Veřejné výběrové řízení na kandidáty pro nominace do dozorčích rad společností ve vlastnictví statutárního města Plzeň

Moderátoři: PKS Plzensky kraj, PMS Plzen

Pravidla fóra
  • Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení. Přihlášeným uživatelům se zobrazuje tehdy, pokud se nepřidají do skupiny Skryt Regiony kraj - PlK (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 27101
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: živnostník, programátor
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 22047 poděkování
Dostal poděkování: 18945 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejné výběrové řízení na kandidáty pro nominace do dozorčích rad společností ve vlastnictví statutárního města Plz

Příspěvek od Petr.Vileta » 12 úno 2019, 00:55

@Simon.Barczi
Simon.Barczi píše:
11 úno 2019, 23:49
... spíš se divím, že Vám v rámci Plzně je relativně jedno, že pozici v PT nemáte. Podjatost tedy byla či nikoliv? V rámci našeho setkání byli podle vás podjatí všichni kromě těch co chtěli jiného kandidáta, jak personální odbor, tak Magda. To už mi přijde jako účelovost a ne podjatost.
Ale nám to není jedno. Ani to, že tam nejsme my, ani to, že tam je komunista. Podjatost jsme namítali pouze proti hodnocení Magdy, která ostatním nominantům do jiných dozorčích rad dávala mnohem vyšší hodnocení ve všech kritériích, jen Pavlu Šrámkovi dala významně nízká hodnocení. Podle rady personálního odboru jsme to přepočítali "krasobluslařskou" metodou a vyhrál jsi opět ty.
Simon.Barczi píše:
11 úno 2019, 23:49
Přijde mi usměvné argumentovat tím, že v předvečer nebyl čas - čí vinou nebylo víc času?
Sice se budu asi po sté opakovat, ale vinou ODS+ANO2011+TOP09+ČSSD, tedy plzeňské koalice. :!: V pondělí dopoledne nám poslali mail "dodejte nominanty do DR do pátku". Pak následovalo to první výběrové řízení, které bylo napadeno a pak následovalo to druhé, kde jsi zvítězil. Ale to už bylo opravdu hodně pozdě. Snad chápeš, že když jsme považovali první VŘ za legální a KK ani RK nedokázala několik dnů rozhodnout, že nebudeme dobrovolně couvat. Jo, kdyby bylo vydáno předběžné rozhodnutí, sklapneme podpatky a se skřípěním zubů poslechneme. Jenže KK a RK jsou děsně akční. Podívej se jim do redmine. ;)
https://redmine.pirati.cz/projects/kk
https://redmine.pirati.cz/projects/rozhodci-komise
Simon.Barczi píše:
11 úno 2019, 23:49
Že jsem neobyvatel Plzně - jaký to má vliv na odbornost? OFFTOPICkdyž už to takhle vnímáte, není asi idealní mně představovat jako pražáka, když jsem hlavně z Mariánských Lázní
Že nejsi obyvatel Plzně nemá vliv na odbornost, ale na volitelnost. Nezapomeň, že koalice má 33 hlasů a opozice jen 14 a samotných Pirátů je jen 7. Plzeňáci tady obecně prostě náplavy nechtějí. Tedy pokud to není zrovna Křetínský, ale ten zase umí "přispět na dobrou věc" těm pravým lidem. :twisted:
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 6):
Dalibor.Zahora, Radek.Krejci, Rudolf.Spotak, Simon.Barczi, Daniel.Kus, Pavel.Sramek
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Uživatelský avatar
Tomas.Pastircak
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 611
Registrován: 02 lis 2017, 07:09
Profese: Informatik
Dal poděkování: 287 poděkování
Dostal poděkování: 945 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejné výběrové řízení na kandidáty pro nominace do dozorčích rad společností ve vlastnictví statutárního města Plz

Příspěvek od Tomas.Pastircak » 12 úno 2019, 09:27

Šimone - jakou podporu jsi očekával? Na schůzce jsi nic o další podpoře neříkal, pochopil jsem to tak, že si další strany zkusíš, v rámci možností, obejít.

