Představení - s čím můžete pomoci

Pokud straně můžete a chcete nabídnout jakoukoliv pomoc, nestyďte se napsat.

Moderátor: Personální odbor - celý

Pravidla fóra
Pokud můžete nabídnout jakoukoliv podporu či pomoc, pište.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Milan.Krch
Krajský zastupitel
Příspěvky: 164
Registrován: 06 dub 2018, 10:09
Profese: IT manager
Dal poděkování: 497 poděkování
Dostal poděkování: 328 poděkování

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od Milan.Krch »

Ahoj můžu pomoci především s IT projekty, s projektovými metodikami, vedením lidí, nastavováním projektů, vývojem SW, implementací velkých IT řešení apod. ... to vše na poli IT techonologií...cca 18let zkušeností a praxe. Jinak jsem také úspěšný manažer, leader, inovátor, myslitel ... a hlavně skvělý parťák do nepohody :-) lokalita Praha a SčK...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Krch za příspěvky (celkem 4):
Lenka.Kozlova, Jan.Licka, Stepan.Drtina, V__
Dvorson
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 1
Registrován: 27 pro 2018, 18:47
Profese: student hospodářské politiky

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od Dvorson »

Zdravím, jmenuji se Petr. Mám maturitu z Ekonomiky, aktuálně studuji Hospodářskou politiky na Masarykově univerzitě v Brně. Můj život do vysoké školy byla jedna velká prokrastinace. Teď, na vysoké škole, celkem aktivně hledám do čeho bych mohl píchnout a co nového se naučit, to mě zavedlo až sem, ale tohle fórum je pro mě jedna velká španělská vesnice, ale nepřestávám se snažit :) . V poslední době celkem rád čtu, dost mě baví například četba o Masarykovi. Vlastně většina mých knih jsou buď politického, nebo filozofického ražení, jediná vyjímka, která potvrzuje pravidlo, je plně dočtená sága zaklínač na mé polici :) . Jinak hraji hry a dosti sarkasticky diskutuji na profilu Tomia Okamury s jeho voliči, nejzajímavější část na tomhle je, že voliči Tomia sarkasmus nepoznají a tak ikdyž se ho snažím zvýraznit capslockem a patřičnou dávkou vykřičníků, oni mě stále berou seriózně.
dan.dy.k
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 36
Registrován: 10 kvě 2012, 19:09
Dal poděkování: 47 poděkování
Dostal poděkování: 36 poděkování

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od dan.dy.k »

Ahoj, rád bych nabídl pomoc ohledně editu a střihu videa na Youtube a další sociální sítě FB ,Instagram.........S pozdravem D
Tito uživatelé poděkovali autorovi dan.dy.k za příspěvky (celkem 3):
Lenka.Kozlova, Daniel.Halamicek, pavel_sanda
Petr.Smetana
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 3
Registrován: 21 úno 2019, 13:59
Profese: IT
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od Petr.Smetana »

Oznámení moderátora:
Uživatel nabídku stáhl.
Naposledy upravil(a) Vojtech.Pikal dne 10 čer 2019, 16:07, celkem upraveno 1 x.
Důvod: edit
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Smetana za příspěvky (celkem 6):
Michaela.Vodova, Klara.Bidarova, Petr.Vileta, Ondrej.Profant, Roman.Pasek, Lukas.Mares
Si tacuisses, philosophus mansisses
Semion
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Příspěvky: 1
Registrován: 21 led 2019, 10:37
Profese: Kameraman
Bydliště: Cesky Krumlov
Dostal poděkování: 4 poděkování

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od Semion »

Ahoj, jsem filmový kameraman, mam zkušenosti s natačenim klipu, filmu, serialu a td.
Nerad točím svatby (ani pro kamarády). Mluvím plynule rusky a špatně anglicky. Mam svoji kameru.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Semion za příspěvky (celkem 4):
Petr.Vileta, Klara.Bidarova, Josef.Spak, Vladek.Vacha
MarekHrdina
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Příspěvky: 1
Registrován: 18 lis 2018, 18:40
Profese: Finační analytik
Dostal poděkování: 2 poděkování

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od MarekHrdina »

Dobrý večer přeji,

Mám vystudované mezinárodní vztahy, evropská studia, energeticko-bezpečností studia a hospodářskou politiku na MU v Brně, čtyři roky jsem pracoval jako finanční auditor u KPMG, nyní pracuji jako finanční analytik a kontrolor v Brně. Za svoji současnou expertízu tedy považuji zejména věci týkající se účetnictví, daní, finanční a ekonomické analýzy a podobně, ze školy pak veškerá mezinárodně-vztahařská tématika, které se věnuji zejména ve volném čase. Mám kvalifikaci ACCA a mluvím plynně anglicky, částečně pak německy a francouzsky. V případě zájmu o spolupráci mě neváhejte kontaktovat.

