Debata k Léčení bazénovou dezinfekcí

Aktuální kauzy týkající se programu a politiky Pirátů.
Pravidla fóra
Toto je veřejné fórum, které nesděluje politická stanoviska či názory Pirátské strany. Dodržujte prosím jeho pravidla.
Do vnitrostranické diskuse se mohou naši příznivci zapojit, pokud vstoupí do příslušné skupiny registrovaní příznivci.
Odpovědět
Josef.Kadlecek
Člen KS Praha
Profese: živnostník, řemeslník; dobrý elektrikář
Dal poděkování: 1424 poděkování
Dostal poděkování: 1312 poděkování

Re: Debata k Léčení bazénovou dezinfekcí

Příspěvek od Josef.Kadlecek » 23 led 2019, 00:17

Zkušenost je nepřenosná
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Kadlecek za příspěvek:
Daniela.Bila
Existuje princip: je hrází pro jakékoli informace, odolává všem argumentům a úspěšně drží lidi ve věčné ignoranci: zavrhnout věc ještě před prozkoumáním
Herbert Spencer, 1820-1903 https://cs.wikipedia.org/wiki/Herbert_Spencer
Za sebe - mám vás všecky rád. Akorát před fanatickými "souložníky teoretiky" mě i u Pirátů naučilo se už mít na pozoru.
Neomylné lidi bez váhání devitalizovat!

Vojtech.Pikal
Profese: poslanec, informatik
Dal poděkování: 26559 poděkování
Dostal poděkování: 19558 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojtech.Pikal » 23 led 2019, 10:24

Josef.Kadlecek píše:
22 led 2019, 18:18
Úvaha - dávají snad do (veřejných) bazénů jed?
Ano, proto se to tam dává, aby to otrávilo některé organismy.
Josef.Kadlecek píše:
23 led 2019, 00:17
Zkušenost je nepřenosná
A anekdota není důkaz.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 8):
Vit.Jurasek, Petr.Tkadlec, Lucie.Spacilova, Janka.Michailidu, Yossi, Jan.Hrubes, Michaela.Skokanova, pavel_sanda
člen RV, AO, PO, ZO, FT a předsedající CF;
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj, člen AO OlK
Profil|fb| Tel: 776635258

Antonino
Příznivec Pirátů – Jihomoravský kraj
Profese: manažer & lektor
Dal poděkování: 559 poděkování
Dostal poděkování: 715 poděkování

Příspěvek od Antonino » 23 led 2019, 11:21

Ta diskuse je fakt trapná.
Nerad řeším osobní věci (asi na rozdíl od některých z vás), ale odcituji motto dotyčné ze stránek Pirátů: „Život nám mnohdy nakládá právě proto, abychom zjistili, jak silní jsme.“ Chvíli se třeba nad tím zamyslete, kdo, proč a kdy takové věc píše.

1) Jestli jsem četl správně, ona se dotazovala na možnost. Nic neaplikovala. Byla (subjektivně) v krajní situaci, ve které se cítila bezradná. Neměla za sebou tu "rešerši", kterou jste právě vy ad hoc udělali, ani tu nápovědu z novin. Pokuste se o trochu empatie a pokory. Pokud byste každého proháněli za blbost, kterou napíše na Fóru, tak to tu možná můžete rovnou zavřít (btw. divím se, že tu konkurence a novináři nečerpají více).

2) Ano, asi je to možná trochu naivní nebo neinformovaná nešťastná ženská a ano nějaký novinář z toho udělal atraktivní článek. Ale nezaslouží si snad vaše spolustranice trochu loajality a porozumění? Místo této dehonestace, nebylo by lepší sdělit (či si myslet - sdělovat není potřeba nic) například:
Dotaz na danou léčbu paní Bílá neprojevila jako členka strany ani jako členka Republikového výboru strany. Jsme strana, který respektuje svobodu jednotlivce i jeho svobodný přístup k informacím. Piráti nedoporučují formy léčby, které poškozují zdraví člověka. OFFTOPICPoslední věta je alibistická blbost, protože mnohá léčba poškozuje zdraví, často je to vytloukání klínu klínem.

3) To všechno funguje tak skvěle, že je třeba řešit blbosti?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Antonino za příspěvky (celkem 3):
Ondrej.Tuma, Daniela.Bila, Dalibor.Zahora

VlasttimilaSpa
Uživatel fóra – není člen Pirátů
Profese: biolog,parasitolog, pedagog volného času
Dal poděkování: 12 poděkování
Dostal poděkování: 11 poděkování

Příspěvek od VlasttimilaSpa » 23 led 2019, 12:10

Ano to by byl oslí můstek, stačí že to těm chlapcům neublížilo ale naopak pomohlo a ocenil to i soud v Chorvatsku.
Martin.Kucera píše:
22 led 2019, 15:57
VlasttimilaSpa píše:
22 led 2019, 15:25
Tady je materiál ke studiu kdy bylo MMS použito pro autistického syna(jenž se vyléčil).
Jenže takto nelze vyvozovat příčinnou souvislost mezi použitím MMS a vyléčením autismu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi VlasttimilaSpa za příspěvek:
Daniela.Bila

Josef.Kadlecek
Člen KS Praha
Profese: živnostník, řemeslník; dobrý elektrikář
Dal poděkování: 1424 poděkování
Dostal poděkování: 1312 poděkování

Příspěvek od Josef.Kadlecek » 23 led 2019, 12:11

vashek píše:
22 led 2019, 18:29
...Jinak ano, dávají. Ostatně třeba takový chlór, že. Ale ono taky jde o koncentraci a o to, že je nějaké množství ještě bezpečné.
Tak znova. Ne chlór! Opakuju se, je to http://twinoxide.cz/ (=CDS).
Ale to je furt dokola.
https://www.youtube.com/watch?v=fGBq0P- ... g&index=18
200000-300000 lidí v ČR, 15-20 milionů lidí na planetě MMS/CDS používá. Částečně je to i byznys OFFTOPICjako třeba RedHat u Linuxu , ale suroviny jsou tak levné, že si stačí si je nechat za pár korun poslat.
A těch videonávodů je na YB tuny, z celého světa. Výzývám vás - udělejte si čas alespoň na malou část.
Je to - a už se zase opakuju - jako s Linuxem. Dokud si nezjistíš informace a nevyzkoušíš, zkušenost neuděláš. A to není anekdota, Vojto, to máme v případě Svobodného softwaru v programu. A taky tam máme vzdělanou společnost, a ne štěkající diskutující.
Tak opět snažně prosím věci neznalé diskutující, aby se stali zvídavými a nikoli apriorními zaťatými odsuzujícími (protože to v případě MMS/CDS říká státem dosazená autorita, evidentně v souladu s farmalobby). Je to krajně nepirátské, svobodný projev téměř popírající.
OFFTOPICJá obvykle zmiňuju, že jdu světem a "otvírám pokličky"; někdy stačí nahlédnout a člověka to třeba zaujme. Nebo ne. Ale jsou i případy, kdy poodklopená poklička člověka vcucne. Někdy to může být sekta. A někdy to změní pohled na svět. Ale dělat z obsahu hrnce cíl ničím nepodložených pomluv? Tak to sorry!
Mám vás rád, vážím si vás a mnohé z vás obdivuju!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Josef.Kadlecek za příspěvky (celkem 2):
Daniela.Bila, VlasttimilaSpa
Existuje princip: je hrází pro jakékoli informace, odolává všem argumentům a úspěšně drží lidi ve věčné ignoranci: zavrhnout věc ještě před prozkoumáním
Herbert Spencer, 1820-1903 https://cs.wikipedia.org/wiki/Herbert_Spencer
Za sebe - mám vás všecky rád. Akorát před fanatickými "souložníky teoretiky" mě i u Pirátů naučilo se už mít na pozoru.
Neomylné lidi bez váhání devitalizovat!