Z toho, že jsme museli řešit podjatost, je mi taky smutno, ale že hlasování podjaté bylo, na tom se shodla většina členů klubu.
Nevím o tom, že by tě někdo představoval jako pražáka, když jsi "hlavně z Mariánských Lázní". Myslím ale, že hrozí aktuální nebezpečí, že ostatní zastupitelé umí používat Google, kde je na tebe třeba proklik do obchodního rejstříku na sídlo podnikání "Václavské náměstí 824/29, Praha, 110 00". Moc si nedovedu představit, jak jim vysvětlt, že i když sídlíš v Praze, tak sídlíš vlastně v Mariánkách.
Simon.Barczi píše:
11 úno 2019, 19:01
Zastupitelský klub se mnou nespolupracoval, mimo krátkou schůzku 5.2.2019 nekomunikoval a nebyl mi ani schopen oznámit správné místo konání jednání zastupitelstva kam jsem se osobně dostavil.
Google? Já třeba (ač zastupitel) taky úspěšně zapomněl, že je zastupitelstvo jinde a musel jsem od radnice přebíhat. Rozdíl je cca pět minut času. Ale uznávám, že na jedovatou slinu je to materiál poměrně kvalitní.
Simon.Barczi píše:
11 úno 2019, 19:01
Celkově mi celý postup přišel poměrně zmatečný a čekal bych, že na tak důležité místo jako je dozorčí rada Plzeňské Teplárenské, která byla jedním z Vašich hlavních předvolebních témat vynaložíte jako zastupitelský klub vyšší úsilí.
Vyšší úsilí by vydalo na více než jeden plný úvazek po dobu dvou měsíců. Na to nemáme kapacity. V případě marginálního rozdílu bych chápal, že budeš naštvanej, ale dostal jsi 12 hlasů z nutných 24. Tedy jsi přesvědčil 5 ze 40 nepirátských zastupitelů.

Já to i bral tak, že se šance získat teplárnu momentem tvé nominace bohužel snížily na nulu. Osobně jsem i zvažoval velmi kontroverzní kroky typu navrhnout zrušení výběrka a jmenovat nominanta, který by měl alespoň nějakou šanci (díky čemuž bychom měli my šanci do Teplárny aspoň trošku vidět), bohužel by to bylo něco, co bychom si nedokázali obhájit pravděpodobně ani před Piráty v Plzni, natož před zbytkem strany. Proto jsem tento krok nakonec zavrhl a respektoval jsem výsledek výběrka - ač se smutným vědomím, že je tím Teplárna ztracená.

---------------------------
Poznámka pod čarou:
Myslím, že zvládnout nějak s grácií tyhle procesní věci bude pro nás Piráty do budoucna největší výzva. Procesně jsme dělali vše od začátku v rámci možností nejlépe, jak to šlo (resp. co nám koalice dovolila), ale shitstorm zejména zevnitř strany byl poměrně dost demotivující, strávili jsme na tom fakt extrémní množství času (což nás částečně paralyzovalo v jiné práci), abychom to udělali procesně ještě o něco správněji... a nakonec nám to bylo úplně k ničemu, protože pro to nejdůležitější, kvůli čemu jsme v politice (prosazování našeho programu) jsme tím nedokázali naprosto nic. Osobně do dalších voleb budu v povolební strategii prosazovat výběrka na nominanty městských firem pouze v situaci, kdy budeme v koalici, protože v opozici každý nominant stojí i padá na tom, je-li volitelný - je úplně jedno, kolik vysokých škol a zkušeností bude mít nevolitelný kandidát. Koalice si v takové situaci navíc může s opozičními Piráty hrát jako kočka s myší, a s tím já souhlasit nemůžu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Pastircak za příspěvky (celkem 3):
Rudolf.Spotak, Petr.Vileta, Pavel.Sramek
Bojovník za méně argumentů ad hominem

Simon.Barczi
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 66
Registrován: 10 kvě 2018, 09:52
Profese: Manažer v Automotive
Dal poděkování: 32 poděkování
Dostal poděkování: 118 poděkování

Re: Veřejné výběrové řízení na kandidáty pro nominace do dozorčích rad společností ve vlastnictví statutárního města Plz

Příspěvek od Simon.Barczi » 12 úno 2019, 12:09

Tomas.Pastircak píše:
12 úno 2019, 09:27
Šimone - jakou podporu jsi očekával? Na schůzce jsi nic o další podpoře neříkal, pochopil jsem to tak, že si další strany zkusíš, v rámci možností, obejít.
Celkově jsem čekal proaktivní přístup od vás jako od nominujících. Za celou dobu kromě emailu od Magdy mne nikdo aktivně neoslovil. Dokonce v neděli, kdy jsem psal já sám @Pavel.Bosak ať se sejdeme přes víkend a koordinujeme postup společně mi bylo řečeno, že páteční výsledky jsou revokovány a nebyl mi sdělen žádný timeplan. Takže to, že páteční email vlastně v neděli neplatí jsem se musel dozvědět až svým aktivním dotazem.

