KF ÚsK 3/2019 Založení místního sdružení Kadaň

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Předsedající, Krajsti predsedajici, PKS Ústecký kraj

Uživatelský avatar
Hana.Vodrazkova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 129
Registrován: 10 bře 2018, 11:11
Profese: manažerka
Bydliště: Chomutovská 1619. Kadaň 432 01
Dal poděkování: 471 poděkování
Dostal poděkování: 243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ÚsK 3/2019 Založení místního sdružení Kadaň

Příspěvek od Hana.Vodrazkova »

Odkaz na naší práci (za pomoc se založením webu děkuji Vaškovi), který všem ostatním doufám také doplní obrázek o nás - https://kadan.pirati.cz/, děkujeme všem za podporu při založení MS Kadaň.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Hana.Vodrazkova za příspěvky (celkem 2):
Miloslava.Karfilatova, Adam.Komenda
Jana.Hladova
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 242
Registrován: 10 led 2018, 20:39
Profese: Ekolog energetického zařízení
Dal poděkování: 706 poděkování
Dostal poděkování: 583 poděkování

Re: KF ÚsK 3/2019 Založení místního sdružení Kadaň

Příspěvek od Jana.Hladova »

Ty jsi snad v mém příspěvku našel konkrétní obvinění konkrétního člověka za konkrétní přečin, že máš potřebu se bránit? Nic takového tam není a ani nebude. Psala jsem některá KS a někteří členové. Tak jak to vyplynulo z debaty na sjezdu v Táboře, že se tyto tendence objevují. Nic víc nic míň. Ten mylný dojem, že myslím práci našeho KS a vás, jste si udělali sami a zřejmě je způsoben tím, že jsem několikrát v minulosti vyjádřila svou nespokojenost s některými kroky. Kromě Míši, které opravdu v tomto směru již nevěřím, jsem nikoho zmínila. Bohužel nápad na vznik alternativního MS byl prostě poslední kapkou.
Naopak pokud jde o koordinátory, několikrát jsem napsala, že jejich přístup považuji za týmový a mnohokrát nám pomohli. Zařadila jsem tam též Vojtu Karbana, který má také rozumný přístup. A právě proto, že se mnoho lidí snaží pracovat správně a týmově, odvádí dobrou práci (ať už v zastupitelstvu, nebo v pozici krajského koordinátora), tak mne mrzí, že ten správný tým nejsme - ono je to dosti patrné i na schůzích. Jen ta trapná záležitost ohledně Františkových letáků. Přijde mi naprosto nedůstojné ze strany Franty, který si o to musel, tolikrát říkat (taková jako odměna za to, že byl iniciativní), tak ze strany předsednictva, že mu to nedokázalo tak dlouho proplatit. A pochybuji že jde o těch pár stokorun.
Takže já se snažím dělat pro dobré jméno strany svou práci v Kadani v zastupitelstvu a i často mimo něj, na úrovni kraje. Samozřejmě mohla bych být vystavena tomu, že někomu se to nemusí líbit, nebo nebude spokojen - mimochodem nelíbí se to celé Kadaňské ODS a vůbec nás nešetří. Vy prostě musíte být připraveni na podobnou situaci ze strany členů KS, pokud se jim něco nebude líbit. A já jsem pro, si to nejprve vyřešit demokratickou debatou, než budu dávat členský podnět. Ale to je samozřejmě dost těžké, když na schůzi někteří vůbec nechodí a diskutují jen na chatu. A nebo naopak. Je to asi na zvážení co s tím. Ne vše jde řešit stanovami a zákony.

Vaclav.Zidek píše: 20 úno 2019, 10:33
Jana.Hladova píše: 20 úno 2019, 10:19 Pojďme se dohodnout jak si kdo z nás představuje fungování KS a zda to odpovídá tomu, jak jsou nastaveny vnitřní mantinely tohoto fungování.
Ahoj, já myslím, že fungování má své mantinely dané zákonem, stanovami a dalšími usneseními. Pokud projdeš hlasováním do RV, tak budeš mít vliv na jejich změny. Ale z pozice člena KS se nemůžeš je pokusit měnit jinak než členským podnětem. Druhá věc je, že bychom se neměli navzájem obstřelovat "špínou". Když se někdo snaží pracovat správně a někdo ho otevřeně nařkne z "nekalé" praktiky, tak mi přijde naprosto v pořádku se bránit. Nebo křivě obviněný má mlčet? A já tedy vzal tvé odkazy na nezdravé prostředí vážně a pokud máš jeden konkrétní příklad buď ho zveřejni nebo postup KK, která bude jednat. Od toho tu je, aby dohlížela na práva členů.