Rakinroul
Návštěvník – není člen Pirátů

Příspěvek od Rakinroul » 23 led 2019, 12:48

Josef.Kadlecek píše:
23 led 2019, 12:11
vashek píše:
22 led 2019, 18:29
...Jinak ano, dávají. Ostatně třeba takový chlór, že. Ale ono taky jde o koncentraci a o to, že je nějaké množství ještě bezpečné.
Tak znova. Ne chlór! Opakuju se, je to http://twinoxide.cz/ (=CDS).
Ale to je furt dokola.
https://www.youtube.com/watch?v=fGBq0P- ... g&index=18
200000-300000 lidí v ČR, 15-20 milionů lidí na planetě MMS/CDS používá. Částečně je to i byznys OFFTOPICjako třeba RedHat u Linuxu , ale suroviny jsou tak levné, že si stačí si je nechat za pár korun poslat.
A těch videonávodů je na YB tuny, z celého světa. Výzývám vás - udělejte si čas alespoň na malou část.
Je to - a už se zase opakuju - jako s Linuxem. Dokud si nezjistíš informace a nevyzkoušíš, zkušenost neuděláš. A to není anekdota, Vojto, to máme v případě Svobodného softwaru v programu. A taky tam máme vzdělanou společnost, a ne štěkající diskutující.
Tak opět snažně prosím věci neznalé diskutující, aby se stali zvídavými a nikoli apriorními zaťatými odsuzujícími (protože to v případě MMS/CDS říká státem dosazená autorita, evidentně v souladu s farmalobby). Je to krajně nepirátské, svobodný projev téměř popírající.
OFFTOPICJá obvykle zmiňuju, že jdu světem a "otvírám pokličky"; někdy stačí nahlédnout a člověka to třeba zaujme. Nebo ne. Ale jsou i případy, kdy poodklopená poklička člověka vcucne. Někdy to může být sekta. A někdy to změní pohled na svět. Ale dělat z obsahu hrnce cíl ničím nepodložených pomluv? Tak to sorry!
Mám vás rád, vážím si vás a mnohé z vás obdivuju!
Víte, kdyby jste přestal slepě prosazovat pořád ten svůj nápad či ideu, pomohlo by to.
Slepě říkám proto, že reagujete na něco , co nikdo nenapsal.

Další věc je, že nereagujete ani na další věci, například ty co jsem Vám uvedl / napsal já.

To, že to údajně dělají desítky tisíc lidí, neznamená nic. Viz výsledky voleb a úroveň vzdělání lidí, žijící v této zemi.

Rakinroul

Příspěvek od Rakinroul » 23 led 2019, 13:02

V ČR také kouří statisíce lidí, s tím že je to dobré, nebo zdravé to opravdu nemá nic společného.
Přesto to zjevně .. mnoho lidí dělá.

Na youtube je taky tuna videí, jak si lidi odpalují rachejtli zasunutou mezi půlky.
,-)

Rakinroul

Příspěvek od Rakinroul » 23 led 2019, 13:14

Myslím, že když si pan Kadleček neuvědomuje, že přípravky, které jsou používané například k dezinfekci bazénu jsou jed,
je celkem zjevné co daný člověk o problematice ví a jaký v tom (co dělá) má přehled.

hádám že mám všechny informace, které jsem potřeboval k tomuto tématu.

Lucie.Spacilova
Místní předsednictvo
Profese: OSVČ
Dal poděkování: 225 poděkování
Dostal poděkování: 105 poděkování

Příspěvek od Lucie.Spacilova » 23 led 2019, 14:47

Josef.Kadlecek píše:
22 led 2019, 16:08
Martin.Kucera píše:
22 led 2019, 12:08
Yossi píše:
22 led 2019, 11:51
MMS je skutečně leptající bazénová chemie poškozující zdraví.
Mno, třeba HCl je velmi silná žíravina a přesto ji (v určité koncentraci) máme v žaludku.
No, a přesně si imunitní systém dělá ClO2, ovšem v malém množství.
Chci, když už se tu rozhořel tenhle flame, upozornit diskutující, že MMS/CDS2 používám už pět let. Samozřejmě mě omlátíte o čumák, že se nedivíte, když jsem schopnej prosazovat nesmysly typu Dalyn, a že to je následek požívání tohohle jedu, který se ovšem běžně používá jako patentovaná bazénová chemie (kde to samozřejmě nikoho nepopuzuje) :lol: . Jmenuje se to http://twinoxide.cz/