Ruku na srdce zavolat jste mohli, vysvětlit situaci také a třeba aktivně navrhnout řešení by se taky hodilo. Když to necháme usnout tak se není možné divit, že to nedopadlo.

Já osobně jsem se s pár lidmi vlastní iniciativou v Plzni potkal, jen abych slyšel, že od víkendu je domluvený p. Štekl nominant KSČM. Možná kdyby jsme víkend věnovali jiným aktivitám, než řešení podjatosti, které vlastně vedlo jen k naší neakceschopnosti dopadla by situace jinak.
Tomas.Pastircak píše:
12 úno 2019, 09:27
Z toho, že jsme museli řešit podjatost, je mi taky smutno, ale že hlasování podjaté bylo, na tom se shodla většina členů klubu. .
V čem tedy bylo podjaté, když výsledek dopadl stejně? A upřimně budu rád pokud uvidím finální hodnocení, protože nevidím moc kategorii v čem bych byl slabším kandidátem než ostatní uchazeči. Zároveň mi řekni v jaké z hodnocených kategorii zaostávám.
Tomas.Pastircak píše:
12 úno 2019, 09:27
Google? Já třeba (ač zastupitel) taky úspěšně zapomněl, že je zastupitelstvo jinde a musel jsem od radnice přebíhat. Rozdíl je cca pět minut času. Ale uznávám, že na jedovatou slinu je to materiál poměrně kvalitní.
Nepoužívejme tyhle zbytečné invektivy jako jedovatá slina. Na schůzi mi bylo řečeno, že je to na Magistrátu tak jsem si to znovu nekontroloval. Já nemám v sobě žádnou zlobu, jen mne mrzí, že se ta situace řešila takhle amatersky a chtěl jsem se k tomu vyjádřit.

Prostě bych čekal, že pokud je situace tak vypjatá, tak jako klub udělaté kroky k tomu, aby jste šanci na zvolení maximalizovali. Já osobně bych nominanta představil zastupitelům, zařídil bych schůzky atd. Přijde mi to jako standardndí vyjednavací taktika, ale v momentě kdy hádkami o podjatosti ztratíme skoro 70% možného času je pak více než jasné, že situace dopadne tak jak dopadla.
Šimon Barczi
725 O86 O13

Uživatelský avatar
Tomas.Pastircak
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 611
Registrován: 02 lis 2017, 07:09
Profese: Informatik
Dal poděkování: 287 poděkování
Dostal poděkování: 945 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejné výběrové řízení na kandidáty pro nominace do dozorčích rad společností ve vlastnictví statutárního města Plz

Příspěvek od Tomas.Pastircak » 12 úno 2019, 12:44

Simon.Barczi píše:
12 úno 2019, 12:09
V čem tedy bylo podjaté, když výsledek dopadl stejně? A upřimně budu rád pokud uvidím finální hodnocení, protože nevidím moc kategorii v čem bych byl slabším kandidátem než ostatní uchazeči. Zároveň mi řekni v jaké z hodnocených kategorii zaostávám.
V tom, že někdo z hodnotících se ani nesnažil hodnotit objektivně. Je jasné, že jistá míra subjektivity bude mít vždy vliv, ale pokud se o tu objektivitu někdo ani nesnaží, pak si tady nemusíme hrát na otevřená výběrka s hodnotícími kritérii, stačí dát dojem 1-10, sečíst a máme vítěze.

Jednotliví hodnotící jsou vidět zde: viewtopic.php?f=572&t=45507&p=605920#p605920 . PO vyvěsil hodnocení před přepočítáním výsledků, tedy bez škrtnutí nejlepšího a nejhoršího hodnotícího. Tyto výsledky jsme právě jako klub nemohli akceptovat. PO nám proto navrhl, ať výsledky přepočteme "krasobruslařskou metodou", tedy škrtneme nejlepšího a nejhoršího hodnotícího. Po přepočítání jsi vyhrál o 0,45 bodu, což - ač je to poměrně těsné vítězství - jsme akceptovali. Nemohli jsme ale akceptovat, aby výsledek výběrka nebyl férový.
Simon.Barczi píše:
12 úno 2019, 12:09
Prostě bych čekal, že pokud je situace tak vypjatá, tak jako klub udělaté kroky k tomu, aby jste šanci na zvolení maximalizovali. Já osobně bych nominanta představil zastupitelům, zařídil bych schůzky atd. Přijde mi to jako standardndí vyjednavací taktika, ale v momentě kdy hádkami o podjatosti ztratíme skoro 70% možného času je pak více než jasné, že situace dopadne tak jak dopadla.
Nebudu příliš dlouze spekulovat o představování, ale osobně si nemyslím, že by to mělo v této situaci až tak velký efekt.

