Pavel Zvěřina

V tomto fóru se představují příznivci Pirátů, kteří se chtějí stát členy.

Moderátoři: PKS Stredocesky kraj, Odbor - personalni

Pravidla fóra
V tomto vlákně se prosím ostatním členům stručně představte:
  1. Představení vložíte kliknutím na ikonu Obrázek, která se zobrazuje, pokud jste přihlášeni.
  2. Do předmětu napište svoje jméno a příjmení.
  3. V textu se nám prosím stručně představte a napište nám, co vás vede k zájmu o členství v Pirátech. Budeme rádi, když nám zároveň řeknete, jak byste se chtěli do činnosti strany zapojit a jaké máte zájmy, schopnosti a dovednosti.
Krajské předsednictvo vás bude informovat o nejbližší schůzi v tomto tématu nebo jiným vhodným způsobem.
Členství vznikne, jakmile na schůzi podáte písemnou přihlášku, budete přijati předsednictvem a zaplatíte členský příspěvek na transparentní bankovní účet (podrobnosti).
Odpovědět
zvirze
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Dal poděkování: 1 poděkování
Dostal poděkování: 9 poděkování

Pavel Zvěřina

Příspěvek od zvirze » 11 úno 2019, 19:01

Zdravím piráty,

Jmenuji se Pavel Zvěřina, je mi 46 let, žiji s rodinou na Tetíně u Berouna. Nikdy jsem nebyl členem žádné politické strany, jsem členem České Mountainbikové Asociace (ČeMBA). O zapojení do činnosti strany jsem zatím neuvažoval, chci se stát členem čistě z důvodu rozšíření členské základy. Každý pirát se počítá. Mezi mé hlavní zájmy patří cyklistika a fotografie, mezi dovednosti plynná angličtina a kreativita. Blízkými tématy pro mě jsou hájení zájmů terénních cyklistů, ochrana prostředí a soběstačná architektura. Pracoval jsem jako dobrovolník na stavbě zemělodi u Sázavy, snažím se o výstavbu tratí pro horská kola na berounsku.

Plavbě zdar!

Pavel
Tito uživatelé poděkovali autorovi zvirze za příspěvky (celkem 4):
Jan.Korbel, Jiri.Snizek, Dalibor.Zahora, hosl.david

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 21575 poděkování
Dostal poděkování: 10007 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pavel Zvěřina

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 12 úno 2019, 03:32

Ahoj Pavle,
díky za tvůj zájem. Dorazíš v neděli 17.2. na naší schůzi v Berouně? Níže program a linky.

Jinak mě zaujala ta stavba zemělodi, po otevření sem tam jednou byl, ale pak už o ní dlouho neslyšel. Víš o ní něco?

A koukám, že máš i twitter, palec nahoru https://twitter.com/zvirze
Krajská schůze v neděli 17. února 2019 od 11:00 v Berouně v salónku Pivovarské restaurace Berounský medvěd. Adresa je Tyršova 135, B
https://www.facebook.com/events/2040304939349105/

Program
11:00 - 12:00 - čas pro místní - člen Vojtěch Vopařil a zájemci o členství a příznivci z regionu - volná, případně moderovaná diskuse (Michal Trešl)
12:00 - 13:00 - oběd
13:00 - 14:00 - Eurovolby v SčK spolu s celostátní volební manažerkou (Jan Korbel)
14:00 - 14:30 - PR manager/tiskový mluvčí SčK - koncept, smysl a parametry případného výběrového řízení (Dalibor Záhora)
14:30 - 14:45 – přestávka
14:45 - 15:00 - Václav Kubaljak - organizace neformálního setkání KS SčK
15:00 - 16:00 - prostor pro krajské expertní týmy (KET)(Jiří Snížek, Štěpán Drtina)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvek:
Jan.Korbel
kandidát do eRVé - Piráti Středočeský kraj, t. 773 993 465 twitter @daliborzz FB fb.com/dlbrz https://stredocesky.pirati.cz (zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz)

zvirze

Příspěvek od zvirze » 12 úno 2019, 17:20

Ahoj Dalibore,

Náš nejmenší se taky jmenuje Dalibor, jméno znamená "Vzdávej boj" :-) Schůzi mám v plánu, máme ale dlouhodobě se ženou dohodnutý víkend bez dětí, tak nevím, jestli mi vyjde čas. O zemělodi vím z občasných příspěvků na fcbk, stojí a funguje. Byl jsem u zrodu party, na první Reynoldsově přednášce v divadle Kampa, pak se to ale celé zvrtło v žabomyší válku kdo je s Reynoldsem víc kámoš a kdo ne, tak jsem pomohl na stavbě a šel od toho. Twitter jsem několik let nepoužil, dal jsi mi dobrý impuls ho oprášit. Díky!
Tito uživatelé poděkovali autorovi zvirze za příspěvek:
Dalibor.Zahora

Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 21575 poděkování
Dostal poděkování: 10007 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 14 úno 2019, 10:11

Ok, tak uvidíš. Případně připomínám apku https://nalodeni.pirati.cz díky ní se rychle přidáš a můžeš dostávat newsletter.

