Úvod a Představení členů týmu - Bezpečnost

Moderátoři: Vedoucí centrálních orgánů, Republikové předsednictvo - asistenti, Krajske expertni tymy - vedouci

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel.Sramek
Místní předsednictvo
Příspěvky: 1422
Registrován: 11 srp 2016, 11:51
Profese: místostarosta MO Plzeň 3, architekt v IT
Bydliště: Plzeň 3
Dal poděkování: 1387 poděkování
Dostal poděkování: 1235 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Úvod a Představení členů týmu - Bezpečnost

Příspěvek od Pavel.Sramek »

Bezpečnost

Krajské expertní týmy jsou tu proto, aby daly dohromady skupinu lidí, kteří se věnují dané problematice/tématu.
Kdo chce být součástí týmu, ať se prosím v tomto vláknu představí. Klikni na tlačítko ,,Odpovědět".
Odpovědět
Odpovědět
Kdo se nechce představit, stačí napsat jen a pouze to, že dotyčný chce být součástí týmu a nechá na sebe kontakt. Důležité je, abychom měli, co nejvíce lidí, kteří se o dané téma zajímají. Víc hlav, víc ví. :-)[/size]

Pokud Tě napadá téma, které bys chtěl probrat, formuluj svůj dotaz v ,,Novém tématu" (tlačítko v nadřazeném vlákně).
Nové téma
Nové téma

Aby jsi měl/a přehled o tom, co se v tématu Bezpečosti děje, zaregistruj se (vpravo nahoře, zpracování trvá 24 hod) a poté klikni v nadřazeném tématu ,,Bezpečnost" na tlačítko ,,Sledovat fórum".
Sledovat fórum
Sledovat fórum
To znamená, že ti pokaždé, když je se ve vlákně Expertního týmu Plzeňského kraje pro ,,Bezpečnost" objeví nové téma/nápad/problém, přijde Ti emailem upozornění, na změnu v tomto vlákně.

Tvé úvodní představení může být třeba takovéhle:
Ahoj, já jsem Pepa Novák, baví mě téma bezpečnosti a nechci, aby se moje žena bála chodit v noci po ulicích sama. Svoje nápady budu psát sem na fórum. Můj email je pepino@seznam.cz. Ale radši bych komunikoval přes Whatsapp, můj tel: 777300508, ale přizpůsobím se čemukoliv.
Pak bude potřeba vybrat vedoucího týmu. Tím se stane ten, který se o to přihlásí nejdříve. Fungující tým si poté zvolí vedoucího ze svých řad. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pavel.Sramek za příspěvek:
Jindriska.Sramkova

Pirátský zastupitel města Plzně
Tel: 777 300 508
Email: pavel.sramek@pirati.cz
FB: https://www.facebook.com/Pavel.Sram3k
TW/X: @PiratSramek
Promluvme si: https://calendly.com/pavelsramek

Uživatelský avatar
Jan.Kolator
Místní předsednictvo
Příspěvky: 42
Registrován: 24 bře 2018, 15:48
Profese: Knihovník
Dal poděkování: 20 poděkování
Dostal poděkování: 92 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Úvod a Představení členů týmu - Bezpečnost

Příspěvek od Jan.Kolator »

Ahoj já jsem Jan Kolátor, v tomto roce sem se stal členem radniční bezpečnostní komise na Praze 8. Baví mne řešení krizových situací a bezpečnost jak na úrovni lidské tak digitální. Rád bych načerpal nějaké best practice z ostatních MS a to zejména v soft řešeních, protože u nás to zatím vypadá že budou volena spíše represivní prostředky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jan.Kolator za příspěvky (celkem 3):
Pavel.Sramek, Ondrej.Profant, Frantisek.Hagara
Uživatelský avatar
Frantisek.Hagara
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 250
Registrován: 07 říj 2016, 22:10
Bydliště: Plzeň 1
Dal poděkování: 599 poděkování
Dostal poděkování: 348 poděkování

Re: Úvod a Představení členů týmu - Bezpečnost

Příspěvek od Frantisek.Hagara »

Ahoj, jmenuji se František Hagara a jsem členem bezpečnostní komise na Plzni 1 a Plzni městě. Zajímám se zejména o problematiku drog a rád bych se podílel na řešení bezdomovectví. Některé bezdomovce znám osobně a znám i jejich příběhy. Jsem odpůrce represivních opatření. Mám také zkušenost z práce přes pracovní agenturu a z bezpečnostní agentury. Kontaktovat mne můžete na mailu frantisek.hagara@pirati.cz, telefon 6o4665o97 (preferuji spíše SMS/iMessage, FB Messenger, při nejhorším Whatsapp/Telegram).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Frantisek.Hagara za příspěvek:
Pavel.Sramek

mail: frantisek.hagara@pirati.czOFFTOPIC Děda kouká z okna paneláku a říká: „Ti studenti jsou dneska tak chudý, že kouřej jednu cigaretu v pěti lidech a ještě se tomu smějou.“

Uživatelský avatar
Pavel.Bosak
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 210
Registrován: 08 bře 2018, 10:30
Profese: grafik
Dal poděkování: 165 poděkování
Dostal poděkování: 569 poděkování

Re: Úvod a Představení členů týmu - Bezpečnost

Příspěvek od Pavel.Bosak »

Ahoj. Dnes jsme se opět sešel s panem Pavlem Chalupským, který se se mnou a Frantou Hagarou sešel už minulý týden. Pan Chalupský nabídl pomoc i tomuto týmu, jelikož je skutečným odborníkem na bezpečnost. Navrhnul jsme mu, že by mohl uspořádat schůzku s členy expertního týmu i dalšími zájemci, kde by se mohlo diskutovat o tom, jak prosadit naši bezpečnostní strategii. Navrhuji, abychom v první řadě začali na nějaké jasné bezpečnostní vizi pro naše město a kraj pracovat. Proberu to na schůzi zastupitelského klubu a případně vybereme zodpovědného člena jako garanta.
Uživatelský avatar
Michal.Ertl
Předseda/předsedkyně krajského sdružení
Příspěvky: 722
Registrován: 17 říj 2017, 22:11
Profese: IT s SŠ učitel
Bydliště: Sadová 625, Holýšov, Plzeňský kraj
Dal poděkování: 1309 poděkování
Dostal poděkování: 894 poděkování

Re: Úvod a Představení členů týmu - Bezpečnost

Příspěvek od Michal.Ertl »

Ahoj, jmenuji se Michal Ertl a především mě zajíma problematika " pomáhat a chránit " všech naších policií, protože se mi zdá, zě je trvalá silniční a parkovací kontrola, ale v uličkách, sídlištích u hospod, ubytoven a nádražích, tam jsou někde jen kamery. Dále mě zajímá problematika především tvrdých drog , jejich dealerství a strategie policie, která je nechá prodávat s výmluvou, že to jsou malé ryby. V neposlední řadě mě zajímá problematika zahraničních dělníků a jejich volného času. Žiju v Holýšově kde na 5tis obyvatel je přes tisíc zahraničních dělníků .
ime
608 473 460
WhatsApp
Odpovědět

Zpět na „Bezpečnost“