PP-UA

Informace a reporty ze zahraničních stran a jiných Pirátských organizací

Moderátor: Zahraniční odbor

Pravidla fóra
Ke každé straně (organizaci) založte vlastní vlákno. Je-li třeba se stranou začít organizovat nějaký projekt, založte samostatné vlákno ve fóru ZO.
(Působí-li v zemi více organizací, založte ke každé samostatné vlákno.)
Uživatelský avatar
Ivan.Sirko
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2751
Registrován: 04 úno 2011, 15:23
Profese: Putující filosof
Bydliště: Praha - 1
Dal poděkování: 10373 poděkování
Dostal poděkování: 2644 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PP-UA

Příspěvek od Ivan.Sirko »

Marketa.Gregorova píše: 22 dub 2019, 23:42 Z mých osobních posledních informací se bohužel obávám, že momentálně a efektivně neexistují.
:o

Je mi to trapné, ale měl jsem dojem o informovaností našeho ZO že jsem nejen informovaný, ale snažím se taky na dálku o činností v PP-UA.

K věcí: situace s rozvojem PP-UA je velmi "nešťastna" a připadna informace o tom SZ, zatím to odkládal kvůli volbám EU a je potřeba o tom všem poradit.

PS: Ivan Bartoš má na mne telefonní kontakt.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ivan.Sirko za příspěvek:
Marek.Necada

Слава Україні! Героям слава! 🇺🇦 ✌️ Podpoř ukrajinskou armádu.

Uživatelský avatar
Marek.Necada
Administrativní odbor
Příspěvky: 3425
Registrován: 05 lis 2009, 22:44
Profese: silozpytec
Bydliště: Helsinki
Dal poděkování: 9678 poděkování
Dostal poděkování: 6754 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: PP-UA

Příspěvek od Marek.Necada »

Marketa.Gregorova píše: 22 dub 2019, 23:42 @Marek.Necada je v kontaktu s ruskými Piráty, neví on či @Alexandr.Mansurov více i k těm ukrajinským?
Já bohužel (zatím) ne.
Ivan Sirko píše: 24 dub 2019, 14:58
Marketa.Gregorova píše: 22 dub 2019, 23:42 Z mých osobních posledních informací se bohužel obávám, že momentálně a efektivně neexistují.
:o

Je mi to trapné, ale měl jsem dojem o informovaností našeho ZO že jsem nejen informovaný, ale snažím se taky na dálku o činností v PP-UA.

K věcí: situace s rozvojem PP-UA je velmi "nešťastna" a připadna informace o tom SZ, zatím to odkládal kvůli volbám EU a je potřeba o tom všem poradit.

PS: Ivan Bartoš má na mne telefonní kontakt.
Mne by to docela zajímalo, takže kdybys něco posílal, mohl bys mne prosím zařadit mezi příjemce? Дякую.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Necada za příspěvek:
Ivan.Sirko
Místopředseda finských Pirátů
Долой царя!
Odpovědět

Zpět na „Flagship“