MF P6 2019/2 Volba předsednictva (rozprava)

Moderátoři: KoKS Praha, Pražští předsedající, PKS Praha, PMS Praha 6

Uživatelský avatar
Michal.Jokes
Člen KS Praha
Příspěvky: 650
Registrován: 02 zář 2016, 21:04
Profese: organizátor, režisér, herec
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 784 poděkování

MF P6 2019/2 Volba předsednictva (rozprava)

Příspěvek od Michal.Jokes »

Milé místní forum,

na žádost Michala Zachara tímto zahajuji jednání ve věci volby předsednictva MS Praha 6. Důvodem pro zahájení jednání je rezignace současného PMS.

Kandidatura probíhá přihlášením. Přihlášky a kandidátské řeči posílejte do 28. 2. 2019. Hlasování o předsedovi bude zahájeno 1. 3. 2019. Případné druhé kolo a volba místopředsedů bude následovat.

Hlasování budou vždy dvoukolová. V prvním kole budeme volit přípustnost kandidátů. Ve druhém kole následovně: Při volbě předsedy bude předsedou zvolen ten, který obdrží největší počet hlasů. Při volbě místopředsedů volíme pořadí místopředsedů sestupně, 1. místopředsedou se stane ten, který bude mít největší počet hlasů.

Kandidát musí mít aktuální prezentaci na pirátském webu a ve své kandidátské řeči by měl uvést, jak chce funkci vykonávat a jaké pro ní má předpoklady a zda kandiduje na předsedu, místopředsedu, nebo na oba posty.

Přihlášení kandidáti na předsedu:
Přihlášení kandidáti na místopředsedy:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Jokes za příspěvky (celkem 5):
Ondrej.Chrast, Antonin.Stogr, Tereza.Hubackova, Veronika.Stepkova, Michal.Zachar
77O 113 642
Krajský koordinátor Praha
Uživatelský avatar
Antonin.Stogr
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 224
Registrován: 03 bře 2018, 19:14
Profese: součást sociálního pivovaru
Bydliště: Praha 6 - Břevnov
Dal poděkování: 367 poděkování
Dostal poděkování: 342 poděkování

Re: MF P6 2019/2 Volba předsednictva (rozprava)

Příspěvek od Antonin.Stogr »

Ahoj,

chtěl bych tímto oznámit svou kandidaturu do předsednictva MS Praha 6. V tuto chvíli jsem si jist, že chci kandidovat na místopředsedu. Zda se budu ucházet i o post předsedy si nechám ještě rozležet a děkuji všem, kdo mě v offline světě k tomuto vyzývají, za podporu. Vážím si jí, nejsem si však ještě jist, zda na sebe tuto roli chci teď vzít. Budu rád, když se zde povede plodná rozprava. Může ukázat totiž i to, jak by mohl vypadat tým, se kterým bychom (v případě zvolení), měli naše skvělé MS řídit.

Představovat se vám snad nemusím, ale když je v popisu, že mám napsat své předpoklady... Zkušenosti v organizaci a řízení jsem nabíral od malička ve skautu, pak při organizaci sportovních turnajů, festivalu Povaleč, jsem (aktuálně dosluhujícím) předsedou sdružení Propolis v Pivovaru Chříč, kde se spolupodílíme na přeměně původně ruiny pivovaru do živoucího kulturního místa se sociálním pivovarem.
Co je dle mého důležitější zmínit jsou oblasti, na které by se mělo předsednictvo zaměřit. V pěti lidech to nebude takový problém. Rozdělil jsem to do pěti bodů, budu rád za připomínky (třeba od zkušených členů rozpuštěného předsednictva, že jsem něco opomenul).
V abecedním pořadí:
  • administrativa - kontrola dodržování termínů, hlasování, rozpočet, přijímání nových členů apod.
  • koordinace členů - každý jsme se pustili do všemožných témat, účastníme se komisí, výborů...je potřeba udržet informovanost uvnitř MS (krátké reporty na schůzích?), koordinace účasti na volebních kampaních
  • propagace dovnitř strany - utužování vztahů s dalšími MS (nejen) v Praze, případná kampaň pro naše kandidáty uvnitř strany
  • propagace směrem k veřejnosti - akce s veřejností, listy, soc. sítě, spolky...
  • transparentnost - zveřejňování informací na fóru, informování členů MS (zprostředkování informací z KS Praha, zastupitelského klubu...)
Aktualizovaný popis na wiki: https://wiki.pirati.cz/lide/antonin_stogr
Uživatelský avatar
Ondrej.Chrast
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 620
Registrován: 04 led 2018, 17:38
Profese: projektový manažer
Bydliště: Praha 6, Bubeneč
Dal poděkování: 1160 poděkování
Dostal poděkování: 1539 poděkování