Ale souhlasím, příště bych taky nerad plýtval časem na hádky o podjatosti. Prosím tímto tedy všechny budoucí členy hodnotících komisí, ať se nechovají podjatě, protože tím poškodí... nominanty, výběrko, Piráty, vlastně úplně všechno. A pokud si budou myslet, že se nedokáží odprostit od osobních sporů, ať se raději sami vyloučí z hodnocení. Děkuju.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Pastircak za příspěvek:
Pavel.Sramek
Bojovník za méně argumentů ad hominem

Uživatelský avatar
Pavel.Bosak
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 109
Registrován: 08 bře 2018, 10:30
Profese: grafik
Dal poděkování: 35 poděkování
Dostal poděkování: 182 poděkování

Re: Veřejné výběrové řízení na kandidáty pro nominace do dozorčích rad společností ve vlastnictví statutárního města Plz

Příspěvek od Pavel.Bosak » 12 úno 2019, 12:58

Šimone mýlíš se. Námitka podjatosti NEBYLA prokázána jako lichá a výsledky VŘ se přepočítaly s odečtěm podjatých hlasů.

Tvou nominaci jsme akceptovali. Ale známe Plzeň. Bylo nám většině jasné, že šance na získání teplárny se bohužel ještě zmenšila. Naše hlasy jsi dostal. Přiznejme si, svým vystupováním sis nás v osobní rovině příliš nenaklonil. Podporu lidí si musíš umět získat, ne vydupat.

S odborností můžeš argumentovat u Pirátů ale ne u ostatních zastupitelů města Plzně. Svými argumenty jen prozrazuješ své nepochopení naší situace jako nechtěné opoziční strany v zastupitelstvu. Prosazování odborníků do DR není v programu ostatních stran. Tak nevím, proč by na tvou odbornost měly brát ohled. Naše oponenty zajímá dlouhodobá znalost a předvídatelnost kandidáta. Lokální patriotizmus hraje možná ještě větší roli. Teplárna je pro Plzeňáky emocionální téma - rodinné stříbro. Jestliže tě jeden z předsedů koaličních klubů označí za "Pražáka", už se to těžko odpáře. Křetínský je Pražák a Sparťan, takže dát jakoby "Pražákům" ještě jedno křeslo je nemyslitelné. Tohle už je před voliči dostatečná záminka, aby to křeslo mohli dát komunistovi. Když jsem se s některými bavil, nechápali, co touto nominací sledujeme. Takhle jednoznačný odpor se ani za týden jednání nezlomí.

V tomoto vidím velký prostor pro doladění Pirátských pravidel. Obsazování postů tam, kde je jejich počet pro Piráty zaručen, ať se klidně dělá ve VŘ podle odbornosti tím nejotevřenějším způsobem. Ale tam, kde je rozehraná šachová partie a záleží na každém detailu (nejméně odbornosti), aby nominant prošel, tam je potřeba vybrat kandidáta na míru a brát ohled na názor ostatních stran. Samozřejmě, lze se na nikoho neohlížet a nechat se hrdě odmítnout.

Týden před zastupitelstvem jsem skoro ani nespal. Na schůzích, jednáních, ve výběrových řízeních a zpracováváním materiálů jsem trávil veškerý volný čas. Musím navíc taky pracovat. Tak se prosím přestaň na vše dívat z jakési ublížené perspektivy, a nevyčítej nám, že jsme se ti dost nevěnovali.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Bosak za příspěvky (celkem 4):
Tomas.Pastircak, Jiri.Rezek, Daniel.Kus, Pavel.Sramek

Simon.Barczi
Člen KS Karlovarský kraj
Příspěvky: 66
Registrován: 10 kvě 2018, 09:52
Profese: Manažer v Automotive
Dal poděkování: 32 poděkování
Dostal poděkování: 118 poděkování

Re: Veřejné výběrové řízení na kandidáty pro nominace do dozorčích rad společností ve vlastnictví statutárního města Plz

