KF JčK 3/2019 - Zrušení MS Jindřichův Hradec

Fórum pro diskusi členů a registrovaných příznivců. Zde lze vyhlašovat závazná hlasování členů krajského sdružení.

Moderátoři: Koordinatori, PKS Jihocesky kraj

Zamčeno
Oldrich.Maca
Příznivec Pirátů – Jihočeský kraj
Profese: Daňový poradce
Dal poděkování: 3 poděkování
Dostal poděkování: 26 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: KF JčK 3/2019 - Zrušení MS Jindřichův Hradec

Příspěvek od Oldrich.Maca » 06 úno 2019, 19:55

Opet a znovu apeluji. Na pana kučeru a žádám odpověď! Neodpověděl jste a mluvíte o necem jinem prosím znovu o odpověď kdo do kdy a v jakém procesu předloží usnesení republikovych orgánů které projednává situaci v j hraci ,byljsem poučen ze neznám. Tak jeste jednou odpovězte na moje otázky!!!!!!!!!!

Martin.Kucera
Vedoucí administrativního odboru
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2158 poděkování
Dostal poděkování: 20545 poděkování

Příspěvek od Martin.Kucera » 06 úno 2019, 22:46

Bohužel, opravdu nebylo poznat, že jsou ty otázky kladeny mně (a stále nevidím důvod, proč jsou kladeny mně - já toto jednání neinicioval, ani mu nepředsedám).
Nicméně obecně platí, že usnesení nějakého jiného stranického orgánu má (logicky) doložit ten, kdo se na něj odvolává, a v tom jednání, v němž se na něj odvolává. Co se týče lhůt, k tomu jsem se už vyjadřoval v viewtopic.php?p=604466#p604466

(A doporučuji ubrat na vykřičnících - na otázky kladené bezdůvodně útočným tónem rozhodně nejsem povinen odpovídat.)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 3):
Tomas.Valek, Josef.Spak, Michaela.Skokanova
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Oldrich.Maca
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oldrich.Maca » 06 úno 2019, 23:11

Opet martine kucero komentoval jsi moji neznalost. Tak znovu ať se poucim. Když se někdo odvolává na rozhodnutí republikovych orgánů v důvodové zprávě k návrhu rozhodnti, měl by dle tebe doložit tato rozhodnutí ,pokud je to tedy pks - jakým zpusobem doplní tuto duvodovou zprávu (odpověď) opět hlasováním na krere svolá pkf, nebo pokud tvrdis že návrh projedná kf tak odpoví kf ale jakým způsobem?a vkonecne fazy pokud to není pravda kdo zajistí změnu důvodové zprávy -odsyraneni nepravdy. To je dáno nadřízenému orgánu či to udělá pkf samo. dik

Martin.Kucera
Vedoucí administrativního odboru
Profese: nakladatel
Dal poděkování: 2158 poděkování
Dostal poděkování: 20545 poděkování

Příspěvek od Martin.Kucera » 07 úno 2019, 00:13

Oldrich.Maca píše:
06 úno 2019, 23:11
Když se někdo odvolává na rozhodnutí republikovych orgánů v důvodové zprávě k návrhu rozhodnti, měl by dle tebe doložit tato rozhodnutí ,pokud je to tedy pks - jakým zpusobem doplní tuto duvodovou zprávu (odpověď) opět hlasováním na krere svolá pkf,
Co furt máš s tím hlasováním...?
Ano, doložit to má PKS, a jakým způsobem to udělá, to je mi v této fázi naprosto jedno, možných cest je více a předpisy nepřikazují jednu konkrétní (a ani není důvod proč by měly).
Oldrich.Maca píše:
nebo pokud tvrdis že návrh projedná kf tak odpoví kf ale jakým způsobem?
Prosím zkus konečně pochopit rozdíl mezi předložením návrhu a projednáním návrhu.
KF na nic neodpovídá, KF se naopak může ptát (respektive jeho jednotliví členové). A ptát se může jak předkladatele návrhu, tak ostatních stran návrhem dotčených.
Oldrich.Maca píše:
a vkonecne fazy pokud to není pravda kdo zajistí změnu důvodové zprávy -odsyraneni nepravdy.
Samozřejmě její předkladatel, kdo jiný by to asi tak měl zajišťovat?