Případně ke vstupu podrobnější popis zde https://stredocesky.pirati.cz/zajemci/

Další schůze pro zájemce je plánována na sobotu 16.3. v pražské Pirátském centru.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Snizek, zvirze, Jan.Korbel
kandidát do eRVé - Piráti Středočeský kraj, t. 773 993 465 twitter @daliborzz FB fb.com/dlbrz https://stredocesky.pirati.cz (zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz)

zvirze

Příspěvek od zvirze » 15 úno 2019, 08:54

Ahoj Dalibore, díky za informace! Na schůzi přijdu.
Pavel
Tito uživatelé poděkovali autorovi zvirze za příspěvky (celkem 3):
Dalibor.Zahora, Jan.Korbel, Martin.Polak

Stepan.Drtina
Krajské předsednictvo
Dal poděkování: 356 poděkování
Dostal poděkování: 675 poděkování

Příspěvek od Stepan.Drtina » 16 úno 2019, 11:34

Ahoj Pavle,

Přikládám několik otázek, které dávám každému zájemci o členství. Díky za zodpovězení :)

1. Proč my a ne někdo jiný? Popiš strany, na kterými (bys) uvažoval/a, a proč jsi je zavrhl/a.
2. Máš nějakou politickou nebo aktivistickou minulost? Kandidovals ve veřejných volbách?
3. Byl jsi agent nebo spolupracovník STB? Je proti tobě v současné době vedeno trestní řízení a nebo to očekáváš?
4. Jaký máš názor na legalizaci drog? Legalizoval/a bys konopí? LSD? Heroin?
5. Co si myslíš o státních dotacích? V zemědělství? V průmyslu? V ohledu na rozvoj podnikání?
6. Co si myslíš o OSA, Intergramu a autorském zákonu? Víš jaké sdílení dat je legální a nelegální a že se platí poplatky z prázdných médií?
7. Kde vidíš největší díru/nebezpečí v ochraně soukromí a svých osobních údajů?
8. Kde si myslíš, že je hranice mezi svobodou projevu a rozumným omezením kvůli hanobení rasy a vyzývání k násilí?
9. Co si myslíš o imigraci?
10. Jaký je tvůj názor na referendum?
11. Co nejvíc pálí Českou republiku?
12. Máš v úmyslu se u Pirátů zapojit do dění v kraji, sledovat fórum a účastnit se hlasování?
13. Je nějaký krajský expertní tým, do kterého by ses mohl(a) zapojit?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Stepan.Drtina za příspěvky (celkem 3):
Jiri.Snizek, Jan.Korbel, Dalibor.Zahora
Nejlepší možnost je ta, která ponechává vždy určitou skulinu pro možnost, že všechno je současně úplně jinak.
- Václav Havel

Štěpán Drtina - Radní města Kutná Hora - asistent poslance - 1. místopředseda KS SčK.
stepan.drtina@pirati.cz - 775 221 705 - https://www.facebook.com/stepan.drtina

zvirze

Příspěvek od zvirze » 16 úno 2019, 19:35

Ahoj Štěpáne,

1. Piráti jsou lidi, jako já. O jinách stranách jsem neuvažoval.
2. Krom focení v době sametové revoluce nemám. Nekandidoval.
3. Nebyl. Není, neočekáván.
4. Legalizoval bych doma pěstované konopí.
5. Pro rozvoj sportu a kultury jsou určitě potřebné. O zbytku moc nevím a upřímě neřeším.
6. OSA jsem nikdy neřešil, nemám nic proti ani pro. Data nesdílím, využívám Apple Music a iTunes Store. O poplatcích nevím.
7. Rodné číslo jako DIČ, sdílení dat na sociálních sítích, trvalá přihlášení ke služvám typu PayPal (čerstvá zkušenost).
8. Nedokážu odpovědět.
9. Je přirozený vývoj ve světě. Miderní dějiny USA, Austrálie a Nového Zélandu vznikly imigrací.
10. Nelze ho použít na všechny otázky, např. k obraně státu se běžný občan těžko vyjádří. Poměrně dobrý příklad je Brexit.
11. Klientelismus, xenofobie, rasismus, Babiš a Zeman.
12. Ještě jsem o tom nepřemýšlel. Jak jsem uvedl, chci rozšířit členskou základnu.
13. Nejsem expert v žádním oboru.

Pavel
Tito uživatelé poděkovali autorovi zvirze za příspěvek:
Stepan.Drtina

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Středočeský kraj“