Představení - s čím můžete pomoci

Pokud straně můžete a chcete nabídnout jakoukoliv pomoc, nestyďte se napsat.

Moderátor: Odbor - personalni

Pravidla fóra
Pokud můžete nabídnout jakoukoliv podporu či pomoc, pište.
Odpovědět
Milan.Krch
Člen KS Středočeský kraj
Profese: IT manager
Dal poděkování: 43 poděkování
Dostal poděkování: 39 poděkování

Re: Představení - s čím můžete pomoci

Příspěvek od Milan.Krch » 23 lis 2018, 19:30

Ahoj můžu pomoci především s IT projekty, s projektovými metodikami, vedením lidí, nastavováním projektů, vývojem SW, implementací velkých IT řešení apod. ... to vše na poli IT techonologií...cca 18let zkušeností a praxe. Jinak jsem také úspěšný manažer, leader, inovátor, myslitel ... a hlavně skvělý parťák do nepohody :-) lokalita Praha a SčK...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milan.Krch za příspěvky (celkem 3):
Lenka.Kozlova, Jan.Licka, Stepan.Drtina

Dvorson
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: student hospodářské politiky

Příspěvek od Dvorson » 04 led 2019, 19:27

Zdravím, jmenuji se Petr. Mám maturitu z Ekonomiky, aktuálně studuji Hospodářskou politiky na Masarykově univerzitě v Brně. Můj život do vysoké školy byla jedna velká prokrastinace. Teď, na vysoké škole, celkem aktivně hledám do čeho bych mohl píchnout a co nového se naučit, to mě zavedlo až sem, ale tohle fórum je pro mě jedna velká španělská vesnice, ale nepřestávám se snažit :) . V poslední době celkem rád čtu, dost mě baví například četba o Masarykovi. Vlastně většina mých knih jsou buď politického, nebo filozofického ražení, jediná vyjímka, která potvrzuje pravidlo, je plně dočtená sága zaklínač na mé polici :) . Jinak hraji hry a dosti sarkasticky diskutuji na profilu Tomia Okamury s jeho voliči, nejzajímavější část na tomhle je, že voliči Tomia sarkasmus nepoznají a tak ikdyž se ho snažím zvýraznit capslockem a patřičnou dávkou vykřičníků, oni mě stále berou seriózně.

dan.dy.k
Příznivec Pirátů – Olomoucký kraj
Profese: OZZ
Dal poděkování: 48 poděkování
Dostal poděkování: 33 poděkování

Příspěvek od dan.dy.k » 16 led 2019, 23:03

Ahoj, rád bych nabídl pomoc ohledně editu a střihu videa na Youtube a další sociální sítě FB ,Instagram.........S pozdravem D
Tito uživatelé poděkovali autorovi dan.dy.k za příspěvky (celkem 3):
Lenka.Kozlova, Daniel.Halamicek, pavel_sanda

Petr.Smetana
Profese: IT
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 6 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Smetana » 21 úno 2019, 21:38

Oznámení moderátora:
Uživatel nabídku stáhl.
Naposledy upravil(a) Vojtech.Pikal dne 10 čer 2019, 16:07, celkem upraveno 1 x.
Důvod: edit
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Smetana za příspěvky (celkem 6):
Michaela.Vodova, Klara.Bidarova, Petr.Vileta, Ondrej.Profant, Roman.Pasek, Lukas.Mares
Si tacuisses, philosophus mansisses

Semion
Profese: Kameraman
Dostal poděkování: 3 poděkování

Příspěvek od Semion » 09 bře 2019, 22:30

Ahoj, jsem filmový kameraman, mam zkušenosti s natačenim klipu, filmu, serialu a td.
Nerad točím svatby (ani pro kamarády). Mluvím plynule rusky a špatně anglicky. Mam svoji kameru.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Semion za příspěvky (celkem 3):
Petr.Vileta, Klara.Bidarova, Josef.Spak

MarekHrdina
Profese: Finační analytik
Dostal poděkování: 2 poděkování

Příspěvek od MarekHrdina » 09 čer 2019, 22:33

Dobrý večer přeji,

Mám vystudované mezinárodní vztahy, evropská studia, energeticko-bezpečností studia a hospodářskou politiku na MU v Brně, čtyři roky jsem pracoval jako finanční auditor u KPMG, nyní pracuji jako finanční analytik a kontrolor v Brně. Za svoji současnou expertízu tedy považuji zejména věci týkající se účetnictví, daní, finanční a ekonomické analýzy a podobně, ze školy pak veškerá mezinárodně-vztahařská tématika, které se věnuji zejména ve volném čase. Mám kvalifikaci ACCA a mluvím plynně anglicky, částečně pak německy a francouzsky. V případě zájmu o spolupráci mě neváhejte kontaktovat.

Marek
Tito uživatelé poděkovali autorovi MarekHrdina za příspěvky (celkem 2):
Rudolf.Spotak, Sarka.Vaclavikova

MAC.PHA
Návštěvník – není člen Pirátů

Příspěvek od MAC.PHA » 17 črc 2019, 12:13

Zdravím,

jsem příznivcem Pirátské strany na Praze 4 a nabízím pomoc ohledně "koordinátora na podnikatelské prostředí a daňový systém". Od jara 1990 do září 2010 jsem působil v podnikatelském prostředí jako majitel "Ekonomicko-organizační kanceláře" a to napříč celým podnikatelským prostředí ČR. Stál jsem u zrodu na přechod na tržní ekonomiku. Jsem zakládajícím členem "Sdružení podnikatelů a živnostníků ČR", "Sdružení účetních a daňových poradců ČR". V r. 2010 - 2012 jsem působil jako "sekční šéf pro podnikání na MPO. Podílel jsem se na změnách zákonů v 90-tých letech (Živnostenský zákon, Daňová reforma k 1.1.1993, Zákon o malé privatizaci, Obchodní zákoník apod.) Léta jsem zastupoval malé a střední podnikatele v "podvýboru pro podnikatelské prostředí" při Hospodářském výboru PS PČR. Rád využiji mých odborných letitých zkušeností ve prospěch Pirátského programu.

S pozdravem,

Bc. Vladislav Ćermín,MBA
MOBIL: 603 523 302
Praha 4

Odpovědět

Zpět na „Nabídky pomoci“