KF ÚsK 5/2019 Odvolání krajského předsednictva

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, Krajsti predsedajici, PKS Ústecký kraj

Zamčeno
Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4764
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9909 poděkování
Dostal poděkování: 5722 poděkování

Re: KF ÚsK 5/2019 Odvolání krajského předsednictva

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

Vladimira.Emingerova píše: 08 bře 2019, 17:24 Ty jo, my jsme diverzanti.
To nám akorát Radek vkládá slova do úst. A i jeho další fabulace zde jsou v příkrém rozporu se skutečností.

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Uživatelský avatar
Vladimira.Emingerova
Příspěvky: 33
Registrován: 12 bře 2018, 17:17
Profese: čajovnice
Bydliště: Korozluky 24
Dal poděkování: 95 poděkování
Dostal poděkování: 25 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ÚsK 5/2019 Odvolání krajského předsednictva

Příspěvek od Vladimira.Emingerova »

Petr.Jirman píše: 06 bře 2019, 23:15
Vaclav.Zidek píše: 06 bře 2019, 22:20 Ahoj, udělali si čas na grilování, ale v době, kdy ty jsi ještě nevěděl, že budeš kandidovat do EP. A to na schůzi 2. 12. - viewtopic.php?f=407&t=44688
To, že jsi se rozmyslel na poslední chvíli není přeci vina PKS UsK.
Václave,
moje rozhodnutí jestli kandidovat nebo ne s tímto vůbec nesouvisí. Já se jen snažím porovnat stejnou proceduru ve 3 krajích, kde jsem se zúčastnil krajských nominací do primárek pro volby do EP a ten Váš z mého pohledu vyšel nejhůře, i když jste asi dodrželi všechny pravidla...

1) Hradec - koordinátor vypisuje krajskou nominaci do primárek pro volby do EP /rozprava/ - pozvánka na grilování - zúčastní se 9 z 10 zájemců - následuje hlasování (ten kandidát, co nepřijel dostal na zadek)
2) Praha - je to podobné, jen daleko více kandidátů
3) Ustí - vypisuje krajskou nominaci do primárek pro volby do EP na základě podnětu Mikuláše, jinak by se to asi nevypsalo vůbec - grilování se nekoná, je to prý procedura navíc - jsem vyloučen z hlasování aniž by mi bylo oznámeno proč, dozvídám se dnes - teď mi Václave tvrdíš, že grilování proběhlo 2.2.2018, tedy měsíc před vypsáním krajských nominací, přitom se ho zúčasnily pouze 3 osoby (Matěj, Šimon a Giuseppe), z nichž ani jeden nakonec nebyl krajem nominován...

...jako člověk zvenčí (out-of-the-box) Vám říkám, že procedura v Hradci a Praze mi přišla transparentnější. To je všechno. Je na Vás, co s tím uděláte, klidně nic. Tohle také není nic proti kandidátům z Ústí, myslím, že všichni 3 jsou v pohodě a v Lípě se s Vámi rád uvidím, pokud jedete.
S pozdravem
Petr
Díky za tvé shrnutí.
Tato naše praxe je opravdu prapodivná.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vladimira.Emingerova za příspěvky (celkem 2):
Frantisek.Kindl, Petr.Jirman
:)
Uživatelský avatar
Vladimira.Emingerova
Příspěvky: 33
Registrován: 12 bře 2018, 17:17
Profese: čajovnice
Bydliště: Korozluky 24
Dal poděkování: 95 poděkování
Dostal poděkování: 25 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ÚsK 5/2019 Odvolání krajského předsednictva

Příspěvek od Vladimira.Emingerova »

Vaclav.Zidek píše: 06 bře 2019, 23:24
Petr.Jirman píše: 06 bře 2019, 23:15
Václave,
moje rozhodnutí jestli kandidovat nebo ne s tímto vůbec nesouvisí. Já se jen snažím porovnat stejnou proceduru ve 3 krajích, kde jsem se zúčastnil krajských nominací do primárek pro volby do EP a ten Váš z mého pohledu vyšel nejhůře, i když jste asi dodrželi všechny pravidla...
Tady prostě jen grilování proběhlo v prosinci, kdo chtěl přijet přijel, pak se řešila hlasování (logicky po grilování). Že ostatní měli grilování v lednu, to je jejich rozhodnutí.
Petr.Jirman píše: 06 bře 2019, 23:15 a v Lípě se s Vámi rád uvidím, pokud jedete.
Tak když PKS UsK iniciovalo společnou schůzi s LiK, tak na ni i přijedou lidé z UsK, to je asi základ. :-)

