Petr Kozel

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: Koordinatori, Odbor - personalni, PKS Vysocina

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Petr.Kozel
Člen KS Vysočina
Profese: ekonom
Dal poděkování: 7 poděkování
Dostal poděkování: 16 poděkování

Petr Kozel

Příspěvek od Petr.Kozel » 27 led 2019, 17:31

Dobrý den.

Jmenuji se Petr Kozel, 49 let, původem Pražák, jenž 18 let žije v Pelhřimově, ženatý, tři potomci .
Elektromechnik slinoproudař, který následně vystudoval VŠE a tak předurčil své profesní směřování do oblastí opírající se o práci s lidmi, o práci čísly a dokumenty i o reálnou-manuální prací. Kantorský synek s jasnými etickými principy, který se rád ptá a občas i nalézá odpovědi na vše co jej obklopuje v bližším i vzdálenějším perimetru svého hledáčku, který se snaží postupně sebe i své okolí posunout k něčemu co přinese o trochu více radosti, spokojenosti, klidu, zadostiučinění, hrdosti ...........
Přirozenost mého blíženeckého naturelu je opravdu více v ústní komunikaci …....

Piráty výrazněji vnímám a sleduji cca dva roky.
Smysluplný program a cíle zde nejsou jen prázdným souvětím dobře formulovaných slov, které se postupně ztrácí v balastu vyprázdněných rétorických cvičení politických postav na různých stupích státní či komunální úrovně. Jsou krůček po krůčku naplňovány (s mnou kvitovanou) neagresivností, pragmatickým, věcným, jasným a otevřeným přístupem.
Ano, to mne velmi oslovuje.
Ano, rád bych se stal členem pirátské komunity.
Současně přiznávám i skutečnost, že podstatným iniciačním inpulsem pro předložení mé žádosti pro vstup k Pirátům, byla i komunikace s Pavlem Kněžikem.
Patřím k lidem, pro které je důležité mít určitou shodu ve vnímání prostoru kolem sebe s personifikovanou osobou, kterou respektuji a vnímám jako přínos pro sebe i pro následné kroky, které nás čekají. Přišel čas se posunout a založit místní sdružení. Přišel čas sdružit lidi s obdobným vnímáním světa, lidí, kteří se budou chtít zapojit do činností, které pomůžou k rozvoji Pelhřimova a okolí, lidi kteří již pochopili, že nejdříve je práce a pak občas i koláče. Je správné si přiznat, že popostrčení od Pavla má svou váhu a že se na naší další společnou práci těším.

Přeji pohodové dny příští

Petr Kozel
Pelhřimov
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Kozel za příspěvky (celkem 9):
Ivan.Muzik, Pavel.Knezik, Michaela.Vodova, Roman.Pasek, Milan.Dadourek, Ondrej.Tuma, Zdenka.Liskova, Filip.Krska, Jan.Posvar

Pavel.Knezik
Člen KS Vysočina
Profese: IT Administrator
Dal poděkování: 29 poděkování
Dostal poděkování: 29 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Petr Kozel

Příspěvek od Pavel.Knezik » 27 led 2019, 18:31

Je to proste Kozel, nahoda tomu chtela, ze jsme se setkali ;).
Ja myslim ze v predstaveni se pekne vykreslil.

Nekdy totiz snilek jako ja potrebuje k sobe clovicka, ktery stoji pevne na nohou,
ktery ma zdravy zivotni nadhled.
A zpracovava te otazkami typu: A jak to sakra jako udelas ?

Proto bych se rad primluvil za clenske prijeti.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Knezik za příspěvky (celkem 3):
Michaela.Vodova, Roman.Pasek, Petr.Kozel

Michaela.Vodova
Krajské předsednictvo
Profese: osvč
Dal poděkování: 3966 poděkování
Dostal poděkování: 5061 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michaela.Vodova » 27 led 2019, 20:42

Ahoj Petře.

Děkuji ti za představení :)

U Pirátů klademe důraz na vzájemné poznání se a tak proces přijetí člena je dlouhodobějším procesem. Záleží ale na tvém individuálním přístupu.

Prvním předpokladem je registrace na forum.pirati.cz a představení se jako zájemce o členství na foru Vysočiny. Evidentně splněno :) Pouze ti chybí vstoupit do skupiny RegP Vysočina (v uživatelském panelu)

(registrovat se můžeš také v nalodeni.pirati.cz (kde si můžeš zvolit, co tě zajímá) - na tomto systému ještě pracujeme)

Druhým krokem je poznání se se členy předsednictva kraje. K tomu bude příležitost pravděpodobně až v březnu, kdy zasedne krajské fórum v jihlavském pirátském centru, Matky Boží 9, Jihlava.
Sleduj toto vlákno
viewforum.php?f=870
nebo nás kalendář
https://vysocina.pirati.cz/

Mohli bychom s Pavlem domluvit nějaké mimořádné setkání v Pelhřimově, když budou moci jet i další členové PKS (předsednictva kraje).

Ostatní ti řeknu osobně, až se potkáme, nebo ti také může dát info Pavel, či máš možnost nahlédnout do naší veřejné složky "pro nováčky"
https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

Budeme se těšit na setkání, pokud potřebuješ, ptej se :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvky (celkem 3):
Milan.Dadourek, Pavel.Knezik, Petr.Kozel
Koordinátorka KS Vysočina, předsedkyně KS Vysočina.
tel. 6O2 276 233, michaela.vodova(a)pirati.cz
wiki kraje, web kraje můj profil, web JiPiCe
nejrychlejší způsob jak mne kontaktovat je zavolat
PROVOZNÍ DOBA KoKS VYS: Po-Pá 8-16

Michaela.Vodova
Krajské předsednictvo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michaela.Vodova » 12 dub 2019, 11:46

Ahoj,
na jednání PKS jsme jednali o tvém přijetí, zápis zde viewtopic.php?p=615971#p615971

chci tě poprosit, aby sis vybral nějaké tři otázky z dokumentu "Doporučení PKS Vysočina k přijímání nových členů"
https://drive.google.com/open?id=16HJz6 ... pFap_RpMDQ

a napsal nám na ně odpověď zde ve vlákně.