Tím končím, víc času už téhle kauze věnovat nemůžu. Leda by mě předsedající požádal o posouzení nějakého aspektu, který spadá do mé kompetence.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Martin.Kucera za příspěvky (celkem 3):
Josef.Spak, Tomas.Valek, Dan.Lestina
tel.: +420 778 702 711; (NEPIŠTE MI NA FACEBOOKU, TÉMĚŘ TAM NECHODÍM)
Jak jednoduchý by byl svět, kdybychom četli a dělali věci hned správně. :) -- Lucie Spáčilová

Josef.Spak
Krajské předsednictvo
Profese: Programátor
Dal poděkování: 1367 poděkování
Dostal poděkování: 783 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Josef.Spak » 07 úno 2019, 03:34

Oldrich.Maca píše:
06 úno 2019, 19:55
Opet a znovu apeluji. Na pana kučeru a žádám odpověď! Neodpověděl jste a mluvíte o necem jinem prosím znovu o odpověď kdo do kdy a v jakém procesu předloží usnesení republikovych orgánů které projednává situaci v j hraci ,byljsem poučen ze neznám. Tak jeste jednou odpovězte na moje otázky!!!!!!!!!!
Zkusíme to slušně, OK?
Důvodová zpráva píše:Na problémy v MS JH byl kraj upozorněn i Republikovým předsednictvem a Republikovým výborem. (zdroj)
@Lukas.Kolarik můžeš to prosím zveřejnit nebo dát sem odkaz?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Spak za příspěvek:
Dan.Lestina

Jiri.Princ
Člen KS Jihočeský kraj
Profese: Obchodník se zemědělskou technikou
Dal poděkování: 57 poděkování
Dostal poděkování: 67 poděkování

Příspěvek od Jiri.Princ » 07 úno 2019, 04:41

pro J.Soumara
Pepo jestli se ta výzva s odkazy týká mých příspěvků, tak máš smůlu, neumím to.
Jestli mi s tím chceš pomoci, tak mi cinkni, budu rád, (602 501 901), já na tebe číslo nemám
díky JP
Naposledy upravil(a) Jiri.Princ dne 07 úno 2019, 05:46, celkem upraveno 1 x.

Jiri.Princ
Člen KS Jihočeský kraj
Profese: Obchodník se zemědělskou technikou
Dal poděkování: 57 poděkování
Dostal poděkování: 67 poděkování

Příspěvek od Jiri.Princ » 07 úno 2019, 05:20

Ahoj Josefe Špaku,
teď jsem si tě přečetl:

CITACE:
".....Proč jste se tedy nechali s Oldou před rokem zvolit do předsednictva místního sdružení a ve funkci jste setrvali, i když nejste schopni plnit základní povinnosti? Koho jste kdy žádali za celou tu dobu o pomoc? Kdyby se mi nakupila takováhle hromada průšvihů tak okamžitě rezignuju, chodím kanálama a mám z ostudy kabát. To fakt není vtipné. Je super že to přiznáš, chyby dělá každý, ale že "nám nikdo nepomohl" vidím spíš jako další výmluvu, promiň...."

CITACE:
"......Kde to jsme? V mateřské školce? Odmítneš dobrý návrh jen proto, že ho předkládá nějakej kluk ušatej co se ti nelíbí? To není o nějakých podrazech, podle mě se vám krajské předsednictvo spíš snaží návrhem na zrušení zachránit kůži. Být vámi tak okamžitě odstoupím a tiše hlasuju pro zrušení MS. Osobně si myslím, že pokud dáte podnět ke kontrolní komisi nebo vyvoláte přezkum rozhodnutí KF celostátním fórem, dost tvrdě narazíte, a ještě se to dostane i do novin. Ty opravné prostředky pochopitelně máte k dispozici, ale dobře si rozmyslete, jestli do toho chcete jít....".

Vůbec tyto tvé velmi zlé výlevy nechápu. Používáš tak silné výrazy z jakého důvodu? Na schůzi našeho sdružení tento týden jsme tě přátelsky přijali,
Verča Jirková (naše adeptka) prý za tebou snad do ČB dnes zajede na návštěvu, nikdo ti neubližuje,.....

A ty, jen nás nalezneš ležet na zemi, kopeš do nás hlava nehlava co ti síly stačí. Skoro jako by nešlo o život nám, ale tobě? Proč se zrovna ty musíš ke všemu vyjadřovat a všechno komentovat a ve tři ráno?, máš na to určené lhůty? Někdo tě pověřil, abys to jako naivní "ušatej kluk" (tvůj termín) moderoval a přitom přibarvoval? Přece se nejedná o tvoje MS? Skoro to vypadá, jako by tě někdo na špinavou práci najal, vyslal k nám na výzvědy, abys potom mohl vytvořit postavu ohnivého nestranného prokurátora, který u toho byl, který ty hrůzy viděl na vlastní oči (přes padesát členů krajského fora ještě nevzalo tušku do ruky, zatímco ty do nás řežeš každou hodinu.... ??????, ).

nemám z tebe dobrý pocit JP

Josef.Spak
Krajské předsednictvo
Profese: Programátor
Dal poděkování: 1367 poděkování
Dostal poděkování: 783 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Josef.Spak » 07 úno 2019, 09:22

Jiri.Princ píše:
07 úno 2019, 05:20
Vůbec tyto tvé velmi zlé výlevy nechápu. Používáš tak silné výrazy z jakého důvodu? Na schůzi našeho sdružení tento týden jsme tě přátelsky přijali,
Verča Jirková (naše adeptka) prý za tebou snad do ČB dnes zajede na návštěvu, nikdo ti neubližuje,.....

A ty, jen nás nalezneš ležet na zemi, kopeš do nás hlava nehlava co ti síly stačí. Skoro jako by nešlo o život nám, ale tobě? Proč se zrovna ty musíš ke všemu vyjadřovat a všechno komentovat a ve tři ráno?, máš na to určené lhůty? Někdo tě pověřil, abys to jako naivní "ušatej kluk" (tvůj termín) moderoval a přitom přibarvoval? Přece se nejedná o tvoje MS? Skoro to vypadá, jako by tě někdo na špinavou práci najal, vyslal k nám na výzvědy, abys potom mohl vytvořit postavu ohnivého nestranného prokurátora, který u toho byl, který ty hrůzy viděl na vlastní oči (přes padesát členů krajského fora ještě nevzalo tušku do ruky, zatímco ty do nás řežeš každou hodinu.... ??????,).

nemám z tebe dobrý pocit JP
Mistrovství Evropy v odvádění pozornosti pokračuje. Nehledejme prosím za vším nějaké spiknutí. Toto je zcela z mé vlastní iniciativy. Pokud začnu vyzývat ostatní členy a příznivce krajského fóra a další, bude to opět vykládáno jako nějaká kampaň, účelovka, spiknutí proti hradeckému předsednictvu? Jestli chceš, začnu dělat seznam účastníků tohoto celostranického spiknutí, abych ukázal absurditu těchto tvrzení. Nemám nic proti tobě osobně, ale musím se vymezit proti některým věcem které děláte a říkáte. Rád se s tebou opět sejdu, podám ti ruku a tentokrát zaplatím útratu já tobě.

Já si velice vážím všeho dobrého co ty, Jirko, tak Olda, tak ostatní, v Hradci děláte. Alespoň co jsem se stačil dozvědět z útržků informací. A jsem schopný vám odpustit i soustavné porušování Pirátských principů, které provádíte přes opakovaná upozornění. Chápu vás, ale nerozumím tomu, a nemůžu na to zapomenout, dostat to z hlavy. Vysvětlím proč:

Protože jsem se poučil např. z mé zkušenosti v OVK na Hluboké, že pokud se proti porušování zásadních pravidel alespoň neozvu, další týden se nevyspím vůbec. A upřímně, zpětně se docela stydím, že jsem se na pondělní ultrakrátké schůzi neozval hlasitěji. Víš proč?
https://wiki.pirati.cz/rules/or_zatys#iniciativa_clenu píše:9. Iniciativa členů
Vedoucí týmu je povinen zahájit jednání či dát hlasovat o návrhu či námitce, pokud takový návrh postupu podá skupina členů, která má aspoň počet členů podle jednacího řádu celostátního fóra. Tým je povinen danou věc skutečně projednat.
Snad nemusím zdůrazňovat, že jsme věc, kvůli které byla schůze svolána, vůbec neprojednali.

Pokud ti přijde, že jsem příliš osobní, můžeme se klidně oslovovat pouze prostřednictvím místního fóra, ve stylu "Vážené místní fórum, chtěl bych se zeptat váženého místopředsedy Prince, ..." Prosím pokud souhlasíš, dej tomuto příspěvku palec. Toto není sarkasmus, ale zcela vážně míněný návrh. Hledám cestu k tomu, jak vám něco říct tak, abyste to pochopili, místo hledání vad na řečníkovi.

Podrobněji se k těm offtopic nařčením vyjádřím po skončení schůze zastupitelského klubu v ČB, kterého se účastním na dálku, protože jsem nemocný. To je další důvod, proč jsem taky část noci nemohl spát.

Oldrich.Maca
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Oldrich.Maca » 07 úno 2019, 12:32

Ahoj josefe prosím piš a ostatní pište zde věči kterými dokladate porušení či pochybeni,není možné do procesu zasahovat náladou a emocí.proces ke keremu byl dan start pks se řídí právem nikoli vypady a osobními názory.pokud toto fórum má sloužit k vysvětlení tak prosím konkrétní dotaz a budeme odpovídat.prosim tě o odpověď na můj dotaz výše v textu k záznamu v jindr. hradci .dík dále pak jak si predstavujes ty jak procesne doložit některé formulace formulovana pks v důvodové zprave, ktete jak výše patrno má pks doložit abychom mohli odpovědět.když tedy o něčem někdo hlasoval měl by hladovat i o změně a doplnění téhož, dik
Tito uživatelé poděkovali autorovi Oldrich.Maca za příspěvek:
Josef.Spak

Michal.Horak
Místní předsednictvo
Profese: IT (database & system administrator)
Dal poděkování: 222 poděkování
Dostal poděkování: 621 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Michal.Horak » 07 úno 2019, 15:15

Takže jedno zásadní sdělení bychom tu měli v tom smyslu, že proceduální anketa dopadla ve prospěch vedení jednání nadále zde na fóru tak, jak bylo původně vyhlášeno. Podívat se můžete zde Anketa k jednání KF JčK 3/2019 - Zrušení MS JH

Jinak není účelem tohoto jednání se tady navzájem obviňovat z míry neznalosti práce s fórem. PMS JH konečně pochopilo, že obhajovat se musí tady v tom vlákně, kde vedeme rozpravu o jejich (ne)zrušení , nicméně bych se přimluvil za to abychom si stanoviska obhajovali navzájem a tudíž považuji za logické, že pokud se v důvodové zprávě objevuje věta "Na problémy v MS JH byl kraj upozorněn i Republikovým předsednictvem a Republikovým výborem." je celkem legitimní , že se Olda dožaduje informace kdy, kým a jakou formou bylo toto upozornění realizováno. Myslím, že v zájmu všech, aby informace byly vyčerpávající. Takže dávám za pravdu oběma, jak Oldovi, že by měl tuto informaci dostat, tak Martinu Kučerovi, že on není ten, kdo by ji měl poskytnou, ale opravdu by to měl být autor důvodové zprávy neb ten se na ni odvolává.

Dále opakuji znova své upozornění, že příspěvky, které se budou zabývat více osobními invektivami než meritem věci, nemilosrdně zruším, takže vážné varování pro @Josef.Spak a @Jiri.Princ a je to naposled , co na to upozorňuji.

Jirkovi i Oldovi bych doporučil větší systematičnost v obhajobě proti jednotlivým bodům důvodové zprávy a případně v odpovědích na Lukášovo otázky, přijde mi to tu trochu chaotické , že se lítá od jednoho k druhýmu a hrozně blbě se v tom orientuje.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michal.Horak za příspěvky (celkem 2):
Josef.Spak, Jan.Novak
Předseda Piráti Písecko

Zamčeno

Zpět na „Krajské fórum Jihočeský kraj“