámil jsem se se členy z ČL , komunikuji a již jsme se sešli. Domluvili jsme se na spolupráci s roznáškou Pir. listů atd. V Mimoni jsem se stal tzv. aktivistou a snažím se kultivovat a kontrolovat práci Radnice ( ANO), píšu články do městských novin apod. . K členství jsem zdrženlivější z níže uvedených důvodů - nejdříve si chci očistit od lží , které na mne nové vedení města nahromadilo a nechci do toho vtáhnout piráty. Rád bych si tedy budoucí členství odpracoval s vizí na zastoupení pirátů v Mimoni po příštích komunálních volbách. 8-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Francouz za příspěvky (celkem 2):
Jan.Tempel, Marek.Forster
Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Liberecký kraj“