Stanovy - krátká citace, dále se dá pokračovat na čl 6 a 7, případně na zásady týmové práce a demokratické minimum. To jsou mantinely, co se hraje mezi nima to je na nás.
(2) Organizační jednotky strany jsou oblastní sdružení vytvořená na územním principu: oblastní sdružení jsou krajská sdružení a místní sdružení. Místní sdružení vyvíjí činnost v rámci příslušného krajského sdružení a je mu podřízeno. Člen podřízeného oblastního sdružení je tak též členem nadřízeného oblastního sdružení.

(3) V oblastních sdruženích jsou orgány strany

a) oblastní fórum a
b) oblastní předsednictvo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Hladova za příspěvek:
Adam.Komenda

Předseda MS Kadaň, člen několika expertních týmů (Energetika, ŽP)
"Nejmocnější je ten člověk, který vládne sám sobě"

Uživatelský avatar
Hana.Vodrazkova
Místní předsednictvo
Příspěvky: 129
Registrován: 10 bře 2018, 11:11
Profese: manažerka
Bydliště: Chomutovská 1619. Kadaň 432 01
Dal poděkování: 471 poděkování
Dostal poděkování: 243 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF ÚsK 3/2019 Založení místního sdružení Kadaň

Příspěvek od Hana.Vodrazkova »

Michal.Ketner píše: 20 úno 2019, 00:33 Se omlpuvam dřív jsem se nedoostal k rozeslání https://helios.pirati.cz/helios/electio ... a0114/view
Michale prosím tě nepřišel nám vůbec email na to hlasování? - vždycky chodí - není to zase nějak špatně nastavené? a hlavně jak se to všichni dozví? - prosím o nápravu - jestli lze? - díky.
Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Republikový výbor
Příspěvky: 2897
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1910 poděkování
Dostal poděkování: 3394 poděkování

Re: KF ÚsK 3/2019 Založení místního sdružení Kadaň

Příspěvek od Michal.Ketner »

Hana.Vodrazkova píše: 20 úno 2019, 23:09
Michal.Ketner píše: 20 úno 2019, 00:33 Se omlpuvam dřív jsem se nedoostal k rozeslání https://helios.pirati.cz/helios/electio ... a0114/view
Michale prosím tě nepřišel nám vůbec email na to hlasování? - vždycky chodí - není to zase nějak špatně nastavené? a hlavně jak se to všichni dozví? - prosím o nápravu - jestli lze? - díky.
Minimalne to slo tady na foru pres SZ a jeste jsem posilal, ze se to bude roselita mailem, ale jeste jsem poslal ten generickej mail na heliosu.

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Uživatelský avatar
Frantisek.Navrkal
Zahraniční odbor
Příspěvky: 4765
Registrován: 11 kvě 2012, 23:42
Profese: datový inženýr
Dal poděkování: 9913 poděkování
Dostal poděkování: 5725 poděkování

Re: KF ÚsK 3/2019 Založení místního sdružení Kadaň

Příspěvek od Frantisek.Navrkal »

@Jana.Hladova
Mi zase přijde, že nám strašně křivdíš kvůli nedostatku informací. Skutečně vše proberme někdy na zasedání, nebo jen na nějaké schůzce, ze které pořídíme zápis, aby pak věděli i ostatní.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Navrkal za příspěvek:
Vaclav.Zidek

Flamewar does not determine who is right - only who is left.
Moje (bývalé) poslancování: poslanecký report, stránka na Facebooku, Twitter profil, podcast Na vrkanou

Uživatelský avatar
Vaclav.Zidek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1723
Registrován: 06 dub 2018, 18:25
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 1706 poděkování
Dostal poděkování: 2519 poděkování

Re: KF ÚsK 3/2019 Založení místního sdružení Kadaň

Příspěvek od Vaclav.Zidek »

Verim, ze po vysledku hlasovani doslo k pochopeni, ze neslo o hazeni klacku pod nohy, ale o hledani nejlepsiho reseni.

Gratuluji :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Zidek za příspěvky (celkem 2):
Miloslava.Karfilatova, Frantisek.Navrkal

Václav Židek, radní Libereckého kraje pro životní prostředí a zemědělství

Telefon: 775 198 038, Email: vaclav.zidek@pirati.cz
Facebook: https://www.facebook.com/vaclav.zidek
Twitter: @VaclavZidek

Uživatelský avatar
Michal.Ketner
Republikový výbor
Příspěvky: 2897
Registrován: 09 pro 2012, 13:16
Profese: Panda všeho druhu
Dal poděkování: 1910 poděkování
Dostal poděkování: 3394 poděkování

Re: KF ÚsK 3/2019 Založení místního sdružení Kadaň

Příspěvek od Michal.Ketner »

Návrh byl přijat a proběhly i gratulačky takže uzavírám

Nejhorsi je lidska ublíženost :fet:

Sebeonanující popisky jaký mám funkce a jak jsem důležitej. :fet:

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Ústecký kraj“