Re: MF P6 2019/2 Volba předsednictva (rozprava)

Příspěvek od Ondrej.Chrast »

Ahoj, nějak se k tomu nemáte tady, tak zkusím za sebe někoho nominovat...

...rád bych ponoukl a navrhl, ať do našeho místního předsednictva kandidují např. naši skvělý členové:

@Tereza.Hubackova, která, dle mého názoru, prokázala velké organizační schopnosti a ve věcech co dělá, se vyzná a pečlivě se připravuje,
@Helena.Machovcova, která, dle mého názoru, je komunikativní a s jasným názorem. To, že je Pirátka, jí prostě věříte,
@Martin.Suchan, který, dle mého názoru, technicky i organizačně schopný, analyzuje informace a umí s nimi pracovat,
samozřejmě podporuji i zatím jediného přihlášeného, dle mého názoru, schopného organizátora s klidnou a rozvážnou povahou @Antonin.Stogr
a jistě se najdou mnozí další, kteří by funkci zvládli na výbornou...

Za sebe mohu slíbit maximální podporu, pomoc a provázanost se Zastupitelským klubem, jehož jsem předsedou. Pokud to nakonec bude nutné a nenajde se dosti kandidátů, do předsednictva se přihlásím, i když bych radši viděl nové lidi tam - pro rozvoj MS je dobré, když se lidi na vedoucích pozicích v MS střídají, získávají zkušenosti, vzájemně se lépe poznáme atd. atd. Předpokládám, že stejně Zastupitelský klub a předsednictvo nelze oddělit, budeme propojeni!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ondrej.Chrast za příspěvky (celkem 7):
Vaclav.Fortik, Tereza.Hubackova, Helena.Machovcova, Georgia.Hejdukova, Michal.Zachar, Jana.Kabelova, Antonin.Stogr

Předseda Krajského sdružení Praha. Zastupitel Prahy 6.
Vedoucí Resortního týmu kultura Pirátské strany.
Politický náměstek ministra kultury (01/2022 - ?).
Blog; Pirátský profil; CV
Nevíte co pod stromeček, podpořte záchranu ukrajinského kulturního dědictví www.zapojmeukrajinu.cz

Uživatelský avatar
Tereza.Hubackova
Republikový výbor
Příspěvky: 600
Registrován: 10 dub 2016, 10:11
Profese: sociální pracovník
Dal poděkování: 2233 poděkování
Dostal poděkování: 1161 poděkování

Re: MF P6 2019/2 Volba předsednictva (rozprava)

Příspěvek od Tereza.Hubackova »

Ondro, právě pracuju na své kandidátské řeči :) Díky za povzbuzení!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tereza.Hubackova za příspěvky (celkem 5):
Antonin.Stogr, Helena.Machovcova, Ondrej.Chrast, Michal.Zachar, Jana.Kabelova

Tereza Hubáčková
PMS Praha 6
Republikový výbor
Zastupitelka v Praze 6
RT sociálních věcí, pracovní skupina pro SPOD

Uživatelský avatar
Tereza.Hubackova
Republikový výbor
Příspěvky: 600
Registrován: 10 dub 2016, 10:11
Profese: sociální pracovník
Dal poděkování: 2233 poděkování
Dostal poděkování: 1161 poděkování

