Ukliďme Česko - Bágrák 6.4., od 9.30 (pozvánka na akci)

Moderátoři: PKS Zlínský kraj, KoKS Zlínský kraj, PMS Kroměříž

Uživatelský avatar
Hana.Ancincova
Příspěvky: 566
Registrován: 15 říj 2017, 22:18
Profese: účetní, ekonomka
Bydliště: Hulín
Dal poděkování: 738 poděkování
Dostal poděkování: 1137 poděkování

Ukliďme Česko - Bágrák 6.4., od 9.30 (pozvánka na akci)

Příspěvek od Hana.Ancincova »

Pokud jste, stejně jako my, naladěni na vlnu ochrany přírody a zkrášlení veřejných prostor, přidejte se! Nejen, že pomůžete tomu svému kousku přírody, kam rádi chodíte, ale poznáte nové lidi.

Sraz bude v 9.30 na začátku Bágráku, směrem od železniční trati. K dispozici budou pytle na odpad a jednorázové rukavice. (Doporučujeme přinést si na úklid vlastní zahrádkářské/pracovní rukavice, ať minimalizujeme množství vytvářeného odpadu)

Ukliďme svět, ukliďme Česko je dobrovolná úklidová akce, která se zaměřuje na úklid vybraných lokalit, malých i větších nelegálních skládek a všudypřítomného nepořádku, kterého je víc a víc. Akce probíhá současně po celé republice, loni se do úklidu zapojilo více než 134 tisíc dobrovolníků a sesbíralo neuvěřitelných 2 113 tun odpadu.

Proto neseďte doma, vezměte drobotinu, dvounohého nebo čtyřnohého miláčka, kamarády a přijďte za námi. Děkujeme všem, kteří akci podporují - ať už finančně, materiálně nebo mediálně! A hlavně děkujeme vám, kteří se s námi na akci podílíte.

Zde odkaz na oficiální událost, na kterou se můžete zaregistrovat jako dobrovolník.
https://www.uklidmecesko.cz/event/20089/
Statutární náměstkyně hejtmana Zlínského kraje,
Členka Kontrolního výboru města Kroměříže.
Odpovědět

Zpět na „Kroměříž“