Příspěvek od Simon.Barczi » 12 úno 2019, 14:11

@Tomas.Pastircak - OK, ta tabulka byla zveřejněná dnes, díky za link. Podle dat to vypadá, že v hodnocení byla uričitá anomálie. To je validní argument.
@Pavel.Bosak Prosím nestav mne do role ublíženého, jen jsem vyjádřil svůj pohled na věc a podobné osobní invektivy opravdu ničemu nepomůžou. Berte to spíš jako feedback od člověka mimo vaší bublinu. Každopádně zrovna ta osobní anganžovanost a proaktivita by dokázala vymazat podobné nedorozumnění, kdy mně někdo staví do role Sparťana :). To je zrovna docela usměvné u člověka co s FCVP projel půlku Evropy :) OFFTOPICJsem zvědavá koho potkám v nedělí na staďáku
Viktorka.jpg
Tito uživatelé poděkovali autorovi Simon.Barczi za příspěvky (celkem 2):
Radek.Krejci, Daniel.Kus
Šimon Barczi
725 O86 O13

Uživatelský avatar
Pavel.Bosak
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 109
Registrován: 08 bře 2018, 10:30
Profese: grafik
Dal poděkování: 35 poděkování
Dostal poděkování: 182 poděkování

Re: Veřejné výběrové řízení na kandidáty pro nominace do dozorčích rad společností ve vlastnictví statutárního města Plz

Příspěvek od Pavel.Bosak » 12 úno 2019, 16:48

No, jestli ti jde jen o feedback, mohlo to jít soukromou zprávou. Když to rozjedeš na fóru, chceš to asi nějak provětrat. Ale to je legitimní.

Nebyl jsem to já, ale předseda jiného klubu, kdo tě stavěl do role "Pražáka", nikoli tedy Sparťana. Pražák může být i fanoušek Slávie, Bohemky nebo Dukly, a vlastně i Plzně, za což by se mu jednoznačně odečetlo pár záporných bodů za Pražáctví :-)

Hele, vím, že si k tomu přišel jako slepej k houslím. Vlezl jsi do putyky, kde už se to ňákou chvíli řezalo, a možná si pár neprávem taky slíznul. Takže se ti omlouvám za sebe i jménem klubu. Udělám všechno proto, aby se to už neopakovalo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Bosak za příspěvky (celkem 4):
Radek.Krejci, Jiri.Rezek, Tomas.Pastircak, Pavel.Sramek

Uživatelský avatar
Rudolf.Spotak
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 51
Registrován: 15 říj 2018, 08:33
Profese: Personalista
Bydliště: Domažlice
Dal poděkování: 120 poděkování
Dostal poděkování: 90 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejné výběrové řízení na kandidáty pro nominace do dozorčích rad společností ve vlastnictví statutárního města Plz

Příspěvek od Rudolf.Spotak » 12 úno 2019, 20:55

Dobrý večer,
jdu asi s křížkem po funuse, ale nemá cenu řešit co bylo, spíš bych si chtěl minimálně pro moji osobu vzít si proto poučení pro příště.
Chtěl bych se zeptat, jak moc bojujete vy v Plzni, opravdu není možné s koalicí předjednat volení námi navrhovaných zástupců? - Podle příspěvků výše uvedených jsem pochopil, že s osobou Pavla Šrámka koalice problém neměla a byl by pravděpodobně zvolen. A kolik našich zástupců se tam ve finále dostalo? - zatím není usnensení ZMP na webu

Díky
Tito uživatelé poděkovali autorovi Rudolf.Spotak za příspěvek:
Pavel.Sramek
S pozdravem

Rudolf Špoták

GSM: +420 731 125 087
email: rudolf.spotak@gmail.com

Uživatelský avatar
Milus.Kotisova
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 249
Registrován: 22 kvě 2014, 15:52
Profese: překladatelka
Dal poděkování: 255 poděkování
Dostal poděkování: 396 poděkování

Re: Veřejné výběrové řízení na kandidáty pro nominace do dozorčích rad společností ve vlastnictví statutárního města Plz

