Zápis z 1. zasedání MS Kadaň 25.4.2019

Moderátoři: PKS Ústecký kraj, PMS Kadaň

Odpovědět
Uživatelský avatar
Miloslava.Karfilatova
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 337
Registrován: 13 črc 2018, 08:53
Profese: Personalistka
Bydliště: Kadaň
Dal poděkování: 1054 poděkování
Dostal poděkování: 604 poděkování

Zápis z 1. zasedání MS Kadaň 25.4.2019

Příspěvek od Miloslava.Karfilatova »

Zápis z 1. zasedání MS Kadaň, konaného dne 25.4.2019 od 18.00 do 21.00 h
Účast: Hana Vodrážková (členka – předsedkyně MS Kadaň), Stanislava Hamáková (RegP), Stanislav Hamák (nečlen), Pavel Miltner (RegP), František Kindl (člen), Karel Kindl (člen), Miloslava Karfilátová (členka)-2.místopředseda , Kamil Pikal (člen - on-line), Jiří Kopica (RegP), Jana Hladová (člen-1.místopředseda)
Hosté: Karel Schröter, Jakub Klačko Marie Štáfková
Program:Úvodem by sestaven program a proběhlo hlasování.Všichni přítomní souhlasí s tímto programem:
1. Propagace Eurovoleb - baner, letáky, akce (autobus – 5.5. - tour – autobusák, Kaufland, Penny, Klášter) – účast K. Kindl, M. Karfilátová. Oznámení akce tajemníkovi města – M. Karfilátová, Pochod „Milion chvilek pro demokracii“ v Kadani – sraz 29.4.2019 u Kina, ohlášení akce H. Vodrážková, propagace P. Miltner
2. Zprávy ze ZM
a. Hana Vodrážková seznámila se zprávou o kultuře v Kadani od ředitelky KZK.
3. Zprávy z Komisí
a. Komise pro MPR a rozvoj - Jiří Kopica – informoval o plánovaných investicích města pro rozvoj historického centra, akce ve městě, pronájem předzahrádek, dotace pro drobné podnikatele na náměstí – nejsou jasná pravidla pro přidělování- město chystá návrh. Přítomní požádali J. Kopicu, aby v komisi tlumočil stížnost na zavřené Infocentrum během Velikonoc, kdy bylo plné město turistů.
b. Bytová komise - Miloslava Karfilátová – městu chybí jasná pravidla pro hodnocení žadatelů o byt - piráti předložili předsedovi BK návrh „Kriterií pro vyhodnocování žadatelů o obecní byt“. Bude projednáván na příští BK.
c. Sociální komise - Alexandra Okafor z osobních důvodů nechce pokračovat v komisi. Piráti navrhli náhradníka: Stanislavu Hamákovou. Rada města její kandidaturu neschválila a vyzývá Piráty k navržení jiného kandidáta. Budeme trvat na zdůvodnění odmítnutí i kandidátce S. Hamákové.
d. Majetková komise – Pavel Miltner – komise schválila odpisy starého majetku a odkup parcel občany Kadaně.
4. Mediální PR - KN, web, FB – vyšel pravidelný článek v Kadaňských novinách – „Pirátské
okénko“ – autorka J. Hladová
5. Grilování zájemce o členství- P. Miltner + přesun K. Kindl
5.1 PMS kladlo následující otázky a Pavel Miltner odpověděl:
i. Jaký je tvůj názor na manželství lidí stejného pohlaví ?– jsem pro, je mi to jedno, kdo se s kým bere, nevadí mi to.
ii. Jaký je tvůj názor na účast ČR v NATO? – určitě ano
iii. Jaký je tvůj názor na EU ?– chci určitě zůstat v EU
iv. Proč sis vybral Piráty ? – zajímám se o digitalizaci měst a transparentnost informací.
5.2 Otázky pro Karla Kindla:
I. Proč chceš do MS Kadaň? – jsem rodák, mám vztah k tomu místu. Mám u Vás víc příležitostí, jak pomoct v činnosti.
II. Jak se v nejbližší době zapojíš? – přijedu 5.5. na akci „Autobus“, pomůžu s roznosem novin.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Miloslava.Karfilatova za příspěvek:
Kamil.Pikal

Míla Karfilátová
Místopředsedkyně PKS ULK * Místopředsedkyně MS Kadaň * členka KET Doprava a infrastruktura ULK

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Kadaň“