KF JčK 3/2019 - Zrušení MS Jindřichův Hradec

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: PKS Jihočeský kraj, Krajsti predsedajici, KoKS Jihočeský kraj, Administrativa-KS Jihočeský kraj

Zamčeno
Oldrich.Maca
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 159
Registrován: 07 črc 2014, 10:29
Profese: Daňový poradce
Bydliště: Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JčK 3/2019 - Zrušení MS Jindřichův Hradec

Příspěvek od Oldrich.Maca »

Ano přesně tak je to prefakturace služby od společnosti zaměstnávající mentálně postižené.

Opět jsi vedle.

A za potraviny na fotbalový turnaj. Tedy guláš.bylo to jediné jídlo ktete jsme nakoupili. Za všechny roky bylo z restaurace neb kdyby se někdo po..... ,třeba...... Bylo by jasné kdo vařil pro veřejné stravovani.


Prosím odpověď na me otázky,které jsem ti položil dříve.

Sdružení v jh pracuje, za václava nedělalo nic

Na uklidme česko nakupovala judita pro více nez 20 lidi .

Prestan. Hledat nesmysly vše jsme dolozili a vy na kraji zkontrolovali .

Meles tu fakt to co je nehodne tvého postavení

Snazis se s josefem umlčet lidi z jh. Bez ohledu na jejich práci.

Používáte ty nejnizzsi způsoby jak někoho pošpinit.

Prosím nedělejte to .
Oldrich.Maca
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 159
Registrován: 07 črc 2014, 10:29
Profese: Daňový poradce
Bydliště: Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JčK 3/2019 - Zrušení MS Jindřichův Hradec

Příspěvek od Oldrich.Maca »

Pro ostatní


Proplacení funguje tak že jsme k tomu co fakturujeme jsme vždy prilozili doklady co jsme nakupovali a pak již soucet.


Na každou korunu je tedy podklad,

Ale lukasi máme jste pytel dalších dokladů se kterými nás václav poslal do.... S tím že strana nemá peníze ,

Např jsme ti pronajali výlohy nekolika obchodu,kde jsi visel. Jeden obchod je hned vedle restaurace- kavarny kterou václav denně navstevuju.

Měl z toho místa jako predseda fakt radost .

Doklad mám pokud ho potřebuješ.

Ahoj byl to jen priklad
Oldrich.Maca
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 159
Registrován: 07 črc 2014, 10:29
Profese: Daňový poradce
Bydliště: Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JčK 3/2019 - Zrušení MS Jindřichův Hradec

Příspěvek od Oldrich.Maca »

Jo Kolis

Ti kluci a holky kteří zalejvali a sázeli

Jsou na fotce v pirátských listech

Ahoj
Oldrich.Maca
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 159
Registrován: 07 črc 2014, 10:29
Profese: Daňový poradce
Bydliště: Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JčK 3/2019 - Zrušení MS Jindřichův Hradec

Příspěvek od Oldrich.Maca »

Jo ještě. Lukasem


Pivo - sud mi dál syn vyhrál ho s kamarádama na fotbalovém turnaji a neb hrál za nás dál sud.

Václav za celé roky neudělal nic a nic nedal...

Ale ví.......


Ahoj
Naposledy upravil(a) Oldrich.Maca dne 18 úno 2019, 11:09, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Michal.Horak
Předseda/předsedkyně místního sdružení
Příspěvky: 922
Registrován: 29 říj 2013, 17:57
Profese: IT (database & system administrator)
Bydliště: Písek
Dal poděkování: 257 poděkování
Dostal poděkování: 779 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JčK 3/2019 - Zrušení MS Jindřichův Hradec

Příspěvek od Michal.Horak »

Vzhledem k tomu, že uplynula doba na rozpravu, vlákno uzavírám. Žádný z alternativních návrhů nebyl přijat a proto čas na rozmyšlenou se týká původního návrhu usnesení PKS.
Čas na rozmyšlenou trvá do 19.2.2018 24:00 , pak vyhlásím hlasování.
Další návrhy na usnesení zde již nepodávejte.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Horak za příspěvek:
Josef.Spak
Předseda Piráti Písecko
Uživatelský avatar
Josef.Spak
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1106
Registrován: 24 zář 2017, 23:50
Profese: Programátor
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 1833 poděkování
Dostal poděkování: 1111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JčK 3/2019 - Zrušení MS Jindřichův Hradec