Re: MF P6 2019/2 Volba předsednictva (rozprava)

Příspěvek od Tereza.Hubackova »

Ahoj, tímto nabízím svou kandidaturu na místopředsedkyni MS. Ti, kdo mě neznají, si můžou základní informace najít tady: https://praha6.pirati.cz/lide/tereza-hubackova/

V MS Praha 6 se cítím být mezi přáteli, kteří drží stejný kurz. Vnímám, že po komunálních volbách mají mnozí z nás hodně práce v zastupitelstvu, v KP i jinde, a proto bych chtěla svou energii zaměřit dovnitř naší party, aby víc fungovala jako společenství. Abychom jako hejno drželi pohromadě, abychom na příštím CF seděli spolu a měli aspoň jednu společnou fotku ;)

Necítím volání vyšší politiky, ale ráda se budu věnovat organizaci našich schůzí a dalších akcí – připomínat termíny, komunikovat s jednotlivými členy a vést je v patrnosti… Kromě dávného angažmá ve skautu nemám moc zkušeností s vedením lidí, ale věřím, že s podporou dobrého předsedy se to zanedlouho naučím (manžela už zvládám celkem dobře).

Vím, že všechno tohle můžu dělat, aniž bych byla místopředsedkyní, a upřímně říkám, že pokud se najde dost kandidátek, které Vás osloví víc, s radostí je budu volit a svou kandidaturu stáhnu. Myslím si ale, že by si i naše čelo zasloužilo trochu pestrosti, a proto nabízím své služby – s upozorněním, že v červnu bych měla dělat státnice, takže do té doby se případné funkci nebudu moct věnovat naplno.

Tereza Hubáčková
PMS Praha 6
Republikový výbor
Zastupitelka v Praze 6
RT sociálních věcí, pracovní skupina pro SPOD

Uživatelský avatar
Tereza.Hubackova
Republikový výbor
Příspěvky: 600
Registrován: 10 dub 2016, 10:11
Profese: sociální pracovník
Dal poděkování: 2233 poděkování
Dostal poděkování: 1161 poděkování

Re: MF P6 2019/2 Volba předsednictva (rozprava)

Příspěvek od Tereza.Hubackova »

Ondrej.Chrast píše: 24 úno 2019, 11:10
...rád bych ponoukl a navrhl, ať do našeho místního předsednictva kandidují např. naši skvělý členové:

Za sebe mohu slíbit maximální podporu, pomoc a provázanost se Zastupitelským klubem, jehož jsem předsedou. Pokud to nakonec bude nutné a nenajde se dosti kandidátů, do předsednictva se přihlásím, i když bych radši viděl nové lidi tam - pro rozvoj MS je dobré, když se lidi na vedoucích pozicích v MS střídají, získávají zkušenosti, vzájemně se lépe poznáme atd. atd. Předpokládám, že stejně Zastupitelský klub a předsednictvo nelze oddělit, budeme propojeni!
Si myslím, že aspoň někdo ze starého předsednictva by měl zůstat, právě kvůli kontinuitě, hoďte si kostkou. A taky někdo ze zastupitelů, právě kvůli té provázanosti...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tereza.Hubackova za příspěvek:
Ondrej.Chrast

Tereza Hubáčková
PMS Praha 6
Republikový výbor
Zastupitelka v Praze 6
RT sociálních věcí, pracovní skupina pro SPOD

Uživatelský avatar
Antonin.Stogr
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 224
Registrován: 03 bře 2018, 19:14
Profese: součást sociálního pivovaru
Bydliště: Praha 6 - Břevnov
Dal poděkování: 367 poděkování
Dostal poděkování: 342 poděkování

Re: MF P6 2019/2 Volba předsednictva (rozprava)

Příspěvek od Antonin.Stogr »