O dalších krocích tě budu informovat.

Setkání v Pelhřimově se musí vzhledem k práci na kampani lehce odložit, ale doufám, že se potkáme v rámci kampaně, s některými ses již potkal na setkání KPT, děkuji za pochopení. Pokud je něco mimo, nebo máš výhrady, napiš to. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvky (celkem 2):
Hana.Hajnova, Pavel.Knezik

Petr.Kozel
Člen KS Vysočina

Příspěvek od Petr.Kozel » 12 dub 2019, 21:07

OK :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Kozel za příspěvek:
Pavel.Knezik

Petr.Kozel
Člen KS Vysočina

Příspěvek od Petr.Kozel » 17 dub 2019, 22:27

Pěkný den,
posílám trochu čtení před svátky :)

1. Jaký máš názor na členství ČR v EU?
ČR součástí EU = jednoznačně. Ano - jsem jasný podporovatel. Současně připouštím, že si moc přeji řadu změn či úprav stávajícího stavu. Profesně více sleduji ekonomické věci a doufám či věřím v jasné dokončení úprav či spíše reformu měnové unie a fiskální politiky. No zatím žádná sláva a tak uvidíme co přinesou dny-týdny-měsíce příští – jsem totiž i příznivcem přijetí eura a ve stávající situaci bych se přikláněl k trpělivosti. Možná, tak 1-2 roky 😊 a bude to téma pro celou ČR. Tedy pokud nám nezbankrotuje po Řecku i Itálie a Portugalsko a ………

2. Co si myslíš o legalizaci, toleranci a zákazu drog?
Marihuana = osobní spotřeba, lékařské účely = OK. Obecně - represe, zákazy, prázdná buzerace obvykle nic nepřinesou. Pokud máme daňové příjmy z tabáku či alkoholu, tak proč ne z konopí.
Zneužívání – resp. postihy jsou vymezeny ..…… každý z nás nese svou osobní zodpovědnost za své jednání a tudíž i následky z něj vyplývající. Co dodat?
Tvrdé drogy - to je jiná kapitola ☹.

3. Jaký je tvůj postoj k inkluzivnímu vzdělávání?
Táta, máma, brácha, švagrová, tchyně, druhá švagrová – samý kantor a já mezi nimi. Toto téma jsem nemohl přeslechnout a jsem až zavalen informacemi o reálném fungováním a nefungování a tím i dost ovlivněn v mém pohledu na danou problematiku. Smysluplnost či podstata - základ je dobře vystavěn, ale zdá se mi, že je tu opět „česká“ nedotaženost a bude nejspíše nutno dořešit pracovní úvazky speciálních asistentů a jejich mzdy, celkovou věcnou podporu s jednodušší administrativou a pravděpodobně i proces a vlastního zařazení jednotlivce do procesu inkluzivního vzdělávání či k další speciální výuce.

4. Co si myslíš o imigraci?
V poslední době se v souvislosti s imigrací hovoří o ledačems a snad nejvíce pak o „zavedení imigračních kvót “ a „ jak uvést do provozu lepší vnější hranici EU “ .
Obecně si myslím, že Evropa bude řešit imigrační otázku ještě velmi dlouho. Důsledky špatného přístupu možná uvidíme již při volbách do EU parlamentu v květnu - nárůst nacionálně laděných politických uskupení obecně je na vzestupu – mě zaujal nárůst nacionalistů ve Finsku a Švédku. No uvidíme. Já osobně silně rozlišuji mezi opravdovým politickým uprchlíkem na straně prvé a ekonomickým imigrantem na straně druhé. Zatímco v prvém případě vnímám potřebu nalezení rozumného, jasného, přesně definovaného, dlouhodobého a zároveň oboustranně vyváženého postupu při pomoci těmto rodinám, v pomoci nalezení budoucnosti, v pomoci nalezení země jim kulturně nejbližší – např. Turecko ……….. tak v případě ekonomických imigrantů, je to přesný opak resp. je to jen silná vnější hranice a maximální snaha o minimalizaci příchodu těchto skupin, které historicky nikdo nechce a lze nezřídka nárůst těchto skupin přímo spojit s pojmy jako obava o bezpečnost, nepřizpůsobivost, účelovost, bohorovná schopnost parazitovat na sociálním systému té či oné země = nepřináší v nejlepším případě téměř nic pozitivního.

Přeji Všem hezké prožití krásných jarních dnů příštích :) :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Kozel za příspěvky (celkem 6):
Pavel.Knezik, Milan.Dadourek, Ondrej.Tuma, Hana.Hajnova, Roman.Semik, Eva.Novakova

Michaela.Vodova
Krajské předsednictvo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michaela.Vodova » 08 črc 2019, 17:40

Ahoj, byls přijat jednomyslně :)
viewtopic.php?f=316&t=47853

čekej ode mne email s instrukcemi o zaplacení členského příspěvku a dalších náležitostí..
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvky (celkem 2):
Petr.Kozel, Pavel.Knezik

Pavel.Knezik
Člen KS Vysočina
Profese: IT Administrator
Dal poděkování: 29 poděkování
Dostal poděkování: 29 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel.Knezik » 09 črc 2019, 15:26