Příspěvek od Josef.Spak »

Oldrich.Maca píše: 17 úno 2019, 11:34 z jh to nikdo nepsal
Psal to člen MS Jindřichův Hradec. Lež má krátké nohy.
Oldrich.Maca píše: 18 úno 2019, 07:40 Meles tu fakt to co je nehodne tvého postavení
Snazis se s josefem umlčet lidi z jh. Bez ohledu na jejich práci.
Používáte ty nejnizzsi způsoby jak někoho pošpinit.
Prosím nedělejte to .
Ach jo, kéž by se toho autor držel sám a nedělal hlupáky i z "vlastních" členů. @Ondrej.Leseticky je v tom, zdá se, možná nevinně, jenom bohužel bere ty dezinformace vážně. Snad to poštvávání lidí proti sobě nedojde do fáze, kdy vyvolá nějakou tragédii.
oleset.png
Oldrich.Maca
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 159
Registrován: 07 črc 2014, 10:29
Profese: Daňový poradce
Bydliště: Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JčK 3/2019 - Zrušení MS Jindřichův Hradec

Příspěvek od Oldrich.Maca »

V jh o tom nic nevíme ,a pokud tě někdo nemá rád......
Uživatelský avatar
Vaclav.Urban
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 779
Registrován: 04 čer 2010, 11:34
Profese: redaktor, publicista a nakladatel
Bydliště: U Nádraží 783/II, 37701 Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 555 poděkování
Dostal poděkování: 1152 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JčK 3/2019 - Zrušení MS Jindřichův Hradec

Příspěvek od Vaclav.Urban »

Oldrich.Maca píše: 18 úno 2019, 07:54 Ale lukasi ... Např jsme ti pronajali výlohy nekolika obchodu,kde jsi visel.
https://photos.google.com/share/AF1QipN ... poYzBSTW13

Tady jsem našel ilustraci toho, co Máca tvrdí. Na výlohách ale nevisí Lukáš Kolářík, nýbrž O. Máca.
Když bylo jasné, že v parlamentních volbách by mohl uspět i on, začal Máca dělat hekticky svoji osobní kampaň. (Foto je ze 17. 10. 2017)
Zatím co já rozdával noviny v kontaktní kampani, on jezdil se svýma fotkama po vesnicích.
"Snad nic není pro politiku, ale i pro život tak důležité jako poznávat lidi. Poznat ty pravé a povolané, ale také prokouknout ty nesprávné a neprávem se deroucí na veřejnost." TGM
Uživatelský avatar
Josef.Spak
Člen KS Jihočeský kraj
Příspěvky: 1106
Registrován: 24 zář 2017, 23:50
Profese: Programátor
Bydliště: České Budějovice
Dal poděkování: 1833 poděkování
Dostal poděkování: 1111 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JčK 3/2019 - Zrušení MS Jindřichův Hradec

Příspěvek od Josef.Spak »

Oldrich.Maca píše: 18 úno 2019, 12:24 V jh o tom nic nevíme ,a pokud tě někdo nemá rád......
Jasně, nevím, neznám, "já nic já muzikant". Ve chvíli, kdy autora někdo usvědčí ze lži nebo chytí při činu, už nezbývá než dělat blbého. A vysvětlil by mi, jak mě asi může "nemít rád" Ondřej Lešetický, se kterým jsem se snad ani nepotkal, a co ho asi vede k tomu, že mi jde nadávat do chatu na FB? Na tu otázku netřeba odpovídat, odpovídá na ni totiž zřetelně Ondřej Lešetický sám, když píše, že ty pomluvy o nahrávání mu sdělili Máca + Princ.

Silně pochybuju o tom, že autor ví, co to je Místní Sdružení Pirátů, k čemu slouží, a jaká práva a povinnosti má předseda nebo jiný člen předsednictva. Přes opakované pokusy mu to v tomto vlákně vysvětlit. Protože jestli to ví, tak se podle toho rozhodně nechová, a MS J.Hradec je podle mě vedeno spíš ve stylu záškodnicky-autoritářském, než aby fungovalo otevřeně a dle Pirátských zásad. Dokladem je kromě příspěvků výše i účelové zkrácení mimořádné schůze 4.2.2018, neprojednání věci, kvůli které byla svolána, ignorování obecných zásad ve stanovách ČPS ohledně usnášení, a bránění diskusi, i kdyby měla být jen o pořadu zasedání.

Jel jsem za nimi před dvěma týdny s naivní představou, že se to ještě dá zachránit a nějak slepit, aby sdružení mohlo fungovat. Sotva jsem ale stačil dojet v jedenáct večer domů, byl jsem zcela nesmyslně obviněn ze spiknutí, lhaní a dokonce podvodného jednání. Dodnes mi nikdo nevysvětlil, jaký měl být můj zištný důvod, který by naplnil definici podvodu.

Takže jestli se diví, že je ostře kritizuju (Máca, Mácová, Princ), vskutku nemají, proč se divit.

A nemusí teď ani marnit čas překotným vymýšlením, kdo je čí fízl, aby to sedělo do jejich narativu. Pokud se cítím někomu podřízen, tak jedině místnímu sdružení Českobudějovicko, protože si mě jeho členové zvolili za předsedu, nikoli za šéfa. Třeba jednou dotyční pochopí ten rozdíl a projeví se to v jejich jednání. Nevím, jestli trpí chronickou osamělostí, nebo co je vede k tomu, že za vším vidí úklady nebo nějaký podraz. Pirátská strana není primitivní armáda, aby se konání jejích členů řídilo jen rozkazy, a kritika byla nepřípustná. Proberou se už konečně?

Jak už možná pochopili, tak od chvíle, kdy se mě rozhodli pomlouvat, už moje jméno není Josef Špak, ale Jejich Problém. Protože i jako řadový člen cítím povinnost se ozvat proti těm nehoráznostem, které provozují. Jinak bych byl spoluviníkem. Jejich Problém je i v tom, že se nenechám odradit nebo zastrašit, a že se stačili zamotat do vlastních smyšlených báchorek o tom, jak jsou na ně všichni zlí a oškliví.

Přeju všem, aby podobně špatná nebo horší situace, nutná pro zrušení místního sdružení, už nepřišla buď vůbec, nebo až za hodně dlouho.

Zrušení místního sdružení Jindřichův Hradec je podle mě krokem správným směrem, který snad pomůže předsednictvu MS a členům MS se nad sebou zamyslet. Příznivců, kterých je beztak poskrovnu, se to moc netýká. A politiku v Hradci můžou všichni zúčastnění provozovat vesele dál, i bez místního sdružení. Prostě dál bude existovat jeden nebo více týmů Pirátů v Hradci, jak předpokládá Organizační řád. Bez povinností, které by místní sdružení jinak muselo plnit. Stále je naděje, že jim to půjde alespoň takto v jednodušším módu.

Otevřenou otázkou zůstává, zda se zrušením místního sdružení vyřeší příčina, nebo jen skryjí symptomy tím, že se problém "naředí" v rámci krajského sdružení, a bude se škodit vesele dál. Jak se k tomu postavíme je na každém z nás. Nakolik budeme schopní a ochotní ty nepřístojnosti v Hradci dotyčným odpustit, a nabídnout skutečnou pomoc? Ovšem, komu není rady, tomu není pomoci. A pomáhat někomu proti jeho vůli, to je snad i proti liberálním zásadám a Pirátskému programu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Spak za příspěvky (celkem 2):
Zuzana.Kudlackova, Andrea.Protivinska
Oldrich.Maca
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Příspěvky: 159
Registrován: 07 črc 2014, 10:29
Profese: Daňový poradce
Bydliště: Jindřichův Hradec
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 28 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JčK 3/2019 - Zrušení MS Jindřichův Hradec

Příspěvek od Oldrich.Maca »

Piratsky program v jc?


odposlech,

zádost o prenechani mandátu pro manzelku,

nekritizovat

nepracovat

hlásit vcas

upravit si vse jak potrebuji,

Atd. To vše jsem poznal je to na knihu ahoj
Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Jihočeský kraj“