OFFTOPICBTW: 1.5 měsíce jsi mlčel na fóru (naposledy jsi promluvil k primárním volbám do EP) a dnes jsi promluvil v rozpravě o odvolání PKS a zase na téma EP, Máš to ale štěstí na přihlášení na fórum v ten pravý čas ;-)

A kdypak pojedeme do Lípy, prosím?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vladimira.Emingerova za příspěvek:
Frantisek.Kindl
:)
Uživatelský avatar
Vaclav.Zidek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1721
Registrován: 06 dub 2018, 18:25
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1702 poděkování
Dostal poděkování: 2519 poděkování

Re: KF ÚsK 5/2019 Odvolání krajského předsednictva

Příspěvek od Vaclav.Zidek »

Vladimira.Emingerova píše: 08 bře 2019, 20:27
Vaclav.Zidek píše: 06 bře 2019, 23:24
Petr.Jirman píše: 06 bře 2019, 23:15
Václave,
moje rozhodnutí jestli kandidovat nebo ne s tímto vůbec nesouvisí. Já se jen snažím porovnat stejnou proceduru ve 3 krajích, kde jsem se zúčastnil krajských nominací do primárek pro volby do EP a ten Váš z mého pohledu vyšel nejhůře, i když jste asi dodrželi všechny pravidla...
Tady prostě jen grilování proběhlo v prosinci, kdo chtěl přijet přijel, pak se řešila hlasování (logicky po grilování). Že ostatní měli grilování v lednu, to je jejich rozhodnutí.
Petr.Jirman píše: 06 bře 2019, 23:15 a v Lípě se s Vámi rád uvidím, pokud jedete.
Tak když PKS UsK iniciovalo společnou schůzi s LiK, tak na ni i přijedou lidé z UsK, to je asi základ. :-)

OFFTOPICBTW: 1.5 měsíce jsi mlčel na fóru (naposledy jsi promluvil k primárním volbám do EP) a dnes jsi promluvil v rozpravě o odvolání PKS a zase na téma EP, Máš to ale štěstí na přihlášení na fórum v ten pravý čas ;-)

A kdypak pojedeme do Lípy, prosím?
OFFTOPICJen stručně - kdo bude chtít ma společnou schůzi
viewtopic.php?f=410&t=45193

Václav Židek, radní Libereckého kraje pro životní prostředí a zemědělství

Telefon: 775 198 038, Email: vaclav.zidek@pirati.cz
Facebook: https://www.facebook.com/vaclav.zidek
Twitter: @VaclavZidek

Uživatelský avatar
Vladimira.Emingerova
Příspěvky: 33
Registrován: 12 bře 2018, 17:17
Profese: čajovnice
Bydliště: Korozluky 24
Dal poděkování: 95 poděkování
Dostal poděkování: 25 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ÚsK 5/2019 Odvolání krajského předsednictva

Příspěvek od Vladimira.Emingerova »

Frantisek.Navrkal píše: 08 bře 2019, 18:06
Vladimira.Emingerova píše: 08 bře 2019, 17:24 Ty jo, my jsme diverzanti.
To nám akorát Radek vkládá slova do úst. A i jeho další fabulace zde jsou v příkrém rozporu se skutečností.
Já to nepíšu proti Radkovi, to´s nepochopil správně. Prostě jsme něco jako "sprostí podezřelí" :-)
:)
Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26170
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36934 poděkování
Dostal poděkování: 30069 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ÚsK 5/2019 Odvolání krajského předsednictva

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

Hlasování skončilo: viewtopic.php?p=610950#p610950

Bylo rozhodnuto ukončit jednání bez usnesení.

Jednání tímto končí, děkuji všem za účast.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 2):
Vladimira.Emingerova, Vladimir.Vlach

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Ústecký kraj“