Tereza.Hubackova píše: 24 úno 2019, 18:05
Si myslím, že aspoň někdo ze starého předsednictva by měl zůstat, právě kvůli kontinuitě, hoďte si kostkou. A taky někdo ze zastupitelů, právě kvůli té provázanosti...
Souhlasim. Proto bych rád viděl jako kandidáta na předsedu @Milos.Vlach.
V předsednictvu by se mi z ještě nezmíněných líbila také @Veronika.Stepkova.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonin.Stogr za příspěvek:
Tereza.Hubackova
Uživatelský avatar
Helena.Machovcova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 21
Registrován: 07 srp 2018, 16:26
Dal poděkování: 41 poděkování
Dostal poděkování: 32 poděkování

Re: MF P6 2019/2 Volba předsednictva (rozprava)

Příspěvek od Helena.Machovcova »

Veronika super!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Helena.Machovcova za příspěvky (celkem 3):
Tereza.Hubackova, Ondrej.Chrast, Jana.Kabelova
Uživatelský avatar
Georgia.Hejdukova
Rozhodčí komise
Příspěvky: 1203
Registrován: 25 čer 2017, 17:02
Profese: studentka práv, rešeršistka
Bydliště: Praha 6
Dal poděkování: 734 poděkování
Dostal poděkování: 2468 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: MF P6 2019/2 Volba předsednictva (rozprava)

Příspěvek od Georgia.Hejdukova »

Velevážené místní fórum, Vážené předsednictvo,
Po dlouhém zvažování jsem se rozhodla kandidovat do funkce místopředsedkyně MS, Je mi 18 let, studuji logistiku a finanční služby na Praze 9. U Pirátů jsem od začátku letní kampaně do komunálních voleb jako příznivkyně a od voleb jako členka. Dovolím říct, že v letní a v podzminí fázi kampaně jsem byla velmi aktivní a počet odpracovaných hodin by se dal počítat v desítkách. Od říjnových voleb také spravuji Twitter Piráti Praha 6.

Moje zkušenosti vycházejí především z práce pro neziskové organizace, kde již 1,5 roku působím na stáních Amnesty International, nyní jim pomáhám i v oblasti managmentu sociálních sítí, mám také zkušenosti s vedením týmu a momentálně vedu projekt Zastavme šikanu.

Předsednictvu a celému Pirátskému sdružení na Praze 6, kde jsem našla smysl a troufám si říct i spoustu kamarádů, hodlám nabídnout všechny svoje schopnosti a dovednosti, abychom nadále udrželi naše Pirátské sdružení skvělé a úchvatně fungující, angažovat se chci zejména v oblasti komunikace s ostatními MS a na sociálních sítích.

můj profil je zde: https://wiki.pirati.cz/lide/georgia_hejduk
odkaz na můj LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/torterajirka/
Tito uživatelé poděkovali autorovi Georgia.Hejdukova za příspěvky (celkem 7):
Ondrej.Chrast, Tereza.Hubackova, Helena.Machovcova, Antonin.Stogr, Vaclav.Fortik, Michal.Zachar, Veronika.Stepkova

“It does not do to dwell on dreams and forget to live”
― prof. Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore, O.M
+420 775 864 103 / georgia.hejdukova@pirati.cz
LinkedIn / Facebook / Twitter / Instagram / Web

Uživatelský avatar
Tereza.Hubackova
Republikový výbor
Příspěvky: 600
Registrován: 10 dub 2016, 10:11
Profese: sociální pracovník
Dal poděkování: 2233 poděkování
Dostal poděkování: 1161 poděkování

Re: MF P6 2019/2 Volba předsednictva (rozprava)

Příspěvek od Tereza.Hubackova »

A co Michal Zachar - ty doufám budeš pokračovat!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tereza.Hubackova za příspěvky (celkem 3):
Ondrej.Chrast, Vaclav.Fortik, Michal.Zachar

Tereza Hubáčková
PMS Praha 6
Republikový výbor
Zastupitelka v Praze 6
RT sociálních věcí, pracovní skupina pro SPOD

Odpovědět

Zpět na „Místní fórum Praha 6“