Do časů, než jsem to poznal, jsem měl se železnou pravidelností při příchodu podzimních plískanic zánět dutin. V létě angíny, kolem Vánoček chřipky, atd., atd. A konzumace patentovaných antibiotik a jiných shitů.
Co jsem si to začal ordinovat (a ubezpečuju, že je to hnus fialovej!!!), všechno pominulo a od té doby jsem byl nemocný (těch 5let) asi tak 10dní celkem.
Příběh Jimma Humbla a jeho MMS (a CDS2 Andrease Kalckera) dřív, než tu začnete kydat hnůj (tím spíš na spoluPiráty! To mě hnulo žlučí asi nejvíc!), si pěkně po pirátsku nastudujte a nešiřte tu převzatou oficiální dojmologii "odborníků" (stejně jako se mnou okolo Dalynu udělal JXD). U nás se tomu věnoval kdysi Pavel Eiselt. Ten se mj. věnuje i frekvenční terapii, kterou před začal R.R.Rife s Nicolou Teslou. Příběh těch dvou studujte zde: https://www.youtube.com/watch?v=b6Obe4ME3_4
Zapper (&RamaLoop) používá Pavel Nazarský a na něj mě upozornil; že je to jedinečná věc.
MMS/CDS2 je nepatentovatelné, a tudíž nikdy nikdo žádné klinické zkoušky neprovede (co by z toho měl..), je neuvěřitelně levné a dost účinné. Koncentrace se zjišťuje proužky (podobné lakmusu) s názvem Insta-Test Chlorine Dioxide.
O malárii je natočené video, kde součástí týmu byl i Červený kříž, ale protože to mělo stoprocentní úspěch po jedné dvou dávkách u pozitivních lidí, tak mu nejspíš farmalobby vyhrozila a svou účast popřel:
https://www.youtube.com/watch?v=FkgstEQeRE8
Mohl bych tu popisovat tuny svých zjištění a rád je samozřejmě nasdílím.
Ale možná že budu taky donucen pro své názory odejít do ilegality :roll:
Nicméně musím podotknout, že se to nesmí dle zákona konzumovat a ani já to nikomu neporučuju (páč jsem alibista). Je to jen pro sebevrahy mého typu.
Na posílení imunity pomáhá i cvičit a postupně se otužovat, to pak člověku stačí v zimě jen mikina. A taky to docela dobře funguje ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Lucie.Spacilova za příspěvky (celkem 2):
Petr.Tkadlec, Martin.Morong
Tajemství úspěchu v životě není dělat, co se nám líbí, ale nalézt zalíbení v tom, co děláme."
T.A.Edison

Vojtech.Pikal
Profese: poslanec, informatik
Dal poděkování: 26559 poděkování
Dostal poděkování: 19558 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vojtech.Pikal » 23 led 2019, 15:52

OFFTOPIC(Rozdíl mezi linuxem a CDS je pro mě v tom, že zatímco za Linuxem stojí nějaká teorie Opensource, která má jasně pojmenované principy(které leží na pojmech a principech informačních věd), důvody proč tak věci jsou a je zkušeností ověřeno měřitelně, že to funguje. u toho CDS, ty teorie co k tomu existují, se celkem míjí se současnými poznatky lékařství, biologie, anatomie i chemie.)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vojtech.Pikal za příspěvky (celkem 9):
Yossi, Jan.Hrubes, Petr.Vileta, Georgia.Hejduk, Michaela.Skokanova, Ondrej.Kalis, Vit.Jurasek, Martin.Morong, Pavel.Zona
člen RV, AO, PO, ZO, FT a předsedající CF;
místopředseda sněmovny a poslanec za Olomoucký kraj, člen AO OlK
Profil|fb| Tel: 776635258

Odpovědět

Zpět na „Pirátské kauzy“