Marek
Tito uživatelé poděkovali autorovi MarekHrdina za příspěvky (celkem 2):
Rudolf.Spotak, Sarka.Vaclavikova
MAC.PHA
Návštěvník – nepatří k Pirátům

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od MAC.PHA »

Zdravím,

jsem příznivcem Pirátské strany na Praze 4 a nabízím pomoc ohledně "koordinátora na podnikatelské prostředí a daňový systém". Od jara 1990 do září 2010 jsem působil v podnikatelském prostředí jako majitel "Ekonomicko-organizační kanceláře" a to napříč celým podnikatelským prostředí ČR. Stál jsem u zrodu na přechod na tržní ekonomiku. Jsem zakládajícím členem "Sdružení podnikatelů a živnostníků ČR", "Sdružení účetních a daňových poradců ČR". V r. 2010 - 2012 jsem působil jako "sekční šéf pro podnikání na MPO. Podílel jsem se na změnách zákonů v 90-tých letech (Živnostenský zákon, Daňová reforma k 1.1.1993, Zákon o malé privatizaci, Obchodní zákoník apod.) Léta jsem zastupoval malé a střední podnikatele v "podvýboru pro podnikatelské prostředí" při Hospodářském výboru PS PČR. Rád využiji mých odborných letitých zkušeností ve prospěch Pirátského programu.

S pozdravem,

Bc. Vladislav Ćermín,MBA
MOBIL: 603 523 302
Praha 4
Uživatelský avatar
Marek.Krejpsky
Krajské předsednictvo
Příspěvky: 502
Registrován: 20 zář 2019, 17:00
Profese: konzultant IT
Dal poděkování: 1855 poděkování
Dostal poděkování: 736 poděkování

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od Marek.Krejpsky »

Ahoj, jsem Unix administrator a nabizim pomoc s vyvojem webu (php, mysql, apache, osm) pripadne aplikaci pro Android. Jinak delam historicky serm a hraju mizerne na kytaru.

Marek Krejpsky
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marek.Krejpsky za příspěvky (celkem 5):
Klara.Bidarova, Petr.Vileta, Roman.Pasek, Blanka.Lednicka, Viktor.Tichak

Marek Křejpský
místopředseda KS Vysočina, zakládající člen MS Žďársko
profil na webu

Uživatelský avatar
Vojtech.Pikal
Administrativní odbor
Příspěvky: 26151
Registrován: 19 srp 2010, 23:45
Profese: politik, informatik
Bydliště: Olomouc
Dal poděkování: 36900 poděkování
Dostal poděkování: 30038 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od Vojtech.Pikal »

@Andrej.Ramaseuski a @Jan.Hamal.Dvorak
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvek:
Petr.Vileta

Profil, Vedoucí AO; KaS, ZO; vedoucí MRT Demokracie v rezignaci
„Nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás. To je trestem za neochotu podílet se na politice.“*
Podporuji myšlenky.

David_Altmann
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2
Registrován: 09 led 2020, 21:39
Profese: Mc.Giver ...CML.
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od David_Altmann »

David Altmann - JMK, mikroregion Mělnicko + okr. Vyškov (s možností přesahu do blízkého okolí, včetně kooperace s OLK, okr. Prostějov. ... konkrétně Prostějov a jihozápad okresu - Brodek u pv, Otaslavice, Sněhotice, Želeč, Dobrochov, Hradčany, Ondratice)

Moje možnosti:
1.) Založení místní organizace okr. Vyškov ... případně okolí
2.) Fyzická pomoc/výpomoc k volební kampani ... krajské volby a volby do PS ČR.
3.) Propagace strany/její činnosti/zapojení strany do společenských aktivit.

1.) ... jakákoliv pomoc, rada, instruktáž, osobní zapojení vítáno. ... spíš potřeba(•‿•)

2.) ...stačí dát zavčas vědět, tak abych se mohl zařídit a následně i pomoct ...výlep plakátů, činnost na stánku či propagační akce jakéhokoliv druhu, interaktivní distribuce informací. ...a jiné dle požadavků.

3.) ...jakožto promotér kulturních akcí mám možnost zaštítit se Piráty, popřípadě je plnohodnotně zapojit do akce samotné (work shopy, přednášky, meetingy, Apod.)


Co se týče mé osoby. ...Většího ,,šílence,, by jste v rámci své činnosti asi těžko hledali(。•̀ᴗ-)✧
...umím kde co. ...obsluha terénního pracoviště ...až po upečení dekorativních perníčků s motivem loga pirátů. ... Lepší je se optat, než abych to tu dalekosáhlé vypisoval.(◠‿◕)

....co nesvedu ... řízení auta, IT na profi úrovni, sehnat prachy od sponzora, ...ukecat lidi z Potěmkynových vesnic, aby vstoupili do strany. ...v písemném projevu psát bez hrubek a spisovně česky.ʘ‿ʘ

...Zkušenosti mám k předchozímu výčtu aktivit relativně bohaté. ...a to i z aktivit zdánlivě s politikou nesouvisejících. ... Vždy záleží na konkrétním požadavku/žádosti/chtění.(◔‿◔)

Lpím však na přírodní zákonitosti ,,života v rovnováze,, ...tj. E=mc² atd.

....na případné dotazy/otázky/podněty milerád odpovim ...tím dřív, čím dřív si toho povsimnu.
Funguji ponejvíce na FB(profil David Altmann) ... častá interakce skrze masanger nebo WhatsApp. Email AltmannD@Seznam.cz. ....Až si zvyknu na fórum pirátů, tak budu interaktivně akční i na něm.

... toť ve zkratce asi vše co potřebujete pro následnou interakci/spolupráci/kooperaci vědět. Zbytek ponechme v tajnosti. Bude to tak lepší v rámci naší snahy.<( ̄︶ ̄)>
<( ̄︶ ̄)>
Tito uživatelé poděkovali autorovi David_Altmann za příspěvky (celkem 2):
Dalibor.Zahora, Petr.Lysek
Odpovědět

Zpět na „Chci pomoci s...“