KKK Lovci funkcí

Diskuse členů a příznivců o věcech přesahujících působnost orgánů, netýkajících se programu nebo o straně jako celku.

Moderátor: Odbor - administrativni

Pravidla fóra
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.
  • Aktuální politické kauzy lze řešit v příslušné části veřejné diskuze.
  • Části programu, současné či budoucí, diskutujte na fóru Pirátský program.
  • Podání orgánům a jednoduché návrhy čiňte v příslušné podatelně.
  • Pokud chcete něco rozhodnout(usnést, zvolit, odvolat, přijmout), podejte členský podnět. Ale nejdřív zvažte, jestli by na to nestačil třeba republikový výbor.
  • Povídat o čemkoli si můžete v Podpalubí, což je skrytá část fóra otevřená všem zájemcům. (Je třeba se přidat do skupiny "Zobrazit - Podpalubí".)
Dodržujte prosím pravidla fóra.
Odpovědět
Dalibor.Zahora
Člen KS Středočeský kraj
Profese: zakládající člen
Dal poděkování: 22049 poděkování
Dostal poděkování: 10293 poděkování
Kontaktovat uživatele:

KKK Lovci funkcí

Příspěvek od Dalibor.Zahora » 09 úno 2019, 10:26

KKK - není v pirátské terminologii ta známá zmatená americká organizace, nýbrž zkratka pro fiktivní organizaci Kolektivní kontrolní komise, která ve stručnosti naplňuje heslo - hlídáme se sami, protože za nás to nikdo jiný neudělá a kontrolní komise nestíhá a na některé věci ani nemá pravomoc. Důvod? Nechceme dopadnout jako jiné strany před námi.

Toto vlákno věnuji všem, kteří pasou po jakékoli funkci u pirátů a něco jim k tomu chybí nebo přebývá nebo to prostě z nějakého důvodu není vhodné, za to je vhodné si to zde vyříkat.

První kandidátem se spíše náhodou stává Šimon Barzi - ale je to skutečně jen náhoda, právem by zde měli být i jiní experti, ale časem dojde i na ně.

Stručně, zatímco Šimon kandiduje do europarlamentu, stihnul se i ucházet o funkci v Plzeňské teplárenské a.s., kteroužto pozici nakonec nezískal a tak se snad přeci jen bude moci naplno věnovat práci v europarlamentu.
Co mě především nakrklo, že o tom neinformoval na jednání Celostátního fora. A to až tak, že to bylo impulsem pro vznik tohoto vlákna. Ostatně soudím, že se bude v budoucnu hodit i pro další adepty.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 4):
Vaclav.Fortik, Frantisek.Navrkal, Lenka.Kozlova, Zbynek.Janoska
zástupce KMO Sčk, zakládající člen, bývalý člen KK, více na profilu wiki.pirati.cz, aktuální texty najdete na Deník Referendum, více jsem na twitteru @daliborzz než na FB fb.com/dlbrz t. 773 993 465

Jan.Hora
Místní předsednictvo
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Dal poděkování: 1478 poděkování
Dostal poděkování: 1693 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KKK Lovci funkcí

Příspěvek od Jan.Hora » 11 úno 2019, 14:49

Fajn, rovnou prásknu sebe, připravte si vidle a pochodně:

Radní P4
Předseda MS P4
Místopředseda KS Praha
Člen resortního týmu "Vnitro a bezpečnost"
Dočasný vedoucí resortního týmu MHMP "Bezpečnost".

Jak to stíhám? Ženu znám poslední týdny spíš z chatu než z osobních setkání a spánek jsem nahradil kávou. Stejně jako každý pirát srdcař vidím, že je něco potřeba dělat, vidím že není nikdo další, kdo by to stíhal dělat, tak jsem se do toho uvrtal sám. A většina těch věcí se ukázala jako naplňující činnost, kterou dělám rád i přes ten stres a časové nároky.

Plán je takový, že transformací magistrátního týmu v KET bude zvolen vedoucí stálý (někdo jiný než já, kvalitních lidí je tam dost).
MS Praha 4 šlape celkem dobře, tým je aktivní a samostatný, takže nároky na čas jsou únosné. Počítám že až mi doběhne současný mandát, znovu se o předsedu ucházet nebudu. Buď budu mít splněno, co jsem slíbil a tím pádem tam budou kvalitní kandidáti na tohle místo, nebo splněno mít nebudu a pak bych neměl být předseda.
KS Praha je moje srdcovka, to si nechám dokud mi nevyprší mandát nebo mě nezabijou nebo KF nenajde lepšího.
Člen resortního týmu "Vnitro a bezpečnost" je podobná story, akorát že tentokrát je to nevolená srdcovka, to budu dělat dokud o mě poslanci budou stát.
Radního P4 dělám s potěšením, protože mě baví být pirátem na plný úvazek a bez uvolněné funkce bych to já osobně zvládat nemohl.

[humor]
Jestli máte někdo pocit, že to není OK a je toho moc, ocením neplaceného asistenta - stážistu, můžete se hlásit přímo u mě ;)
[/humor]
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Hora za příspěvky (celkem 7):
Vojtech.Pikal, Lukas.Hejduk, Pavel.Moravec, Jan.Lipavsky, Karel.Nejedlik, Ladislav.Dvorak, Vaclav.Kubaljak
PMS Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido
Původní username honza.hora (alias starého mailu ještě funguje, ale zvykejte si prosím na nový)

Jan.Lipavsky
Poslanec Parlamentu ČR
Profese: Analytik
Dal poděkování: 983 poděkování
Dostal poděkování: 1360 poděkování

Příspěvek od Jan.Lipavsky » 12 úno 2019, 14:34

Platí heslo, že kdo chce být zvolen, musí kandidovat.

Každý člen má právo kandidovat.

Tak tady nerozjížděj Dalibore primitivní hate.

Rád si přečtu konkrétní kritiku, za konkrétní chování.

H.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Lipavsky za příspěvky (celkem 3):
Vojtech.Pikal, Jan.Hora, Matej.Sandor

Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Profese: živnostník, programátor
Dal poděkování: 21942 poděkování
Dostal poděkování: 18866 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr.Vileta » 12 úno 2019, 18:24

Honza.Hora píše:
11 úno 2019, 14:49
Fajn, rovnou prásknu sebe, připravte si vidle a pochodně:

Radní P4
Předseda MS P4
Místopředseda KS Praha
Člen resortního týmu "Vnitro a bezpečnost"
Dočasný vedoucí resortního týmu MHMP "Bezpečnost".
Normální pětikumulátor :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
Jan.Hora
Kumulovaný zastupitel a člen finančních výborů zastupitelstev Města Plzně a Městského obvodu Plzeň 2.
tel: 608 445 655 (odpoledne a večer)
stínový ministr švihlých nápadů
----------------------------------------
Mějme vždy na paměti: Běžný občan je až ten poslední, komu bychom chtěli něco zakazovat.

Jan.Hora
Místní předsednictvo
Profese: IT analytik / Software developer (MSSQL)
Dal poděkování: 1478 poděkování
Dostal poděkování: 1693 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jan.Hora » 12 úno 2019, 18:33

OFFTOPICSedmička je šťastné číslo, ale na další dvě funkce už nemá den dost hodin :D
PMS Praha 4
jan.hora@pirati.cz
Keep calm and practise Iaido
Původní username honza.hora (alias starého mailu ještě funguje, ale zvykejte si prosím na nový)

Odpovědět

Zpět na „Vnitrostranická diskuse“