Podnět na podporu Jany Hladové do republikového výboru

Do tohoto fóra se přesouvají Uzamčené členské podněty

Moderátor: Predsedajici

Zamčeno

Podporuji Janu Hladovou do Republikového výboru

Pro
34
64%
Proti
11
21%
Zdržuji se
8
15%

Celkem hlasujících: 53 - Celkem hlasů: 53

Jana.Hladova
Člen KS Ústecký kraj
Profese: úředník státní správy
Dal poděkování: 98 poděkování
Dostal poděkování: 84 poděkování

Podnět na podporu Jany Hladové do republikového výboru

Příspěvek od Jana.Hladova » 31 led 2019, 21:31

Ahoj Piráti,
Pocházím z Kadaně, vystudovala jsem krajinné inženýrství na ČZU v Praze. Pro ekologii a životní prostředí mé srdce bije a nasměrovalo mé profesní kroky nejdříve do státní správy a od začátku roku 2019 do soukromé sféry, kde působím jako podnikový ekolog. Jsem vdaná a mám momentálně doma dva pubertální potomky -dceru Elišku a syna Honzu.
Pirátům jsem poprvé pomohla v parlamentních volbách, kde jsem je podpořila svým hlasem. Od té doby jsem je sledovala a každým svým krokem si mne postupně natolik získali, že i přes dlouholeté přesvědčení, že do politiky "nikdy", mne jejich činy přesvědčily ke vstupu. Vstoupila jsem v roce 2018 a pokusila se v Kadani sestavit (spolu s kolegyní Pirátkou) kandidátku do obecního zastupitelstva. I přesto, že to bylo ve velkém časovém presu, se nám podařilo vytvořit kandidátku s 27 členy. Úspěchem byli 2 členové v zastupitelstvu, kde jsme dnes velmi platnou a konstruktivní opozicí.
Krom toho pomáhám poslankyni Daně Balcarové s otázkami jako je Světelné znečištění a klimatická změna. Dále jsem součástí zemědělského expertního týmu Radka Holomčíka.
Soukromě vedu válku proti stavbě vysokotlakého plynovodu v severočeském kraji. Stejně srdnatě jako bojuji na poli životního prostředí jsem odhodlána se angažovat v republikovém výboru a odvádět tam stejně kvalitní a konstruktivní práci. Kdo mne zná, ví že jsem člověk systematický, zásadový a liberální.

Děkuji za vaši případnou podporu, vážím si jí:-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jana.Hladova za příspěvky (celkem 3):
Janusz.Konieczny, Vera.Marusiakova, Frantisek.Kindl

Janusz.Konieczny
Příznivec Pirátů – Praha
Profese: analytik
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 66 poděkování

Re: Podnět na podporu Jany Hladové do republikového výboru

Příspěvek od Janusz.Konieczny » 01 úno 2019, 15:19

Vida - tak to přeji hodně štěstí ve volbě :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Janusz.Konieczny za příspěvek:
Frantisek.Kindl

Zamčeno

Zpět na „[Archív] Uzamčené členské podněty“