Nominace Ludmily Beutelové do RV

Do tohoto fóra se přesouvají uzamčené a zpracované členské podněty.


Moderátor: Předsedající

Zamčeno

Podporuji Ludmilu Beutelovou do dovolby do RV

Pro
22
52%
Proti
11
26%
Zdržuji se
9
21%
 
Celkem hlasujících: 42 - Celkem hlasů: 42

Ludmila.Beutelova
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 64
Registrován: 02 úno 2017, 09:14
Profese: Operátor O2
Dal poděkování: 123 poděkování
Dostal poděkování: 145 poděkování

Nominace Ludmily Beutelové do RV

Příspěvek od Ludmila.Beutelova »

Ahoj zdravím všechny. Na popud přátel z KS jsem se i já rozhodla ucházet o jedno z volných míst v RV.
Abych se představila i těm, kterým se zatím nepodařilo mě poznat. Jmenuji se Ludmila Beutelová, běžně se mi říká Lili. Je mi třicet let. Jsem z Ústí nad Labem. A pracuji jako Technická podpora u nejmenovaného operátora.

K Pirátům inklinuji prakticky od jejich vzniku, ale více se zapojit jsem měla možnost až v průběhu kampaně před volbami do PS. Nejdřív jako dobrovolník, ke konci už i jako člen, jsem naskočila do toho šílenství, které bylo korunováno úspěchem ve volbách. Loňský rok byl pro mne ve znamení budování MS Ústí nad Labem a hlavně komunálních voleb. Ve kterých se mi podařilo uspět. A byla jsem zvolena do Zastupitelstva v Ústí nad Labem, obvod Severní terasa. Tam působím bohužel v opozici, jako ostatně v celém městě, ale naštěstí zatím jednání probíhalo v celkové shodě. Také jsem členem kontrolního výboru. Co se týče MS, které jsme stvořili z ničeho, jsem nově zvolená místopředsedkyně. Vzhledem k tomu, že se jedná opravdu o horkou novinku nemohu se zatím pochlubit velkými výsledky.

Ač jsem v politice relativně nováček, učím se rychle a nebojím se ozvat. Myslím, že bych byla v RV přínosem. A ráda bych se zaměřila na spolupráci krajů a MS mezi sebou. Vzhledem k tomu jak se stále rozrůstáme myslím, že tohle propojení bude stále více potřeba.
Jsem aktivní člověk se zápalem, čistým svědomím a s trpělivostí vytrvat až do konce. Věřím, že vaší podporu nezklamu a budu k užitku.
Děkuji za každý hlas i názor. Ahoj
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ludmila.Beutelova za příspěvky (celkem 5):
Dalibor.Zahora, Vojtech.Karban, Tereza.Hubackova, Frantisek.Navrkal, Frantisek.Kindl
Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13423
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34738 poděkování
Dostal poděkování: 17613 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Ludmily Beutelové do RV

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Dávám ti hlas /bianco šek a to z čirého patriotismu - já jsme původně ze Skřivánku, takže kdysi soused :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dalibor.Zahora za příspěvky (celkem 2):
Vojtech.Karban, Ludmila.Beutelova

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Tomas.Rubinstein
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 15
Registrován: 28 led 2018, 17:29
Profese: Řidič MHD
Dal poděkování: 21 poděkování
Dostal poděkování: 15 poděkování

Re: Nominace Ludmily Beutelové do RV

Příspěvek od Tomas.Rubinstein »

Máš moji podporu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tomas.Rubinstein za příspěvky (celkem 3):
Vojtech.Karban, Ludmila.Beutelova, Frantisek.Kindl
Vojtech.Karban
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 179
Registrován: 04 zář 2013, 09:43
Profese: OSVČ - Czechseedbank.eu
Bydliště: Mánesova 36, Ústí nad Labem
Dal poděkování: 153 poděkování
Dostal poděkování: 142 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nominace Ludmily Beutelové do RV

Příspěvek od Vojtech.Karban »

Lída je jeden ze členů místního MS a nyní tedy čerstvě i místopředseda, který se nikdy nebojí říci svůj názor. Je to člověk, který se rozhoduje vždy na základě konkrétních informací, ne domněnek a pokud vydá nějaké stanovisko, tak si za ním stojí a je schopna si ho obhájit. Díky její učenlivosti a rychlosti, jakou se etablovala v tak náročném prostředí, jako je komunální politika v Ústí nad Labem, tím spíše v opozici, nemám žádná problém ji takto podpořit a věřím, že by byla přesně ten cenný hlas za Ústecký kraj i celorepublikové forum, kterých je nyní tolik třeba.
Prosím tedy o podporu její nominace, takových lidí mezi novými tvářemi sever moc nemá.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Karban za příspěvky (celkem 3):
Vaclav.Zidek, Ludmila.Beutelova, Frantisek.Navrkal
Zamčeno

Zpět na „[Archív] Ukončené členské podněty“