Příspěvek od Milus.Kotisova » 12 úno 2019, 23:16

Pár poznámek:
1) Dlouhodobě sleduji, že někteří lidé si bohužel vykládají kritiku příliš osobně, že si snad myslí, že politická strana stojí hlavně na přátelstvích a na pochvalách a že kamarádství je nějaké významné plus při nominaci někam apod., že kritické vyjádření k nějakému kroku určité osoby je projev tu hned nepřátelství, nenávisti (pomalu až za hrob), že to je "shitstorm", hon, hysterie - místo, aby adresát aspoň na chvilku prostě jen zapřemýšlel, co zřejmě udělal špatně (špatně vykomunikoval, prosazoval nevhodného kandidáta, nevhodnými metodami aj.) Ostatně kritika je vždy až reakce na něco... Jakkoli vidím pirátskou stranu pořád jako stranu s jistými prvky komunity, přátelství není kritérium, podle kterého se rozhoduju při podpoře lidí do funkcí. Za milé úsměvy ani náhodou pro nikoho hlasovat nikdy nebudu.
2) Je opravdu zajímavé, a nevím, co si o tom myslet, že pro koalici v Plzni byla přijatelná právě jen osoba Pavla Šrámka. Chápala bych, pokud by protistrana nabízela jedno místo kandidátovi, kterého nabídne Pirátská strana jako taková, ale že v podstatě chce jen jediného, který, snad si tady nebudeme vykládat, že černá je bílá, nemá ani kdovíjaké relevantní zkušenosti - a celkově okolnosti první nominace byly skutečně velmi nešťastné, tak to je hodně zvláštní oblíbenost v opozičních řadách.
3) Nějak jsme při tom úporném šturmu na Teplárnu pozapomněli, že podobně jsme se taky mohli drát do vlády, i nabídky byly - dneska bychom měli rovnou ministerská křesla... No neber to... že? Jsem sama, která o tom přemýšlí v těchto souvislostech? Kontrolovat můžeme i mimo dozorčí radu. Inspiraci hledejme u první roty na pražském magistrátu, copak ti hned zasedali v dozorčích radách? Pokud vím, Jakub Michálek si koupil akcii, aby mohl jít na valnou hromadu a tam vystoupil...
4) Jo, až se bude nějaký zájemce dlouhodobě profilovat, že stojí o tu či onu konkrétní funkci a že se na ni připravuje, že o tom leccos ví - tak to bude hodně jiná. Pak bude více lidí rozumět tomu, proč tolik úsilí ještě i o tento post.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milus.Kotisova za příspěvky (celkem 4):
Frantisek.Hagara, Simon.Barczi, Radek.Krejci, YjM
"Abychom si udrželi vnitřní klid, musíme úspěch i neúspěch považovat za stejně důležité." (Sri Chinmoy)
* * *
milus.kotisova@pirati.cz, 778 111 455
zakladatelka a kurátorka Pirátské putovní univerzity
https://www.facebook.com/groups/257921767995854/

Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 27101
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: živnostník, programátor
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 22047 poděkování
Dostal poděkování: 18945 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Veřejné výběrové řízení na kandidáty pro nominace do dozorčích rad společností ve vlastnictví statutárního města Plz

Příspěvek od Petr.Vileta » 12 úno 2019, 23:35

@Rudolf.Spotak
Rudolf.Spotak píše:
12 úno 2019, 20:55
Chtěl bych se zeptat, jak moc bojujete vy v Plzni, opravdu není možné s koalicí předjednat volení námi navrhovaných zástupců? - Podle příspěvků výše uvedených jsem pochopil, že s osobou Pavla Šrámka koalice problém neměla a byl by pravděpodobně zvolen. A kolik našich zástupců se tam ve finále dostalo? - zatím není usnensení ZMP na webu
S někým kdo tu na střídačku vládne posledních 20 let a sem tam udělá levárnu se fakt nelze dohodnout, že zvolí Piráta, ať je to kdokoliv. :weep:
Usnesení není na webu, ale je tam alespoň videozáznam http://www.plzenvkostce.cz/zastupitelstvo?archiv=1 čas 2:30:00 a dále.

@Milus.Kotisova
OPRAVA
2) Pavel Šrámek je synem bývalého zastupitele Šrámka z předchozího zastupitelstva. Jeho matka je členka Pirátů a s otcem jsou rozvedeni. To není tajemství. Nemělo by to hrát roli pro volitelnost Piráta členy ANO nebo ODS, ale vysvětluj jim to. ;)
3) Dozorčí rada není vládní post, to není funkce s rozhodovací pravomocí, ale funkce kontrolní. Tak budeme doufat, že ten komunista bude kontrolovat a ne jen brát odměny a kývat. ;)
4) souhlasím, až se bude někdo dlouhodobě profilovat ... :)
Naposledy upravil(a) Petr.Vileta dne 13 úno 2019, 21:50, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvky (celkem 2):
Rudolf.Spotak, Pavel.Sramek
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Odpovědět

Zpět na „Plzeň“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů