Zdeňka Dvořáková Kocourková - představení

Moderátoři: PKS Olomoucky kraj, Odbor OlK - administrativni, PMS Sumpersko

Pravidla fóra
Toto je veřejné fórum. Stanoviska nevyjadřují názor Pirátů, pokud nebyla schválena příslušnými orgány.
  • V anketách mohou hlasovat i návštěvníci bez přihlášení. Ankety proto nelze v žádném případě považovat za závazná hlasování.
  • Toto fórum je viditelné pro návštěvníky bez přihlášení a pro všechny, kdo se nepřidají do skupiny Skryt Regiony kraj - OlK (Obrázek Nastavit zobrazovaná fóra).
  • Moderátorem tohoto fóra je místní předsednictvo.
ZdenkaDvorakovaKocourkova
Návštěvník – není člen Pirátů

Zdeňka Dvořáková Kocourková - představení

Příspěvek od ZdenkaDvorakovaKocourkova » 24 led 2019, 12:28

Vážení Piráti,

dovolte mi se představit:

Jmenuji se Zdeňka Dvořáková Kocourková, je mi 36 let a jsem ze Šumperka. Nikdy jsem nebyla členkou žádné politické strany ani hnutí.
Od roku 2014 jsem členkou zastupitelstva města (opoziční). S Pirátskou stranou jsem začala spolupracovat v roce 2014, kdy jsem v Šumperku spoluzakládala uskupení PRO-REGION, se kterým jsme kandidovali do šumperského městského zastupitelstva. Naši kandidátku tenkrát podpořili Piráti, jelikož nám byli názorově velmi blízcí a PRO-REGION nebyl (a není) registrovanou politickou stranou ani hnutím. V roce 2014 jsem byla lídrem kandidátky navržená přímo Pirátskou stranou. Naše kandidátka získala v roce 2014 dva mandáty z 27 v zastupitelstvu města Šumperka.

V dalších komunálních volbách 2018 jsem kandidovala znovu za PRO-REGION z 2. místa kandidátky. Získali jsme 4 mandáty z 27. Pirátská strana se rozhodla pro sestavení vlastní kandidátky. Spoléhala jsem na jistý úspěch Pirátů a těšila se na budoucí spolupráci v zastupitelstvu města, kde je vždy lepší mít spřízněné duše napříč více stranami, než je kumulovat všechny do 1 kandidátky. Bohužel se Piráti do zastupitelstva Šumperka, k mému překvapení a zklamání, nedostali. 4 zastupitelé PRO-REGIONu jsou znovu v opozici, protože jsme nenašli programovou shodu s dostatečným počtem zastupitelů jiných stran a hnutí.

Moje angažmá v komunální politice v podstatě vyplynulo ze situace, kdy se v šumperských městských podnicích děly věci za hranicí trestního zákona. Protože nejsem typ člověka, který by před takovými zjištěními utíkal či přivíral oči, angažovala jsem se aktivně, abych dokázala ovlivnit výměnu klíčových lidí v těchto nekalých praktikách a tím zabránila dalšímu pokračování. V něčem jsem byla úspěšná, v něčem dosud ne.

Dlouhodobě se však zajímám a sleduji spíše celostátní politiku. Souzním s vrcholovou politikou České pirátské strany a proto bych se nyní s plnou vážností ráda stala členkou strany. Pokud mě Piráti vyhodnotí jako vhodného kandidáta na členství, mohu nabídnout dokončené vysokoškolské vzdělání v oboru ekonomie a management (Bc.) na Mendelově zemědělské univerzitě v Brně a v oboru veřejná správa a regionální rozvoj (Ing.) na České zemědělské univerzitě v Praze. Aktivně se na úrovni regionu zabývám také vodohospodářskou problematikou související s provozováním vodovodů a kanalizací prostřednictvím provozních vodohospodářských společností a jejich odváděním zisků mimo veřejný sektor. Této oblasti bych se velmi ráda věnovala i na celostátní úrovni, jelikož si uvědomuji, že odspodu některé věci jen velmi těžko ovlivním.

Mojí vnitřní motivací k žádosti o členství je, že bych se v budoucnu ráda podílela na kultivaci českého politického prostředí na celostátní úrovni. Mým nejvyšším politickým cílem je umožnit občanům mít komu věřit na úrovni vedoucích politických činitelů naší země, pomoci na politický vrchol lidem, kteří budou pozitivním morálním vzorem pro ostatní.

Děkuji za váš čas.
Zdeňka Dvořáková Kocourková

Uživatelský avatar
Lubomir.Vlcek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 220
Registrován: 21 črc 2017, 11:54
Profese: Manufacturing Engineer
Bydliště: Šumperk
Dal poděkování: 133 poděkování
Dostal poděkování: 166 poděkování

Re: Zdeňka Dvořáková Kocourková - představení

Příspěvek od Lubomir.Vlcek » 24 led 2019, 13:16

Hlasování o přijetí zde: viewtopic.php?f=744&p=601407#p601407
4.místopředseda KS Olomoucký kraj
Předseda MS Šumpersko
Krajský koordinátor Olomouckého kraje Společně pro Česko
Tel.: 606540920

Zdenka.Dvorakova.Kocourkova
Člen KS Olomoucký kraj
Příspěvky: 1
Registrován: 24 led 2019, 12:14
Profese: OSVČ - energetika
Dostal poděkování: 5 poděkování

Re: Zdeňka Dvořáková Kocourková - představení

Příspěvek od Zdenka.Dvorakova.Kocourkova » 30 led 2019, 08:18

Díky moc za přijetí do pirátských řad :-)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Zdenka.Dvorakova.Kocourkova za příspěvky (celkem 5):
Lubomir.Vlcek, Vojtech.Pikal, Viktor.Tichak, Zdenek.Zak, Jan.Bednarik

Odpovědět

Zpět na „Zájemci o členství Šumpersko“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů