CF 24/2018 Kandidátní listina pro volby do EP

Celostátní fórum tvoří všichni členové a je nejvyšším orgánem Pirátské strany.


Moderátor: Předsedající

Pravidla fóra

Na celostátním fóru se vyjadřujte slušně a k věci. Nepřístojnosti budou vykázány do samostatného vlákna.
Než napíšete nový příspěvek, zamyslete se, zda má takovou hodnotu, aby ho musely číst stovky lidí.

Zamčeno
Uživatelský avatar
Petr.Jirman
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 55
Registrován: 01 led 2019, 11:48
Profese: auditor EK
Dal poděkování: 74 poděkování
Dostal poděkování: 124 poděkování

Re: CF 24/2018 Kandidátní listina pro volby do EP

Příspěvek od Petr.Jirman »

Jana.Kolarikova píše: 21 led 2019, 23:06
Petr.Jirman píše: 21 led 2019, 22:34 Ahoj,
Moc děkuji za hlasy, které jsem získal. I když to na nominaci do čela nestačilo, moc si jich vážím. Také gratuluju nominovaným vítězům a děkuji všem zúčastněným spolukandidátům, voličům i organizátorům. Mohl by mi někdo sdělit, prosím, kde jsou k dispozici všechny výsledky sobotního hlasování do čela? Jako nováček nevím, kde je získat, do zpráv mi nic nepřišlo, díky. S pozdravem.
Petr Jirman
Najdeš tady.
Díky moc
Petr
Názory uvedené v tomto článku/v této řeči jsou mé osobní a nemohou být nijak připisovány Evropské komisi.
Vaclav.Fortik
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 2094
Registrován: 02 črc 2009, 22:39
Profese: manager
Dal poděkování: 4026 poděkování
Dostal poděkování: 3796 poděkování

Re: CF 24/2018 Kandidátní listina pro volby do EP

Příspěvek od Vaclav.Fortik »

Dovolím si poznámku, hodně se tu diskutuje o dovolbě 5. místa na kandidátce (a mnozí tuší, že to nemusí být ani rychlé, ani lidsky bezproblémové), ale atraktivní (za určitých specifických okolností i zvolitelné) jsou pozice v první desítce. Chci jen poprosit o paralelní přípravu a co nejrychlejší a nejhladší pokračování sestavování kandidátní listiny.
Taktéž se přimlouvám za za případné "kreativní" sestavení "zbytku" kandidátky (řekněme 15 - 28 pozice - jo vím, že se volí 21 europoslanců). Regiony, pestrost povolání/expertů, názorových proudů ...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vaclav.Fortik za příspěvky (celkem 3):
Dalibor.Zahora, Milan.Dadourek, Ondrej.Kolek
Uživatelský avatar
Petr.Vileta
Člen KS Plzeňský kraj
Příspěvky: 34601
Registrován: 22 črc 2009, 18:12
Profese: Celkem Spokojený Důchodce
Bydliště: Plzeň 2
Dal poděkování: 31560 poděkování
Dostal poděkování: 25689 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 24/2018 Kandidátní listina pro volby do EP

Příspěvek od Petr.Vileta »

Michael.xChaos.Polak píše: 21 led 2019, 12:38
Marcel.Kolaja píše: 21 led 2019, 06:59 Jak jste si někteří všimli, schytal jsem to hned z kraje za Twitter. Nemyslím si, že bych měl tuto mikrokauzu rozpitvávát dále z vlastní iniciativy nějakými veřejnými prohlášeními, leč cítím potřebu to komentovat na půdě celostátního fóra.
Ve skutečnosti - celostátnímu fóru je to celkem šumák. Ale mohlo by být zajímavé zdůvodnit změnu svého rozhodnutí - a to např. v twítu :-) (a zdůvodnění "MO mi to nařídilo" není příliš postoj leadera :-) ) Twitřané se rozhodně nebudou zlobit za to, že si jich někdo váží a považuje je za hodné toho, aby byli osloveni. Oni se sami ve velké míře často vnímají jako alternativa - a to např. vůči Facebooku, Instagramu, apod.
Já myslím, že to schytal ze dvou důvodů.
1) twitřané předpokládají, že své příspěvky píše každý osobně, snad kromě Milovaného vůdce Kima. I takový Trump tam zřejmě píše osobně, protože některé hovadiny by nikdo jiný nevymyslel.
2) mnozí, kteří nás dlouhodobě nesledují netuší, že máme mediální odbor a co dělá. Někteří si dokonce myslí, že i Babiš má jen svého Máru a nikoho dalšího, čím jim připadáme legrační.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Petr.Vileta za příspěvek:
Ivo.Vlasaty

Řadový člen, stínový ministr švihlých nápadů a fórista

Fide, sed cui fidas, vide.
Věř, ale komu věříš měř.

(Perchta z Pernštejna - Bílá paní)

Uživatelský avatar
Dalibor.Zahora
Člen KS Ústecký kraj
Příspěvky: 13421
Registrován: 21 dub 2009, 12:29
Profese: zakládající člen
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 34735 poděkování
Dostal poděkování: 17610 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 24/2018 Kandidátní listina pro volby do EP

Příspěvek od Dalibor.Zahora »

Pavel.Tauer píše: 21 led 2019, 21:50 Vážené Pirátky a vážení Piráti,
vážím si velice nemalé podpory jíž se mi dostalo, ale pro uvolnění nastalé situace jsem se rozhodl odstoupit z volby o 5. místo kandidátky.
Rád bych tímto krokem také podpořil kandidaturu dvou úspěšnějších pirátů a to Evy Tiché s kterou mám podobný racionální pohled na téma ekologie a vzdělávání a Jiřího Hoskovce, neboť jej opravdu považuji za člověka, který bude schopný se fundovaně zabývat spravedlivým výběrem daní.
Díky Pavle za tohle racionální gesto a dovolím si vyslovit přání, aby se stalo příkladem i pro ostatní kandidáty. Čistě proto, aby nám všem pomohlo zjednodušit a zrychlit volbu. Je to na místě především u kandidátů, kteří v posledním kole měli než polovinu hlasů potřebných pro postup (pro postup bylo třeba 188, tedy méně než 94). Věřím, že to členové ocení a vám se to zúročí v budoucnosti.

zakládající člen, více na profilu lide.pirati.cz, občas píšu na Deník Referendum, preferuji twitter @daliborzz před FB fb.com/dlbrz, najdete mě i na Mastodon witter.cz/@daliborzz
tel. 773 993 465, e-mail: dalibor.zahora(zav)pirati.cz

Uživatelský avatar
Michaela.Vodova
Člen KS Vysočina
Příspěvky: 4780
Registrován: 18 kvě 2011, 13:08
Profese: Sociální pracovnice, terapeutka.
Bydliště: okr. Třebíč
Dal poděkování: 4517 poděkování
Dostal poděkování: 5993 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 24/2018 Kandidátní listina pro volby do EP

Příspěvek od Michaela.Vodova »

Možná lépe označit jmenovitě (konkrétně) a vyzvat k odstoupení.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Michaela.Vodova za příspěvek:
Lenka.Kozlova
Uživatelský avatar
Linda.Matuskova
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 295
Registrován: 04 úno 2018, 10:49
Profese: fotografka, máma
Dal poděkování: 432 poděkování
Dostal poděkování: 291 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 24/2018 Kandidátní listina pro volby do EP

Příspěvek od Linda.Matuskova »

Vojtech.Pikal píše: 20 led 2019, 22:43 Pane předsedající, chtěl bych tímto navrhnout (případně podpořit váš postup), že 1. kolo 2. dovolby na 5. místo proběhne již tento víkend, to znamená 25.-28.1.

Dále bych chtěl navrhnout, že v této volbě budou zahrnuti pouze ti již nominovaní kandidáti, kteří zde potvrdí do 23. včetně svůj zájem kandidovat na tuto pozici.

Nakonec bych chtěl požádat o úpravu úvodního příspěvku, aby reflektoval již zvolené kandidáty.
Dobré ráno,
také potvrzuji svůj zájem kandidovat na 5. místo
Díky, Linda
Tito uživatelé poděkovali autorovi Linda.Matuskova za příspěvek:
Magda.Dankova
MS Kroměříž, za Piráty předsedkyně Komise pro školství, výchovu a vzdělávání (Kroměříž)
kontakt www.lindamatuska.cz, www.go-ed.cz, fb: https://www.facebook.com/linda.matuskova.pirati, tel.: 774410116
Uživatelský avatar
anonym39320
Návštěvník – nepatří k Pirátům
Příspěvky: 388
Registrován: 22 pro 2017, 16:03
Profese: ústavní právník
Bydliště: Praha
Dal poděkování: 286 poděkování
Dostal poděkování: 679 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 24/2018 Kandidátní listina pro volby do EP

Příspěvek od anonym39320 »

Petr.Jirman píše: 21 led 2019, 22:34 Ahoj,
Moc děkuji za hlasy, které jsem získal. I když to na nominaci do čela nestačilo, moc si jich vážím. Také gratuluju nominovaným vítězům a děkuji všem zúčastněným spolukandidátům, voličům i organizátorům. Mohl by mi někdo sdělit, prosím, kde jsou k dispozici všechny výsledky sobotního hlasování do čela? Jako nováček nevím, kde je získat, do zpráv mi nic nepřišlo, díky. S pozdravem.
Petr Jirman
Ahoj,
výsledky hlasování na čelo jsem hodil do tabulky sem. ;)
Lukáš Lev Červinka
analytik Výzkumného centra Asociace pro mezinárodní otázky
doktorand na katedře ústavního práva Právnické fakulty UK a na Fakultě ekonomie University Ca' Foscari v Benátkách

Twitter: @CervinkaLev / Facebook: Lukas.L.Cervinka
Uživatelský avatar
Eva.Ticha
Republikový výbor
Příspěvky: 301
Registrován: 06 dub 2018, 21:14
Profese: ekonomka
Dal poděkování: 1785 poděkování
Dostal poděkování: 503 poděkování

Re: CF 24/2018 Kandidátní listina pro volby do EP

Příspěvek od Eva.Ticha »

Vojtech.Pikal píše: 20 led 2019, 22:43 Pane předsedající, chtěl bych tímto navrhnout (případně podpořit váš postup), že 1. kolo 2. dovolby na 5. místo proběhne již tento víkend, to znamená 25.-28.1.

Dále bych chtěl navrhnout, že v této volbě budou zahrnuti pouze ti již nominovaní kandidáti, kteří zde potvrdí do 23. včetně svůj zájem kandidovat na tuto pozici.

Nakonec bych chtěl požádat o úpravu úvodního příspěvku, aby reflektoval již zvolené kandidáty.
Ahoj Pirátky a Piráti,

děkuji Pavlu Tauerovi za důvěru a ještě jednou blahopřeji vítězné čtyřce Marcelu Kolajovi, Markétě Gregorové, Mikuláši Peksovi a Lukáši Blažejovi.
Tímto potvrzuji svůj zájem ucházet se o 5. místo čela.

Upřímně děkuji za podporu, které se mi dostalo a dovolte mi požádat o Váš hlas v nadcházejícím volebním boji.

Zdravím,
Eva
Tito uživatelé poděkovali autorovi Eva.Ticha za příspěvky (celkem 5):
Daniela.Weissova, Milan.Dadourek, Pavel.Tauer, Ondrej.Chrast, Zbynek.Janoska

Ing. Eva Tichá
Republikový výbor
místopředsedkyně ZK Pirátů Praha 6
RT finance, pracovní skupina Důchody Piráti,
KET územní rozvoj, KET životní prostředí

"Jediný člověk, kterým jste určen se stát, je člověk, kterým se rozhodnete být.“
Ralph Waldo Emerson

Uživatelský avatar
Dan.Lestina
Krajský zastupitel
Příspěvky: 2674
Registrován: 01 zář 2013, 22:18
Profese: aspirující přírodovědec
Dal poděkování: 3686 poděkování
Dostal poděkování: 3788 poděkování

Re: CF 24/2018 Kandidátní listina pro volby do EP

Příspěvek od Dan.Lestina »

Já tedy odstupuju z boje o 5. místo, volte pls Janču Koláříkovou, Marka Nečadu, Jirku Hoskovce a Jirku Lehejčka OFFTOPIC(jestli jsou všichni ještě ve hře), dík.
Rád bych se posléze ucházel o další pozice.

Nerad se hlásím k nějakým proudům, ale i proto rozhodně podporuji myšlenky Renesance Pirátů. web | forum | zulip

Uživatelský avatar
Milos.Vlach
Komunální zastupitel/ka
Příspěvky: 220
Registrován: 05 čer 2014, 20:14
Profese: UX Engineer, Designer, Zemědělec, DJ/VJ
Bydliště: Praha 6
Dal poděkování: 55 poděkování
Dostal poděkování: 283 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: CF 24/2018 Kandidátní listina pro volby do EP

Příspěvek od Milos.Vlach »

Vojtech.Pikal píše: 20 led 2019, 22:43 Pane předsedající, chtěl bych tímto navrhnout (případně podpořit váš postup), že 1. kolo 2. dovolby na 5. místo proběhne již tento víkend, to znamená 25.-28.1.

Dále bych chtěl navrhnout, že v této volbě budou zahrnuti pouze ti již nominovaní kandidáti, kteří zde potvrdí do 23. včetně svůj zájem kandidovat na tuto pozici.

Nakonec bych chtěl požádat o úpravu úvodního příspěvku, aby reflektoval již zvolené kandidáty.
Ahoy Pirátky a Piráti,
předně bych chtěl všem poděkovat za podporu mé kandidatury v prvním kole, velmi si jí vážím. O dobré místo mám na kandidátce mám stále zájem, nicméně protože v nadcházející dovolbě 5. místa čela se obsazuje místo pouze jedno, chtěl bych toto uvolnit některému z pražských kandidátů, kteří mají podporu větší. Jmenovitě bych tímto chtěl požádat o podporu Evy Tiché, Jirky Hoskovce, nebo Ládi Koubka.

Ještě jednou díky a uvidíme se v dalším kole ;),
Miloš
Tito uživatelé poděkovali autorovi Milos.Vlach za příspěvky (celkem 6):
Dalibor.Zahora, Ondrej.Vojta, Jiri.Hoskovec, Eva.Ticha, Pavel.Tauer, Eva.Novakova
Zamčeno

Zpět na „Celostátní fórum“